9 czerwca

9-czerwca

Horoskop dla urodzonych 9 czerwca

9 czerwca – horoskop ogólny

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 9 czerwca, charakteryzuje się przede wszystkim stałym, wielkim pędem do wiedzy. Chciałby wiedzieć wszystko na każdy możliwy temat i ma bardzo wszechstronne zainteresowania, lecz z oczywistych względów nie może zgłębić wszystkiego, choć i tak imponuje swymi zasobami wiedzy otoczeniu, w jakim żyje.

Jest wielkim oryginałem, miewa niezliczone, niezwykłe pomysły i niebanalne idee. Ceni sobie sztukę oraz piękno we wszelkich jego przejawach oraz nieraz sam wykazuje jakiś talent artystyczny, jednak mimo to rzadko zdarza się, by czynił z niego użytek na gruncie zawodowym. Posiada również nieprzeciętne zdolności intelektualne i ich na pewno nigdy nie zaprzepaści, ponieważ potrafi robić z nich doskonały użytek.

Jego wielką siłę stanowią też nieprzeciętne umiejętności dyplomatyczne, które wykorzystuje niemal w każdej sytuacji i w każdej dziedzinie swojego życia. Oddaje mu to wielkie zasługi, ponieważ dzięki temu z każdym potrafi się porozumieć i załagodzić najostrzejszy spór już w zarodku.

Ludzie nawet nie wiedzą, jak zręcznie nimi manipuluje, na szczęście zawsze tylko w dobrej wierze, głównie po to, by nie utrudniali mu wcielania w życie jego ideałów, które przeważnie są bardzo szlachetne, ale zwykle okazuje się to dopiero po jakimś czasie.

Chętnie działa on bowiem na rzecz społeczności, w jakiej żyje i poświęca znaczną część swojego czasu na pomaganie innym. Świadczy to o jego wielkim nastawieniu społecznym i humanitarnym, ponieważ każdemu chciałby pomóc i ulżyć w jego niedoli, nie zważając na swój własny los, który też przecież czasem jest daleki od ideału.

Przez te działania na rzecz innych człowiek urodzony 9 czerwca nieraz zyskuje  pewną popularność, nie tylko w najbliższym otoczeniu, ale także ludzie słyszą o nim dalej, nigdy jednak mu na tym nie zależy i nie można go w żadne sposób posądzić o to, by celowo zabiegał o czyjekolwiek zainteresowanie. Cieszy go to jednak w tym aspekcie, iż ma nadzieję, że jego przykład zmotywuje innych do konstruktywnych działań i aktywnego niesienia pomocy potrzebującym.

 

pozytywyZalety

Pracowitość oraz skromność to bez wątpienia dwie najważniejsze cechy człowieka, który przyszedł na świat w dnu 9 czerwca.

Są one w nim widoczne już przy pierwszym zetknięciu, zatem zaskarbiają mu szacunek otoczenia i powodują, że każdy, kto go poznaje, od razu nabiera do niego szczerej sympatii. Dzięki temu człowiek ów wprost nie wie, co to samotność, bo stale otaczają go jacyś ludzie.

Bardzo mu to odpowiada, bo stara się usilnie pozyskiwać sprzymierzeńców dla swych szlachetnych idei, wyznając zasadę, że razem mogą zdziałać więcej. Jest to prawda i wszyscy są zaskoczeni, widząc, jak aktywnie człowiek ów działa i jak wiele robi, nie tylko dla innych, ale też dla siebie samego.

Sekretem jest, jak on sprawnie ze wszystkim sobie radzi. Nie zaniedbuje żadnego ze swoich obowiązków i jego rodzina nie może mu niczego zarzucić, ponieważ potrafi tak zagospodarować swój czas, by każdemu dać go tyle, ile potrzebuje. Wydaje się przy tym, że nigdy nie czuje się zmęczony ani – tym bardziej – zniechęcony tym, co robi, nawet jeśli rezultaty podejmowanych przez niego wysiłków nie są takie spektakularne, jak tego oczekiwał.

 

Wady

Sporą wadę człowieka urodzonego 9 czerwca stanowi jego zmienność. Mimo iż jest pracowity i na pewno nigdy nie można mu tego zaprzeczyć, to jednak po jakimś czasie monotonnej pracy czuje się nieco mniej zmotywowany, ponieważ dość szybko się nudzi i wymaga stałych urozmaiceń.

