25 grudnia

25-grudnia

Horoskop dla urodzonych 25 grudnia

25 grudnia – horoskop ogólny

Oszczędność człowieka urodzonego w dniu 25 grudnia jest powszechnie znana, jednak zawsze pozostaje w ramach normy i nie ma on skłonności do skąpstwa.

Jest też ogromnie wrażliwy i wszystko bierze sobie mocno do serca, dlatego bardzo łatwo jest go zranić i obcowanie z nim naprawdę nie jest łatwe, zwłaszcza wtedy, gdy z jakiegoś powodu jest podenerwowany.

Posiada nieprzeciętną wyobraźnię i ma nawet skłonność do fantazjowania, tym bardziej, że pociąga go wszystko, co niezwykłe i niebanalne i stara się doszukiwać takich rzeczy w swoim otoczeniu nawet wówczas, gdy inni ludzie zupełnie ich nie dostrzegają. W ogóle człowiek ów często przejawia zainteresowania odmienne niż reszta ludzi i nie każdy potrafi się z nim z tego powodu porozumieć, czasem nawet uchodzi za dziwaka, ale nie przeszkadza mu to, bo wie, że znacząco odbiega od reszty.

Jest wielkim estetą, kocha wszystko, co piękne i nosi znamiona artyzmu, przez co sam nieraz wygląda ekstrawagancko i zachowuje się dość nietypowo, zadziwiając, ale i ciekawiąc tym swoje otoczenie. Obserwowanie, jaki inni ludzie są mu posłuszni, sprawia mu prawdziwą przyjemność i nawet nie musi mieć z tego wymiernych korzyści, wystarczy mu sama tego satysfakcja.

Nie zawsze jednak posiada predyspozycje do tego, by rzeczywiście przejmować władzę, a częściej nawet zdarza się tak, że jego ambicje są zupełnie niewspółmierne do jego kwalifikacji. Poza tym, mimo iż tak bardzo pragnie mieć władzę nad innymi, sam jest bardzo podatny na wpływy i szybko można owinąć go sobie wokół palca, rozkochując go w sobie, co nie powinno sprawić trudności osobie, która zdoła się do niego zbliżyć na tyle, że pozna jego słabe miejsce.

Uczucie jest nim zdecydowanie, gdyż dla miłości człowiek urodzony 25 grudnia jest gotów do największych wyrzeczeń i nie tylko może zrzec się władzy – choćby tylko wyimaginowanej – ale nawet sam oddać się w czyjeś władanie i na pewno nie będzie z tego powodu niezadowolony, a wręcz przeciwnie.

 

pozytywyZalety

Wielkie zdolności dyplomatyczne człowieka narodzonego 25 grudnia dają mu wielkie możliwości towarzyskie, ponieważ z każdym potrafi on znaleźć wspólny język i nie wymaga to od niego wielkiego wysiłku.

Jest bardzo zrównoważony, nie poddaje się emocjom ani nie działa pod wpływem chwilowego impulsu. Nawet gdy jest szczególnie podekscytowany wizją bliskiego sukcesu, potrafi powściągnąć swą ekscytację i nie zaburza ona jego trzeźwego spojrzenia na świat.

Nic zatem dziwnego, że odnosi sukces za sukcesem, ale trzeba też przyznać, że mimo iż bardzo się z nich cieszy i w głębi duszy jest z siebie ogromnie dumny, nie daje tego po sobie poznać i nikt nie może mu zarzucić zarozumiałości, co również bardzo wydatnie wpływa na fakt, iż jest darzony powszechną sympatią.

Jest to człowiek bardzo mądry mądrością wrodzoną, nie nabytą, choć nie można mu także odmówić umiejętności korzystania z własnego i cudzego życiowego doświadczenia. Jeśli popełnia jakiś błąd, umie z niego wyciągnąć konstruktywne wnioski na przyszłość i można mieć pewność, że nie popełni go po raz drugi.

 

Wady

Człowiek urodzony 25 grudnia nie znosi konwenansów i nie poddaje się im nawet wówczas, gdy byłoby to jak najbardziej wskazane.

