28 grudnia

28-grudnia

Horoskop dla urodzonych 28 grudnia

28 grudnia – horoskop ogólny

Charakterystyczną cechą człowieka urodzonego w dniu 28 grudnia jest fakt, że ciągle układa on jakieś plany działania i chyba nawet nie umie działać bez nich. Bardzo lubi prowadzić poważne badania i analizować każde zjawisko, jakie wokół niego zachodzi i jakie może mu się wydać z jego punktu widzenia interesujące.

Bardzo krytycznie patrzy na wszystko, co się wokół niego dzieje i nigdy nie przyjmuje rzeczy takimi, jakimi są na pozór, lecz bada je dokładnie i dogłębnie, nic więc się przed nim nie ukryje. Wyróżnia się także swoim zdrowym rozsądkiem oraz tym, że zawsze chce wszystko wiedzieć, więc nie da się go zmamić czczymi obietnicami czy – tym bardziej – pochlebstwami.

Docieka prawdy bardzo uparcie, a wręcz może nawet być w tym uciążliwy dla otoczenia, ale na pewno nie wyzbędzie się tej cechy, więc nie ma innej rady, jak tylko ją w nim w pełni zaakceptować. Na co dzień pomaga mu bardzo  fakt, iż jest ogromnie oryginalny i wyróżnia się z tłumu, przodując w wielu dziedzinach i zyskując przewagę nad swoją konkurencją.

Przejawia wszechstronne zdolności, więc właściwie może robić w życiu z powodzeniem wszystko, co tylko przyjdzie mu do głowy i na pewno będzie miał na każdym polu wielkie sukcesy. Ponadto, nie dość, że posiada nieprzeciętne zdolności jeśli chodzi o wymyślanie rozmaitych projektów i układanie szczegółowych planów działania, to jeszcze potrafi je bardzo sprawnie wcielać w życie, co powoduje, że sam jest twórcą swoich sukcesów, od początku do końca i nie musi korzystać z niczyjej pomocy. est zdecydowany i zawsze wie, czego chce.

Każdą decyzję musi dokładnie przemyśleć, by przy jej podejmowaniu mieć stuprocentową pewność, że dokonał najlepszego możliwego wyboru i nie będzie tego później żałował czy – co gorsza – cofał się i naprawiał skutki swej błędnej decyzji.

Wyróżnia się także swoim praktycyzmem, który również oddaje mu wielkie zasługi nawet w codziennym życiu, a także konserwatyzmem, który jednak nie przeszkadza mu w słuchaniu i tolerowaniu zdania innych, tym bardziej, że jest to człowiek bardzo wszechstronny i interesuje go wszystko, co nieznane.

Zalety

Zręczność działania człowieka urodzonego 28 grudnia imponuje wszystkim, którzy są tego świadkami, a nieraz także jest powodem zazdrości, jaką odczuwa wobec niego otoczenie.

Nie da się wręcz go nie lubić przez jego wielką towarzyskość, pogodę ducha oraz wielkie poczucie humoru. Głównie ze względu na to ludzie niemal do niego lgną, szukając jego towarzystwa zwłaszcza wtedy, gdy mają jakieś problemy, nikt bowiem tak jak on nie potrafi podnieść ich na duchu samą swoją obecnością, ponieważ jest tak wesół bez względu na okoliczności, że każdy od razu myśli sobie, że wszystko musi się dobrze skończyć.

Jest pozytywnie nastawiony do całego świata, a nawet jeśli coś jest nie tak, stara się to ukrywać, co – trzeba przyznać – doskonale mu wychodzi, więc ludzie zazwyczaj nie znają jego wad, choć też nie można go posądzić o rozmyślne fałszowanie swego obrazu.

Jest bardzo zrównoważony, nie poddaje się emocjom ani nie działa pod wpływem chwilowego impulsu. Nawet gdy jest szczególnie podekscytowany wizją bliskiego sukcesu, potrafi powściągnąć swą ekscytację i nie zaburza ona jego trzeźwego spojrzenia na świat.

Wady

Mimo iż człowiek narodzony 28 grudnia uchodzi za bardzo sympatycznego, to nie zawsze taki jest i potrafi też być podejrzliwy, szorstki w obejściu i gniewny.