Z tego też powodu chętnie i często podróżuje, a jeśli nie może tego robić na przykład ze względów finansowych, znosi to bardzo źle i nie może sobie znaleźć miejsca. Miewa również skłonność do zmiany zawodu, a to na pewno nie ułatwia mu robienia kariery, na czym w gruncie rzeczy bardzo mu zależy. Często również zmienia swoje poglądy bez powodu, więc na szczęście nie można mu zarzucić oportunizmu, ale faktem jest, że jest to kłopotliwe, bo czasem ludzie nie wiedzą, czego mogą się po nim spodziewać i czy można na nim polegać.

Dla niego samego jednak najgorsza jest jego skłonność do ulegania złudzeniom, ponieważ kiedy człowiek ów coś sobie wmówi, jest o tym przekonany tak dalece, że nie zważa, czy jest to zgodne z rzeczywistością i bardziej wierzy wytworom swojej fantazji niż temu, co widzi. Nie umie również przewidywać możliwych konsekwencji swoich posunięć i przez to często działa pochopnie, ściągając tym na swoją głowę wielkie kłopoty oraz straty, nie tylko materialne.

 

predyspozyjePredyspozycje osób 9 czerwca

Wielka siła człowieka urodzonego w dniu 9 czerwca polega na tym, że bardzo szybko się on uczy i potrafi dostosowywać się do wymogów okoliczności, więc umie sobie poradzić w każdej sytuacji.

Powoduje to, że umie się odnaleźć na niemal każdej posadzie, a jeśli dodać do tego jeszcze jego wszechstronne zainteresowania, pęd do wiedzy i wielkie jej zasoby, jakie posiada, nie ma nic dziwnego w tym, że prędzej czy później człowiek ów osiąga sukces.

Może mu w tym co prawda znacznie przeszkadzać fakt, iż często rozpoczyna zadania i ich nie kończy, bo znalazł sobie nowy obiekt zainteresowania, ale zazwyczaj nie szkodzi mu to na tyle, by był skazany na porażkę.

Jego umiejętności nawiązywania dobrych kontaktów z ludźmi powodują, że sprawnie z nimi współpracuje i zaskarbia sobie ich życzliwość, a więc chętnie mu pomagają i udzielają swojego poparcia w rozmaitych sytuacjach, co również znacznie wpływa na jego możliwości.

Jeśli chodzi o dziedziny, w jakich może liczyć na największe sukcesy zawodowe, to jest to przede wszystkim nauka, ponieważ gotów jest zgłębiać każdy temat, jaki przyjdzie mu na myśl, ale także handel, prawo czy szeroko pojęta komunikacja, widać zatem, że nie powinien mieć problemu z dokonaniem wyboru najlepszego dla siebie zawodu.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 9 czerwiec

 • zawody żeńskie : choreograf, weterynarz, kelnerka
 • roślina : chaber
 • charakter : pomysłowy, zmienny, niespokojny
 • zawody męskie : komornik, spedytor, scenarzysta
 • kolory : morski, czarny, purpurowy; atramentowy
 • kamień : cyrkonia
 • zwierzę : kormoran

Imieniny 9 czerwca

 • Pelagia
 • Sylwester
 • Ryszard
 • Józef
 • Anna
 • Felicjan

9 czerwca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Bliźnięta

horoskop Bliźnięta

3.6/5 - (10)

1 komentarz

 1. Korn

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


3 ważne lekcje, które możemy wyciągnąć z Taoistycznej Filozofii Wody
Woda to żywioł niezwykły: w jednej chwili spokojna, a za chwilę niszczycielska.  Bruce Lee, amerykański aktor i mistrz sztuk walk pochodzenia chińskiego powiedział kiedyś o niej: „Opróżnij umysł bądź bezforemny, bezkształtny – jak woda. Wlewasz teraz wodę do filiżanki, staje


Pośród tych tanecznych duetów ukrywa się para, która się spotyka. Ujawnij ją i dowiedz się czegoś o swoim związku
Taniec to najbardziej uniwersalny język ciała.  Ujawnia najgłębiej skrywane przez ludzi emocje. Na parkiecie nie ma udawania. Nawet najlepiej wyszkoleni tancerze w gorącym tangu nie pokażą pasji i namiętności, którą dzielą pary, partnerujące sobie również poza parkietem. To uczucia

Spójrz na ten obrazek i rozszyfruj, co przedstawia. Twoja wyobraźnia podpowie, jak wygląda Twa obecna sytuacja
Nasze życie wcale tak bardzo nie różni się od złudzenia optycznego.  Wiele sytuacji nas zaskakuje. Nie jesteśmy gotowi na niektóre wydarzenia, dziwią nas spontaniczne i na wskroś ludzkie reakcje naszego otoczenia itd. Bardzo wiele jednak zależy od naszej interpretacji. Często wpadamy w p