4 czerwca

4-czerwca

Horoskop dla urodzonych 4 czerwca

4 czerwca – horoskop ogólny

Człowiekowi urodzonemu w dniu 4 czerwca dość mocno zależy na tym, by wywierać jakiś wpływ na otoczenie, w jakim żyje. Trzeba przyznać, że posiada do tego predyspozycje, głównie jeśli chodzi o to, że potrafi bardzo zręcznie przekonywać innych do swoich racji i zmiany zdania na jego korzyść.

Zawdzięcza to w głównej mierze swojej zdolności logicznego i rzeczowego argumentowania, wobec czego nikt nie może mu się oprzeć i nawet najbardziej zdecydowani oponenci, słuchając go, muszą mu w końcu przyznać rację. Powoduje to, że ludzie często nadstawiają ucha jego radom, a nieraz nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak dalece człowiek ów ingeruje w ich życie, dyktując im, jak mają postępować.

Nie tylko im to nie przeszkadza, ale nawet się z tego cieszą, ponieważ trzeba mu oddać, że nigdy nie wprowadza nikogo w błąd i  jego rady są jak najbardziej warte zastosowania.

Jeśli chodzi o inne jego zdolności, to wśród nich na wyróżnienie zasługują na pewno jego skłonności do prowadzenia typowo filozoficznych rozważań. Człowiek ów potrafi stawiać bardzo mądre pytania na temat otaczającego go świata i natury ludzkiej, a dzięki przenikliwości i głębi myślenia, ma większe szanse na znalezienie na nie odpowiedzi niż ktokolwiek inny.

Jest też bardzo przebiegły i cecha ta oddaje mu wielkie zasługi, ale na ogół stara się ją ukrywać przed wzrokiem innych, by nie być posądzanym o jakieś fałszywe intencje czy nieczyste zagrywki.

Cechą charakterystyczną tego człowieka jest też fakt, że uwielbia on wszystko, co nowe i zupełnie inne od tego, co już zna. Bardzo szybko wciela w życie wszelkie przejawy postępu, ale jak tylko się przyzwyczai do tych nowinek, natychmiast traci dla nich zainteresowanie i szuka znów czegoś nowego, co jest mu zupełnie obce, by móc zgłębiać stale nowe kwestie i ciągle się czegoś uczyć.

Ma dużą łatwość przystosowywania się do panujących obecnie warunków, więc praktycznie nie zdarza się sytuacja, w której czułby się zagubiony, tym bardziej, że szybko nawiązuje kontakty z ludźmi i zawsze jest mu dzięki temu raźniej.

 

pozytywyZalety

Wielką zaletę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 4 czerwca, stanowi jego umiejętność wcielania w życie postępu. Nikt nie robi tego tak sprawnie jak on i nigdy nie poczuje się zagubiony w zmierzającym ciągle naprzód świecie, gdyż potrafi w pełni dotrzymać mu kroku. Sprawia to, że przeważnie zostawia wszystkich innych w tyle, zwłaszcza swoją konkurencję, a osoby, które nie są tak postępowe jak on, mogą tylko marzyć, że kiedykolwiek uda im się go dogonić.

Ponadto jest to człowiek bystry, mądry i przenikliwy. Łatwo dostosowuje swoje zachowanie do wymogów danej sytuacji i umie sobie poradzić w każdych warunkach. Nie ma dla niego problemu, którego nie potrafiłby dzięki swym zaletom rozwiązać, a także chętnie pomaga innym. Jest człowiekiem towarzyskim, uprzejmym i życzliwie nastawionym do innych, więc ludzie na ogół darzą go wielką sympatią.

Wszędzie, gdzie się pojawia, bardzo łatwo nawiązuje kontakty i szybko zawiera przyjaźnie, więc zazwyczaj ma wokół siebie wiele osób, na które może liczyć w nagłych wypadkach.

Sympatię otoczenie zaskarbia mu też na pewno jego pogodny nastrój, bowiem nie tylko nie psuje nikomu humoru swoją skwaszoną miną, ale nawet powoduje, że ludzie zapominają przy nim o swoich problemach bądź dochodzą do wniosku, że wcale nie są one tak poważne, jak im się początkowo wydawało.

 

Wady

Wielki problem człowieka urodzonego 4 czerwca stanowi jego niestabilność emocjonalna. Jest to nie tyle nawet jego problem, co jego otoczenia, gdyż nigdy nie wiadomo, jak się zachowa i czy można na nim do końca polegać, a jemu samemu też na pewno nie przysparza to szczęścia.

