22 kwietnia

22-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 22 kwietnia

22 kwietnia – horoskop ogólny

Silna wola jest zdecydowanie tym, co najbardziej zasługuje na wyróżnienie w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 22 kwietnia. Jest on dość zamknięty w sobie i nie rozprasza swojej uwagi na niepotrzebne według niego rzeczy. Dzięki temu jest niezwykle zrównoważony i odpowiedzialny, co dobrze pożytkuje w codziennym życiu, zwłaszcza oczywiście zawodowym.

Jest stały w swoich przekonaniach, a wręcz zaciekły, ale tylko czasami, w niektórych kwestiach, można mu to mieć za złe, gdyż może być nadmiernie konserwatywny, poza tym jednak ludzie doceniają jego stałość, bo dzięki temu mają pewność, że mogą na nim polegać w absolutnie każdej sytuacji.

Jest bardzo ostrożny zarówno w tym, co mówi – niezwykle starannie dobiera słowa podczas każdej swej wypowiedzi, by nieopatrznie nie powiedzieć czegoś, czego potem mógłby żałować – jak i w czynach. Wyróżnia się również wielką pewnością siebie i poczuciem własnej godności, dlatego dość łatwo jest go zranić bądź dotknąć i lepiej uważać, co się na jego temat mówi w towarzystwie.

Jego zainteresowania są zazwyczaj bardzo szerokie. Interesuje go wiedza we wszelkiej postaci i naprawdę trudno jest znaleźć dziedzinę, w której nie byłoby niczego dla niego interesującego.

Ma tendencje do prowadzenia głębokich rozmyślań i poważnych studiów, wobec czego ludzie nie zawsze są w stanie go zrozumieć, stąd właśnie jego skrytość i skłonności do zamykania się w sobie. Jednak wbrew pozorom wychodzi mu to na dobre, ponieważ taka skrytość powoduje, że siłą rzeczy jest mocno skupiony na swoim życiu wewnętrznym i nierzadko dzięki temu udaje mu się bardzo mocno rozwinąć wewnętrznie, a nawet niejednokrotnie osiągnąć prawdziwą potęgę.

Ludzie mogą stronić od niego również dlatego, że jest bardzo uparty i nie ustępuje ani o krok jeśli jest głęboko przekonany o słuszności swoich  racji, a dodatkowo cechy te jeszcze pogłębiają się w nim wraz z upływem czasu i w miarę tego, jak się starzeje, więc w podeszłym wieku może być naprawdę przykry do zniesienia. Sam również nieszczególnie dąży do towarzystwa, ponieważ ma świadomość swojej odmienności, a także mało interesuje go bieżąca sytuacja, jaka ma miejsce w jego otoczeniu.

 

pozytywyZalety

Wielką siłę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 22 kwietnia, stanowi jego energia. Jest to tym większa zaleta w jego przypadku, że na zewnątrz uchodzi on za człowieka bardzo statecznego, wręcz flegmatycznego i nikt, kto go dobrze nie zna, nawet nie podejrzewałby go o to, że kiedy zajdzie taka potrzeba, potrafi wykazać się wielką aktywnością i przedsiębiorczością.

Daje mu to ogromną przewagę nad wrogami i wszelką konkurencją, ale też oddaje mu rozmaite inne zasługi, między innymi polegające na tym, że dzięki temu umie sobie poradzić w każdej sytuacji.

Jest człowiekiem mądrym, poważnym, stałym i niezmiennym w swych przekonaniach. Moda ani zmieniające się obyczaje nie robią na nim żadnego wrażenia jeśli jest przekonany o słuszności swoich poglądów, choć jednocześnie nie można mu też zarzucić, że jest człowiekiem zacofanym, gdyż kiedy widzi, że jest to przydatne, bez żadnego problemu wciela w swoje życie rozmaite nowości i innowacje.

Sprawia to, że jest zaradny i zręcznie lawiruje pośród wszelkich życiowych przeciwności, jakich złośliwy los najczęściej wcale mu nie szczędzi.

 

Wady

Kiedy rozdrażni się człowieka urodzonego 22 kwietnia, bez względu na to, czy jest to postępowanie celowe, czy zupełnie nieumyślne, staje się on bardzo przykry, a wręcz agresywny.

Może być w takim stanie niebezpieczny, zwłaszcza dla swoich przeciwników, ale również jego bliscy nie mają z nim łatwego życia i muszą stale uważać, by go nie podrażnić nieuważnym gestem czy nieopatrznie wypowiedzianym słowem. Inną jego wadą, a raczej cechą, która może irytować jego bliższe i dalsze otoczenie, jest jego oderwanie od rzeczywistości.

