6 czerwca

6-czerwca

Horoskop dla urodzonych 6 czerwca

6 czerwca – horoskop ogólny

Cechą wyróżniającą człowieka urodzonego w dniu 6 czerwca na tle innych i oddającą mu wielkie zasługi w rozmaitych dziedzinach i sytuacjach życia jest jego fenomenalna wręcz pamięć.

Jest on w stanie zapamiętać wszystko, co usłyszał, zobaczył bądź przeczytał jeden raz, a potem przechowywać te informacje w swoim pojemnym umyśle przez długi czas, by następnie spożytkować ją w najlepszy dla siebie sposób i w najbardziej odpowiednim momencie. Umie też bardzo sprawnie dostosowywać się do zmieniających się okoliczności i wymogów sytuacji, więc jest w stanie poradzić sobie w każdych opałach, bo wie, jak się zachowywać, by było dla niego jak najlepiej.

Jest bardzo pozytywnie nastawiony do innych ludzi i chętnie im pomaga, ale najchętniej działa na rzecz całej społeczności, w jakiej żyje. Jego działania mają więc wielki rozmach, gdyż wychodzi z założenia, że lepiej działać dla większej grupy niż pomagać tylko pojedynczym osobom, choć im również nie odmawia swego wsparcia jeśli tylko zostanie o nie poproszony.

Nic zatem dziwnego, że cierpi na chroniczny brak czasu i naprawdę musi stawać na głowie, żeby poradzić sobie z nawałem zadań, jakie powziął na swe barki. Nie powstrzymuje go to jednak bynajmniej od przyjmowania kolejnych i nieraz próbuje wykonywać kilka rzeczy naraz, co – trzeba przyznać – wychodzi mu dość udatnie i człowiek ów rzadko zaniedbuje jakieś swoje obowiązki. Inni także chętnie mu we wszystkim pomagają, ponieważ widzą, jak bardzo się stara działać na rzecz ogółu, a także jest bardzo przyjacielski i łatwo zjednuje sobie prawdziwe rzesze sympatyków.

Jednakże trzeba przyznać, że jego zachowanie jest dość zmienne i czasem miewa nastroje, podczas których nie chce mieć  z nikim kontaktu i staje się bardzo zamknięty w sobie, zupełnie jak nie on.

Jego bliscy i znajomi nie mają innego wyjścia, jak tylko przeczekiwać takie stany. Nie powinno im to nastręczać żadnych trudności, gdyż zazwyczaj człowiek urodzony 6 czerwca stosunkowo szybko otrząsa się z tego marazmu, bo nie umie zbyt długo oddawać się bezczynności. Nie zdarza mu się to też na szczęście często, gdyż jego wrodzona uprzejmość i przyjacielskość zwykle biorą górę nad jego zmiennymi nastrojami.

 

pozytywyZalety

Rzadko zdarza się, by człowiek urodzony w dniu 6 czerwca okazywał komukolwiek nieuprzejmość, a często nawet jego znajomi w ogóle nie znają go od tej strony. Wynika to z tego, iż jest człowiekiem bardzo pozytywnie i pokojowo nastawionym do każdego, z kim ma styczność w jakiejkolwiek sytuacji.

Nigdy nie chce angażować się w konflikty i woli raczej ustąpić ze swoją stratą aniżeli psuć sobie samopoczucie i atmosferę otoczenia, w jakim się znajduje. Jeśli jest w dobrym nastroju, udziela się to wszystkim, którzy mają z nim kontakt, ponieważ wręcz promienieje radością życia.

Powoduje to, że ludzie do niego lgną, bo poprawia im nastrój swoją nieskrępowaną beztroską i wydaje im się, że żaden problem nie jest aż tak poważny, na jaki wyglądał jeszcze chwilę wcześniej. Taka sytuacja, w której staje się ośrodkiem ludzkiego zainteresowania, bardzo mu się podoba, ponieważ lubi towarzystwo, a także chce zjednywać sobie sympatyków, którzy będą gotowi działać wespół z nim na rzecz społeczności, w której wspólnie żyją.

 

Wady

Duże problemy człowiekowi urodzonemu w dniu 6 czerwca sprawia jego silna zmysłowość. Posiada on bardzo silne instynkty i popędy, którym w żaden sposób nie jest w stanie się oprzeć i zupełnie im podlega, więc czasami, w skrajnych sytuacjach, zupełnie nad sobą nie panuje.

Nie trzeba chyba dodawać, jak bardzo może mu to zaszkodzić, ale akurat w jego przypadku próby poprawienia tej sytuacji raczej nie mają szans przynieść znaczącej zmiany i musi sobie z tym radzić na inne sposoby, na przykład starać się niwelować skutki swoich nieostrożnych posunięć.

