27 czerwca

27-czerwca

Horoskop dla urodzonych 27 czerwca

27 czerwca – horoskop ogólny

Charakter człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 czerwca, jest bardzo zmienny i kapryśny. Niełatwo jest mu dogodzić, bo zwykle sam nie wie, czego oczekuje od życia i od ludzi  i sam sobie też nie potrafi znaleźć najlepszej dla siebie drogi w życiu.

Jest wrażliwy i łatwo jest go dotknąć, ale też dzięki temu silnie odczuwa wszystko, co się wokół niego dzieje i doznaje bardzo intensywnych bodźców. Ma mocno rozwinięte poczucie sprawiedliwości i jest szalenie empatyczny, więc jeśli widzi, że komuś dzieje się krzywda, mocno to przeżywa i współczuje, choć nie zawsze potrafi podjąć odważne i zdecydowane kroki, by ulżyć komuś, komu dzieje się krzywda.

Bardzo ważne jest dla niego to, by żyć w zgodnym i harmonijnym otoczeniu, ponieważ wszelkie swary i kłótnie, nawet nie bardzo poważne, wywierają wielki wpływ na jego samopoczucie, a jeśli są długotrwałe, mogą poczynić znaczne zmiany w jego psychice i sprawić, że stanie się człowiekiem drażliwym i rozgoryczonym. Sam jest bardzo pokojowo nastawiony do innych i łagodny.

Często ustępuje innym swym kosztem, byle tylko nie pogarszać sytuacji i za wszelką cenę stara się unikać konfliktów. Woli na tym stracić niż walczyć o swoje, co jednak nie zawsze wychodzi mu na dobre, poza tym jednak udaje mu się zwykle osiągnąć cel w postaci świętego spokoju, a więc jest zadowolony, bo właśnie to jest dla niego najważniejsze.

Aktywnie stara się również działać na rzecz pokoju w swej małej społeczności, w której żyje i namawia ludzi do zawarcia zgody, z różnym jednak skutkiem i otoczenie nie zawsze potrafi docenić jego dobre chęci, częściej mając do niego pretensje, że wtrąca się w nieswoje sprawy.

Na ogół jednak człowiek ów intuicyjnie wyczuwa, gdzie może pomóc, a gdzie jego osoba jest niepożądana, ponieważ ma silnie rozwinięty głos wewnętrzny. Jeśli będzie często korzystał z jego podpowiedzi, może daleko rozwinąć się wewnętrznie i wzbogacić znacznie swoje życie duchowe, osiągając w tym wielką przewagę nad innymi ludźmi. Może wówczas pozytywnie na nich wpływać, łagodząc ich obyczaje i namawiając ich do porzucania swych złych nawyków, a dzięki temu może znacznie przyczynić się dla swej społeczności.

 

pozytywyZalety

Harmonijna osobowość człowieka urodzonego 27 czerwca powoduje, że jest on pozytywnie nastawiony do siebie, do innych ludzi i do całego świata. Jest to w nim widoczne na pierwszy rzut oka.

Jest też bardzo łagodny i subtelny w obejściu, nigdy się nie gniewa, bo bardzo się stara, by pohamowywać swe złe emocje i emanować tylko dobrymi intencjami.

Trudno jest wywołać w nim gniew albo jakieś inne złe uczucie, ponieważ mocno pracuje nad swą równowagą wewnętrzną i można mieć pewność, że nie pozwoli sobie zaprzepaścić dotychczas osiągniętych wyników jednym wybuchem. Powoduje to, że przebywanie w jego obecności jest bardzo przyjemne i ludzie chętnie spędzają z nim czas, tym bardziej, że nie da się nie zauważyć, iż człowiek ten wywiera na wszystkich dobry wpływ.

W jego obecności gasną wszelkie konflikty i wyciszają się wzajemne pretensje, bowiem jest dla wszystkich wzorem do naśladowania i wstydzą się kłócić w jego obecności, wiedząc, że on tego nigdy nie robi.

Ponadto ma bardzo dobre serce i każdemu chce pomóc w miarę możliwości, choć nie zawsze posiada odpowiednie do tego środki. Każdego człowieka obdarza wielkim zaufaniem i nie zważa na to, czy rzeczywiście jest on tego godny, na czym nieraz się zawodzi, jednak i tak daje drugą szansę i bardzo łatwo wybacza.

 

Wady

Ciekawe jest, jak wiele wad posiada człowiek urodzony 27 czerwca skoro jednocześnie posiada tak wiele zalet. Powoduje to jednak, że jego osobowość jest przez to niebanalna i nie może nikomu wydać się nudnym. Przede wszystkim jest niestały i nie zawsze można polegać na jego słowach.

