15 grudnia

15-grudnia

Horoskop dla urodzonych 15 grudnia

15 grudnia – horoskop ogólny

Bardzo często człowiek urodzony 15 grudnia interesuje się pracą na rzecz innych i jest w stanie poświęcić na to znaczną ilość swego czasu.

Ma bardzo społeczne usposobienie, jest ogromnie towarzyski i posiada wszelkie predyspozycje do tego, by cały swój czas spędzać w towarzystwie innych osób. Wówczas czuje się najszczęśliwszy, choćby miał mnóstwo innych problemów, jednak w wesołej zabawie jest w stanie niemal całkowicie o nich zapomnieć, przynajmniej na jakiś czas.

Rozrywki również są dla niego bardzo ważne, ale nie poprzestaje na nich i jego życie na pewno nie jest płytkie, a ona sam nie jest człowiekiem skupionym jedynie na swojej przyjemności. Posiada ponadto nieprzeciętną intuicję, która może zostać jeszcze bardziej rozwinięta jeśli będzie często korzystał z jej podpowiedzi, co raczej nie powinno być dla niego problemem, bo nie jest ślepym zwolennikiem czystego intelektu.

Wyróżnia się także swymi zdolnościami dokonywania obserwacji wszystkiego, co się wokół niego dzieje i bardzo pomaga mu to niemal w każdej sytuacji życia, bo dzięki temu wyciąga bardzo trafne wnioski ze wszystkiego, co się wokół niego dzieje i nie zdarza się, by miał jakiekolwiek problemy z dokonaniem trafnej oceny sytuacji, w jakiej aktualnie się znajduje.

Wszystko, czego się dowiaduje, gromadzi w swym pojemnym umyśle, tak że ludzie znający go nieraz zastanawiają się, jak on może to wszystko spamiętać, dla niego jednak nie stanowi to żadnego problemu. Poza tym wszystkie posiadane informacje potrafi wykorzystać w najodpowiedniejszym do tego momencie i nie zdarza się ,by nie umiał zrobić dobrego użytku z czegokolwiek, co na drodze swych dążeń posiadł.

Ludzie z jego otoczenia bardzo cenią go też za jego prostotę , skromność i za fakt, że ceni sobie zwykłe rzeczy i potrafi czerpać przyjemność z drobnostek. Nie ma wielkich wymagań odnośnie swojej egzystencji i mimo iż na ogół dzięki swym cechom udaje mu się osiągnąć wysoki status materialny, nie żyje jak snob, lecz jak zwykły człowiek.

Chętnie zamieszkuje na wsi, bo ceni sobie nieustający kontakt z naturą, zwłaszcza że na jej łonie znakomicie odpoczywa i regeneruje swe siły. Nie potrzebuje do szczęścia luksusów i jest w stanie zadowolić się podstawowymi warunkami, więc każdy czuje się w jego towarzystwie swobodnie i ma opinie człowieka ogromnie przystępnego, nawet wówczas, gdy jest u szczytu kariery i miałby wszelkie powody do wywyższania się.

 

pozytywyZalety

Człowiek narodzony 15 grudnia jest zdolny do wielkich uczuć i bardzo kochający. Jest naturalny w obejściu, zwyczajny i prostolinijny.

Nigdy nie udaje kogoś, kim nie jest i nawet jeśli osiąga oszałamiający sukces, nadal jest sobą, zwykłym człowiekiem z sąsiedztwa, który z każdym pogawędzi i dla każdego ma jakieś życzliwe słowo. Ma świadomość tego, że jest pod wieloma względami lepszy od innych ludzi, ale bardzo stara się, by nikt tego nie odczuł, nie ma więc mowy, by kiedykolwiek się wywyższał czy stronił od gorszych od siebie osób.

Nie dba o swe finanse, więc nigdy nie będzie można posądzić go o materializm, ale na ogół nie ma problemów ekonomicznych i jeśli założy rodzinę, na pewno bez trudu zapewni jej byt. Często nawet pomaga innym, nie tylko finansowo, ale też na różne inne sposoby, mimo iż często też sam potrzebuje pomocy, lecz nie zamierza o nią prosić.

Ludzi dobrze znają jego intencje i mają też świadomość jego wad, dlatego nawet jeśli ktoś się na nim zawiedzie czy z innego powodu poczuje się nim rozczarowany, nie można go za to winić, bowiem nigdy nie zataja przed nikim swych słabych stron ani nie udaje kogoś, kim w rzeczywistości nie jest.

