8 czerwca

8-czerwca

Horoskop dla urodzonych 8 czerwca

8 czerwca – horoskop ogólny

Dzięki swej wrodzonej zaradności i przedsiębiorczości człowiek, który przyszedł na świat w dniu 8 czerwca, potrafi sobie torować drogę w życiu i niestraszne mu żadne przeciwności losu. Wie, czego chce, ale jednak czasami bywa zmienny i odstępuje od swoich początkowych założeń zupełnie bez powodu, a przynajmniej tak wydaje się jego otoczeniu.

Potrafi zręcznie dostosowywać się do zmieniających się warunków otoczenia, dzięki czemu potrafi sobie poradzić niemal w każdej sytuacji, bez względu na to, jak bardzo jest ona skomplikowana. Zawdzięcza to w głównej mierze swemu obrotnemu umysłowi, który niemal nigdy nie znajduje się w stanie spoczynku, lecz najwyższej gotowości i przez to człowiek ów ma zawsze wiele gotowych pomysłów na każdą sytuację.

Jest ponadto dość przebiegły i trudno jest wywieść go w pole, bo każdego potrafi przejrzeć i w lot widzi jego nieczyste względem siebie intencje. Wyróżnia się także swoją pracowitością, ponieważ ogromna energia, jaka niemal go rozpiera, musi gdzieś znaleźć ujście, nic zatem dziwnego, że rzadko można go zobaczyć oddającego się bezczynności.

Ciągle coś robi i chce, by tak było, ponieważ nie znosi się nudzić i uważa, że zawsze może zrobić coś pożytecznego, jeśli nie dla siebie, to dla kogoś innego. Nie lubi jednak robić ciągle tych samych rzeczy, ponieważ nie cierpi monotonii i szybko traci zapał do zajęć, które powtarzają się choćby co jakiś czas w jego życiu.

Ciągle chce robić coś nowego i przedsiębrać całkiem nowe wyzwania. Powoduje to, że stosunkowo trudno jest mu znaleźć satysfakcję w czymkolwiek, co robi i nie jest mu łatwo osiągnąć spełnienie, nie tylko zawodowe, ale także jakiekolwiek inne. Dzięki temu jednak, że ciągle poszukuje nowych dziedzin dla swojej niepohamowanej ekspansji, dużo robi na rzecz innych i potrafią oni to docenić, widząc, jak ważne są wykonywane przezeń czynności na przykład dla społeczności, w której wszyscy żyją.

Jemu samemu również bardzo to odpowiada, ponieważ chętnie działa na rzecz innych ludzi i bardzo lubi czuć się pożyteczny. Daje mu to poczucie, że nawet jeśli sam niekoniecznie coś ma z podejmowanych przez siebie wysiłków, to i tak jego wysiłek nie idzie na marne, bo przydaje się komuś innemu, a zasadność jego działań jest dla niego jedną z najważniejszych rzeczy w życiu.

 

pozytywyZalety

Zalety człowieka urodzonego w dniu 8 czerwca oddają mu wielkie zasługi, gdyż wszystkie one powodują, że ludzie są mu życzliwi i on sam nie ma ze sobą żadnych problemów. Mimo iż nie zawsze wie, co chce robić i czego oczekuje od życia, raczej nie zdarza się, by działał chaotycznie i marnotrawił swoją wielką energię.

Jego szczęście polega na tym, że zawsze umie znaleźć dla siebie konstruktywne zajęcie, które jeśli nie daje wymiernych korzyści jemu samemu, to na pewno komuś innemu, zatem nigdy nie podejmuje swych wysiłków na marne. Jest to bardzo ważne , ponieważ jest bardzo pracowitą osobą, ale nie chce robić czegoś tylko po to, by nie siedzieć bezczynnie i chce być pożyteczny.

Powoduje to też, że bardzo chętnie poświęca swój czas i siły na rzecz innych i jeśli ktoś zwraca się do niego z prośbą o pomoc, można mieć niemal stuprocentową pewność, że jej nie odmówi, nawet jeśli zadośćuczynienie jej będzie mu nastręczało wielu problemów. Nie trzeba chyba więc dodawać, jak wspaniałym jest przyjacielem – można na niego liczyć w każdej sytuacji i i na pewno nikogo nie zawiedzie, bez względu na okoliczności.

 

Wady

Wielki problem człowieka urodzonego 8 czerwca leży w tym, iż zwykle bierze on za dużo na swe barki. Nie ma świadomości tego, iż mimo że ma wielkie pokłady energii, to przecież kiedyś i on musi odpoczywać, a przy tym jest dość delikatny i szybko się męczy, zarówno w wymiarze fizycznym, jak i intelektualnym.

