28 czerwca

28-czerwca

Horoskop dla urodzonych 28 czerwca

28 czerwca – horoskop ogólny

Dla człowieka urodzonego w dniu 28 czerwca mniej ważne jest to, co on sam o sobie myśli aniżeli to, jak widzą go inni. By cieszyć się jak najlepszą reputacją, a nawet podziwem otoczenia, jest w stanie podejmować wiele wysiłków i trzeba przyznać, że zazwyczaj odnosi w tym dobre rezultaty.

Przede wszystkim dba o to, jak wygląda, chcąc przyciągać uwagę tłumu i wyróżniać się na tle innych swą urodą i wspaniałym, bogatym wyglądem. Chce też przebywać w jak najpiękniejszym otoczeniu, bo jest wielkim estetą, zatem jego mieszkanie przeważnie zachwyca smakiem, z jakim zostało urządzone, podobnie jak jego ubiór przyciąga uwagę niedbałą i niewymuszoną elegancją.

Widać, że człowiek ów doskonale się na tym zna i są to jego wrodzone zdolności, z których umie robić dobry użytek, wzbudzając zazdrość wszystkich, którym natura poskąpiła takich umiejętności. Nie powinien zatem dziwić nikogo fakt, iż jest on bardzo próżny i dla nikogo nie jest to tajemnicą, tak samo jak to, że jest ogromnie skupiony na sobie samym i poza tym mało rzeczy go prawdziwie interesuje.

Często też pozuje na kogoś, kim zupełnie nie jest i przypisuje sobie cechy, których na próżno można u niego szukać. Wydaje mu się przy tym, że robi to tak udatnie, iż nikt się nigdy na tym nie pozna, ale żyje w wyimaginowanym świecie, ponieważ nawet mniej inteligentni ludzie z jego otoczenia doskonale wiedzą, że jest to tylko maska, za którą ukrywa się człowiek niemający  z nią wiele wspólnego. Nie oznacza to jednak, by otoczenie z tego powodu miało do niego pretensje – raczej kwituje to pobłażliwym uśmiechem i pozwala mu nadal bawić się w udawanie, nie okazując, że przejrzało jego grę.

Wynika to z tego, iż człowiek urodzony 28 czerwca jest bardzo sympatyczny i wprost nie da się go nie lubić, więc ludzie nie chcą pozbawiać go złudzeń i psuć mu samopoczucia. Nie przeszkadza im nawet to, że jest on kapryśny i niecierpliwy – często wybucha gniewem i ma maniery wielkiej gwiazdy, nieadekwatne do swej prawdziwej osobowości. Jest jednak przyjaźnie nastawiony do wszystkich, z którymi ma styczność i ma szlachetne intencje. Kiedy tylko może, pomaga potrzebującymi i raczej nie wywyższa się ponad innych, choć zgodnie ze swą pozą mógłby, a nawet powinien to robić.

Bardzo ważna jest dla niego rodzina, a swym bliskim mógłby przychylić nieba. Dba o spokój domowego ogniska i mało kto wie, jak wielkim jest domatorem, bowiem najlepiej czuje się w swej bezpiecznej przystani,  której z wielką pieczołowitością strzeże przed złymi wpływami z zewnątrz.

 

pozytywyZalety

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 28 czerwca, wyróżnia się swoją uczuciowością i kochliwością. Dla ukochanych osób jest w stanie poświęcić wszystko, łącznie z sobą i na pewno nie będzie się przed tym wzbraniał ani sprawdzał, czy jest to konieczne.

Jest też dobroduszny, ma zawsze dobre intencje i nie tylko nigdy z rozmysłem nie działa na czyjąś niekorzyść, ale nawet każdemu gotów jest pomagać i mocno na sercu leży mu dobro innych ludzi, nawet zupełnie mu nieznajomych.

Ma w sobie wiele wdzięki i pozytywnego nastawienia, więc ludzie nie mogą się na niego zbyt długo gniewać. Rozbraja ich też swoją szczerością odnośnie swoich wad, których nie ukrywa, lecz przyznaje się, że jest niezaradny życiowo i często sam potrzebuje pomocy.

Jest bardzo lojalny wobec swych przyjaciół oraz ukochanych osób i można mieć pewność, że nigdy ich nie oszuka, nawet gdy szczerość będzie się dlań wiązała z jakimiś nieprzyjemnościami. Posiada wiele odwagi cywilnej i potrafi przyznać się do błędu, zwłaszcza że nie zawsze potrafi naprawić jego skutki.

 

Wady

Trudno jest znaleźć poważne wady w człowieku urodzonym 28 czerwca. Częściej są to tylko słabości, które otoczenie chętnie mu wybacza, bowiem nikomu nie czynią one krzywdy i częściej wychodzą na złe jemu samemu niż komukolwiek  innemu.