Jest to człowiek tek mocno skupiony na swoim życiu wewnętrznym i własnych sprawach, że poza tym niemal nic go nie interesuje i trudno jest namówić go do jakichś innych działań i wzbudzić w nim zainteresowanie dla spraw innych niż jego własne.

Poza tym człowiek urodzony 22 kwietnia wyróżnia się negatywnie swoją zarozumiałością – ma świadomość tego, że jest znacznie mądrzejszy niż inni i lubi dawać im to odczuć, nie zastanawiając się, czy zachowuje się kulturalnie i nieraz ma skłonność do zachowań nieomalże prostackich, co oczywiście nie zjednuje mu sympatii otoczenia.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 22 kwietnia

Człowiek urodzony 22 kwietnia posiada wrodzone predyspozycje do pełnienia ważnych zadań i zajmowania stanowisk wymagających od niego wielkiej powagi i odpowiedzialności.

Ponadto cechuje go wielkie poczucie własnej godności, więc poniżej jego honoru jest sytuacja, w której musi komuś podlegać, nic więc dziwnego, że sam zawsze dąży do zdobycia stanowiska nadrzędnego wobec innych, by ktoś nie przejął nad nim władzy.

Niestety jednak często jego nadzieje i plany pozostają nieziszczone, a mimo iż jest zdolny do wielkich wysiłków, zwłaszcza gdy mocno mu na czymś zależy, nie zawsze jest w stanie pokonać wszystkie przeciwności losu, na jakie napotyka na swojej drodze.

Wynika to także z tego, iż jego ambicje najczęściej znacznie przekraczają jego możliwości, z czego kompletnie nie zdaje sobie sprawy i nawet jeśli ktoś próbuje mu to uświadomić, nie pozwala sobie tego wytłumaczyć.

Jeśli jednak zdecyduje się związać swoje życie zawodowe ze sztuką – o ile oczywiście przejawia jakiś talent artystyczny – może mieć większe szanse na sukces niż w przypadku, gdy zdecyduje się działać w jakiejkolwiek innej dziedzinie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 22 kwiecień

 • zawody męskie : garncarz, chemik, aktor
 • roślina : pelargonia
 • zwierzę : bocian
 • kamień : hiacynt
 • charakter : stały, odpowiedzialny, poważny, nieustępliwy, uparty, pewny siebie, próżny
 • zawody żeńskie : choreograf, chemik, krawcowa
 • kolory : brązowy, biały, cielisty; seledynowy

Imieniny 22 kwietnia

 • Kaja
 • Gajusz
 • Leonida
 • Soter
 • Leon
 • Gaja
 • Strzeżymir
 • Łucjusz
 • Wanesa
 • Teodor
 • Leona
 • Łukasz
 • Aital
 • Wirginiusz
 • Leonid
 • Lucjusz

22 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

Oceń horoskop

5 komentarzy

 1. Karlla
 2. Sebastian
 3. ola
 4. Mirek

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Mają mądrość sowy i starożytnego mędrca. Osoby spod tych dwóch znaków zodiaku to wybitni intelektualiści. Jesteś jednym z nich?
Każdy ze znaków zodiaku jest inny. Wszystkie one znacznie się od siebie różnią. Mają indywidualne cechy, dzięki którym można wyłuskać je z tłumu. Definiują je odmienne cechy i atrybuty. Są znaki przynależne osobom rozważnym, kierującym się w życiu logiką i praktycznością. Jest


Każdego z nas na manowce zwodzą inne wady i słabości. Narażają nas one na choroby psychiczne. Jakie to zaburzenia? Sprawdzisz w Zodiaku
Twój horoskop zdradza różne cechy Twojej osobowości.  Ludzie patrzą w gwiazdy, by dowiedzieć się więcej o sobie. Sugerują się tym, co o ich mocnych i słabych stronach mówi Zodiak. Istotnie z daty urodzenia można bardzo dużo wyczytać. Znaki zodiaku podpowiadają, co jest naszą mocną

Nie potrzeba coacha, by spełniać marzenia. Oto 3 złote zasady, które pozwolą Ci zostać mistrzem swego życia
Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie: jaki jest sens życia? Gratulacje, jesteś normalnym człowiekiem. Wszyscy czujemy się od czasu do czasu zagubieni. Każdy z nas doświadcza mieszanki uczuć od złości i smutku, do bycia pijanym ze szczęścia. To naturalne i nie ma w tym nic dziwnego.