Horoskop dzienny

3 czerwca

3-czerwca

Horoskop dla urodzonych 3 czerwca

3 czerwca – horoskop ogólny

Człowiek urodzony 3 czerwca jest bardzo ruchliwy i jako taki nie lubi zbyt dużo czasu spędzać w jednym miejscu. Stale dokądś się spieszy i najlepiej czuje się wówczas, gdy ciągle robi coś nowego. Chce również stosunkowo często zmieniać miejsce swego pobytu, więc uwielbia podróże i często upływa mu na nich większa część jego życia.

Często nawet nie może nigdzie osiedlić się na stałe i prowadzi niemal koczowniczy tryb życia. Do pewnego wieku na pewno nie powinno mu to przeszkadzać, ale możliwe, że po jakimś czasie takiej nieustabilizowanej egzystencji zechce się wreszcie ustatkować, a wówczas może mieć spory problem ze zmianą swoich przyzwyczajeń.

Jest to w ogóle człowiek mocno niespokojny, chwiejny, ale też bystry i  wygadany. Energia niemal go rozpiera, ale zazwyczaj potrafi sobie znaleźć zajęcie, w którym może ona znaleźć najlepsze ujście i rzadko zdarza się, by ściągała ona na jego głowę poważniejsze kłopoty. Jest to tym bardziej nieprawdopodobne, iż człowiek ów wykazuje się wielkimi zdolnościami dyplomatycznymi, dzięki którym zawsze wie, jak zachować się w danej sytuacji i nie popełnia nietaktów.

Wyróżnia się także swoją przenikliwością, która powoduje, że umie znaleźć wyjście z najbardziej zawikłanych komplikacji i pomaga też nierzadko innym, zaskarbiając sobie ich wdzięczność i chęć pomagania mu, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Człowiek urodzony 3 czerwca również bardzo chętnie udziela innym wsparcia, a nawet ma  w tym pewne skłonności do przesady, ponieważ jest dość łatwowierny i gdy ktoś prosi go o pomoc, nie chce nikomu odmawiać, więc nierzadko bywa wykorzystywany. Trzeba jednak przyznać, że człowiek ów jest dość zmienny i właściwie nigdy nie można być pewnym jego zachowania.

Nastroje życzliwości przeplatają się u niego z oziębłością, a wręcz egoizmem, więc nigdy nie wiadomo, na jaki humor się u niego trafi i czy łatwo będzie coś od niego uzyskać. Jest też bardzo dumny i przeważnie trzeba wiedzieć, jak się do niego odnosić, by nie zrazić go do siebie nieopatrznie wypowiedzianym słowem. Przestawanie z nim nie jest więc łatwe, bo trzeba się mieć stale na baczności i na dłuższą metę może to być ogromnie męczące.

 

pozytywyZalety

Największą zaletę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 3 czerwca, stanowi na pewno jego skłonność do pomagania innym i fakt, że egoizm jest mu niemal całkowicie obcy.

Nawet jeśli sam nie ma wiele, gotów jest wszystkim, co posiada, podzielić się z potrzebującymi i nieraz ma z tego powodu wielkie kłopoty, gdy ktoś zechce niecnie wykorzystać jego dobroć. Jednak nawet jeśli kilkakrotnie zostanie oszukany, nie utwierdza się w gniewie, gdyż nie jest pamiętliwy, a ponadto jest zbyt wrażliwy, by komu odmówić wsparcia, nawet gdy podejrzewa, że dana osoba nie jest w stosunku do niego do końca uczciwa.

Jest człowiekiem bardzo inteligentnym, bystrym i niewiele jest rzeczy, które można skutecznie ukryć przed jego wzrokiem. Doskonale orientuje się w każdej sytuacji, w jakiej się znajduje, choćby była ona najbardziej zagmatwana i zawsze umie sobie poradzić. Swoją obrotnością zadziwia innych, ale nie ma w tym żadnego sekretu, jak się go czasem posądza, bowiem człowiek ów nigdy nie ucieka się do nieuczciwych zagrań, lecz polega na swym rozumie, który rzadko go zawodzi.

 

Wady

Chwiejność człowieka urodzonego 3 czerwca powoduje, że nieraz w oczach otoczenia uchodzi on za osobę niewiarygodną, na której nie można polegać. Często zmienia swoje poglądy i w znacznej mierze jest zależny od swoich nastrojów, których nie umie zmieniać na zawołanie i jeśli na przykład  wpada w depresję, choćby było to kompletnie bez powodu, co często się zdarza, nie może nic na to poradzić.

