21 grudnia

21-grudnia

Horoskop dla urodzonych 21 grudnia

21 grudnia – horoskop ogólny

Jeżeli człowiek narodzony 21 grudnia ma o coś do kogoś pretensje, nie ukrywa się z tym, lecz ma odwagę o wszystkim mówić wprost.

Jego wielki problem jednak polega na jego gadatliwości i nad cechą tą kompletnie nie umie zapanować. Niczego, co od kogoś usłyszał, nie potrafi zachować tylko dla siebie i rozpowiada o tym choćby mimochodem. Nieraz ściąga tym na siebie poważne kłopoty, a także naraża tych, którzy mu zaufali, rozważniej zatem jest nie powierzać mu ważniejszych sekretów, bo bez względu na to, jak będzie się starał, prędzej czy później i tak ujrzy on światło dzienne.

Miewa on również bardzo zmienne nastroje. Kiedy jest w złym humorze, nic go nie obchodzi i jest bardzo nieprzyjemny w obejściu, czym zraża do siebie ludzi na tyle, że niektórzy mogą się od niego odwracać na stałe, zaś kiedy jest w dobrym humorze, znajduje się niemal w euforii i to zwykle bez żadnego wyraźnego powodu.

W takim stanie mógłby działać na rzecz całego świata i każdemu gotów jest przychylić nieba, więc w takiej sytuacji rozsądnie jest go o coś prosić, bo mało jest rzeczy, którym mógłby odmówić. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do innych ludzi i chętnie im pomaga, ale najchętniej działa na rzecz całej społeczności, w jakiej żyje.

Jego działania mają więc wielki rozmach, gdyż wychodzi z założenia, że lepiej działać dla większej grupy niż pomagać tylko pojedynczym osobom, choć im również nie odmawia swego wsparcia jeśli tylko zostanie o nie poproszony. Nic zatem dziwnego, że cierpi na chroniczny brak czasu i naprawdę musi stawać na głowie, żeby poradzić sobie z nawałem zadań, jakie powziął na swe barki.

Posiada również nieprzeciętne zdolności intelektualne i ich na pewno nigdy nie zaprzepaści, ponieważ potrafi robić z nich doskonały użytek. Jego wielką siłę stanowią też nieprzeciętne umiejętności dyplomatyczne, które wykorzystuje niemal w każdej sytuacji i w każdej dziedzinie swojego życia. Oddaje mu to wielkie zasługi, ponieważ dzięki temu z każdym potrafi się porozumieć i załagodzić najostrzejszy spór już w zarodku.

Ludzie nawet nie wiedzą, jak zręcznie nimi manipuluje, na szczęście zawsze tylko w dobrej wierze, głównie po to, by nie utrudniali mu wcielania w życie jego ideałów, które przeważnie są bardzo szlachetne, ale zwykle okazuje się to dopiero po jakimś czasie.

 

pozytywyZalety

Zręczność, jaką człowiek narodzony w dniu 21 grudnia przejawia w organizacji rozmaitych przedsięwzięć, powoduje, że jest w stanie wcielić w życie każdy swój plan i zamysł.

Jego wielka siła polega jednak na tym, że potrafi sobie zorganizować życie na wielu poziomach w taki sposób, by móc obejść się bez tych rzeczy, których nie ma i bynajmniej nie rozpacza z powodu ich braku. Ma świadomość swoich mocnych stron i wie dzięki temu, jak hojnie obdarował go los, zwłaszcza że jest na tyle bystry, że widzi, jak wiele niedostatków jest wokół niego, nawet w jego najbliższym otoczeniu.

Sprawia to, że na ogół potrafi cieszyć się tym, co ma, a jeśli czegoś dla siebie pożąda, to nigdy nie oczekuje, że samo to do niego przyjdzie, lecz zakasuje rękawy i bierze się do roboty, by sobie na to uczciwie zapracować.

Uwielbia, gdy podkreśla się jego wybitny intelekt i łatwo można zaskarbić sobie jego sympatię, wychwalając jego bystrość czy inne przymioty umysłu, to jest bowiem dla niego najważniejsze i niczym nie można tak sobie go zjednać, jak właśnie takimi komplementami.

 

Wady

Jedyne, co można zarzucać człowiekowi narodzonemu w dniu 21 grudnia, jest jego nadmierna władczość, jaką przejawia zwłaszcza wówczas, gdy osiąga sukcesy.

