25 kwietnia

25-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 25 kwietnia

25 kwietnia – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 25 kwietnia posiada szereg rozmaitych zdolności, a także wielką życiową mądrość, dzięki której bardzo trafnie orientuje się we wszelkich życiowych sytuacjach, z jakimi ma do czynienia na przełomie lat swojego życia.

Jego wielka siła polega na tym, że potrafi niezwykle sprawnie łączyć posiadaną przez siebie wiedzę teoretyczną, którą nabył czy to podczas lat edukacji, czy dzięki rozmaitym życiowym doświadczeniom, z ową właśnie mądrością życiowa i zdrowym rozsądkiem, który posiada w stopniu więcej niż zadowalającym i umie z tych wartości robić jak najlepszy użytek.

Zazwyczaj posiada własne zdanie na każdy temat, nawet na religię, gdyż nigdy nie przyjmuje ślepo i bez słowa krytyki tego, co podają mu inni – jest na to zbyt inteligentny, ale też sceptyczny, choć otoczenie może mu zarzucać, że jest nadmiernie krytyczny i szuka przysłowiowej dziury w całym. Trudno właściwie się z tym nie zgodzić, lecz jemu wychodzi to tylko na dobre, więc nie widzi powodu ani potrzeby, by zaprzestawać takiego procederu.

Pragnie, by jego życie było urozmaicone i jak najdalsze od nudy. W tym celu stara się przeżywać jak najwięcej przygód, zarówno tych przyjemnych, jak i dodających mu adrenaliny.

Nigdy nie waha się przed ryzykiem, interesuje go też wszystko, co nieznane, gdyż bardzo zależy mu, by odkrywać nowe rzeczy. To powoduje, że jest raczej zadowolony ze swojej egzystencji, tym bardziej,  że na ogół los mu sprzyja i udaje mu się unikać poważniejszych problemów, w czym niewątpliwie zasługą mają też jego wspomniane na początku nieprzeciętne zdolności i wielka mądrość.

Ponadto człowiek urodzony 25 kwietnia ma w sobie dużo pozytywnego nastawienia i wrodzonego entuzjazmu, więc zazwyczaj umie docenić to, czym obdarza go los i cieszyć się ze wszystkich swoich osiągnięć, nawet tych pomniejszych.

Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak wieloma darami obdarzył go los w porównaniu do innych ludzi i jest za to pełen wdzięczności i przepełniają go bardzo pozytywne uczucia. Ma też wiele życzliwości dla innych osób i chętnie dzieli się z nimi tym, czym może.

 

pozytywyZalety

Nastawienie człowieka urodzonego w dniu 25 kwietnia do innych ludzi jest pełne życzliwości i jak najlepszych intencji. Wynika to głównie z tego, iż jego wnętrze jest bardzo harmonijne i spokój, jaki w nim istnieje, wydostaje się na zewnątrz, sprawiając, że człowiek ów zawsze wie, co ma robić, by pomóc najbardziej potrzebującym.

Praktycznie nigdy nie ma o nic pretensji i trudno jest wzbudzić jego gniew – niektórym wydaje się to wręcz niewykonalne. Wynika to z tego, iż jest zadowolony ze swojego życia i rzadko zdarza się, by miał powody do narzekania.

Jest wdzięczny za to, co ma i nie zamierza domagać się więcej, zaś jeśli czegoś mu brakuje, po prostu stara się sam do tego dojść swoją ciężką pracą i wytrwałym wysiłkiem. Jest także pełen pozytywnych uczuć i dobrych emocji. Zdolny do wielkiej miłości i wiernej przyjaźni, przywiązuje się do ludzi na całe lata i można mieć pewność, że nikogo nie zawiedzie.

Jest też człowiekiem bardzo silnym psychicznie, odważnym oraz nieugiętym. Nie cofa się przed żadnymi przeciwnościami losu jeśli takowe pojawią się na jego drodze do celu ani nie obawia się swoich wrogów, choćby byli najsilniejsi i starali się mu zaszkodzić na najbardziej wymyślne sposoby.

 

Wady

Wprawdzie bardzo trudno jest wywołać gniew w człowieku, który przyszedł na świat w dniu 25 kwietnia, ale kiedy już się to stanie, widać, że rzeczywiście lepiej do tego nie doprowadzać.

Wytrącony z równowagi, bardzo długo się uspokaja, a w takim stanie jest bardzo nieprzyjemny – ma skłonność do mówienia tego, co ślina mu przyniesie na język i mimo iż ma świadomość tego, że potem będzie najprawdopodobniej tego mocno żałował, nie umie albo nie chce się uspokoić.

