7 czerwca

7-czerwca

Horoskop dla urodzonych 7 czerwca

7 czerwca – horoskop ogólny

Wszyscy ludzie z otoczenia człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 czerwca, uważają go za człowieka o wszechstronnych zainteresowaniach i niemal specjalistę w bardzo wielu dziedzinach.

Jest to wynik jego usilnych zabiegów, by właśnie tak było i mało kto orientuje się, że są to tylko pozory. Człowiek ów rzeczywiście interesuje się wieloma rzeczami z bardzo rożnych, nieraz zupełnie od siebie odbiegających, dziedzin, jednak jego wiedza na te tematy jest bardzo powierzchowna, a mimo to stara się uchodzić za człowieka bardzo dobrze poinformowanego.

Dobrze wychodzi mu również rządzenie innymi, gdyż jest bardzo władczy i potrafi sobie egzekwować cudze posłuszeństwo. Wyróżnia się także swoją kreatywnością i energią, które w znacznej mierze podszyte są niepokojem, który sprawia, że nie może zbyt długo usiedzieć w jednym miejscu i ciągle gdzieś gna.

Jest dość zamknięty w sobie i nie pozwala, by ludzie zanadto się do niego zbliżyli. Nakreśla granice, których nikt nie może przekroczyć, bez względu na to, jak bardzo będzie się starał, dlatego w swym otoczeniu ma opinię człowieka skrytego i bardzo tajemniczego. Trzeba przyznać, że cieszy się z takiej opinii, ponieważ pociąga go wszystko, co tajemnicze i niejasne i żywo interesuje się takimi rzeczami, więc skoro uchodzi za tajemniczego, to wydaje mu się też, że czyni to zeń człowieka fascynującego i pociągającego dla tych, którzy zechcą odkryć jego tajemnicę.

Jest on również człowiekiem wielce uczuciowym, zdolnym do wielkiej miłości i trzeba przyznać, że uczucie to odgrywa w jego życiu niebagatelną rolę. Jeśli jest zmuszony do życia bez niej, więdnie i nie potrafi wykorzystać wszystkich swoich możliwości i tkwiącego w nim potencjału, ponieważ ma smutną świadomość, że jego egzystencja jest jałowa i wszystkie wysiłki tak naprawdę idą na marne.

Lepiej zatem dla niego, by stosunkowo wcześnie spotkał osobę, z którą będzie mógł związać swoje życie, jednak paradoksalnie im bardziej człowiek ów potrzebuje miłości, tym mniejsze ma szanse na spotkanie jej w odpowiednim momencie i przeważnie jej brak bardzo mu doskwiera.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 7 czerwca ma wiele zdolności i tkwi w nim wielki potencjał, którego zwykle nie marnuje, lecz przeciwnie – potrafi go jak najlepiej spożytkować.

Wyróżnia się swoją inteligencją, a także pojętnością, ponieważ bardzo szybko się uczy i jest w stanie w szybkim tempie dojść do wielkich osiągnięć w dziedzinie, o której wcześniej nie miał bladego pojęcia. Umie przy tym skoncentrować się tylko na tym, co ma w danej chwili do zrobienia i na ogół nie rozprasza swoich sił na niepotrzebne działania.

Powoduje to, że działa zwykle nie tylko bardzo skutecznie, ale przede wszystkim prędko, lecz i tak nie popełnia błędów, więc nie musi tracić czasu na wracanie się i ich poprawianie, co również w znaczący sposób podnosi jego wydajność we wszelkiej pracy.

Jest człowiekiem ogromnie uczuciowym, wrażliwym i empatycznym. Nigdy nikogo nie krzywdzi z rozmysłem, ponieważ potrafi wczuć się w każdą sytuację i nie chce czynić komuś tego, co sam nie chciałby, by mu ktoś uczynił. Jest zdolny do wielkiej miłości i romantycznych porywów serca, dlatego osoba, którą pokocha, może być pewna jego wierności oraz okazywania jej uczucia niemal na każdym kroku.

 

Wady

Największą wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 czerwca, bez wątpienia stanowi jego ustępliwość. Jest on przede wszystkim bardzo podatny na wpływ otoczenia, wiec nawet jeśli jest nieskazitelny pod względem moralnym, łatwo może się to zmienić, kiedy nieodpowiednie towarzystwo zacznie go namawiać do nieodpowiednich zachowań czy postaw.

