26 kwietnia

26-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 26 kwietnia

26 kwietnia – horoskop ogólny

Najważniejsze cechy charakteru człowieka, który przyszedł na świat w dniu 26 kwietnia, to bez wątpienia jego bardzo silna wola, niezłomność, poczucie własnej godności oraz stałość.

Warto nadmienić, że wszystkie te cechy potęgują się w nim wraz z upływem czasu, co na pewno nie każdemu przypadnie do gustu, bo w podeszłym wieku może stać się człowiekiem uciążliwym dla otoczenia i zbyt  konserwatywnym w swoich poglądach.

Wyróżnia się także swoją mądrością i rozwagą, a także zdolnościami, które zazwyczaj rozchodzą się w bardzo różnych kierunkach, czyniąc zeń prawdziwie wszechstronnego i niebanalnego człowieka.

Jeśli przedsiębierze jakiś cel, można mieć pewność, że prędzej czy później go osiągnie, bez względu na to, jak wiele będzie go to kosztowało, bo gotów jest do największych poświęceń i podejmowania wielkich wysiłków.

Cechuje się wielkim hartem ducha, więc praktycznie nic nie może go załamać ani trwale zniechęcić do podejmowania swoich wysiłków, zwłaszcza jeśli cel, jaki przed sobą widzi, jest dla niego z jakichś powodów szczególnie ważny. Trzeba jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, że mimo iż dąży do wszystkich swych celów z wielką konsekwencją, tym większą, im ważniejszy dany cel, to nigdy, nawet w sprawach największej wagi, nie zachowuje się bezwzględnie i nie rani ani nie krzywdzi nikogo, kto mógłby ucierpieć przez jego działania.

Wynika to z tego, iż bardzo mocno leży mu na sercu dobro innych i nawet największy sukces nie cieszyłby go zupełnie, gdyby był osiągnięty czyimś kosztem. Najważniejsze przy tym jest dla niego dobro jego rodziny, nierzadko ważniejsze niż jego ambicje i dążenia, ponieważ czuje się bardzo silnie związany ze swymi najbliższymi i bardzo dba zarówno o swych bliższych, jak i dalszych krewnych.

Ponadto człowiek urodzony 26 kwietnia wyróżnia się swoją nieprzeciętną przenikliwością. Czasem wydaje się nawet, że posiada jakiś szósty zmysł, który przenika wszystko to, co ukryte przed wzrokiem mniej od niego bystrych ludzi, co daje mu wielką przewagę, którą umiejętnie wykorzystuje na wielu polach.

 

pozytywyZalety

Najważniejszą zaletą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 26 kwietnia, jest jego silna wola. Mało jest ludzi tak konsekwentnych jak on w swoich postanowieniach i cecha ta oddaje mu niezmierzone wręcz zasługi, bo dzięki niej nigdy nie ma problemu, by wytrwać w swych postanowieniach.

Wywiązuje się również niezwykle sumiennie ze wszystkich swoich obowiązków i nie zdarza się,by zawiódł czyjeś zaufanie czy pokładane w nim nadzieje, a jeśli już kiedyś zdarzy się, że nie będzie mógł się wywiązać z jakiegoś powziętego na siebie zadania, można mieć stuprocentową pewność, że nie jest to jego winą.

Jest bardzo bystry, inteligentny i żywo obserwuje wszystko, co się wokół niego dzieje. Dzięki wrodzonej niezwykłej przenikliwości bardzo sprawnie orientuje się w bieżącej sytuacji, w jakiej się znajduje, co daje mu przewagę nad wrogami i powoduje, że w każdej sytuacji jest w stanie sobie poradzić.

Ludzie, znając tę jego cechę, chętnie zwracają się do niego o rady w rozmaitych kwestiach, a on nikomu ich nie skąpi, gdyż lubi pomagać innym i czyni to za każdym razem, gdy zostanie poproszony o jakiekolwiek wsparcie.

 

Wady

Jeżeli z jakichś powodów człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 26 kwietnia, nie uda się osiągnąć wysokiego poziomu rozwoju moralnego i intelektualnego, niestety nie prezentuje on szczególnych ambicji i nie potrafi robić użytku z nieprzeciętnych zdolności, jakimi obdarzył go hojny los.

Brak aspiracji skutkuje u niego tym, że żyje niejako z dnia na dzień, nie zaprzątając sobie głowy tym, co przyniesie mu los i nie dbając o swój rozwój duchowy ani intelektualny.