 

Wady

Trzeba niestety z przykrością przyznać, że człowiek urodzony 15 grudnia ma tendencje do wykorzystywania innych do swych celów i nie zważa na to, że poświęcają mu oni swój czas, nie otrzymując nic w zamian.

Kiedy czegoś dla siebie zapragnie, musi to mieć za wszelką cenę, bez względu na to, jak drogo zdobycie owej rzeczy mogłoby go kosztować. Nie zważa też na to, że jest ona czyjąś własnością i gotów jest wziąć ją sobie siłą, gdyż żądze potrafią go całkiem zaślepić, a poza tym wcale nie jest skłonny ani do przemocy, ani do zagarnięcia czyjejś własności.

Bywa także zazdrosny o czyjeś powodzenie, zwłaszcza finansowe i nieraz zachowuje się nie fair, poniżając osobę, której lepiej układa się w życiu niż jemu, dowodząc, że człowiek ten kompletnie na to nie zasługuje, oczywiście w przeciwieństwie do niego samego. Jest na tyle przebiegły i zdolny do oszustwa, że na pewno przez długi czas będzie mu się to udawało, tym bardziej, że najczęściej wcale nie ma wyrzutów sumienia, bo też nie uważa, by robił coś złego.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 15 grudnia

Idee człowieka urodzonego w dniu 15 grudnia są bardzo wysokie, a ponieważ potrafi zjednywać dla nich sprzymierzeńców, może dokonać wielkich rzeczy.

Ma silną wolę i potrafi wytrwale dążyć do swego celu, nie zważając na piętrzące się przed nim przeszkody i niczego się nie obawiając. Bardzo lubi się uczyć i nigdy nie ma dość wiedzy, więc może zrobić błyskotliwą karierę jako naukowiec.

Chętnie wyjeżdża za granicę i ma talent do języków obcych, co również bardzo pomaga mu w pracy zawodowej. Nieraz nawet poza granicami kraju może osiągnąć większe sukcesy zawodowe niż w ojczyźnie. Największe zasługi w życiu zawodowym, poza rzecz jasna intuicją i przenikliwością, które są jego wrodzonym darem, oddaje mu też jego wielka elokwencja.

Nierzadko czyni z tej umiejętności swe główne narzędzie pracy i jest to w stanie zaprowadzić go na szczyt. Nierzadko również przejawia jakieś talenty artystyczne, a jeśli nawet tak nie jest, to zawsze jest jej wielkim koneserem i również na tym polu może osiągnąć znaczne sukcesy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 grudzień

 • zawody żeńskie : ekolog, kasjerka, hafciarka
 • zwierzę : zimorodek
 • kamień : kocie oko
 • charakter : silny, aktywny, pracowity, uczuciowy, impulsywny
 • zawody męskie : piosenkarz, kierownik, kurier
 • roślina : rutewka orlikolistna
 • kolory : różowy, kremowy, modry; zieleń zgniła

Imieniny 15 grudnia

 • Saturnin
 • Celina
 • Ireneusz
 • Weronika
 • Bachus
 • Walerian
 • Maria
 • Teodor
 • Drogosław
 • Wiktor
 • Antoni
 • Euzebiusz
 • Jan

15 grudnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Strzelec

horoskop Strzelec

3.7/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz totem, który najbardziej przypadł Ci do gustu i odkryj swoją nieznaną mocną stronę
Kiedyś każde dzikie plemię, społeczność, czy rodzina miała swój totem. Symbolicznie odnosił się on do zmarłego członka rodziny, mistycznego przodka, który miał nad nią czuwać, pielęgnować i duchowo wspierać we wszystkich podejmowanych działaniach. Totem był symbolem przynależno


Najlepszy sposób na uwolnienie stresu dla każdego ze znaków zodiaku. Przetestuj go już dziś!
Tempo życia wzrasta niezależnie od tego, jaki mamy znak zodiaku.  Mamy coraz mniej czasu dla siebie, co sprawia, że jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Bardzo dużo pracujemy. Szczególnie odczuwają to rodzice, którzy zwykle pracują na dwa etaty. Wracają zmęczeni do domu i nie odpoczywają

Jeden szczegół sprawi, że staniesz się dużo szczęśliwszy w związku. Zerknij w gwiazdy i sprawdź, co to za detal
Każdy z nas chce kochać i być kochanym.  Mamy przy tym odmienne charaktery. Jedni uwielbiają spędzać noce na długich rozmowach o wszystkim i niczym, inni przytuleni celebrować ciszę. Nie każdy lubi chodzić na randki. Niektórzy wolą wybrać się na koncert, czy do pubu. Czasami wystarcz