31 grudnia

Horoskop dla urodzonych 31 grudnia

Horoskop dla urodzonych 31 grudnia

31 grudnia – horoskop ogólny

Do każdego swego celu człowiek, który urodził się w dniu 31 grudnia, dąży z wielką wytrwałością, konsekwencją i wiarą w siebie.

Bardzo ważne jest dla niego to, by żyć w zgodnym i harmonijnym otoczeniu, ponieważ wszelkie swary i kłótnie, nawet nie bardzo poważne, wywierają wielki wpływ na jego samopoczucie, a jeśli są długotrwałe, mogą poczynić znaczne zmiany w jego psychice i sprawić, że stanie się człowiekiem drażliwym i rozgoryczonym. Sam jest bardzo pokojowo nastawiony do innych i łagodny.

Często ustępuje innym swym kosztem, byle tylko nie pogarszać sytuacji i za wszelką cenę stara się unikać konfliktów. Wyróżnia się swymi nieprzeciętnymi zdolnościami organizacyjnymi, które sprawiają, że potrafi każdą akcję przeprowadzić nie tylko sprawnie, lecz także szybko i bez zbędnych komplikacji. Pracuje bardzo wydajnie, gdyż potrafi wykorzystywać swą wielką logikę i nie zagłębia się w szczegóły, które mogłyby mu tylko zaburzyć ogólny obraz danej kwestii.

Zawsze wychodzi mu to na plus i nie zdarza się, by popełniał jakoweś błędy, które potem musiałby poprawiać kosztem swego czasu i mógłby przez to zostać w tyle za konkurencją. Trzyma rękę na pulsie i nic się przed nim nie ukryje, dlatego mało kto może go zaskoczyć, a tym bardziej trwale zbić z tropu. Sam jest przenikliwy i dobrze zna ludzi, z jakimi ma do czynienia, lecz jego trudno jest przejrzeć i na ogół przed wzrokiem innych ukryte pozostają nie tylko jego intencje, ale też jego prawdziwa natura.

Jest dobroduszny, chętnie działa na rzecz innych i oddaje im rozmaite przysługi jeśli tylko zostanie o to poproszony, a także gościnny – nie żałuje czasu ani pieniędzy na przyjmowanie u siebie znajomych i przyjaciół i każdy fantastycznie czuje się w jego domu. Sam nie jest jednak domatorem, ponieważ odbywa liczne podróżne i jest to jedna z jego największych pasji.

 

Zalety

pozytywy
Staranność, z jaką człowieka narodzony 31 grudnia wywiązuje się ze wszystkich swoich obowiązków, powoduje, że nie musi tracić czasu na poprawki i przez to działa bardzo wydajnie. Uczciwość jest dla niego najważniejsza i zachowywanie się inaczej nawet nie przychodzi mu do głowy, gdyż jest człowiekiem honorowym i ambitnym.

Połowiczne zwycięstwa, które zawdzięczałby przypadkowi czy krętactwu, nie interesują go, bo nie miałby z nich żadnej satysfakcji i pewnie nawet nie umiałby się nimi cieszyć, gdyż odczuwałby wstyd i wyrzuty sumienia. Jest aż do przesady prostolinijny, ale ludzie, którzy znają go od tej strony, bardzo go za to cenią, ponieważ dzięki temu wiedzą, że nigdy ich nie zawiedzie ani nie oszuka.

Trudno jest wywołać w nim gniew albo jakieś inne złe uczucie, ponieważ mocno pracuje nad swą równowagą wewnętrzną i można mieć pewność, że nie pozwoli sobie zaprzepaścić dotychczas osiągniętych wyników jednym wybuchem. Powoduje to, że przebywanie w jego obecności jest bardzo przyjemne i ludzie chętnie spędzają z nim czas, tym bardziej, że nie da się nie zauważyć, iż człowiek ten wywiera na wszystkich dobry wpływ.

 

Wady

Dużą wadę człowieka urodzonego 31 grudnia stanowi jego niecierpliwość oraz brak subtelności, przez które często popełnia błędy i gafy towarzyskie. Jest także dość próżny i czasami, kiedy szczególnie mu się powodzi, staje się nadmiernie zarozumiały.

