26 czerwca

26-czerwca

Horoskop dla osób 26 czerwca

26 czerwca – horoskop ogólny

Charakter człowieka urodzonego w dniu 26 czerwca jest oryginalny i niebanalny. Zwykle wyróżnia się on jakimiś niezwykłymi zainteresowaniami, których nie podziela nikt w jego bliższym i dalszym otoczeniu i uchodzi przez to za osobę nieszablonową i nietypową.

Nieraz również okazuje się, że ma jakiś specyficzny talent, który czyni go jeszcze bardziej wybitnym na tle innych, bardziej przeciętnych ludzi i wówczas może zajść bardzo wysoko. Niezwykłe są również jego zdolności rozwijania się wewnętrznie, ale to akurat jest powodem jego dużych problemów, bowiem sprawia to, że między nim a innymi ludźmi, nawet jego najbliższymi, powstają różnice nie do pokonania i nie mogą się ze sobą trwale porozumieć.

Przez to człowiek ów jest przeważnie zupełnie niezrozumiany przez swe otoczenie i po kilku nieudanych próbach nikt już nie próbuje dotrzymać mu kroku. Mało go to jednak interesuje i na pewno nie będzie nad tym ubolewał, gdyż jest samowystarczalny i bardzo skupiony na sobie samym. Ciągle prowadzi poważne, głębokie rozmyślania na rozmaite tematy i ma wielkie zacięcie filozoficzne, więc mało orientuje się w sprawach zewnętrznych, bo nie poświęca im wiele uwagi, gdyż kompletnie mu na nich nie zależy.

Posiada nieprzeciętny intelekt, dzięki któremu jest w stanie odkryć i przeniknąć wiele rzeczy, które są niedostępne mniej od niego spostrzegawczym ludziom, co jeszcze bardziej pogłębia między nimi rozdźwięk.

Nie mniej wielkie są jednak  uczucia, jakich doznaje i jest zdolny do ogromnych wzruszeń z powodów, które pozostają ukryte przed wzrokiem reszty. Jego zmysły są tak silne, że często sprowadzają go na manowce, bo nie zawsze potrafi nad nimi zapanować i często musi im ulec. Jednakże tak silna zmysłowość ma też swoją dobrą stronę, bowiem człowiek ten jest zdolny do wielkiej miłości, przyjaźni, a także empatii – dla każdego człowieka ma albo wiele uczucia, albo ogromną życzliwość, więc na ogół ma z ludźmi dobre kontakty, mimo iż woli od nich stronić.

Jest wrażliwy na cudzą krzywdę i gotów pomagać, a nawet ponosić wielkie wyrzeczenia, głównie jeśli chodzi o to, że może zrezygnować ze swego odosobnienia i realizowania swych pasji po to, by udzielić komuś wsparcia.

 

pozytywyZalety

Oszczędność, wytrwałość i ambicja, a przy tym umiejętność zachowania  w tym wszystkim zdrowego rozsądku i umiaru – to najważniejsze zalety człowieka, który przyszedł na świat 26 czerwca.

Potrafi on też korzystać  z życia i nie ma bynajmniej tendencji do niczym nieuzasadnionej ascezy. Nie chce sobie niczego odmawiać jeśli nie ma takiej potrzeby, zatem jego życie jest bardzo przyjemne i potrafi także uprzyjemnić i urozmaicić je tym, z którymi jest blisko.

Posiada wielkie zdolności intelektualne i mało jest rzeczy, których nie umiałby objąć swym rozumem, a to i tak głownie z lenistwa, a nie z powodu niedostatków umysłowych. Ma również wiele innych zdolności, które wykazuje w nieprzeciętnym stopniu i wszystkie je chce jak najpełniej rozwijać oraz czynić z nich użytek najlepszy dla siebie i dla swojego otoczenia, gdyż chętnie działa też na rzecz społeczności, w której żyje.

Poza tym jednak jest samowystarczalny i tak naprawdę ludzie nie są mu koniecznie potrzebni do szczęścia, co okazuje się przeważnie wychodzić mu na dobre, bo dzięki temu nie doznaje niepotrzebnych rozczarowań i nie polega na nich zbyt mocno. Zawsze liczy tylko na siebie i swoje możliwości i nie zdarza się, by się na tym zawodził, mimo iż czasem pobłaża swoim zachciankom zmysłowym i może zbaczać  z wyznaczonej drogi do celu.

 

Wady

Człowiek urodzony 26 czerwca wykazuje wielkie skłonności materialistyczne, ponieważ pieniądze są mu koniecznie potrzebne do zaspokajania potrzeb, bez których nie mógłby czuć się szczęśliwy i spełniony.

