20 grudnia

20-grudnia

Horoskop dla urodzonych 20 grudnia

20 grudnia – horoskop ogólny

Wytrwałość, z jaką człowiek urodzony w dniu 20 grudnia dąży do każdego celu, powoduje, że nic nie może mu stanąć na przeszkodzie, by go osiągnął.

Jest ogromnie zaradny i umie znaleźć wyjście z najbardziej patowej sytuacji. Zawdzięcza to przede wszystkim temu, że nie załamuje się jak inni i nigdy nie traci zdrowego rozsądku, lecz przeciwnie, im w trudniejszej sytuacji się znajduje, tym obrotniej pracuje jego umysł, obmyślając najlepsze z niej wyjście. Daje mu to rzecz jasna wielką przewagę nad innymi i powoduje, że człowiek ów silnie wyróżnia się na ich tle i cieszy się powszechnym poważaniem oraz podziwem.

Umie osiągnąć cel, na jakim bardzo mu zależy, czyli powszechne uznanie i zazwyczaj nie wymaga to od niego wiele wysiłku ani czasu. Wyróżnia się swymi nieprzeciętnymi zdolnościami organizacyjnymi, które sprawiają, że potrafi każdą akcję przeprowadzić nie tylko sprawnie, lecz także szybko i bez zbędnych komplikacji.

Pracuje bardzo wydajnie, gdyż potrafi wykorzystywać swą wielką logikę i nie zagłębia się w szczegóły, które mogłyby mu tylko zaburzyć ogólny obraz danej kwestii. Często przejawia rozmaite talenty i stara się je jak najbardziej rozwijać, nie chcąc żadnego z nich zmarnować, więc może na tym polu osiągać znaczące sukcesy.

Jego pewna wada polega na tym, że jest nadmiernie uczuciowy i ma bardzo wybujałą wyobraźnię, przez co niektórym ludziom może się wydawać zbyt skupiony na swym życiu wewnętrznym. Na szczęście jednak nigdy nie odbywa się to kosztem podejmowanych przez niego decyzji, ponieważ nigdy nie pozwala sobie na takie oderwanie się od rzeczywistości, by uniemożliwiało mu to właściwą ocenę bieżących wydarzeń.

Przeciwnie, ma bardzo bogaty intelekt i jest nawet bardziej przenikliwy niż inni, zadziwia więc tym, że potrafi tak sprawnie patrzeć na to, co ma w swoim wnętrzu i na to, co dzieje się na zewnątrz.  Interesuje go wszystko, co się wokół niego dzieje i wszędzie go pełno. Nie pozwala sobie na bezczynność, bo zawsze jest w jego pobliżu coś, co musi zobaczyć, dotknąć czy zgłębić najbardziej, jak się da.

 

pozytywyZalety

Wręcz nie da się nie lubić człowieka urodzonego w dniu 20 grudnia, o czym świadczą tłumy jego znajomych i przyjaciół.

Mimo iż szuka dla siebie życiowej drogi i zastanawia się, jaki schemat myślenia przyjąć, jest na tyle inteligentny, ale też i krytyczny, że nigdy nie ma problemu z odróżnieniem dobra od zła i nawet jeśli na chwilę zbłądzi, bo uwiedzie go jakaś idea, szybko potrafi powrócić na właściwą drogę.

Jest wrażliwy, empatyczny i przez to pozytywnie nastawiony do innych. Dobro nawet nieznajomych mu ludzi mocno leży mu na sercu i kiedy tylko może, chętnie działa na ich rzecz, poza tym zaś zawsze stara się postępować wobec wszystkich fair i można mieć pewność, że nigdy nikogo celowo nie skrzywdzi. Jest przenikliwy i nigdy nie daje nikomu się oszukać.

We wszelkich sporach i nieporozumieniach, które namiętnie prowadzi, jest zawsze górą i trudno znaleźć kogoś, kto by mu dorównał w jakimś względzie. Ludzie często nie mają śmiałości się do niego zbliżać, by mu zaszkodzić, ponieważ otacza go sława człowieka wyjątkowego i mającego w życiu niebywałe szczęście. Jest też ogromnie odważny i nigdy nie cofa się, kiedy widzi przed sobą jakąś szansę, ale by ją wykorzystać, musi zaryzykować.

 

Wady

Pewien problem, z jakimi może borykać się człowiek narodzony 20 grudnia, leży w jego nieumiejętności gospodarowania pieniędzmi, co może mu opóźniać zdobycie majątku, a na tym mu zwykle mocno zależy.

Jest ogromnie samowolny, bo wydaje mu się, że nikt nie ma prawa, by starać się choć w minimalnym stopniu ograniczać jego działanie. Mimo iż ma wielkie możliwości, zwykle nie osiąga tak wiele, jak by mógł, ponieważ działa bardzo chaotycznie, jest dość leniwy, a także ma tendencje do chwytania wielu srok za ogon naraz, wobec czego z żadnego zadania, jakiego się podjął, nie może się wywiązać rzetelnie i do końca.

