27 czerwca

27-czerwca

Horoskop dla urodzonych 27 czerwca

27 czerwca – horoskop ogólny

Charakter człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 czerwca, jest bardzo zmienny i kapryśny. Niełatwo jest mu dogodzić, bo zwykle sam nie wie, czego oczekuje od życia i od ludzi  i sam sobie też nie potrafi znaleźć najlepszej dla siebie drogi w życiu.

Jest wrażliwy i łatwo jest go dotknąć, ale też dzięki temu silnie odczuwa wszystko, co się wokół niego dzieje i doznaje bardzo intensywnych bodźców. Ma mocno rozwinięte poczucie sprawiedliwości i jest szalenie empatyczny, więc jeśli widzi, że komuś dzieje się krzywda, mocno to przeżywa i współczuje, choć nie zawsze potrafi podjąć odważne i zdecydowane kroki, by ulżyć komuś, komu dzieje się krzywda.

Bardzo ważne jest dla niego to, by żyć w zgodnym i harmonijnym otoczeniu, ponieważ wszelkie swary i kłótnie, nawet nie bardzo poważne, wywierają wielki wpływ na jego samopoczucie, a jeśli są długotrwałe, mogą poczynić znaczne zmiany w jego psychice i sprawić, że stanie się człowiekiem drażliwym i rozgoryczonym. Sam jest bardzo pokojowo nastawiony do innych i łagodny.

Często ustępuje innym swym kosztem, byle tylko nie pogarszać sytuacji i za wszelką cenę stara się unikać konfliktów. Woli na tym stracić niż walczyć o swoje, co jednak nie zawsze wychodzi mu na dobre, poza tym jednak udaje mu się zwykle osiągnąć cel w postaci świętego spokoju, a więc jest zadowolony, bo właśnie to jest dla niego najważniejsze.

Aktywnie stara się również działać na rzecz pokoju w swej małej społeczności, w której żyje i namawia ludzi do zawarcia zgody, z różnym jednak skutkiem i otoczenie nie zawsze potrafi docenić jego dobre chęci, częściej mając do niego pretensje, że wtrąca się w nieswoje sprawy.

Na ogół jednak człowiek ów intuicyjnie wyczuwa, gdzie może pomóc, a gdzie jego osoba jest niepożądana, ponieważ ma silnie rozwinięty głos wewnętrzny. Jeśli będzie często korzystał z jego podpowiedzi, może daleko rozwinąć się wewnętrznie i wzbogacić znacznie swoje życie duchowe, osiągając w tym wielką przewagę nad innymi ludźmi. Może wówczas pozytywnie na nich wpływać, łagodząc ich obyczaje i namawiając ich do porzucania swych złych nawyków, a dzięki temu może znacznie przyczynić się dla swej społeczności.

 

pozytywyZalety

Harmonijna osobowość człowieka urodzonego 27 czerwca powoduje, że jest on pozytywnie nastawiony do siebie, do innych ludzi i do całego świata. Jest to w nim widoczne na pierwszy rzut oka.

Jest też bardzo łagodny i subtelny w obejściu, nigdy się nie gniewa, bo bardzo się stara, by pohamowywać swe złe emocje i emanować tylko dobrymi intencjami.

Trudno jest wywołać w nim gniew albo jakieś inne złe uczucie, ponieważ mocno pracuje nad swą równowagą wewnętrzną i można mieć pewność, że nie pozwoli sobie zaprzepaścić dotychczas osiągniętych wyników jednym wybuchem. Powoduje to, że przebywanie w jego obecności jest bardzo przyjemne i ludzie chętnie spędzają z nim czas, tym bardziej, że nie da się nie zauważyć, iż człowiek ten wywiera na wszystkich dobry wpływ.

W jego obecności gasną wszelkie konflikty i wyciszają się wzajemne pretensje, bowiem jest dla wszystkich wzorem do naśladowania i wstydzą się kłócić w jego obecności, wiedząc, że on tego nigdy nie robi.

Ponadto ma bardzo dobre serce i każdemu chce pomóc w miarę możliwości, choć nie zawsze posiada odpowiednie do tego środki. Każdego człowieka obdarza wielkim zaufaniem i nie zważa na to, czy rzeczywiście jest on tego godny, na czym nieraz się zawodzi, jednak i tak daje drugą szansę i bardzo łatwo wybacza.

