22 grudnia

22-grudnia

Horoskop dla urodzonych 22 grudnia

22 grudnia – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka urodzonego w dniu 22 grudnia jest fakt, iż nigdy nie ogląda się na czyjąkolwiek pomoc, lecz zawsze radzi sobie sam.

Wyróżnia się także swoją pracowitością, ponieważ ogromna energia, jaka niemal go rozpiera, musi gdzieś znaleźć ujście, nic zatem dziwnego, że rzadko można go zobaczyć oddającego się bezczynności. Ciągle coś robi i chce, by tak było, ponieważ nie znosi się nudzić i uważa, że zawsze może zrobić coś pożytecznego, jeśli nie dla siebie, to dla kogoś innego.

Nie lubi jednak robić ciągle tych samych rzeczy, ponieważ nie cierpi monotonii i szybko traci zapał do zajęć, które powtarzają się choćby co jakiś czas w jego życiu. Ciągle chce robić coś nowego i przedsiębrać całkiem nowe wyzwania. Powoduje to, że stosunkowo trudno jest mu znaleźć satysfakcję w czymkolwiek, co robi i nie jest mu łatwo osiągnąć spełnienie, nie tylko zawodowe, ale także jakiekolwiek inne.

Jest wielkim estetą, kocha wszystko, co piękne i nosi znamiona artyzmu, przez co sam nieraz wygląda ekstrawagancko i zachowuje się dość nietypowo, zadziwiając, ale i ciekawiąc tym swoje otoczenie. Rzeczywiście często okazuje się, że nie jest zwyczajnym człowiekiem i posiada jakieś rzadko spotykane predyspozycje, zwykle zdolności artystyczne, ale najpierw sam musi je w sobie odkryć, co wbrew pozorom wcale w jego przypadku nie następuje łatwo.

Wynika to głównie z tego, iż jest tak mocno skupiony na sobie i swym życiu wewnętrznym, że nie zastanawia się nad swoją przyszłością i nie zawraca sobie głowy odkrywaniem w sobie predyspozycji do jakiegoś konkretnego zawodu. Nie jest też szczególnie zaradny na co dzień i zazwyczaj biernie unosi się na falach życia, obojętnym wzrokiem patrząc na wszystko, co się wokół niego dzieje, bo jego interesują tylko niektóre sprawy, zazwyczaj znajdujące się w jego wnętrzu.

Jego inteligencja pozwala mu też bardzo sprawnie zwyciężać wszelkich nieprzyjaciół i konkurentów, choć przeważnie udaje mu się unikać zastawianych przez nich pułapek, więc nie dochodzi do bezpośredniego starcia.

Nie przeszkadzałoby mu to jednak, gdyby nie dawało się tego uniknąć, gdyż jest człowiekiem bardzo odważnym i nikogo oraz niczego się nie lęka. Nie obawia się również trudów i przeciwności losu, bowiem liczy się z tym, że prędzej czy później pojawią się one na jego drodze.

pozytywyZalety

Przedsiębiorczość oraz przenikliwość to te cechy człowieka, który urodził się w dniu 22 grudnia, jakim zawdzięcza on w swoim życiu najwięcej.

Najważniejsze w nim jest to, że dzięki swej inteligencji, a także pewnej przebiegłości, którą posiada, z powodzeniem mógłby oszukiwać i sprawnie mataczyć, zyskując tym wielkie korzyści i znacznie ułatwiając sobie życie. Ma tego świadomość, ale mimo to nie chce tak postępować i nigdy tego nie robi, wybierając drogę najeżoną trudnościami i wymagającą od niego wielkich wysiłków, lecz uczciwą.

Nie lubi zbyt długo przebywać w jednym miejscu, gdyż szybko nudzi się znanym otoczeniem i ciągle chce zmieniać miejsce swojego pobytu. Umożliwia mu to wielka zdolność adaptowania się do nowych warunków i przystosowywania się do każdej sytuacji, zatem można mieć pewność, że nie zdarzają się wypadki, w których czułby się zagubiony i nie na swoim miejscu.

Jego wielka energia powoduje, że ciągle musi się czymś zajmować, a jeśli już wywiąże się ze wszystkich swoich obowiązków i naprawdę nie ma już nic więcej do zrobienia, chętnie działa na rzecz innych, pomagając im na rozmaite sposoby czy nawet wyręczając ich w ich obowiązkach.