Cechuje go również słomiany zapał, który objawia się tym, że porzuca rozpoczęte zadanie  w środku, bo nagle stracił dla niego zainteresowanie i na pewno już go nie dokończy, bez względu na to, jak wielkie mogą być tego konsekwencje. Ponadto często to, co mówi, nie pokrywa się z jego czynami, wobec czego uchodzi za człowieka nieszczególnie wiarygodnego i trudno nie zgodzić się z tym, że bywa chwiejny i trudno mu podjąć ważniejszą decyzję.

Często ma z tego powodu kłopoty, zwłaszcza na gruncie zawodowym, a nawet może mu to w znaczny sposób utrudnić czy nawet uniemożliwić zrobienie kariery, ponieważ trudno jest mu skupić się na jednej czynności i często zmienia wykonywane zawody.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z dnia 20 grudnia

Zdolności i wrodzone umiejętności człowieka urodzonego 20 grudnia predysponują go do zajmowania najważniejszych państwowych stanowisk.

Jest bardzo bystry, w lot pojmuje wszelkie zagadnienia i nie trzeba chyba dodawać, jak wielkie oddaje mu to zasługi na co dzień, a co dopiero w życiu zawodowym. Ma doskonałą pamięć i często nadrabia nią braki w wykształceniu, choć zwykle nie musiałby tego robić, bo szybko się uczy, jednak trzeba przyznać, że nauka nieszczególnie go pociąga.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że siły owego człowieka nie są tak duże jak jego chęci, więc musi się oszczędzać, jeśli nie chce wszystkiego, co udało mu się osiągnąć, zaprzepaścić swymi problemami zdrowotnymi bądź też przez swój pracoholizm może zniszczyć swoją rodzinę, która kiedyś może przestać akceptować to, że ciągle nie ma on czasu dla najbliższych.

Zwykle dość szybko osiąga sukcesy i niejako przez przypadek, ponieważ każdy, kto go zna, gotów byłby przysiąc, że prędzej człowiek ów sięgnie dna, niż znajdzie się na szczycie, jednak to pierwsze nie ma miejsca praktycznie nigdy. Jego zdrowy rozsądek pozwala mu wyjść obronną ręką z najgorszych tarapatów i powoduje, że umie się odnaleźć w każdej dziedzinie, a nawet osiągnąć w niej wielkie sukcesy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 20 grudzień

 • zawody żeńskie : astronom, barmanka, aktorka
 • roślina : zawilec gajowy
 • kamień : cyrkonia
 • zawody męskie : chemik, posadzkarz, programista
 • charakter : cierpliwy, stały, uczuciowy, sprawiedliwy
 • zwierzę : wróbel
 • kolory : beżowy, zielony, seledynowy; palisander

Imieniny 20 grudnia

 • Liberat
 • Makary
 • Eugeniusz
 • Bogumiła
 • Wincenty
 • Dagmara
 • Bogumił
 • Krystian
 • Teofil
 • Dominik
 • Zenon

20 grudnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Strzelec

horoskop Strzelec

5/5 - (4)

1 komentarz

 1. Anna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Odkryj cechę, przez którą ludzie czują się nieswojo w Twoim towarzystwie. Znajdziesz ją w swoim horoskopie
Większość ludzi zastraszanie kojarzy z dużymi, silnymi osobami, twardymi i gruboskórnymi, które swoją siłę wykorzystują przeciwko innym.  Nie tylko siła fizyczna bywa przerażająca i jest przez nas często (choćby nieumyślnie) wykorzystywana przeciwko innym. To nie jedyna nasza cecha,


3 tricki, dzięki którym z łatwością zapanujesz nad swoimi emocjami. Opanuj je i zostań swym własnym guru
Emocje są naturalną częścią naszego życia.  Nie ma ludzi z kamienia, a Ci, którzy na pozór się tacy wydają, tłumią w sobie morze uczuć, które zatapia ich od wewnątrz i utrudnia złapanie oddechu. Odczuwane przez nas emocje mogą być zarówno pozytywne, jak i negatywne. Z tych pierw

Na którym kwiatku najszybciej usiądzie motyl? Posłuchaj intuicji i zobacz, jakie tajemnice odkrywa przed Tobą ten spontaniczny wybór
Nasze ciało i umysł nie zawsze pozostają ze sobą w zgodzie. Bardzo często nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co przeżywamy ani słowami określić stanu, w którym się znajdujemy. Umysł ukrywa dręczące nas koszmary głęboko w środku, a ciało nie daje żadnych wskazówek, co to może by