Jest też nieubłagany i nie ma żadnych względów dla nikogo. Nie można liczyć na to, że szybko ochłonie, lecz lepiej zejść mu na ten czas z drogi, by nie ułatwiać mu czegoś, czego potem może żałować, bowiem w takim stanie człowiek ów nierzadko zrywa swe kontakty z tym, kto go doprowadził do furii i może nawet w ten sposób zakończyć swój długoletni związek.

Wynika to z tego, iż gniewa się bardzo rzadko, dlatego można mieć pewność, że jeśli już daje się ponieść swym negatywnym emocjom, to nie spowodowała tego byle błahostka.

Jeśli chodzi o kobiety urodzone tego dnia, to mają one wielki problem z dochowaniem sekretów, jakie ktoś im powierza, ponieważ są ogromnie gadatliwe i mimo iż wiedzą, że cecha ta często sprowadza na ich głowę kłopoty i bywa przyczyną animozji w otoczeniu, nie potrafią pohamować swej gadatliwości.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 25 kwietnia

Wrodzony rozsądek, nieprzeciętne zdolności oraz umiejętność podejmowania stałych, intensywnych wysiłków powodują, że człowiek, który przyszedł na świat w dniu 25 kwietnia, ma szansę na zrobienie znacznej kariery w każdym zawodzie, na wybór którego się zdecyduje.

Ponieważ jednak ceni sobie spokojne, choć na pewno nie monotonne życie, powinien związać swoje życie zawodowe z taką dziedziną, w której będzie robił ciągle coś nowego, ale nie będzie to od niego wymagało wielkiego dynamizmu czy na przykład częstych zmian miejsca pobytu.

Najlepiej z pewnością poczuje się w zawodzie związanym z czymś stałym i solidnym, bo nie czuje się zbyt pewnie w ciągle zmieniających się sytuacjach. Może z powodzeniem zająć się prowadzeniem własnego interesu, ale musi dobrze wybrać branżę, w której chce działać, by praca ta nie wiązała się dla niego ze zbyt wielkim stresem, na który nie jest szczególnie odporny.

Ponieważ ma w życiu sporo szczęścia i posiada wokół siebie wielu życzliwych ludzi, którzy są gotowi udzielać mu swojego poparcia i pomocy, ma szansę zaspokoić wszystkie swoje ambicje, mimo iż przeważnie są one naprawdę duże czy nawet – jak sądzą niektórzy – zbyt wygórowane.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 kwiecień

 • zawody męskie : treser, rybak, komornik
 • kolory : kremowy, fioletowy, stalowy; liliowy
 • charakter : wszechstronnie uzdolniony, mądry, przewidujący, emocjonalny, spokojny, łagodny, opanowany, energiczny
 • roślina : petunia
 • zwierzę : kowalik
 • zawody żeńskie : sekretarka, sędzina, pielęgniarka
 • kamień : koral

Imieniny 25 kwietnia

 • Filon
 • Filona
 • Franciszka
 • Hermogenes
 • Jarosław
 • Kaliksta
 • Kalista
 • Marek
 • Piotr
 • Radociech
 • Rustyk
 • Rustyka
 • Stefan
 • Włodzimira

25 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

4.3/5 - (11)

2 komentarze

 1. Tomasz
 2. Jagoda

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeśli często widzisz któreś z tych 6 zwierząt, to znak, że niebo chce się z Tobą skontaktować i przekazać Ci ważną wiadomość
Fortuna kołem się toczy, a los bywa kapryśny. Nie zawsze w naszym życiu dzieje się dobre. Smutne, czy przykre wydarzenia są jego nieodłącznym elementem. Niektórych uniknąć się nie da. Dzieją się, by nas czegoś nauczyć, lub po prostu dlatego, że zdarzyć się muszą. Przed innymi j


Znajdź zapach, który najlepiej pasuje do Twej osobowości. Pomogą Ci w tym wskazówki zodiaku
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jedne zapachy do Ciebie przemawiają, a inne w ogóle? Choć zasadniczo zgadzasz się ze swoim przyjacielem/przyjaciółką, twierdzisz, że wybiera okropne perfumy. Możliwe, że ma to coś wspólnego z astrologią. Zodiak może wpływać nie tylko

Chcesz odpędzić od siebie energetyczne wampiry? Dzięki tym 5 prostym krokom odzyskasz wewnętrzną siłę
Nic nie może „zdołować” nas bardziej niż przebywanie pośród negatywnie nastawionych ludzi.  Takie osoby to tzw. wampiry energetyczne. Po spotkaniu z nimi czujemy się wyczerpani i wyzuci z energii jak po przebiegnięciu maratonu. Wampiry te nie wysysają z nas krwi, ale energię,