Najważniejsze jest dla niego zaspokajanie najbardziej podstawowych potrzeb i żyje tylko po to, by używać rozmaitych przyjemności. Na tym najczęściej upływa mu wiele lat, zanim uświadomi sobie, że jego życie jest płytkie i pozbawione większego sensu, ale nawet jeśli posiada taką świadomość, zazwyczaj nie potrafi zrobić z tym nic konstruktywnego bądź jest już za późno na zmiany i w efekcie nie osiąga w życiu niczego konkretnego.

Jest również wielkim materialistą, ale pieniądze się go nie trzymają, ponieważ od razu zużywa je na przyjemności i rozrywki, nie zawracając sobie głowy odkładaniem jakichś środków na przysłowiową czarną godzinę, więc zwykle boryka się z mniej lub bardziej poważnymi problemami finansowymi.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 26 kwietnia

Jeśli człowiekowi urodzonemu w dniu 26 kwietnia nie udało się osiągnąć odpowiednio wysokiego poziomu rozwoju moralnego i intelektualnego, raczej nie ma on szans na jakieś poważniejsze osiągnięcia, głównie dlatego, że zwykle nie żywi jakichś większych ambicji.

Jeśli zaś jest to człowiek wysoko rozwinięty, nie tylko posiada wielkie aspiracje, ale też wszelkie środki do tego, by w pełni je zaspokoić. Zazwyczaj ma w życiu wiele sukcesów, które zawdzięcza głównie swym zdolnościom intelektualnym.

Przeważnie nie brakuje w jego otoczeniu osób, które chcą mu zaszkodzić, głównie dlatego, że mu zazdroszczą oraz chcą się wybić jego kosztem, ale wszystkich ich zwycięża dzięki swej inteligencji i zaradności, więc nikt nie może mu poważnie zaszkodzić.

Trzeba jednak dodać, że człowiekowi temu nie zależy tylko na karierze, ale pragnie równocześnie odnosić sukcesy zawodowe i cieszyć się szczęściem rodzinnym, a ponieważ jest zręczny i posiada dużo zdrowego rozsądku, niemal w każdym przypadku może osiągnąć ten cel.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 kwiecień

 • zwierzę : modliszka
 • kolory : oliwkowy, błękitny, porcelanowy; ceglasty
 • roślina : hiacynt
 • zawody żeńskie : projektantka mody, piosenkarka, modelka
 • charakter : pewny siebie, autokratyczny, rozsądny, przenikliwy, uczuciowy, niezłomny, estetyczny, namiętny, hedonistyczny
 • kamień : szafir
 • zawody męskie : doradca podatkowy, monter, ekspedytor

Imieniny 26 kwietnia

 • Artemon
 • Ryszard
 • Aureliusz
 • Grzegorz
 • Erwina
 • Mariusz
 • Marzena
 • Dominik
 • Marcelin

26 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

4.3/5 - (3)

5 komentarzy

 1. Marek
 2. Pipi
 3. Pawel
 4. Julia
 5. Kings

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeden z tych mężczyzn to permanentny kłamca. Ujawnij go i dowiedz się czegoś nowego o swoim życiu
Mowa ciała dostarcza nam grubo ponad połowę informacji o świecie. Gesty, mimika, czy mikroekspresje – wszystko to mówi, a niekiedy krzyczy do nas nawet wtedy, gdy usta milczą. To język uniwersalny, dzięki któremu dogadają się ze sobą obcokrajowcy. Niestety bardzo często zdradza em


W jaki sposób „usuwasz” ludzi ze swego życia? Zobacz, jakie tricki stosuje do tego każdy ze znaków zodiaku
Zerwanie więzi z kimś bliskim jest trudne nie tylko dla kochanków.  W razie potrzeby ludzie muszą zrywać kontakty z przyjaciółmi, znajomymi, a nawet członkami rodziny. W niektórych przypadkach przestaje nam być z daną osobą „po drodze”. W innych jakaś zażyłość lub niezg

Każdy znak zodiaku ma swoją legendę. Te historie fascynują i pozwalają odkryć największe tajemnice poszczególnych symboli
Horoskopy są wszędzie.  Znajdziemy je w gazetach, na platformach i forach internetowych, a nawet w nieco już zapomnianej telegazecie. Z gwiazd ludzie wyczytują już wszystko. Można z nich czerpać inspiracje i wiadomości o przeróżnych sferach naszego życia. Jedni czytają gwiezdne przepo