Ciężko jest mu również podejmować ważniejsze życiowe decyzje, ponieważ często ogarniają go poważne wątpliwości i nawet jeśli dokona już jakiegoś wyboru, niewykluczone, że wkrótce zacznie go żałować i będzie się zastanawiał, jak się z niego wycofać. Powoduje to, że rzeczywiście trudno mieć do niego zaufanie, zwłaszcza w najważniejszych kwestiach, i trzeba bardzo uważać, by nie zawieść się na pokładanych w nim nadziejach.

Jest to też człowiek bardzo dumny – wydaje mu się, że jest zupełnie nieprzeciętną osobowością i ludzie z tego powodu powinni mu okazywać wielki szacunek. Ma wielkopańskie maniery, które nie licują z jego rzeczywistą sytuacją i chce, by inni traktowali go z wielką atencją, co może denerwować większość osób, choć niektórzy tylko kwitują to pobłażliwym uśmiechem, a w przypływie dobrego humoru gotowi są nawet zaspokajać te jego oczekiwania.

Ponadto człowiek urodzony 3 czerwca bywa mściwy jeśli ktoś wyrządzi mu wielką krzywdę, a także łatwo wpada w gniew, więc jego bliscy muszą bardzo uważać, by nie ściągnąć na swoją głowę prawdziwych gromów.

 

predyspozyjePredyspozycje osób 3 czerwca

Wielka inteligencja i pracowitość człowieka urodzonego 3 czerwca powodują, że nie powinien on mieć większych problemów z odnalezieniem się w każdym zawodzie i na pewno poradzi sobie dosłownie w każdej dziedzinie.

Najlepiej jednak dla niego będzie, gdy wybierze pracę umysłową, gdyż dzięki temu nie będzie musiał zanadto się męczyć i na pewno wyjdzie mu to na dobre jeśli chodzi o jego zdrowie.

Dzięki zdolnościom pedagogicznym może być dobrym nauczycielem czy wykładowcą, w czym na pewno pomoże mu jego elokwencja oraz umiejętność szybkiego nawiązywania dobrych kontaktów z ludźmi. Może być również doskonałym dziennikarzem, a jeśli przy tym zawód ten będzie się wiązał z częstymi wyjazdami, to na pewno praca ta da mu wielką satysfakcję i będzie się jej oddawał całym sercem.

Jeśli jednak człowiek urodzony 3 czerwca wykazuje jakiś talent artystyczny, to nie powinien go marnować, lecz z całą stanowczością jak najbardziej starać się go w sobie rozwijać, a jeśli zdecyduje się związać z nim swoje życie zawodowe, może na tym polu odnieść ogromne sukcesy, a nawet stać się sławny, za czym pójdą również wielkie zarobki.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 czerwiec

 • kamień : turmalin
 • charakter : bystry, komunikatywny, władczy, aktywny, skryty, mściwy
 • roślina : luberna
 • kolory : pomarańczowy, różowy, malinowy; miedziany
 • zawody żeńskie : psycholog, kosmetolog, farmaceutka
 • zawody męskie : inżynier, architekt, stróż
 • zwierzę : traszka

Imieniny 3 czerwca

 • Paula
 • Wawrzyniec
 • Klotylda
 • Leszek
 • Franciszek
 • Andrzej
 • Ferdynand
 • Maciej
 • Karol
 • Jan
 • Joachim
 • Kewin
 • Tamara

3 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta


tarot online chińska wróżba

Wybierz totem, który najbardziej przypadł Ci do gustu i odkryj swoją nieznaną mocną stronę
Kiedyś każde dzikie plemię, społeczność, czy rodzina miała swój totem. Symbolicznie odnosił się on do zmarłego członka rodziny, mistycznego przodka, który miał nad nią czuwać, pielęgnować i duchowo wspierać we wszystkich podejmowanych działaniach. Totem był symbolem przynależnoZnajdź zapach, który najlepiej pasuje do Twej osobowości. Pomogą Ci w tym wskazówki zodiaku
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jedne zapachy do Ciebie przemawiają, a inne w ogóle? Choć zasadniczo zgadzasz się ze swoim przyjacielem/przyjaciółką, twierdzisz, że wybiera okropne perfumy. Możliwe, że ma to coś wspólnego z astrologią. Zodiak może wpływać nie tylko

Naucz się, jak wygrać kłótnię z każdym ze znaków zodiaku. Wystarczy poznać słabe strony przeciwnika
Najlepszym sposobem na pokonanie kogoś jest wejście w jego buty. Musisz spojrzeć na Wasz konflikt jego oczami, zobaczyć, jakie ma argumenty i po kolei je wypunktować. Musisz odkryć czyjeś słabości i spróbować je wykorzystać. Astrologowie podpowiadają, jak to zrobić i nie wyjść na t