Inną jego wadą jest zbytnie skoncentrowanie na sobie samym, które powoduje, że uważa siebie za pępek świata i wydaje mu się, że żadna ważna decyzja dotycząca społeczności, w jakiej żyje, nie powinna zapaść bez jego udziału. Jest to zupełna megalomania, gdyż mimo iż ludzie szanują go i lubią, wcale nie liczą się z nim tak bardzo, jak mu się wydaje i jak by sobie życzył i czasem nawet jest śmieszny z tym swym przekonaniem o własnej wielkości.

Z tego także powodu wydaje mu się, że ma wszelkie prawo i predyspozycje do tego, by przejmować władzę nad ludźmi ze swego otoczenia i cecha ta widoczna jest w nim nieustannie, co może drażnić ludzi, którzy nie widzą powodu, by oddawać się pod jego panowanie. Nie ma szczególnie wielkich ambicji i nie zależy mu, by jakoś się rozwijać.

Często przez to marnuje swoje rozliczne talenty, choć może należałoby to też złożyć na karb jego lenistwa, bo faktem jest, że człowiek ten nie lubi się przemęczać.

Predyspozycje osób z 28 grudnia

Największe zasługi w życiu zawodowym człowiekowi urodzonemu w dniu 28 grudnia oddają jego zdolności organizacyjne.

Często skupia się na kilku zajęciach jednocześnie, ale wówczas nie może do żadnego z nich przyłożyć się na tyle mocno, by osiągnąć w nim zadowalające rezultaty, w efekcie czego miota się bez sensu, podsycając swoje nerwowe napięcie.

W dodatku wydaje mu się, że jest szalenie inteligentny i nieomylny i wierzy jedynie w możliwości swojego umysłu, nie słuchając żadnych rad ani nie zważając na nic innego.

W realizacji celów, jakie sobie założył, jest bardzo konsekwentny i niełatwo przychodzi mu zrezygnowanie z nich, nic zatem dziwnego, że jest w stanie osiągać ich znaczną część, jeśli nie wszystkie. Posiada wszechstronne zainteresowania i rozliczne talenty, z których umie robić użytek i które zwykle okazują się dlań bardzo przydatne w życiu zawodowym.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 grudzień

 • kamień : beryl
 • charakter : subtelny, dowcipny, utalentowany, taktowny
 • zawody męskie : rolnik, prawnik, dyrygent
 • roślina : sosna
 • zawody żeńskie : adwokat, weterynarz, projektantka mody
 • kolory : pomarańczowy, biały, tabaczkowy; kardynalski
 • zwierzę : paw

Imieniny 28 grudnia

 • Emma
 • Cezary
 • Antoni
 • Teofila
 • Godzisław

28 grudnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Koziorożec

horoskop Koziorożec

4.7/5 - (3)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


4 znaki zodiaku, u których 2018 r. uczyni najwięcej zamieszania. Jesteś wśród nich?
Czas pogodzić się z faktem, że czekają nas zmiany.  Jedni oswajają się z nimi łatwiej, uznając za coś nieuniknionego. Drudzy starają się ich za wszelką cenę uniknąć, bo boją się tego, co czyha za rogiem. Niezależnie jednak, w której grupie jesteście, zmiany w waszym życiu są n


Symbol spostrzeżony na obrazku jako pierwszy zdradza Twój sposób myślenia i prawdziwą naturę. Wskaż go bez zastanowienia
Ludzie różnią się od siebie na milion sposobów.  Jesteśmy charakterystyczni, choć niejednokrotnie musimy spojrzeć na siebie oczami innych, by dostrzec swoją unikalność i nietuzinkowość. To nic złego, w końcu życie polega po trosze na odkrywaniu świata i ludzi, a skoro przynajmniej

Zodiak podpowiada, jaki cytat powinien zostać Twym mottem. Weź sobie do serca te mądre słowa i zacznij żyć zgodnie z nimi
Gwiazdy znają nas lepiej niż niejeden kolega.  Żyjemy w czasach, w których przyjaźnie są kruche, a znajomości łatwiej jest nawiązać niż pielęgnować. Relacje międzyludzkie stały się bardzo delikatne, choć mamy setki znajomych, na palcach jednej ręki możemy policzyć tych, których