Wady

Człowiek narodzony 22 grudnia bardzo nie lubi, kiedy ktoś wtrąca się w jego sprawy, ale jednocześnie denerwuje się, kiedy otoczenie go nie rozumie, nie widząc, że sam zamyka innym ludziom drogę do poznania jego charakteru.

Ciągle odczuwa nerwowy niepokój i potęguje się to w nim wraz z upływem lat, więc w późniejszym życiu staje się naprawdę uciążliwy dla otoczenia. Mimo iż jest pracowity i nie można mu tego zaprzeczyć, niezbyt dobrze koncentruje się na tym, co ma w danej chwili do zrobienia, więc nie pracuje wydajnie i wszystko albo zajmuje mu dużo czasu, albo też porzuca zadania rozpoczęte i niedokończone.

Często ogarniają go wątpliwości co do własnych działań i możliwości, więc nie jest szczególnie pewny siebie, mimo iż zwykle wątpliwości te są kompletnie bezpodstawne. Ciężko jest mu podjąć jakąś ważniejszą decyzję, bardzo się waha i boi się dokonać wiążącego wyboru, nie mając odwagi przyjąć jego ewentualnych konsekwencji.

predyspozyjePredyspozycje osób z dnia 22 grudnia

Największą wartością i zarazem zaletą człowieka urodzonego w dniu 22 grudnia jeśli chodzi o jego życie zawodowe, jest intelekt i to z niego robi największy użytek w pracy.

Największe zdolności przejawia w dziedzinie szeroko pojętego handlu i jeśli zdecyduje się założyć własny biznes, może w szybkim czasie dorobić się wielkich pieniędzy, jednak nie jest to tak łatwe, jak wydaje się na pozór, bowiem człowiek ów jest bardzo zmienny i nie zawsze potrafi wytrwać przy swoich postanowieniach.

Często nawet, mimo iż jest zadowolony z wykonywanego przez siebie zawodu, wydaje mu się, że nie jest to jeszcze to, czego potrzebuje i porzuca go, szukając dla siebie innego zajęcia. Takie zmiany przeważnie nie wychodzą mu na dobre i otoczenie próbuje mu przemówić do rozsądku, jednak na nic się to nie zdaje, dlatego jeśli ponosi porażki właśnie  z tego powodu, może mieć o to pretensje wyłącznie do siebie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 22 grudzień

 • kamień : schryzokola
 • charakter : przedsiębiorczy, pracowity, wytrwały, cierpliwy
 • zawody męskie : maszynista, pielęgniarz, choreograf
 • kolory : złoty, biały, morelowy; chabrowy
 • zawody żeńskie : manikiurzystka, geolog, recepcjonistka
 • roślina : modrzew
 • zwierzę : świerszcz

Imieniny 22 grudnia

 • Flawian
 • Franciszka
 • Judyta
 • Zenon
 • Honorata
 • Beata

22 grudnia – znak zodiaku

Jeżeli urodziłeś się na przełomie 2 znaków zodiaku sprawdź : dokładnie ustalenie znaku zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Koziorożec

horoskop koziorozec

5/5 - (1)

3 komentarze

 1. Tomasz
 2. Julia
 3. melchiora gryzelda

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


5 wspaniałych wynalazków i idei, które zrodziły się w snach. Dzięki nim przestaniesz ignorować swą podświadomość
Marzenia senne przemawiają do nas językiem symboli i alegorii.  Rzadko kto potrafi je odszyfrować, a jeszcze mniej ludzi zrozumieć. Zwykle szybko o nich zapominamy. Nie zaprzątamy sobie głowy odkrywaniem drugiego dna i grzebaniem w tym, co niejasne i niejednoznaczne. Historia zna jednak przyp


Wybierz hologram i sprawdź co ukrywał przed Tobą wszechświat
Człowiek ma naturę odkrywcy.  Każdy z nas chciałby znać przyszłość (no przynajmniej większość). W tym celu sięgamy po horoskopy i przepowiednie. Rozwiązujemy psychologiczne testy. Staramy się dowiedzieć jak najwięcej o sobie i życiowej ścieżce, którą obraliśmy, bo wiedza to po

Wybierz jeden z ornamentów i dowiedz się, ile w Tobie optymizmu. Ten test działa w 85 proc. przypadków
Testy psychologiczne pozwalają nam odpowiedzieć sobie na szereg pytań, które zadajemy sobie w myślach.  Jeśli jest coś, co dręczy nas w życiu, decyzja, której nie potrafimy podjąć, wybór, którego słuszności nie jesteśmy pewni itd., to prawdopodobnie pochodzą one z naszej podświad