Otoczenie często zarzuca mu, że pieniądze są dla niego ważniejsze niż ludzie, ale jest to opinia nieco przesadzona, gdyż człowiek ten rzeczywiście stroni od innych, ale nie na tyle, by go o coś takiego posądzać. Zanadto pobłaża swym żądzom i może to powodować w jego życiu wiele kłopotów. Jest na tyle inteligentny, że doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ale nie chce z tego rezygnować, bowiem chce jak najpełniej korzystać z życia.

Nie lubi sobie niczego odmawiać, a jeśli z jakiegoś powodu nie może dostać tego, czego pragnie, znosi taką sytuację bardzo źle i wyżywa się na całym swoim otoczeniu. Jest bezkompromisowy i przyzwyczajony do tego, że traktuje się go jako osobę wyjątkową, sam zaś nieraz odnosi się do innych pogardliwie, uważając ich za zwykłych, szarych przeciętniaków, niezasługujących na uwagę kogoś tak  niezwykłego jak on.

Często popada w krańcowości i nie umie panować nad swoimi emocjami. Działa pod wpływem chwilowego impulsu i nie zważa na możliwe konsekwencje swych posunięć, a potem żałuje, ale jest już za późno, by odwrócić bieg wypadków.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 26 czerwca

Jak już było wspomniane, dla człowieka, który przyszedł na świat w dniu 26 czerwca, bardzo ważne są pieniądze i nieraz przybiera to nawet postać materializmu. Zatem przy wyborze odpowiedniego dla siebie zawodu najbardziej zwraca uwagę na to, czy da mu on spodziewane korzyści finansowe, jeśli zaś dojdzie do wniosku, że tak nie będzie, może zrezygnować ze swych ambicji i zająć się czymś mniej frapującym, ale za to dobrze opłacanym.

Jego życie jest zmienne jak on sam, bowiem podlega jego nastrojom i czasem wszystko układa się po jego myśli, ale jednym nieostrożnym ruchem wykonanym pod pływem jakiegoś chwilowego impulsu może wszystko zaprzepaścić i zniweczyć wysiłki nawet wielu lat. Powoduje to, że ciężko jest mu realizować się w jednej dziedzinie i osiągnąć w niej szczyt, tym bardziej, że często porzuca rozpoczęte zadania na rzecz nowych, które przyciągnęły jego uwagę.

Współpraca z ludźmi również nie jest jego mocną stroną, bo na ogół jest przez nich niezrozumiany i trzeba też dodać, że sam nie ułatwia im zgłębienia jego osobowości, ponieważ uważa się za kogoś lepszego i nie zamierza zniżać się do ich poziomu.

Daje im to odczuć i nie jest to dla nikogo przyjemne, wiec jeśli w swym życiu zawodowym będzie kiedyś potrzebował poparcia większej grupy ludzi, raczej nie powinien na to liczyć jeśli nie zmieni swego względem nich zachowania.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 czerwiec

 • kamień : opal
 • roślina : liliowiec
 • charakter : mądry, uczuciowy, oddany, wrażliwy, oszczędny, ambitny
 • zawody żeńskie : położna, wizażystka, ekspedientka
 • zawody męskie : recepcjonista, fryzjer, dyspozytor lotniczy
 • zwierzę : nosorożec
 • kolory : srebrny, pomarańczowy, kakaowy; indygo

Imieniny 26 czerwca

 • Jan
 • Jeremi
 • Pelagia
 • Dawid
 • Paweł
 • Pelagiusz
 • Andrzej

26 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

5/5 - (1)

8 komentarzy

 1. Henryk
 2. Agnieszka
 3. Dominika
 4. ŁUCJA
 5. Agnieszka
 6. S class
 7. M-l

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Przyciągnij do siebie miłość życia za pomocą… Feng Shui. Oto kilka niecodziennych wskazówek
Feng Shui kojarzy się nam przede wszystkim z ustawianiem mebli w pokojach.  Starożytni Chińczycy wykorzystywali tę sztukę przy budowie miast i planowaniu przestrzeni użytkowej. Wierzyli, że tylko urządzone zgodnie z zasadami Feng Shui wnętrza będą wolne od duchów i zgodne z naturalnym


3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i „zakręconej” naturze

Gdybyś mógł zmienić jedną rzecz w swoim życiu, co by to było? Jeśli nie wiesz, podpowie Ci ten prosty test
Czasami do szczęścia potrzeba nam naprawdę niewiele, nie wiemy jednak czego i w tym szkopuł. Nasze życie jest poukładane. Teoretycznie mamy wszystko: bliskich, miłość, pracę i dach nad głową. Powinniśmy być prawdziwi, coś jednak stoi na naszej drodze do szczęścia, a może tylko nam