Jest też osobą bardzo podatną na wpływy z zewnątrz i mimo iż posiada dość silną wolę, nie zawsze potrafi się oprzeć cudzym namowom i wzorcom. Jeżeli wpadnie w nieodpowiednie dla siebie towarzystwo, łatwo może zaprzepaścić wszystko dobre, co do tej pory posiadał, ponieważ tylko kwestią czasu jest, kiedy zacznie się zachowywać tak samo jak owi ludzie.

Niestety nie przejawia podobnej podatności jeśli chodzi o dobre wzorce, które mógłby przejmować od innych, co również jest dla niego niezbyt dobre. Jego bliscy muszą zatem stale uważać na to, z kim się ów człowiek zadaje, ponieważ on sam nie zawsze umie spojrzeć na to z pełnym obiektywizmem i czasem idealizuje swych znajomych, nie widząc ich złych skłonności, które następnie sam przejmuje.

Jest wielkim despotą i ogranicza swego partnera, nic zatem dziwnego, że również w związku żadna ze stron nie jest szczęśliwa i jest to wyłącznie jego wina.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 25 grudnia

Wspomniane już zdolności dyplomatyczne człowieka urodzonego 25 grudnia oddają mu wielkie zasługi także na niwie zawodowej.

Ma duże zdolności jeśli chodzi o handel i rozporządzanie finansami, a także zdolności taktyczne, może więc zrobić karierę zarówno w finansach, jak i w handlu czy w wojskowości.

Jest czujny i trzyma swych wrogów na dystans, zaś dzięki swym wrodzonym zdolnościom i nabytym umiejętnościom umie pokonywać konkurencję, zostawiając ją daleko w tyle. Wszystkie jego przedsięwzięcia okazują się trafione, a jeśli działa wespół z innymi osobami, może mieć niemal stuprocentową pewność, że osiągnie oszałamiający sukces.

Z tego powodu nie powinien raczej na gruncie zawodowym pokładać nadziei jedynie w swych własnych siłach, lecz bez wahania angażować się w kooperacje i współpracę z osobami, którym ufa, ponieważ nie tylko pozwoli mu to wiele zyskać, ale także zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku, który będzie mógł poświęcić na to, co jest dla niego najważniejsze, czyli na pomaganie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 grudzień

 • charakter : subtelny, pilny, przezorny, przenikliwy, oszczędny
 • zwierzę : jaguar
 • kolory : pomarańczowy, czarny, pomarańczowy; mleczny
 • zawody żeńskie : recepcjonistka, księgowa, dziennikarka
 • kamień : kwarc różowy
 • roślina : mak
 • zawody męskie : marynarz, polityk, wróżbita

Imieniny 25 grudnia

 • Piotr
 • Eugenia
 • Mateusz
 • Maria

25 grudnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Koziorożec

horoskop Koziorożec

4.2/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Zodiak podpowiada, jaki cytat powinien zostać Twym mottem. Weź sobie do serca te mądre słowa i zacznij żyć zgodnie z nimi
Gwiazdy znają nas lepiej niż niejeden kolega.  Żyjemy w czasach, w których przyjaźnie są kruche, a znajomości łatwiej jest nawiązać niż pielęgnować. Relacje międzyludzkie stały się bardzo delikatne, choć mamy setki znajomych, na palcach jednej ręki możemy policzyć tych, których


7 typów miłości według starożytnych Greków. Doświadczyłeś wszystkich?
Miłość jedyną rzeczą, dzięki której ludzie żyją i przez którą umierają równie często. Uczucie to czyni nas prawdziwie ludzkimi. Sprawia, że porzucamy swoje przekonania, poglądy polityczne, czy religię. Dla najbliższej osoby jesteśmy w stanie poświęcić wszystko. Właśnie tym je

Pozbądź się swych najgłębiej ukrytych wad. Odkryj je i wyeliminuj z tym, ciekawym testem
Wszyscy mamy zalety i wady.  Tych pierwszych jesteśmy znacznie bardziej świadomi. O drugich zwykle wolimy nie myśleć. Nasze wady są przed nami samymi skrywane w naszej podświadomości. Nieświadomie spychamy je tam, żeby się tym nie zadręczać. Raz na jakiś czas warto jednak spojrzeć pra