5 czerwca

5-czerwca

Horoskop dla urodzonych 5 czerwca

5 czerwca – horoskop ogólny

Duża ekscentryczność człowieka urodzonego w dniu 5 czerwca powoduje, że wyróżnia się on znacząco na tle otoczenia, w którym żyje, choć nie tylko dlatego, bowiem posiada on również nieprzeciętne zdolności intelektualne.

Jest bardzo zaradny, inteligentny, aktywny i przedsiębiorczy. Stale odczuwa jakiś niepokój, który ciągle każe mu zmierzać naprzód i podejmować nowe przedsięwzięcia. Nie może nigdy spocząć na dłużej i nie jest to szczególnie pożądane w jego otoczeniu, ponieważ wszędzie, gdzie człowiek ów się pojawia, wnosi ze sobą zamieszanie i zgiełk.

Jest osobowością pod wieloma względami nieprzeciętną i ludzie mają tego świadomość, ale pewnie dlatego jest dla nich dość męczący i nie każdy może to znieść na dłuższą metę. Wyróżnia się także swoją samowolą, gdyż nikomu nie pozwala się ująć w karby i za wszelką cenę nie chce się poddać żadnym ograniczeniom.

W całej swej inteligencji ma oczywiście świadomość tego, że nigdy nie będzie zupełnie wolnym, jednak i tak upiera się przy swoim, bo wydaje mu się, że jest kimś wyjątkowym, a więc zasługuje też na wyjątkowe traktowanie. Wszystko to powoduje, że stale ściera się z ludźmi, którzy nie zamierzają dawać mu żadnych przywilejów i jest zaangażowany w kilka konfliktów naraz, jednak nic sobie z tego nie robi, a nawet cieszy się, że może zamanifestować, jak dalece nie robi sobie nic  z cudzej opinii oraz sympatii.

Mimo iż człowiek ten posiada w sobie wielki potencjał, tylko od niego zależy, czy uda mu się go dobrze wykorzystać i wybije się ponad innych, tak jak mu na tym zwykle bardzo zależy, czy też stanie się nawet gorszy od innych pod wieloma względami, od tych, którzy nie mają podobnych mu możliwości.

Przede wszystkim musi dużo pracować nad swoim charakterem i starać się jak najbardziej pogłębiać swą wiedzę na rozmaite tematy, w przeciwnym bowiem razie nie będzie miał wyraźnego celu w życiu i będzie ono pełne chaosu. W takiej sytuacji na pewno nie rozwinie się odpowiednio i jest to wielki problem ludzi urodzonych 5 czerwca, ponieważ stosunkowo łatwo mogą oni zaprzepaścić wszystko, czym tak hojnie obdarował ich los.

 

pozytywyZalety

Jeśli chodzi o pozytywne cechy charakteru człowieka, który przyszedł na świat  w dniu 5 czerwca, to nie ma ich niestety zbyt dużo, gdyż jest to osobowość ogromnie ekscentryczna i trudno jest mu przyjść do ładu z samym sobą.

Zaletami jego są więc przede wszystkim jego nieprzeciętne zdolności, które, jeśli uda mu się zrobić z nich odpowiedni użytek, mogą go zaprowadzić na sam szczyt. Jest to przede wszystkim człowiek o wielkiej, nieprzeciętnej inteligencji i cecha ta, jeśli tylko nie zostanie przytłumiona przez jego samowolę i przekorę, może mu oddać ogromne zasługi.

Dzięki niej umie właściwie oceniać swoją bieżącą sytuację i rzadko sprowadza na swoją głowę poważne problemy, tym bardziej, że posiada silnie rozwiniętą intuicję i o ile zdecyduje się słuchać jej głosu, może mu się udać uniknąć wielu poważnych kłopotów.

Jest przenikliwy i nigdy nie daje nikomu się oszukać. We wszelkich sporach i nieporozumieniach, które namiętnie prowadzi, jest zawsze górą i trudno znaleźć kogoś, kto by mu dorównał w jakimś względzie.

Ludzie często nie mają śmiałości się do niego zbliżać, by mu zaszkodzić, ponieważ otacza go sława człowieka wyjątkowego i mającego w życiu niebywałe szczęście. Jest też ogromnie odważny i nigdy nie cofa się, kiedy widzi przed sobą jakąś szansę, ale by ją wykorzystać, musi zaryzykować.

 

Wady

Wad człowiek urodzony 5 czerwca ma bardzo dużo i właściwie wszystkie je można złożyć na karb jego ekscentryczności i przekonania o własnej wyjątkowości.

