28 grudnia

28-grudnia

Horoskop dla urodzonych 28 grudnia

28 grudnia – horoskop ogólny

Charakterystyczną cechą człowieka urodzonego w dniu 28 grudnia jest fakt, że ciągle układa on jakieś plany działania i chyba nawet nie umie działać bez nich. Bardzo lubi prowadzić poważne badania i analizować każde zjawisko, jakie wokół niego zachodzi i jakie może mu się wydać z jego punktu widzenia interesujące.

Bardzo krytycznie patrzy na wszystko, co się wokół niego dzieje i nigdy nie przyjmuje rzeczy takimi, jakimi są na pozór, lecz bada je dokładnie i dogłębnie, nic więc się przed nim nie ukryje. Wyróżnia się także swoim zdrowym rozsądkiem oraz tym, że zawsze chce wszystko wiedzieć, więc nie da się go zmamić czczymi obietnicami czy – tym bardziej – pochlebstwami.

Docieka prawdy bardzo uparcie, a wręcz może nawet być w tym uciążliwy dla otoczenia, ale na pewno nie wyzbędzie się tej cechy, więc nie ma innej rady, jak tylko ją w nim w pełni zaakceptować. Na co dzień pomaga mu bardzo  fakt, iż jest ogromnie oryginalny i wyróżnia się z tłumu, przodując w wielu dziedzinach i zyskując przewagę nad swoją konkurencją.

Przejawia wszechstronne zdolności, więc właściwie może robić w życiu z powodzeniem wszystko, co tylko przyjdzie mu do głowy i na pewno będzie miał na każdym polu wielkie sukcesy. Ponadto, nie dość, że posiada nieprzeciętne zdolności jeśli chodzi o wymyślanie rozmaitych projektów i układanie szczegółowych planów działania, to jeszcze potrafi je bardzo sprawnie wcielać w życie, co powoduje, że sam jest twórcą swoich sukcesów, od początku do końca i nie musi korzystać z niczyjej pomocy. est zdecydowany i zawsze wie, czego chce.

Każdą decyzję musi dokładnie przemyśleć, by przy jej podejmowaniu mieć stuprocentową pewność, że dokonał najlepszego możliwego wyboru i nie będzie tego później żałował czy – co gorsza – cofał się i naprawiał skutki swej błędnej decyzji.

Wyróżnia się także swoim praktycyzmem, który również oddaje mu wielkie zasługi nawet w codziennym życiu, a także konserwatyzmem, który jednak nie przeszkadza mu w słuchaniu i tolerowaniu zdania innych, tym bardziej, że jest to człowiek bardzo wszechstronny i interesuje go wszystko, co nieznane.

Zalety

Zręczność działania człowieka urodzonego 28 grudnia imponuje wszystkim, którzy są tego świadkami, a nieraz także jest powodem zazdrości, jaką odczuwa wobec niego otoczenie.

Nie da się wręcz go nie lubić przez jego wielką towarzyskość, pogodę ducha oraz wielkie poczucie humoru. Głównie ze względu na to ludzie niemal do niego lgną, szukając jego towarzystwa zwłaszcza wtedy, gdy mają jakieś problemy, nikt bowiem tak jak on nie potrafi podnieść ich na duchu samą swoją obecnością, ponieważ jest tak wesół bez względu na okoliczności, że każdy od razu myśli sobie, że wszystko musi się dobrze skończyć.

Jest pozytywnie nastawiony do całego świata, a nawet jeśli coś jest nie tak, stara się to ukrywać, co – trzeba przyznać – doskonale mu wychodzi, więc ludzie zazwyczaj nie znają jego wad, choć też nie można go posądzić o rozmyślne fałszowanie swego obrazu.

Jest bardzo zrównoważony, nie poddaje się emocjom ani nie działa pod wpływem chwilowego impulsu. Nawet gdy jest szczególnie podekscytowany wizją bliskiego sukcesu, potrafi powściągnąć swą ekscytację i nie zaburza ona jego trzeźwego spojrzenia na świat.

Wady

Mimo iż człowiek narodzony 28 grudnia uchodzi za bardzo sympatycznego, to nie zawsze taki jest i potrafi też być podejrzliwy, szorstki w obejściu i gniewny.