Przede wszystkim jest on trochę niezaradny życiowo – nie zawsze wie, w jakim kierunku powinien zdążać, by zrobić najlepszy użytek z posiadanych przez siebie zdolności i umiejętności. Często podejmuje działania, które nie mogą mu dać żadnych pozytywnych skutków i martwi się, że niczego nie może osiągnąć, nie wiedząc, że nie jest to od niego zależne.

Jest bardzo próżny, chce, by wszyscy go podziwiali i uważali za niezwykłą osobę. Zależy mu na tym do tego stopnia, że często udaje kogoś, kim nie jest, byle tylko wydać się ludziom lepszym, zdolniejszym, atrakcyjniejszym niż jest w rzeczywistości. Nie wychodzi mu to na dobre, ponieważ nikt nie daje się zwieść jego grze, być może dlatego, że nie robi tego wystarczająco dobrze, choć jego niepewność siebie także przebija przez tę maskę.

Pragnienie uznania świadczy o tym, że stale musi się upewniać w przekonaniu, że jest coś wart, co powoduje, że jest uzależniony od cudzych pochwał, jeśli zaś ich nie dostaje, czuje się nic niewart i ciężko jest mu uwierzyć we własne siły.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 28 czerwca

Człowiek urodzony 28 czerwca na początku swej drogi życiowej może być zaszokowany tym, jak wiele się od niego wymaga i jak dużo musi się nauczyć. Jednak jeśli będzie zdecydowany, by osiągnąć swoje cele, nie powinno mu to sprawiać wielkich trudności. Jest w stanie znaleźć w sobie wielką siłę woli i z uporem zdążać do punktów, które sobie wyznaczył.

Na ogół nie lubi się przemęczać, ale kiedy zachodzi taka trzeba, jest zdolny do wytężonej pracy, nieraz nawet ponad swoje siły. Sam nie wie, jak wielki potencjał w nim tkwi i dobrze by było, gdyby ktoś pomógł mu go w sobie odkryć. Ma wielkie skłonności do podejmowania ryzyka i nieraz nawet nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jakie mogą być tego konsekwencje.

Czasem wychodzi mu to na złe, a czasem może wiele zyskać w krótkim czasie, więc raczej nie powinien z tego rezygnować, może tylko wykazywać się nieco większą rozwagą. Na pewno może natomiast liczyć na szczęście w życiu osobistym, gdyż jest zdolny do wielkiej miłości i potrafi zbudować sobie spokojną, bezpieczną przystań u boku kogoś, kto obdarzy go tak samo wielką miłością.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 czerwiec

 • zawody męskie : spawacz, prawnik, politolog
 • zwierzę : norka
 • roślina : złocień
 • zawody żeńskie : matematyk, prezenterka telewizyjna, biolog
 • kolory : czerwony, brązowy, różowy; turkusowy
 • kamień : szafir
 • charakter : ekscentryczny, próżny, przyjazny, sympatyczny, lekkomyślny

Imieniny 28 czerwca

 • Lubomir
 • Marcela
 • Leon
 • Ireneusz
 • Paweł
 • Józef

28 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

2/5 - (1)

10 komentarzy

 1. Piotr
 2. Marlena
 3. Zuzanna
 4. paulina
 5. ppp
 6. Piotr
 7. tez Ania tez 28.06
 8. Ania
  • Piotrdivine
  • Ewa

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Z którym celebrytą masz największe szanse się zaprzyjaźnić? Sprawdź, co Ci podpowiada zodiak
Jednym z najbardziej popularnych obszarów astrologii jest badanie zgodności.  Wskazówki gwiazd dotyczą tego, z kim najłatwiej oraz najtrudniej jest się nam dogadać, uczuć najsilniejszych, takich jak miłość, przyjaźń i nienawiść. Podstawą każdego z nich jest sympatia bądź jej brak


Test psychologiczny. Wybierz dojrzany w pierwszej kolejności kształt i dowiedz się, która Twoja cecha najbardziej irytuje innych
Cały czas dowiadujemy się o sobie czegoś nowego. Kiedy patrzymy w lustro, często jednak widzimy w nim co innego, niż to, co dostrzegają w nas inni. Ludzie lubią etykietować, metkować innych. Sami to robimy. Postrzegamy kogoś przez pryzmat jednego detalu, który jednak wyjątkowo rzuca się

Który z kształtów szczególnie wpadł Ci w oko. Wybierz i podejrzyj, co Cię czeka w przyszłości
Przyszłość jest bardzo zagadkowa, dlatego tak bardzo nas ciekawi.  Nawet ludzie, którzy mają dokładnie sprecyzowane cele zarówno te prywatne, jak i zawodowe, nie do końca wiedzą, gdzie rzuci ich los i co przyniesie życie. Jesteśmy zdani trochę na własne ambicje oraz umiejętności i tr