Łatwo jest też kupić go pochlebstwami, gdyż jest dość niepewny siebie i ciągle jest mu mało potwierdzeń własnej wartości. Osoba, która będzie go utwierdzać w tym, jaki jest zdolny i wspaniały, może uzyskać od niego wszystko, co chce i może sprowadzić go na zupełne manowce, ponieważ na pewno będzie zaślepiony i nie będzie kompletnie zważał na jej intencje.

Przez to wszystko łatwo nakłonić go do złego i może stracić wszystko, co udało mu się wielkim wysiłkiem wypracować, co świadczy o jego wielkiej nieostrożności oraz pewnej próżności, gdyż bardzo lubi być chwalony i nie postanie mu nawet w głowie pomysł, że czyjeś komplementy mogą być nieszczere.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 7 czerwca

Wrodzone zdolności oraz pracowitość człowieka urodzonego w dniu 7 czerwca powodują, że może on zrobić znaczną karierę, lecz  jego przypadku bardzo ważne jest, czy obierze właściwą drogę i czy oprze się złym wpływom, jakie zewsząd na niego czyhają.

Wielkim niebezpieczeństwem w jego przypadku jest też fakt, iż mimo wszystko ma on tendencje do podejmowania zupełnie niepotrzebnych działań, w których traci tylko cenny czas ii energię, a nie przynosi mu to żadnych pozytywnych rezultatów.

Ma także skłonność do wymyślania niestworzonych pomysłów i tworzenia takich projektów, które nie mają żadnej szansy powodzenia i od początku skazane są na porażkę, jednak on tego nie dostrzega albo nie chce sobie tego uświadomić i nadal upiera się przy swoim.

Mimo wszystko może zrobić znaczną karierę, głównie jak uczony, ale też może być przedstawicielem czy rzecznikiem prasowym, ponieważ potrafi eksponować dobre strony i ukrywać złe, a także nadaje się do publicznych wystąpień.

Umie też skoncentrować się na swoim życiu duchowym, więc jeśli zdecyduje się na zostanie duchownym, na pewno też znajdzie w tym satysfakcję i jakiś rodzaj spełnienia, choć zwykle nie może żyć w samotności, bo miłość odgrywa w jego życiu zbyt ważną rolę, więc nierzadko woli poszukać innego zawodu.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 7 czerwiec

 • zawody męskie : kierowca, wulkanizator, urzędnik
 • kamień : malachit
 • zawody żeńskie : psycholog, chemik, geolog
 • roślina : szałwia łąkowa
 • charakter : aktywny, zdolny, energiczny, władczy, drażliwy, nerwowy
 • zwierzę : bąk
 • kolory : fioletowy, beżowy, tabaczkowy; niebieski

Imieniny 7 czerwca

 • Wiesław
 • Lukrecja
 • Teresa
 • Jarosław
 • Robert
 • Anna
 • Wiesława
 • Piotr
 • Antoni
 • Paweł
 • Jeremi

7 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

4/5 - (1)

2 komentarze

 1. Artur
 2. Kamila

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Odkryj cechę, przez którą ludzie czują się nieswojo w Twoim towarzystwie. Znajdziesz ją w swoim horoskopie
Większość ludzi zastraszanie kojarzy z dużymi, silnymi osobami, twardymi i gruboskórnymi, które swoją siłę wykorzystują przeciwko innym.  Nie tylko siła fizyczna bywa przerażająca i jest przez nas często (choćby nieumyślnie) wykorzystywana przeciwko innym. To nie jedyna nasza cecha,


Która z tych dłoni należy do kobiety? Ujawnij prawdę i odkryj, co najbardziej cenią w Tobie inni
Nasze ciało może sporo o nas powiedzieć.  Wielu informacji możemy się dowiedzieć z kształtu i rozmiaru naszych dłoni. Wróżeniem z nich przez lata zajmowała się chiromancja – starożytna nauka, którą z czasem zaczęto traktować jako niewarte uwagi zabobony. Wnętrzem dłoni zajm

Nowa fryzura = nowa Ty. Ustal termin wizyty u fryzjera, kierując się tym, co chcesz zmienić w swym życiu. Pomoże Ci w tym księżycowy kalendarz
Zdrowe i piękne włosy sprawiają, że czujemy się silne i piękne.  Mocne, zadbane włosy to nasz największy atut. Jak nic innego zwracają uwagę. Przyciągają wzrok, odwracając go np. od mankamentów sylwetki. Od zarania dziejów kobiety robią wszystko, by ich włosy wyglądały zjawisko