Ma on również skłonność do przesady w każdej dziedzinie, a także często wpada w skrajne nastroje tak szybko, że nikt nie jest w stanie za nim nadążyć. Nie zna umiaru w niczym i jest to dla niego wielkie zagrożenie, bo jeśli na przykład zanadto spodoba mu się beztroskie, rozrywkowe życie, może zechcieć oddawać się tylko zabawie i kompletnie zaprzepaści swoje możliwości oraz dotychczasowe osiągnięcia.

Jest też bardzo uczuciowy i nadmiernie wrażliwy. Łatwo go oszukać, grając na jego uczuciach i ludzie często wykorzystują w ten sposób jego dobroć i skłonność do niesienia im pomocy.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 6 czerwca

Dla człowieka, który przyszedł na świat w dniu 6 czerwca, najlepszym wyjściem będzie wybór takiego zawodu, w którym będzie mógł pokazać, jak bardzo jest elokwentny, zręczny w wyrażaniu swoich myśli oraz w wyszukiwaniu wszelkich informacji, co zawdzięcza swej wielkiej przenikliwości.

Posiada również wrodzone zdolności pedagogiczne i w związku z tym również może spełniać się zawodowo, przy czym na pewno da mu to wielką satysfakcję, gdyż będzie widział, jak jego uczniowie chętnie chłoną podawaną mu przez nich wiedzę.

Jest bardzo pracowity, czasem aż do przesady, dlatego tylko kwestią czasu jest, jak szybko znajdzie się na szczycie, tym bardziej, że potrafi skupiać się na wszystkim, co ma do zrobienia, tak samo, mimo iż zwykle wykonuje kilka czynności naraz. Pomagają mu bardzo również jego wielkie umiejętności jeśli chodzi o nawiązywanie kontaktów z innymi, gdyż ludzie chętnie mu pomagają lub działają z nim ramię w ramię i w takiej współpracy człowiek ów również może liczyć na wielkie sukcesy i korzyści.

Jego problem może jednak polegać na tym, że nie zawsze umie odpowiednio zaplanować swoje kolejne posunięcia i nie do końca rzetelnie obmyśla podejmowane decyzje. Może to być główną przyczyną jego niepowodzeń na gruncie zawodowym, dlatego musi bardzo uważać na wszystko, co robi, by w najważniejszym momencie nie powinęła mu się noga.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 6 czerwiec

 • kolory : czerwony, złoty, grynszpan; siarkowy
 • roślina : rumianek
 • zwierzę : świerszcz
 • kamień : opal
 • zawody męskie : tapicer, matematyk, elektroenergetyk
 • zawody żeńskie : sekretarka, barmanka, dietetyk
 • charakter : pokojowy, pomocny, uprzejmy, aktywny, pracowity

Imieniny 6 czerwca

 • Marceli
 • Gerard
 • Klaudiusz
 • Filip
 • Aleksander
 • Wawrzyniec
 • Norbert
 • Maria
 • Dominika
 • Paulina

6 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

Oceń horoskop

5 komentarzy

 1. Sylwia
 2. Ilona
 3. J.
 4. Ala

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Życiowa mantra każdego ze znaków zodiaku. Te kilka słów określa Cię najlepiej
Każdy znak zodiaku ma swoje wady, ale wszyscy mamy także zdolność uczenia się i wzrastania. Nie zawsze sprawy układają się po naszej myśli. Życie lubi zaskakiwać, ale nie wszystkie niespodzianki, które nam robi są miłe i pożądane. Kolejne trudy i porażki, które ponosimy na naszej d


5 najbardziej rozpuszczonych znaków zodiaku, które najczęściej płaczą i „strzelają focha”. Obyś nie był spod któregoś z nich
Wszyscy znamy przynajmniej jedną osobę, która nigdy nie dorosła. Na ogół zachowuje się ona dojrzale i odpowiedzialnie. Jest świadoma swoich oczekiwań od życia, ma jasne cele, do których dąży, rodzinę, o którą dba i przyjacielskie relacje, które z oddaniem buduje. Wszystko jednak prz

Szybki test psychologiczny dla tych, którzy stoją w obliczu trudnego wyboru. Odkryj jedną z kart i sprawdź, co powinieneś zrobić
Nierzadko zdarza się tak, że mimo szczerych chęci nie potrafimy zdecydować, co powinniśmy zrobić w danej sytuacji.  Stajemy na bezdrożu i nie jesteśmy w stanie ruszyć się w żadną z możliwych do wyboru stron. Stoimy więc i czekamy, nie wiadomo na co. Tymczasem manna z nieba nie spada,