30 grudnia

30-grudnia

Horoskop dla urodzonych 30 grudnia

30 grudnia – horoskop ogólny

Swą zdolnością do manipulacji człowiek urodzony 30 grudnia wszystkich potrafi wywieść w pole i wcale nie wymaga to od niego wielkiego zaangażowania. Jego wielka siła polega też na tym, że nie ma wielkich wymagań odnośnie swojego życia i poprzestaje na dość skromnych warunkach, co może dziwić zważywszy na to, że zazwyczaj dysponuje znacznymi środkami finansowymi.

Dzięki temu zaskarbia sobie ludzki szacunek i sympatię, a  także łatwiej jest mu osiągnąć szczęście niż ludziom, którzy stale chcą od życia więcej. Jest dobrym człowiekiem i jest zdolny do wielkiej miłości, a także potrafi okazywać swoje uczucia, nie wstydząc się ich i nie uważając bynajmniej, by była to oznaka jego słabości, jak ma to miejsce  w przypadku wielkiej części ludzi.

Jest też nastawiony bardzo pokojowo i nie angażuje się w żadne konflikty, jeśli nie musi tego robić, jednak trzeba przyznać, że bardzo zależy mu na osiągnięciu władzy i by zdobyć ten cel, gotów jest na wiele kontrowersyjnych zachowań i może odrzucić swą zwykłą dobroć i wrażliwość.

Jeśli na czymś szczególnie mu zależy, wyzbywa się swych skrupułów i potrafi być naprawdę bezwzględny, na szczęście zdarza się to stosunkowo rzadko. Jeśli chodzi o inne jego cechy, to jest człowiekiem o bogatej wyobraźni i ciekawej osobowości. Ma nietypowe zainteresowania, które również wyróżniają go z tłumu, co bardzo mu odpowiada, gdyż ma ambicje, by nie zginąć w tłumie szarych, zwyczajnych ludzi, choć nie można też powiedzieć, by gardził takimi osobami czy wywyższał się ponad nich – ma wiele szacunku i tolerancji dla cudzego stylu życia i sposobu myślenia.

Doskonale rozumie, że każdy człowiek jest inny i nawet nie chciałby, by inni byli tacy jak on, gdyż bardzo ceni sobie swoją indywidualność i chce ją zachować za wszelką cenę.

 

Zalety

Wielką zaletę człowieka narodzonego w dniu 30 grudnia stanowi fakt, iż potrafi on w pełni skoncentrować się na tym, co ma do zrobienia i nie rozpraszać swej uwagi na boki. Jest towarzyski i bardzo wyrozumiały.

Nie stroni od ludzi nawet jeśli naigrawają się z jego odmienności, ale trzeba też przyznać, że zazwyczaj zdarza się to rzadko, ponieważ jest ogólnie lubiany i szanowany. Nikomu nie czyni nic złego, a wręcz przeciwnie, stara się pomagać, jak tylko może i ludzie chętnie przebywają w jego towarzystwie.

Jest doskonałym przyjacielem, ponieważ dobro innych ludzi leży mu na sercu, a dzięki temu, że nie goni za karierą i pieniędzmi, ma dużo wolnego czasu, który gotów jest poświęcić tym, którzy go potrzebują. Stara się prowadzić urozmaicone życie, ponieważ dość szybko nudzi się wszystkim, co znane, dlatego można mieć pewność, że nie pozwoli, by jego egzystencja była zanadto monotonna.

Przez to urozmaica też życie związanych z nim ludzi, a oni na pewno nie mają nic przeciw temu, co łatwo można zaobserwować, widząc, z jakim uwielbieniem się do niego odnoszą.

 

Wady

Łatwo można zauważyć, że człowiekowi urodzonemu w dniu 30 grudnia niełatwo jest dogodzić, a w większości przypadków jest on wieczne niezadowolony, bez względu na to, jak dobrze mu się powodzi. Jest też osobą bardzo podatną na wpływy z zewnątrz i mimo iż posiada dość silną wolę, nie zawsze potrafi się oprzeć cudzym namowom i wzorcom.