Ciężko jest mu podjąć jakąś ważniejszą decyzję, bardzo się waha i boi się dokonać wiążącego wyboru, nie mając odwagi przyjąć jego ewentualnych konsekwencji. Często ogarniają go wątpliwości co do własnych działań i możliwości, więc nie jest szczególnie pewny siebie, mimo iż zwykle wątpliwości te są kompletnie bezpodstawne. Ulega również rozmaitym złudzeniom i nierzadko zdarza się tak, że działa w zupełnie nieodpowiednim kierunku, rozpraszając się na działania, które nie mogą mu przynieść żadnych korzyści i tylko marnuje na nie swój czas i swoją energię.

Jest wielkim materialistą i często po drodze do majątku nie zważa na żadne względy, uciekając się do nieczystych zachowań i kontrowersyjnych postaw. A trzeba przy tym dodać, że nie jest to człowiek szczególnie pracowity i na pewno nie będzie wywiązywał się z takich obowiązków, które są dla niego nudne i zbyt monotonne, więc wcale nie tak łatwo jest mu dojść do wielkich pieniędzy.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 4 czerwca

Jak już było wspomniane, człowiek urodzony 4 czerwca nie grzeszy pracowitością, choć jeśli dane zajęcie spełnia jego oczekiwania, czyli jest dlań pociągające, ciągle robi coś nowego i nie może się tym szybko znudzić, na pewno przez jakiś czas będzie się bez zarzutów wywiązywał ze swoich obowiązków.

Na szczęście często podróżuje i daje mu to wielkie korzyści, nie tylko materialne, ale też intelektualne, gdyż podczas owych wojaży czerpie wiedzę o otaczającym go świecie i potem może z niej zrobić dobry użytek. Wielkie zasługi oddaje mu też jego zdolność dostosowywania się do zmieniających się warunków sytuacji, ponieważ zawsze wie, jak ma się zachowywać, a także z kim trzymać, by wyjść na tym jak najlepiej.

Oczywiście otoczenie może mu to mieć za złe jako objaw oportunizmu, nie da się jednak ukryć, że jemu wychodzi to na dobre, wobec czego nie widzi on powodu, by miał zachowywać się jakkolwiek inaczej.

Poza tym posiada smykałkę do prowadzenia interesów i potrafi ich bardzo sprawnie strzec, ale mimo to istnieje pewne niebezpieczeństwo, że wrogowie, jakich zwykle zostawia za sobą na drodze do celu, zechcą się na nim mścić lub wywyższyć się jego kosztem i będą próbowali odebrać mu wszystko, co udało mu się wielkim wysiłkiem bądź szczęśliwym trafem wypracować.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 4 czerwiec

 • zawody męskie : politolog, piekarz, maszynista
 • zawody żeńskie : dziennikarka, prokurator, położna
 • kamień : spinel szlachetny
 • roślina : forsycja
 • charakter : postępowy, zmienny, niecierpliwy, bezwzględny
 • kolory : różowy, kremowy, bananowy; koralowy
 • zwierzę : tarantula

Imieniny 4 czerwca

 • Karol
 • Franciszek
 • Dacjan
 • Kwiryn

4 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

4.3/5 - (3)

5 komentarzy

 1. Kuba
 2. Renata
 3. Kamil
 4. Krzysztof
 5. Paulina

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wydaje Ci się, że masz masę fobii i jesteś dziwny. Sprawdź, co na to gwiazdy. Może wcale nie jest z Tobą tak źle?
Wydaje Ci się, że jesteś bardzo dziwny? Masz przeczucie, że drzemie w Tobie masa fobii? Kilkanaście razy sprawdzasz, czy zamknąłeś drzwi? Często czujesz się niepewnie, nieswojo w pozornie normalnych sytuacjach? Może to świadczyć o paranoi. Każdy z nas ma w sobie jakiś procent z parano


Pragniesz czułego mężczyzny, który wysłucha Cię i obdarzy szczerym uczuciem. Szukaj wśród tych 4 znaków zodiaku
Czuły mężczyzna to marzenie każdej kobiety. Wszystkie pragniemy partnera, który byłby otwarty na nasze sprawy, który wysłucha nas i zrozumie. Oczywiście nasz wymarzony „jedyny” nie powinien być przy tym pozbawiony uroku osobistego i charyzmy. Wydawałoby się, że takie idealne

Jedno spojrzenie na ten obrazek odkryje Twą największą wadę. Twoje oczy zdradzą to, do czego nie chcesz się przyznać
Poznawanie siebie jest długim i żmudnym procesem. Trwa on całe życie. Z roku na rok zmieniamy się i ewoluujemy. Wpływ mają na nas ludzie, których poznajemy i sytuacje, w których musimy się odnaleźć. Kształtuje nas milion rzeczy i czasem sami nie zdajemy sobie sprawy, co poruszy w nas cz