15 kwietnia

15-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 15 kwietnia

15 kwietnia ogólny

Tym, co wyróżnia człowieka urodzonego w dniu 15 kwietnia na tle jego otoczenia, jest bez wątpienia jego nieprzeciętny umysł. Jego zdolności intelektualne są naprawdę imponujące, gdyż jest niezwykle bystry i żywo obserwuje wszystko, co się wokół niego dzieje, wyciągając z tych obserwacji jak najlepsze wnioski.

Posiada szereg zdolności, które rozchodzą się w różnych kierunkach, stwarzając mu szanse na zaistnienie w wielu dziedzinach. Często również przejawia jakieś zdolności artystyczne, a nierzadko też skłonności do filozoficznych rozmyślań i ożywia go pragnienie poznania ludzkiej natury oraz sensu istnienia wszechświata. Jest człowiekiem bardzo uczuciowym, szczerym i otwartym na innych ludzi.

Żywi wielki entuzjazm dla przyjaźni, gdyż wręcz nie potrafi żyć samotnie, dlatego jeśli obdarzy kogoś przyjaźnią i jego uczucie zostanie odwzajemnione, może naprawdę dać z siebie wiele, a zazwyczaj oddaje się drugiej osobie bez reszty. Tak samo pragnie miłości i jest gotów oddać ukochanej osobie całe swe życie i serce złożyć u jej stóp.

Niestety jednak, o ile w przyjaźni zazwyczaj wiedzie mu się dobrze, to jego życie uczuciowe, zwłaszcza gdy już zawrze związek małżeński, zazwyczaj nie prezentuje się najlepiej. Jest to głównie skutek jego dążenia do jak najszybszego założenia rodziny, co powoduje, że podejmuje decyzję o zawarciu związku małżeńskiego bardzo pochopnie, a potem najczęściej żałuje swej decyzji, ale jest już za późno, by cofnąć jej skutki.

Na szczęście jednak nawet jeśli człowiek urodzony 15 kwietnia ma nieszczególnie szczęśliwe małżeństwo, potrafi nad tym przejść do porządku dziennego i skupić się na innych sprawach, które dają mu satysfakcję oraz poczucie szczęścia.

Potrafi panować nad ludźmi i pozyskiwać ich dla swych szlachetnych idei, więc zazwyczaj osiąga dobre wyniki w swych działaniach, zwłaszcza tych na rzecz społeczności, w której żyje, ponieważ ludzie chętnie mu pomagają i razem mogą zdziałać naprawdę bardzo wiele. Jeśli zaś widzi pozytywne skutki podejmowanych przez siebie wysiłków, jeszcze bardziej motywuje go to do wytężonej pracy, można więc mieć pewność, że nigdy nie spocznie na laurach, dopóki mu tylko starczy sił.

 

pozytywyZalety

Wielki entuzjazm i odporność psychiczna to na pewno najważniejsze zalety człowieka, który przyszedł na świat w dniu 15 kwietnia.

Oddają  one wielkie zasługi nie tylko jemu samemu, ale także jego otoczeniu, gdyż powodują, że nigdy nie załamuje się, nawet po najgorszych przejściach, ani nie zaprzestaje swojego działania.

Jest to bardzo ważne, znacznie nawet ważniejsze dla społeczności, w które żyje, niż dla jego samego, gdyż jest bardzo pożytecznym jej członkiem i jeśli tylko ma wolę działania, może wiele zrobić na jej rzecz. Tak się właśnie zazwyczaj dzieje, a ponadto człowiek ów umie zaszczepiać pozytywne wzorce innym ludziom, zachęcając ich do pracy charytatywnej i wzbogacając tym ich życie oraz osobowość.

Trzeba jednak zaznaczyć, że we wszelkim działaniu jest bardzo delikatny i pełen taktu – nigdy nie narzuca się ze swoją pomocą jeśli nie ma pewności, że zostanie ona odpowiednio przyjęta ani też nie namawia nikogo siłą do pomagania innym, lecz robi to bardzo łagodnie i z wielką klasą, tak że wprost nie da mu się odmówić, ale też nikt nie czuje się naciskany.

 

Wady

Duża słabość człowieka urodzonego w dniu 15 kwietnia paradoksalnie leży w jego entuzjazmie do działania, bowiem czasem może przybrać niepożądaną czy nawet niebezpieczną formę fanatyzmu i nadmiernej obsesji na punkcie jakiejś idei.