Podlega swym nastrojom i jest bardzo kapryśny, zwykle sam nie wie, czego chce, a domaga się, by ludzi odgadywali jego oczekiwania i starali się im sprostać. Jest nadmiernie łatwowierny i zupełnie nie zna się na ludziach ani nie wykorzystuje w kontaktach z nimi swej mocno rozwiniętej intuicji.

Często więc bywa przez nich oszukiwany, ale nie umie wyciągać nauczki ze swych błędów i powtarza je przy kolejnej okazji. Nie jest zdolny do ciężkiej pracy i nawet nie chce być, ponieważ chciałby jak najwięcej osiągnąć jak najmniejszym wysiłkiem.

Chce tak ułożyć swoje życie, by było lekkie i przyjemne i by mógł się stale zajmować tym, co lubi najbardziej, czyli nie praca i rozwiązywaniem rozmaitych problemów, ale zabawą i rozrywką. Otoczenie często mu to zarzuca jako oznakę jego lenistwa i nadmiernej beztroski, ale on nic sobie z tego nie robi i chętnie eksponuje swoje życiowe nastawienie, denerwując tym tych, którzy muszą wykonywać za niego jego obowiązki.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 czerwca

Silnie rozwinięta intuicja i łatwość utrzymywania z ludźmi dobrych kontaktów to cenne umiejętności człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 czerwca, niestety jednak nie oddają mu one takich zasług na gruncie zawodowym, jak można byłoby się tego spodziewać. Przeciwnie, napotyka on w tej sferze swojego życia na wielkie trudności i zwłaszcza w pierwszej fazie nie może osiągnąć żadnego znaczniejszego sukcesu.

Mimo iż nie lubi ciężkiej pracy i nie nadaje się do wykonywania jej na dłuższą metę, na ogół zdarza się tak, że jest do niej zmuszony, a i tak jego wysiłki ponad siły nie przynoszą żadnych konkretnych rezultatów. Dopiero później zmienia się to na lepsze i stopniowo zaczyna wychodzić na prostą, jednak jego nieszczęście polega na tym, że zwykle wszystko, o czym marzy, zdobywa dopiero wtedy, gdy już tak bardzo mu na tym nie zależy i nie może z tego czynić takiego użytku jak wcześniej.

Musi także pokonywać wiele zagrożeń, które znajdują się w nim samym, głównie jeśli chodzi o jego nieumiejętność przenikania ludzkich intencji oraz podatność na wpływy z zewnątrz, głównie osób przeciwnej płci. Z tych dwóch powodów często traci wszystko, co do tej pory udało mu się osiągnąć i w żaden sposób nie potrafi się przed tym ustrzec.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 czerwiec

 • charakter : wrażliwy, sprawiedliwy,szczery, łagodny, pokojowy
 • kamień : kamień księżycowy
 • zawody męskie : policjant, geolog, marynarz
 • zawody żeńskie : nauczycielka, telefonistka, policjantka
 • zwierzę : kaczka
 • kolory : brązowy, czerwony, słomkowy; wrzosowy
 • roślina : jesion

Imieniny 27 czerwca

 • Maria
 • Cyryl
 • Teresa
 • Jan
 • Bożydar
 • Samson
 • Joanna
 • Maryla

27 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

5/5 - (1)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, od tych znaków zodiaku lepiej trzymaj się z dala
Ryby są bardzo ekscentryczne.  Większość informacji na swój temat ukrywają. Trudno jest je zrozumieć, a jeszcze trudniej do nich dotrzeć. Trzeba cierpliwości, by je dobrze poznać, a nie wszystkie znaki zodiaku mają jej na tyle. Nie każdym będzie pasować niezdecydowanie R


Każdego z nas na manowce zwodzą inne wady i słabości. Narażają nas one na choroby psychiczne. Jakie to zaburzenia? Sprawdzisz w Zodiaku
Twój horoskop zdradza różne cechy Twojej osobowości.  Ludzie patrzą w gwiazdy, by dowiedzieć się więcej o sobie. Sugerują się tym, co o ich mocnych i słabych stronach mówi Zodiak. Istotnie z daty urodzenia można bardzo dużo wyczytać. Znaki zodiaku podpowiadają, co jest naszą mocną

Przyjrzyj się swoim dłoniom i policz ile masz na nich „bransoletek”. Ta prosta „matematyka” dostarczy Ci ważnych informacji m.in. na temat Twego zdrowia
Chiromancja lub czytanie z dłoni to starożytna sztuka, której korzenie sięgają kilku tysięcy lat.  Wywodzi się z hinduskiej astrologii, a pierwsza wzmianka o niej pochodzi z chińskiej książki „I Ching”. Interesował się nią nawet Arystoteles, który przekazał tę wiedzę Al