Ponadto często to, co mówi, nie pokrywa się z jego czynami, wobec czego uchodzi za człowieka nieszczególnie wiarygodnego i trudno nie zgodzić się z tym, że bywa chwiejny i trudno mu podjąć ważniejszą decyzję.

Często ma z tego powodu kłopoty, zwłaszcza na gruncie zawodowym, a nawet może mu to w znaczny sposób utrudnić czy nawet uniemożliwić zrobienie kariery, ponieważ trudno jest mu skupić się na jednej czynności i często zmienia wykonywane zawody. Ulega również rozmaitym złudzeniom i nierzadko zdarza się tak, że działa w zupełnie nieodpowiednim kierunku, rozpraszając się na działania, które nie mogą mu przynieść żadnych korzyści i tylko marnuje na nie swój czas i swoją energię.

Jest wielkim materialistą i często po drodze do majątku nie zważa na żadne względy, uciekając się do nieczystych zachowań i kontrowersyjnych postaw. A trzeba przy tym dodać, że nie jest to człowiek szczególnie pracowity i na pewno nie będzie wywiązywał się z takich obowiązków, które są dla niego nudne i zbyt monotonne, więc wcale nie tak łatwo jest mu dojść do wielkich pieniędzy.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 21 grudnia

Mnogość zalet, jakie przejawia człowiek, który urodził się 21 grudnia, powoduje, że nie może on pełnił podrzędnej roli i całe życie pozostawać w czyimś cieniu, lecz musi dominować, rządzić i rozkazywać innym.

Wielkie zasługi oddaje mu też jego zdolność dostosowywania się do zmieniających się warunków sytuacji, ponieważ zawsze wie, jak ma się zachowywać, a także z kim trzymać, by wyjść na tym jak najlepiej. Oczywiście otoczenie może mu to mieć za złe jako objaw oportunizmu, nie da się jednak ukryć, że jemu wychodzi to na dobre, wobec czego nie widzi on powodu, by miał zachowywać się jakkolwiek inaczej.

Jego problem może jednak polegać na tym, że nie zawsze umie odpowiednio zaplanować swoje kolejne posunięcia i nie do końca rzetelnie obmyśla podejmowane decyzje. Może to być główną przyczyną jego niepowodzeń na gruncie zawodowym, dlatego musi bardzo uważać na wszystko, co robi, by w najważniejszym momencie nie powinęła mu się noga.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 21 grudzień

 • kolory : kremowy, niebieski, różowy; świniowy
 • kamień : czerwony turmalin
 • zwierzę : wrona
 • zawody męskie : murarz, masażysta, rzeźbiarz
 • zawody żeńskie : masażystka, asystentka, dziennikarka
 • roślina : jabłoń
 • charakter : niezależny, zorganizowany, władczy, prawy, wierny

Imieniny 21 grudnia

 • Anastazy
 • Balbin
 • Tomasz
 • Piotr
 • Honorat

21 grudnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Strzelec

horoskop Strzelec

2/5 - (4)

7 komentarzy

 1. Darek
 2. Mariusz
 3. Andżelika
 4. Hanka
 5. Lila
 6. Nat
 7. APK

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jedna rada na 2018 r., która wpłynie pozytywnie na Twe życie. Odkryj ją, wskazując jedną rzecz na tym obrazku, która przykuła Twą uwagę
Rok 2018 każdemu z nas przyniesie co innego.  Dla jednych będzie on pełen wyzwań, innych czekają wzruszenia, a jeszcze inni powinni przygotować się na zmiany. Te 365 dni w roku, choć bardzo szybko mija, stanowi dość czasu, by odmienić życie i poprawić choćby jedną rzecz, pozbyć się


Wybierz drzewo i sprawdź, jakie zmiany nastąpią w Twoim poukładanym życiu. Test jest skuteczny w 78 procentach
Uwielbiamy testy psychologiczne. Niektórzy robią takie testy, aby coś zweryfikować, inni chcą coś zrozumieć, a niektórzy po prostu lubią się dobrze bawić lub poszukują wskazówki, inspiracji do podjęcia konkretnej decyzji, czy wyboru. Przed Wami jeden z takich testów. Jest on szczegól

Wybierz hologram i sprawdź co ukrywał przed Tobą wszechświat
Człowiek ma naturę odkrywcy.  Każdy z nas chciałby znać przyszłość (no przynajmniej większość). W tym celu sięgamy po horoskopy i przepowiednie. Rozwiązujemy psychologiczne testy. Staramy się dowiedzieć jak najwięcej o sobie i życiowej ścieżce, którą obraliśmy, bo wiedza to po