Inną jego wadą jest zbytnie skoncentrowanie na sobie samym, które powoduje, że uważa siebie za pępek świata i wydaje mu się, że żadna ważna decyzja dotycząca społeczności, w jakiej żyje, nie powinna zapaść bez jego udziału. Jest to zupełna megalomania, gdyż mimo iż ludzie szanują go i lubią, wcale nie liczą się z nim tak bardzo, jak mu się wydaje i jak by sobie życzył i czasem nawet jest śmieszny z tym swym przekonaniem o własnej wielkości.

Z tego także powodu wydaje mu się, że ma wszelkie prawo i predyspozycje do tego, by przejmować władzę nad ludźmi ze swego otoczenia i cecha ta widoczna jest w nim nieustannie, co może drażnić ludzi, którzy nie widzą powodu, by oddawać się pod jego panowanie. Nie ma szczególnie wielkich ambicji i nie zależy mu, by jakoś się rozwijać.

Często przez to marnuje swoje rozliczne talenty, choć może należałoby to też złożyć na karb jego lenistwa, bo faktem jest, że człowiek ten nie lubi się przemęczać.

Predyspozycje osób z 28 grudnia

Największe zasługi w życiu zawodowym człowiekowi urodzonemu w dniu 28 grudnia oddają jego zdolności organizacyjne.

Często skupia się na kilku zajęciach jednocześnie, ale wówczas nie może do żadnego z nich przyłożyć się na tyle mocno, by osiągnąć w nim zadowalające rezultaty, w efekcie czego miota się bez sensu, podsycając swoje nerwowe napięcie.

W dodatku wydaje mu się, że jest szalenie inteligentny i nieomylny i wierzy jedynie w możliwości swojego umysłu, nie słuchając żadnych rad ani nie zważając na nic innego.

W realizacji celów, jakie sobie założył, jest bardzo konsekwentny i niełatwo przychodzi mu zrezygnowanie z nich, nic zatem dziwnego, że jest w stanie osiągać ich znaczną część, jeśli nie wszystkie. Posiada wszechstronne zainteresowania i rozliczne talenty, z których umie robić użytek i które zwykle okazują się dlań bardzo przydatne w życiu zawodowym.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 grudzień

 • kamień : beryl
 • charakter : subtelny, dowcipny, utalentowany, taktowny
 • zawody męskie : rolnik, prawnik, dyrygent
 • roślina : sosna
 • zawody żeńskie : adwokat, weterynarz, projektantka mody
 • kolory : pomarańczowy, biały, tabaczkowy; kardynalski
 • zwierzę : paw

Imieniny 28 grudnia

 • Emma
 • Cezary
 • Antoni
 • Teofila
 • Godzisław

28 grudnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Koziorożec

horoskop Koziorożec

4.5/5 - (4)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Zerknij na obrazek szybko i bez zastanowienia. Kształt, który przykuje Twój wzrok wiele powie o Twej prawdziwej naturze
Wszyscy znamy powiedzenie „Obraz jest wart tysiąc słów”.  Ale co, jeśli Ci powiemy, że rysunek może również ujawnić tysiąc aspektów dotyczących Twej osobowości? Każdego dnia spotykamy się z niezliczonymi obrazami, a nasza uwaga skupia się na przeróżnych kształtach. N


Jakim typem matki jesteś lub będziesz w przyszłości? – podpowiadają gwiazdy
Dla każdej kobiety ważniejsza jest inna życiowa rola.  Nie jesteśmy ograniczone jednie do żon i matek. Mamy przymioty, które predysponują nas do różnych funkcji. Różnie też sprawdzamy się w każdym z życiowych „zawodów”. Nie każda z rodzicielek lub przyszłych mam musi

Jak wychowywać dziecko i czego przede wszystkim go uczyć? Parę wskazówek odnajdziecie w gwiazdach
Pamiętasz urodziny swojego dziecka lepiej niż własne, więc prawdopodobnie znasz również jego znak zodiaku;) Nie możesz zapominać, że malec, którego kształtujesz, to człowiek, tylko mały. Jego charakter może bardzo różnić się od Twojego. Potrzeby oczywiście też. Choć podejście d