Powoduje to, że nie zawsze jest w stanie sprostać wszystkim obowiązkom, jakie na siebie powziął i nieumyślnie powoduje kłopoty. Jest przy tym bardzo nieodporny na porażki i bardzo się obwinia za wszystko, nie chcąc sobie uświadomić, że wina nie leży po jego stronie, bo mimo najszczerszych chęci, nie mógł już zrobić więcej ponad to, czego udało mu się dokonać.

Wszystkim bardzo mocno się przejmuje i nawet drobiazgi wykonuje z wielką, przesadną wręcz pieczołowitością, co może być uciążliwe zwłaszcza dla współpracujących z nim ludzi, ale też dla całego jego otoczenia.

Jest także na tyle wrażliwy, że bardzo łatwo jest go zranić, a każde złe słowo, nawet wypowiedziane nieopatrznie, długo rozpamiętuje i wszystko to jest dla niego bardzo bolesne. Jeśli ktoś da mu odczuć, że ma jakoweś wady, może nawet wpędzić go w całkowitą depresję, z której następnie nie będzie mu łatwo się otrząsnąć.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 8 czerwca

Najważniejsze w przypadku człowieka urodzonego w dniu 8 czerwca jest to, by nie wykonywał stale tych samych czynności, bowiem na pewno po krótkim czasie znuży go to na tyle, że poczuje się zupełnie zniechęcony do wykonywania danej pracy.

Chce ciągle nowych wyzwań i stara się jak najbardziej urozmaicać swoje życie, także zawodowe, co jednak nie zawsze wychodzi mu na dobre, bo czasami szuka przysłowiowej dziury w całym i rezygnuje z posady, która poza tym, że jest dlań monotonna, daje mu jak największe korzyści. Jednak powoduje to też, że stale się rozwija i nie spoczywa na laurach, lecz ciągle dąży do coraz większych osiągnięć i przeważnie udaje mu się zdobywać szczyty swoich możliwości.

Może być wspaniałym naukowcem, artystą, jeśli przejawia jakiś talent albo literatem, ponieważ wykazuje zwykle takie właśnie zdolności. Trzeba przy tym zaznaczyć, że dąży do zrobienia kariery jak najbardziej uczciwymi i standardowymi metodami, a więc na koniec zdobywa nie tylko pieniądze i dobre stanowisko, ale też cieszy się ludzkim szacunkiem, co jest dla niego nie mniej ważne, a czasem nawet ważniejsze niż inne zaszczyty.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 8 czerwiec

 • zawody żeńskie : tancerka, logopeda, egzaminator
 • roślina : skrzyp
 • kolory : srebrny, beżowy, miedziany; tabaczkowy
 • kamień : turmalin
 • zwierzę : hipopotam
 • charakter : zmienny, aktywny, pracowity, przedsiębiorczy, wrażliwy
 • zawody męskie : radca prawny, detektyw, taksówkarz

Imieniny 8 czerwca

 • Jakub
 • Maria
 • Seweryn
 • Medard
 • Adrianna
 • Wilhelm

8 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

4.5/5 - (4)

1 komentarz

 1. Martyna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Który z symboli najbardziej przypadł Ci do gustu. Zdecyduj się na jeden i odczytaj duchową wiadomość od gwiazd
Jeśli chcemy odkryć ukryte prawdy o nas samych, zwykle patrzymy w gwiazdy. W zodiaku i horoskopach szukamy tego, co na pierwszy rzut niewidoczne. Informacji, które są przed nami ukryte lub dla nas niedostępne. Wszechświat co już to uchyla przed nami rąbka tajemnicy. Zdradza nam szczątkowe�


Która z tych kobiet jest „skazana na sukces”? Odpowiedz spontanicznie i dowiedz się czegoś nowego o sobie
Ludzie często więcej wiedzą o innych niż o samych sobie.  Właśnie po to, by mogli poznać lepiej siebie, oswoić z emocjami, które dotąd chowali głęboko w swym wnętrzu, poznać swoje reakcje i zrozumieć tok myślenia, powstają testy psychologiczne. Wiedza o sobie i swym charakterze nie

Co musisz sobie odpuścić i o czym zapomnieć przed końcem roku? Zobacz, co na to gwiazdy
Na początku roku wyznaczamy sobie cele, do których dążymy przez następne 365 dni.  Jeśli nawet tylko nieśmiało o nich marzymy, to pozostają gdzieś z tyłu głowy i nie zawsze potrafimy o nich zapomnieć. Niekiedy jednak zbyt wysoko zawieszamy sobie poprzeczkę. Czasami też jakieś sprawy