19 kwietnia

19-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 19 kwietnia

19 kwietnia – horoskop ogólny

Dla człowieka, który przyszedł na świat w dniu 19 kwietnia, ważne jest, by zyskać powszechne uznanie dla swych poczynań i wiedzieć, że jest człowiekiem poważanym w swoim otoczeniu.

Bardzo zatem uważa na swoje zachowanie i podporządkowuje temu niemal całe swoje życie, bacznie patrząc, by nie uczynić jakiegoś postępku, który mógłby mu zepsuć dobrą reputację.

Trzeba przyznać, że zazwyczaj udaje mu się ją utrzymać, ponieważ umie jednać sobie ludzi do tego stopnia, że nie tylko są mu życzliwi, ale nawet stają się jego prawdziwymi zwolennikami. Bardzo mu na tym zależy także dlatego, że chce być człowiekiem wpływowym i potężnym najbardziej, jak się da i doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie uda mu się tego osiągnąć bez poparcia dużej grupy ludzi.

Jest bardzo niezależny, chciałby żyć po swojemu i nie chce znosić żadnych ograniczeń jeżeli nie jest to z jakiegoś powodu naprawdę konieczne. Dąży do uzyskania całkowitej niezależności i często ma w tym skłonność do przesady, gdyż w najbardziej niewinnym zachowaniu swych bliskich czy przyjaciół gotów jest doszukiwać się prób ograniczania go i narzucania mu swojej woli.

To powoduje, że ludzie, nie wiedząc już, jak z nim postępować, by nie wzbudzić jego podejrzeń, często zwyczajnie się od niego odsuwają i nie chcą mieć z nim do czynienia, więc odnosi to skutek odwrotny do zamierzonego. Nie zamierza jednak nad tym ubolewać czy – tym bardziej – prosić kogoś o drugą szansę, gdyż jest na to zbyt ambitny, a także wojowniczy i jest raczej skłonny walczyć z kimś niż prosić kogokolwiek o wyrozumiałość dla swoich dziwnych zachowań.

Ponadto bardzo lubi zmiany i dotyczy to także ludzi, którzy się wokół niego znajdują – nierzadko zrywa związki z niektórymi osobami tylko dlatego, że mu się one opatrzyły i nie spodziewa się z ich strony niczego, co mogłoby go zaintrygować i zafascynować, a on stale chce odkrywać coś nowego i mieć nieznane dotąd podniety.

Dlatego też człowiek urodzony 19 kwietnia często zmienia przyjaciół i zrywa związki uczuciowe, więc niełatwo jest mu pozostać przy jednej osobie dłużej i nie umie nauczyć się stałości, choć czasem jego skłonność do zmian bardzo mu przeszkadza.

 

pozytywyZalety

Na plus człowiekowi urodzonemu w dniu 19 kwietnia na pewno można przyznać to, że umie walczyć o swoje i zawsze jest skłonny do obrony swego interesu.

Jest nastawiony bardzo wojowniczo i można mieć pewność, że nie będzie stał i biernie patrzył, jak ktoś przywłaszcza sobie dorobek jego życia czy w jakikolwiek sposób mu szkodzi, nawet w drobiazgach. Nie czeka także na to, by łaskawy los zesłał mu szczęście, lecz jest gotów o nie walczyć i nie uchyla się przed ciężką, żmudną pracą.

Jeśli ma jakieś problemy, nie czeka, by same się rozwiązały czy by ktoś to za niego zrobił, lecz zakasuje rękawy i z pełną odwagą i wielką przedsiębiorczością zabiera się niezwłocznie do pracy.

Jego energia i aktywność, a także wola walki są naprawdę godne pozazdroszczenia i często imponuje tym swojemu otoczeniu, o czym dobrze wie i pochlebia mu to, jednak w jego działaniu nie ma nic na pokaz, a przynajmniej nie w tym konkretnym przypadku.

Jest też człowiekiem bardzo pewnym siebie, świadomym swoich atutów i tkwiących w nim możliwości i ze wszystkich swoich zdolności umie robić dobry użytek, nie marnując żadnego ze swoich talentów.

 

Wady

Największą wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 19 kwietnia, stanowi bez wątpienia jego stosunek do innych ludzi.

Nie jest on stały w  swoich uczuciach i związki, jakie zawiera, trwają dopóki mu się to nie znudzi, jeśli zaś dojdzie do wniosku, że ma już dość danego człowieka, porzuca go bez żadnych sentymentów, choćby uważał go wcześniej za swojego najlepszego przyjaciela.

