28 kwietnia

28-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 28 kwietnia

28 kwietnia – horoskop ogólny

Piękno i harmonia otoczenia to najważniejsze rzeczy w życiu człowieka, który przyszedł na świat w dniu 28 kwietnia i bez których nie potrafi on normalnie funkcjonować.

Wyróżnia się swoją skromnością – zarozumiałość jest mu niemal zupełnie obca, mimo iż zazwyczaj miałby do tego uzasadnione powody, gdyż pod wieloma względami wyróżnia się na tle swego otoczenia i ono doskonale to widzi.

Jest wrażliwy, nieraz nawet aż do przesady i wszelkie wydarzenia, zarówno te dobre, jak i złe, wywierają na niego wielki wpływ, pobudzając go do euforii lub doprowadzając do stanu niemalże depresji.

Największy wpływ ma na niego piękno przyrody, gdyż kocha naturę w jej wszelkiej postaci – ma doskonały kontakt ze zwierzętami i nie potrafiłby żyć bez bliskiego towarzystwa przyrody.

Często przejawia jakieś zdolności artystyczne i ma szerokie zainteresowania intelektualne. To powoduje, że rzeczy materialne mają dla niego niewielkie znaczenie, a nawet jeśli na początku jego dorosłego życia mogą go do siebie ciągnąć, szybko zauważa, co tak naprawdę jest w życiu ważne i żadne luksusy nie robią na nim najmniejszego wrażenia. Z tego powodu jest zdolny do osiągnięcia prawdziwej potęgi duchowej, choć i bez specjalnych zabiegów znajduje się na niezwykle wysokim poziomie i ma bogate życie wewnętrzne jak mało kto.

Posiada bardzo jasno określone cele, do których wytrwale dąży. Jest pracowity, więc zazwyczaj ma mało wolnego czasu, ale i tak nie szczędzi go na pomaganie innym, gdyż w swej wrażliwości nikomu nie potrafi odmówić swego wsparcia, w czym nawet nieraz posuwa się do przesady, czyniąc to swoim kosztem, ale i tak nie wyciąga z tego nauczki na przyszłość, bo ma zbyt miękkie serce, by odmówić nawet temu, na kim się już kiedyś zawiódł.

Wyróżnia się pokojowym nastawieniem i sam raczej nie angażuje się w konflikty, ale umie odważnie bronić swoich racji i na pewno nie będzie biernie patrzył na to, jak ktoś narusza jego dobro. W jego obronie potrafi być zacięty, nieustępliwy, a wręcz groźny, tak samo jak w obronie swoich ideałów, których bardzo twardo się trzyma i nie zmienia ich, bez względu na okoliczności i zmieniającą się wokół niego sytuację.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 28 kwietnia jest niezwykle kreatywny i stale ma głowę pełną oryginalnych, niebanalnych pomysłów.

Ma wszechstronne zainteresowania, a więc zazwyczaj posiada szeroką wiedzę na rozmaite tematy, nieraz nawet bardzo od siebie odległe, czym wprawia w podziw swoje otoczenie, jednak nigdy nie czuje się z tego powodu lepszy od innych i nie ma mowy, by się kiedykolwiek wywyższał.

Jest zaradny i potrafi zarabiać pieniądze, ale nigdy nie jest materialistą i zdobywa je nie po to, by po prostu je posiadać, lecz by robić nich jak najlepszy użytek i chętnie dzieli się nimi z potrzebującymi, udzielając pożyczek, co do  których ma pewność, że nigdy nie zostaną zwrócone.

Jego życie rozwija się bardzo harmonijnie na wielu poziomach, ponieważ we wszystkim potrafi zachować zdrowy umiar i nigdy nie skupia się tylko na wybranych sferach swojej egzystencji. Tak samo jak o siebie, dba też o innych, a dobro najbliższych nierzadko jest da niego ważniejsze niż jego własne, o czym jednak oni zazwyczaj nie wiedzą, więc nie potrafią tego należycie docenić.

 

Wady

Wadą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 28 kwietnia, jest jego lenistwo. Ma on wielkie aspiracje i chce żyć wygodnie, jednak zazwyczaj brakuje mu siły woli i konsekwencji do tego, by zrobić to, co planuje w danej kwestii.

Nie lubi się przemęczać zwłaszcza jeśli chodzi o niektóre zadania, a potem narzeka na swą złą sytuację. Często również popełnia błędy przez to, że patrzy na daną sprawę z tylko z jednej strony, nie biorąc pod uwagę różnych jej aspektów, a potem nie wyciąga z popełnionego błędu nauczki i wielokrotnie popełnia tę samą pomyłkę, płacąc za to wysoką cenę.