Jeżeli wpadnie w nieodpowiednie dla siebie towarzystwo, łatwo może zaprzepaścić wszystko dobre, co do tej pory posiadał, ponieważ tylko kwestią czasu jest, kiedy zacznie się zachowywać tak samo jak owi ludzie. Niestety nie przejawia podobnej podatności jeśli chodzi o dobre wzorce, które mógłby przejmować od innych, co również jest dla niego niezbyt dobre.

Pragnie, by jego życie było łatwe, proste i przyjemne i trzeba też przyznać, że nierzadko rezygnuje ze swych ambicji gdy wie, że ich realizacja wiązałaby się z koniecznością poniesienia dużego wysiłku, gdyż woli iść po najmniejszej linii oporu.

 

Predyspozycje osób z 30 grudnia

Człowiek narodzony 30 grudnia ma wielkie możliwości rozwoju i jeśli tylko odpowiednio je wykorzysta, może stać się naprawdę wybitną osobowością.

Duże znaczenie ma to, w jakim otoczeniu człowiek ów przebywa, jeśli bowiem trafi na osoby sumienne i ambitne, na pewno zechce wziąć z nich przykład i wówczas nic nie będzie można zarzucić jego zachowaniu, jeśli jednak znajdzie się w otoczeniu imprezowiczów i osób, które żyją z dnia na dzień, ich styl życia może się dla niego okazać na tyle pociągający, że też będzie chciał wieść taką beztroską egzystencję.

Nie trzeba chyba dodawać, jak wówczas będzie wyglądało jego życie, bo na pewno nie zrobi w takiej sytuacji kariery, a może nawet mieć problem z utrzymaniem się, bo pieniądze nie będą się go trzymać. Kiedy jednak na czymś mocno mu zależy, potrafi aktywnie o to walczyć i podejmować wiele starań, wykazując się przy tym wielką siłą charakteru i wytrwałością.

Jest więc w stanie zrobić znaczną karierę jeśli tylko będzie mu na tym zależało, także dzięki temu, że posiada nieprzeciętne zdolności dyplomatyczne, którymi potrafi jednać sobie sprzymierzeńców i zaskarbiać sympatię wysoko postawionych ludzi, którzy chętnie zostają jego protektorami.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 grudzień

 • zwierzę : nornik
 • zawody żeńskie : egzaminator, weterynarz, recepcjonistka
 • charakter : poważny, spokojny, cierpliwy, przenikliwy
 • kamień : szafir
 • kolory : pomarańczowy, brązowy, oranż; rudy
 • zawody męskie : steward, optyk, robotnik budowlany
 • roślina : mniszek lekarski

Imieniny 30 grudnia

 • Dionizy
 • Irmina
 • Liberiusz
 • Eugeniusz
 • Małgorzata
 • Łazarz
 • Marceli

30 grudnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Koziorożec

horoskop Koziorożec

5/5 - (2)

8 komentarzy

 1. Anna
 2. Natalia
 3. 1984
 4. Karolina
 5. anonymous
 6. Bodzia
  • Alicja

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Zodiakalni przyjaciele – sprawdź, z którym znakiem zodiaku jest ci po drodze
Nie zawsze pierwsze wrażenie, jakie robimy na innych, jest właściwe i mówi o nas prawdę.  Wiemy to doskonale, rzadko jednak pamiętamy o tym, że ta prawda tyczy się również innych osób. Choćbyśmy byli bardzo inteligentni, błyskotliwi i obdarzeni ogromną intuicją, nie zawsze jesteśmy


Jesteś introwertykiem, czy ekstrawertykiem? Ten krótki test pomoże Ci rozwiać wątpliwości
Ze względu na temperament ludzie dzielą się na introwertyków, ekstrawertyków i ambiwertyków. Do jakiego typu psychicznego należysz? Carl Gustav Jung, nazywany ojcem psychologii analitycznej, uważał, że ludzie adaptują się do świata zewnętrznego na dwa różne sposoby. Jest to związane

3 stadia duchowego rozwoju. Dlaczego większość z nas zatrzymuje się na 1?
Rozwój duchowy to proces, w którym nasze dusze wzrastają, stają się dojrzałe i piękne.  Niestety na swojej drodze spotykamy wiele barier i przeciwności, które nie pozwalają nam się rozwijać i dojrzewać. Krępują nas zasady narzucone przez społeczeństwo, a czasem i to, co „ludz