Również w miłości nie jest najprzyjemniejszy, ponieważ nie jest ani zbyt wierny, ani też lojalny. Jest dość chłodny i zdystansowany wobec drugiej osoby i nigdy nie angażuje się do końca, można więc przypuszczać, że nie jest zdolny do głębokiego i prawdziwego uczucia.

Lepiej zatem nie przywiązywać się do niego zbytnio i trzeba zawsze liczyć się z tym, że nawet jeśli obiecuje dozgonną miłość, związek może skończyć się bardzo szybko.

Jest także bardzo niezależny i nikomu nie pozwoli się kontrolować, jeśli zaś mimo to ktoś będzie próbował wobec niego takich działań, stanie się bardzo przykry i na pewno nie puści tego płazem, mimo iż jednocześnie sam jest zaborczy i nie znosi, gdy ktoś jest wobec niego nielojalny.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 19 kwietnia

Zainteresowania człowieka urodzonego w dniu 19 kwietnia są zazwyczaj bardzo wszechstronne, ale najmocniej skupia się na zagadnieniach typowo naukowych i to właśnie w takich dziedzinach może liczyć na największe sukcesy jeśli zdecyduje się związać z nimi swoje życie zawodowe.

Posiada wielką ciekawość świata, interesują go zwłaszcza tajemnice przyrody, które bardzo chce przeniknąć i na dążenie do tego nie szczędzi ani czasu, ani wysiłków.

Ma nieprzeciętne zdolności umysłowe, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by dopiął swego celu i nawet zapisał się w historii jako odkrywca jakichś ważnych zjawisk czy propagator nowego sposobu myślenia, gdyż na tym polu również mocno objawia się jego działalność i pochlebia sobie, że bardzo szybko odnajduje się we wszelkich nowościach.

Nie można się z tym nie zgodzić i zdolność ta powoduje, że człowiek ów zazwyczaj znacznie wyprzedza swych współpracowników i konkurentów, mając nad nimi przewagę w wielu aspektach. To powoduje, że najczęściej szybciej niż inni odnosi sukcesy, tym bardziej, że jest ogromnie ambitny i zdolny do wytężonej pracy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 19 kwiecień

 • zawody męskie : stróż, pilot, optyk
 • charakter : ambitny, władczy, wyniosły, wszechstronnie uzdolniony, urodzony przywódca, oschły, inteligentny, z poczuciem humoru, zdecydowany, pewny siebie
 • roślina : begonia
 • kamień : akwamaryn
 • zawody żeńskie : geolog, piosenkarka, sędzina
 • zwierzę : ślimak
 • kolory : brązowy, czerwony, atramentowy, mosiądzowy

Imieniny 19 kwietnia

 • Leona
 • Irydion
 • Sokrates
 • Emma
 • Leon
 • Dionizy
 • Jerzy
 • Wincenty
 • Pafnucy
 • Czesław
 • Konrad
 • Tymon

19 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

3.4/5 - (5)

3 komentarze

 1. Paweł
  • Maria
 2. Zofia

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz pióro i sprawdź, który z pięciu typów osobowości posiadasz. Ten test sprawdza się w 87 proc.
Przez lata powstały liczne klasyfikacje i podziały na różne typy osobowości.  Są ich setki, a wszystkie one biorą pod uwagę inne parametry i cechy osobowości. Psychologowie również postanowili podzielić jakoś ludzi i ich typy charakterów. W tym celu na podstawie teorii kształtów i k


Na którym kwiatku najszybciej usiądzie motyl? Posłuchaj intuicji i zobacz, jakie tajemnice odkrywa przed Tobą ten spontaniczny wybór
Nasze ciało i umysł nie zawsze pozostają ze sobą w zgodzie. Bardzo często nie jesteśmy w stanie stwierdzić, co przeżywamy ani słowami określić stanu, w którym się znajdujemy. Umysł ukrywa dręczące nas koszmary głęboko w środku, a ciało nie daje żadnych wskazówek, co to może by

Dlaczego poszczególne znaki stają się „łamaczami serc”? Dowiedz się, zanim Twój związek zakończy się podobnie, jak wszystkie poprzednie
Zakochani pokazujemy się tej drugiej osobie od naszej najlepszej strony.  Z biegiem czasu poznajemy się jednak lepiej i do głosu zaczynają dochodzić wszystkie nasze wady, przywary, słowem: ciemniejsza strona naszej natury. Nie chcąc stracić bliskiej osoby, musimy być świadomi, że jesteś