Lubi również komplikować sobie życie uczuciowe, niewłaściwie lokując swoje uczucia bądź też biernie oczekując, aż dana osoba sama wyjdzie z inicjatywą, jednocześnie trzymając ją na dystans swoją obojętnością, bo jest zbyt honorowy, by jej okazać swe zainteresowanie, a także boi się ewentualnego odrzucenia, które byłoby wielka raną na jego ambicji. Uchodzi przez to za człowieka chłodnego i niechętnego do nawiązywania bliższych relacji z płcią przeciwną i rzeczywiście czasem tak jest.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 28 kwietnia

Większość dążeń zawodowych człowieka urodzonego w dniu 28 kwietnia ma za podłoże chęć zrobienia majątku. Ma on świadomość tego, że pieniądze są mu konieczne dla zdobycia ważnych celów oraz zaspokojenia rozmaitych potrzeb jego i jego rodziny.

Karierę robi więc niejako jako skutek uboczny owych dążeń, choć bardzo ważne też jest dla niego to, by lubił swoją pracę i by była ona zgodna z jego ambicjami.

Nie cierpi podlegać innym i zgadza się na to tylko na początku swojej drogi zawodowej, potem zaś stopniowo dąży do jak największej ekspansji i zazwyczaj, dzięki uporowi i pracowitości, a także pozostałym zdolnościom, intuicji, a także szczęściu, udaje mu się osiągnąć upragniony cel.

We swoich pieniędzy umie zrobić dobry użytek i chętnie pomaga innym, nie grozi mu więc, że stanie się nadmiernym materialistą. Często przejawia jakieś zdolności artystyczne, ale rzadko zdarza się, by zajmował się tym na poważnie, częściej pozostaje to jedynie w kręgu jego hobby, ponieważ jednak nie ma zbyt wiele wolnego czasu, może się zdarzyć, że jego zdolności zanikną, bo będą nieużywane.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 kwiecień

 • zawody żeńskie : choreograf, fizyk, bibliotekarka
 • charakter : skromny, wrażliwy, uzdolniony artystycznie, spokojny, miłośnik pokoju, dynamiczny, pomysłowy, uczuciowy, emocjonalny
 • roślina : nasturcja
 • zawody męskie : farmakolog, politolog, grafik komputerowy
 • kolory : biały, żółty, kremowy; fiołkowy
 • zwierzę : wąż
 • kamień : bursztyn

Imieniny 28 kwietnia

 • Patrycy
 • Dydymus
 • Joanna
 • Pamfil
 • Waleria
 • Ludwik
 • Teodora
 • Piotr
 • Menander
 • Dydym
 • Patryk
 • Patrycjusz
 • Przybycześć
 • Witalis
 • Marek
 • Paweł
 • Maria

28 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

Oceń horoskop

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Rządzi Tobą noc, czy dzień? Jaki masz w sobie czar, którym przyciągasz innych? Spójrz w gwiazdy, by się o tym przekonać
Każdy z nas jest inny i ma inne przymioty oraz walory. O tym, czy jesteśmy nocą, czy też dniem, często sami dobrze wiemy. Wystarczy spojrzeć na nasz tryb pracy, wziąć pod uwagę czas, w którym mamy najlepsze samopoczucie, gdy mamy najwięcej energii i kiedy w naszych głowach rodzą się na


4 znaki zodiaku, u których 2018 r. uczyni najwięcej zamieszania. Jesteś wśród nich?
Czas pogodzić się z faktem, że czekają nas zmiany.  Jedni oswajają się z nimi łatwiej, uznając za coś nieuniknionego. Drudzy starają się ich za wszelką cenę uniknąć, bo boją się tego, co czyha za rogiem. Niezależnie jednak, w której grupie jesteście, zmiany w waszym życiu są n

Gwiazdy zdradzają, co w Tobie najbrzydszego. Przyjrzyj się sobie i sprawdź, dlaczego tak trudno Cię pokochać
Nikt nie wie o sobie wszystkiego. Samych siebie uczymy się całe życie, podobnie jak świata, który odkrywamy i poznajemy. Jeśli gdzieś są jakiekolwiek wskazówki odnośnie do tego, co możemy w sobie zmienić, to właśnie w gwiazdach. To tam szukać musimy odpowiedzi i podpowiedzi, jakie są