 

Wady

Ciekawe jest, jak wiele wad posiada człowiek urodzony 27 czerwca skoro jednocześnie posiada tak wiele zalet. Powoduje to jednak, że jego osobowość jest przez to niebanalna i nie może nikomu wydać się nudnym. Przede wszystkim jest niestały i nie zawsze można polegać na jego słowach.

Podlega swym nastrojom i jest bardzo kapryśny, zwykle sam nie wie, czego chce, a domaga się, by ludzi odgadywali jego oczekiwania i starali się im sprostać. Jest nadmiernie łatwowierny i zupełnie nie zna się na ludziach ani nie wykorzystuje w kontaktach z nimi swej mocno rozwiniętej intuicji.

Często więc bywa przez nich oszukiwany, ale nie umie wyciągać nauczki ze swych błędów i powtarza je przy kolejnej okazji. Nie jest zdolny do ciężkiej pracy i nawet nie chce być, ponieważ chciałby jak najwięcej osiągnąć jak najmniejszym wysiłkiem.

Chce tak ułożyć swoje życie, by było lekkie i przyjemne i by mógł się stale zajmować tym, co lubi najbardziej, czyli nie praca i rozwiązywaniem rozmaitych problemów, ale zabawą i rozrywką. Otoczenie często mu to zarzuca jako oznakę jego lenistwa i nadmiernej beztroski, ale on nic sobie z tego nie robi i chętnie eksponuje swoje życiowe nastawienie, denerwując tym tych, którzy muszą wykonywać za niego jego obowiązki.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 czerwca

Silnie rozwinięta intuicja i łatwość utrzymywania z ludźmi dobrych kontaktów to cenne umiejętności człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 czerwca, niestety jednak nie oddają mu one takich zasług na gruncie zawodowym, jak można byłoby się tego spodziewać. Przeciwnie, napotyka on w tej sferze swojego życia na wielkie trudności i zwłaszcza w pierwszej fazie nie może osiągnąć żadnego znaczniejszego sukcesu.

Mimo iż nie lubi ciężkiej pracy i nie nadaje się do wykonywania jej na dłuższą metę, na ogół zdarza się tak, że jest do niej zmuszony, a i tak jego wysiłki ponad siły nie przynoszą żadnych konkretnych rezultatów. Dopiero później zmienia się to na lepsze i stopniowo zaczyna wychodzić na prostą, jednak jego nieszczęście polega na tym, że zwykle wszystko, o czym marzy, zdobywa dopiero wtedy, gdy już tak bardzo mu na tym nie zależy i nie może z tego czynić takiego użytku jak wcześniej.

Musi także pokonywać wiele zagrożeń, które znajdują się w nim samym, głównie jeśli chodzi o jego nieumiejętność przenikania ludzkich intencji oraz podatność na wpływy z zewnątrz, głównie osób przeciwnej płci. Z tych dwóch powodów często traci wszystko, co do tej pory udało mu się osiągnąć i w żaden sposób nie potrafi się przed tym ustrzec.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 czerwiec

 • charakter : wrażliwy, sprawiedliwy,szczery, łagodny, pokojowy
 • kamień : kamień księżycowy
 • zawody męskie : policjant, geolog, marynarz
 • zawody żeńskie : nauczycielka, telefonistka, policjantka
 • zwierzę : kaczka
 • kolory : brązowy, czerwony, słomkowy; wrzosowy
 • roślina : jesion

Imieniny 27 czerwca

 • Maria
 • Cyryl
 • Teresa
 • Jan
 • Bożydar
 • Samson
 • Joanna
 • Maryla

27 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Fakty i mity o każdym znaku zodiaku. Niektóre jeszcze do niedawna uznawaliśmy za pewnik
Horoskopy wiele nam mówią o naturze każdego ze znaków zodiaku.  Dzięki nim dowiadujemy się sporo o własnych pobudkach, słabych i mocnych stronach. Niektóre z tych informacji traktujemy jako ciekawostki. Inne jednak bierzemy za pewnik. Pozwalają nam one dokonać prostej klasyfikacji. Dookr


Jakie jest Twoje największe uzależnienie? Gwiazdy zdradzają bez czego nie możemy się obejść
Każdy z nas ma swoje wady i przywary.  Niektórzy posiadają ich więcej, inni trochę mniej. Drobne mankamenty budują nasze „ja”. Niektóre są nawet urocze. Innych powinniśmy się pozbyć, ale niekoniecznie nam to wychodzi. Najtrudniej walczyć z nawykami i przyzwyczajeniami, któr

Mają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. Jest