Wówczas może nawet wywyższać się spośród innych osób i w takiej sytuacji obcowanie z nim staje się nieprzyjemne, wobec czego ludzie od niego stronią i nie chcą z nim zbyt często przebywać. Jest też bardzo zmienny i może to doskwierać zwłaszcza osobie, która zechce się z nim związać i będzie liczyła, że namówi go do prowadzenia bardziej osiadłego trybu życia, ponieważ raczej nie można mieć na to nadziei. Miewa dziwne kaprysy, których sam nie może zaspokoić, a wymaga od innych, by starali się sprostać jego oczekiwaniom.

Nie przyjmuje do wiadomości, że jest to zupełnie niemożliwe i bardzo się denerwuje, zarzucając najbliższym, że nie zależy im na jego szczęściu i życiowym spełnieniu. Jest też chwiejny i ciężko mu na cokolwiek się zdecydować, ale najgorzej zachowuje się w kwestii uczuć, bowiem sam nie wie, czego chce.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 31 grudnia

Bardzo często człowiek urodzony w dniu 31 grudnia odnosi sukcesy dzięki poparciu wyżej postawionych od siebie osób. Ma również dużą zdolność przekonywania innych do siebie i swych twierdzeń, więc jeśli tylko będzie mu na tym zależało, z pewnością wszystko potrafi osiągnąć.

Trzeba jednak dodać, że nie zawsze ma wielkie ambicje i nieraz zdarza się tak, że w pełni poprzestaje na tym, co dał mu los. Jest zdolny do pełnej wysiłków pracy i jego otoczenie zwykle to dostrzega, ale zaczyna być na poważnie doceniany zwykle dopiero po paru latach takiej intensywnej pracy, bowiem na początku jego wysiłki najczęściej pozostają niezauważone.

Może jednak zostać człowiekiem prawdziwie wybitnym, lecz zależy to tylko od tego, czy będzie umiał odpowiednio wykorzystać swoje zdolności i zdecyduje się działać w najlepszym dla siebie kierunku.

 

cechy-szczegolne2Cechy szczególne

 • charakter : wrażliwy, nerwowy, impulsywny, zuchwały
 • zawody męskie : komornik, kucharz, lektor
 • zawody żeńskie : logopeda, kucharka, bibliotekarka
 • kolory : złoty, pomarańczowy, morski; morska zieleń
 • kamień : czerwony koral
 • zwierzę : puszczyk
 • roślina : kaczyniec

Imieniny – 31 grudnia

 •   Katarzyna
 •   Mariusz
 •   Paulina
 •   Sebastian
 •   Sylwester

Znak zodiaku – 31 grudnia

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku Koziorożec.

 

3.5/5 - (2)

3 komentarze

 1. Dorota
 2. ada
  • Julia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


5 cech, które posiadają wszyscy spod znaku Bliźniąt. Z tym krótkim instruktażem zrozumiesz je lepiej
Osoby spod znaku Bliźniąt mają dwie różne osobowości.  Są dowcipne, dociekliwe i kreatywne, a przy tym złożone i czasami odizolowane. Ich charakter jest tak trudny, że niekiedy przydałaby się instrukcja obsługi, do ich zrozumienia. Te 5 rzeczy musisz koniecznie wiedzieć, jeśli prac


4 znaki zodiaku, które zawsze mają rację. Jeśli urodziłeś się pod jednym z nich, masz nad czym myśleć
Pewność siebie i silny charakter – tego zwykle zazdrościmy innym osobom.  Cechy te podkręcone do maksimum wcale nie są jednak zdrowe, przeciwnie, robią z ludzi nieugiętych donkiszotów, którzy idą z mieczami na wiatraki. Czynią nas okrutnie zatwardziałymi w swych poglądach, niezdo

3 efektowne sposoby, które pozwolą Ci demaskować kłamców i czytać w ludziach, jak w otwartych księgach
Cudownie byłoby wiedzieć, że otaczający nasz świat jest taki, jakim go widzimy.  Niestety bardzo często ulegamy iluzjom i niekoniecznie jesteśmy w stanie dojrzeć prawdy za piękną wierzchnią warstwą fałszywych doznań. W niektórych sytuacjach po prostu się mylimy, wyciągamy wnioski