Jest ogromnie samowolny, bo wydaje mu się, że nikt nie ma prawa, by starać się choć w minimalnym stopniu ograniczać jego działanie. Mimo iż ma wielkie możliwości, zwykle nie osiąga tak wiele, jak by mógł, ponieważ działa bardzo chaotycznie, jest dość leniwy, a także ma tendencje do chwytania wielu srok za ogon naraz, wobec czego z żadnego zadania, jakiego się podjął, nie może się wywiązać rzetelnie i do końca.

Cechuje go również słomiany zapał, który objawia się tym, że porzuca rozpoczęte zadanie  w środku, bo nagle stracił dla niego zainteresowanie i na pewno już go nie dokończy, bez względu na to, jak wielkie mogą być tego konsekwencje.

Wadą człowieka urodzonego 5 czerwca jet też nieszczerość, ponieważ kłamie on zawsze wtedy, ilekroć może mu się to do czegoś przydać. Nie widzi w tym niczego złego, zupełnie jakby myślał, że wszelkie zasady, do jakich stosują się inni ludzie, jego nie obowiązują, na czym jednak kiedyś może się srodze zawieść.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 5 czerwca

Znajdujący się w człowieku urodzonym 5 czerwca potencjał może go doprowadzić do wielkiej kariery i wielkich pieniędzy, ale tylko pod warunkiem, że zostanie przezeń dobrze wykorzystany.

Jeśli będzie skupiał się na nauce, a potem na pracy, może zajść bardzo wysoko i jeszcze bardziej wyróżnić się na tle innych, już nie tylko przez swoją odmienność jeśli chodzi o zachowanie i sposób myślenia, ale też dzięki swoim wybitnym osiągnięciom. Musi jednak bardzo uważać, by nie marnować swej energii na niepotrzebne działania, ponieważ ma do tego spore tendencje, a jeśli pozwoli się ogarnąć swej samowoli i lekkomyślności, wszystkie jego wysiłki zostaną zaprzepaszczone.

Ma on szansę zrobić karierę w polityce, głównie dzięki swojej charyzmie, która powoduje, że wydaje się odmiennym od innych ludzi i wnosi powiew świeżości wszędzie tam, gdzie się pojawia. Na największe sukcesy może też liczyć w związku z dziennikarstwem, swymi talentami artystycznymi bądź w literaturze, bo najczęściej przejawia talent literacki, a wcale o tym nie wie.

Jeśli uda mu się go w sobie odkryć odpowiednio wcześnie bądź też – co częściej się zdarza – ktoś go w nim zauważy, ma szansę stać się sławnym pisarzem i zdobyć wielką popularność, nawet na całym świecie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 5 czerwiec

 • zawody męskie : parkieciarz, pedagog, plastyk
 • charakter : odkrywczy, inteligentny, aktywny, niespokojny, konfliktowy
 • zawody żeńskie : psycholog, kierowca, pielęgniarka
 • zwierzę : mrówkojad
 • kolory : czerwony, różowy, słomkowy; szmaragdowy
 • roślina : tojad lisi
 • kamień : niebieski szafir

Imieniny 5 czerwca

 • Walter
 • Igor
 • Ferdynand
 • Jakub
 • Waleria

5 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

5/5 - (1)

8 komentarzy

 1. Justyna
 2. Patryk
 3. Krzysztof
 4. Anu
 5. Ave
 6. gosc
 7. Kamil

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Do którego rodu z „Gry o tron” pasujesz najbardziej? Dewiza, której z rodzin odzwierciedla Twoje patrzenie na świat? Przekonaj się już teraz
Zima nadchodzi.  Fani „Gry o tron” doskonale wiedzą, co to znaczy. Zakładamy, że nimi jesteście, skoro zainteresował Was ten artykuł. Jednak jeszcze zanim do Waszych domów zawita ona na dobre, a Wy rozsiądziecie się w fotelach, przypominając sobie poprzednie sezony ulubionego


Mają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. Jest

Chcesz wiedzieć, czy w najbliższym czasie uśmiechnie się do Ciebie szczęście? Wybierz jeden z symboli i zobacz, co się pod nim kryje
Alchemików uważa się za przodków i prekursorów dzisiejszych chemików.  Dziedzina wiedzy, jaką się zajmowali, jest dziś uznawana za pseudonaukę, niegdyś jednak stanowiła jedną z najchętniej praktykowanych nauk. Alchemia łączyła w sobie elementy chemii, fizyki, sztuki, czy psychologi