Wówczas całe swoje życie podporządkowuje wyłącznie temu działaniu, nie zajmując się innymi jego sferami i nie dbając o nic i o nikogo, także o samego siebie. Ponadto, mimo iż zachęca ludzi do pracy, nie wierzy zbytnio w ich możliwości i siebie uważa za eksperta w każdej dziedzinie, w której działa.

Wydaje mu się, że sam wszystko robi najlepiej, a jeśli wszystkiego nie dopatrzy, działający pod jego przewodnictwem ludzie zupełnie nie poradzą sobie ze swoimi zadaniami. Rzecz jasna, nie zaskarbia mu to sympatii i jeśli tylko ujawni się przed kimś ze swoim myśleniem, może mieć poważne problemy i ludzie mogą przestać chcieć z nim współpracować.

W dodatku ta nadmierna pewność siebie często go gubi, powodując, że nie jest ostrożny i w efekcie popełnia pomyłki, jednak mimo to nie uważa, by musiał zmienić swoje postępowanie i dalej żywi przekonanie o swojej nieomylności i wyjątkowych zdolnościach.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 15 kwietnia

Człowiek urodzony w dniu 15 kwietnia bardzo często ma szansę wznieść się ponad poziom swojego urodzenia i wywindować się znaczne wyżej. Zazwyczaj osiąga to dzięki swym wytrwałym wysiłkom i ciężkiej pracy, ale nie bez znaczenie jest też to, że ludzie wysoko postawieni i wpływowi darzą go swoją sympatią i zaufaniem.

Wyrazem tego bardzo często jest udzielana mu przez nich pomoc, która jest dla niego bardzo ważna jeśli chce zrobić prawdziwą karierę. Często nawet zostaje człowiekiem wybitnym i wyróżnia się na tle swojego otoczenia. Niestety jednak jest dość niecierpliwy i czasem brakuje mu samozaparcia, by czekać na efekty podejmowanych przez siebie wysiłków.

Duża też w tym wina jego ognistego temperamentu, którego czasami nie potrafi trzymać w karbach i może mieć z tego powodu wielkie problemy, zresztą nie tylko na gruncie zawodowym, ale też w każdej innej sferze swojego życia.

Jest też dość kapryśny i drażliwy, a to nie wszyscy potrafią znieść, dlatego może też dawać się we znaki osobom, które z nim współpracują i to również może powodować jego kłopoty.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 15 kwiecień

 • zawody męskie : radca prawny, scenarzysta, rolnik
 • charakter : żądny władzy, inteligentny, ambitny, pracowity, uczuciowy, szlachetny, otwarty na innych ludzi
 • kamień : granat
 • zawody żeńskie : recepcjonistka, fizjoterapeutka, pielęgniarka
 • zwierzę : żmija
 • roślina : malwa
 • kolory : beżowy, kremowy, wrzosowy, malachitowy

Imieniny 15 kwietnia

 • Sylwester
 • Olimpia
 • Cezary
 • Sylwestra
 • Piotr
 • Anastazja
 • Wiktoryn
 • Teodor
 • Modest
 • Cezariusz
 • Maksym
 • Tytus

15 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Agnieszka
 2. Jola

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Natura wilka jest dzika i nieposkromiona. Oto 8 inspiracji, które powinniśmy z niej zaczerpnąć
Bycie wilkiem oznacza bycie cichym wojownikiem, silnym, ale niepozornym. Prawdziwy wilk potrafi walczyć o siebie oraz o to, co dla niego ważne i gotowy jest pożreć każdego, kto spróbuje skrzywdzić jego bliskich. Prawdziwy wilk ma mocny charakter, jest dumny, silny na tyle, by odejść od tych


Zodiakalni przyjaciele – sprawdź, z którym znakiem zodiaku jest ci po drodze
Nie zawsze pierwsze wrażenie, jakie robimy na innych, jest właściwe i mówi o nas prawdę.  Wiemy to doskonale, rzadko jednak pamiętamy o tym, że ta prawda tyczy się również innych osób. Choćbyśmy byli bardzo inteligentni, błyskotliwi i obdarzeni ogromną intuicją, nie zawsze jesteśmy

Czym kierujesz się w ocenie ludzi? Odpowiedź znajdziesz na tym obrazku
Wszelkiej maści testy psychologiczne są dobrym sposobem na odpowiedzenie sobie pytanie zadane w tytule. Zmieniamy się w końcu z dnia na dzień, a wszystko, co dzieje się w naszym życiu odciska piętno na naszej osobowości i charakterze. Czasami te zmiany są tak płynne, że nie jesteśmy w s