3 kwietnia

3-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 3 kwietnia

3 kwietnia – horoskop ogólny

Bardzo ciekawe w przypadku człowieka urodzonego w dniu 3 kwietnia jest to, że im większe podejmuje wysiłki w celu wzniesienia się na wyżyny swej duchowości, tym bardziej rozwija się jego intelekt, który i bez tego jest nieprzeciętny.

Ma on skłonność do prowadzenia głębokich, niemal filozoficznych rozważań i wiele jest rzeczy, które budzą jego zainteresowanie, więc chce je przeniknąć rozumowo. Jest w stanie to zrobić, ponieważ jest potężny psychicznie – ma nie tylko nieprzeciętny intelekt, którym umie niemal wszystko przeniknąć, ale też mocno rozwiniętą intuicję, dzięki której wie, w którym kierunku ma zdążać, by odnieść jak najlepsze efekty w swoich poszukiwaniach.

Lubi wywierać duży wpływ na swoje otoczenie i trzeba przyznać, że umie to robić, ponieważ posiada do tego wrodzone predyspozycje. Często nawet chce i potrafi kierować ludźmi, a oni dość chętnie oddają się w jego władanie, ponieważ czują się bezpiecznie będąc nie tylko pod jego władzą, ale też opieką.

Posiada ogromnie dużo życiowej energii, którą imponuje otoczeniu, ale nie zawsze niestety potrafi ją spożytkować w odpowiedni, najlepszy dla siebie sposób. Często zwyczajnie ją marnuje, przeznaczając na jakieś mało konstruktywne zajęcia albo w ogóle nie czyni z niej użytku, bo nie wie, w którym kierunku powinien działać, by oddała mu jak najlepsze zasługi.

Jeśli chodzi o jego kontakty z ludźmi, to zwykle są one bardzo dobre, ponieważ człowiek urodzony 3 kwietnia posiada ciekawą i bardzo mu przydatną zdolność manipulowania ludźmi w taki sposób, że nawet o tym nie wiedzą, kiedy działają dokładnie podług jego woli. w ten sposób może od nich uzyskać niemal wszystko, na czym mu zależy i łatwo może przejąć nad nimi panowanie, nic zatem dziwnego, że zwykle zajmuje stanowiska kierownicze i bez trudu uzyskuje ich pełne posłuszeństwo.

Bardzo mu to odpowiada, ponieważ ma wielkie ambicje i pragnie dla siebie władzy. Wynika to nie tylko z tego, że po prostu lubi rządzić, ale najważniejsze jest dla niego to, by sam nie podlegał cudzej władzy, gdyż jest na to zbyt ambitny i dumny. Trzeba też przyznać, że taka sytuacja, w której musi wykonywać czyjeś polecenia, nie jest dobra nie tylko dla niego, ale dla nikogo, ponieważ źle się czuje w takiej roli i na pewno nie będzie dobrze wywiązywał się ze swoich zadań, zatem mały będzie z niego pożytek i jego przełożeni będą się z nim stale kłócić.

 

pozytywyZalety

Zalet człowiek urodzony 3 kwietnia ma bardzo dużo i przeważnie są to jednocześnie jego umiejętności. Zazwyczaj umie z nich robić dobry użytek, w przeciwieństwie do swej energii, jednak jest ona wręcz niespożyta, dlatego właściwie nie można mieć o to żadnych zastrzeżeń. Chętnie daje z siebie ludziom wiele, gdyż bardzo szybko wywiązuje się ze wszystkich swoich zajęć i ma dużo czasu, by dać go innym.

Jest dobrym człowiekiem, współczującym i pełnym dobrych chęci. Jeśli tylko widzi, że może komuś pomóc, od razu to robi, nie zastanawiając się nawet, czy powinie i czy mu to w jakiś sposób nie zaszkodzi. Nigdy nie krzywdzi ludzi z rozmysłem i mimo swych wielkich ambicji, nie działa bez skrupułów.

Odważnie zmierza swoją ścieżką, ale po drodze ogląda się, czy nie zostawił za sobą kogoś, kogo choćby mimowolnie skrzywdził. Mimo iż ma wielkie zdolności panowania nad ludzkimi umysłami, nigdy nie wykorzystuje ich w niecny sposób, a jedynie delikatnie zachęca ludzi do tego, by się na niego otworzyli, co ostatecznie wychodzi im na dobre.

 

Wady

Mimo iż człowiek urodzony w dniu 3 kwietnia ma skłonność do głębokich przemyśleń, to nie zawsze zastanawia się nad swoim działaniem i ma skłonności do pochopnych posunięć, których dokonuje pod wpływem chwilowego impulsu.

Posiada ognisty temperament, nad którym nie zawsze potrafi zapanować, a czasem także nie widzi powodu, by to robić, a w efekcie sprowadza na siebie kłopoty albo na przykład mówi coś, czego później żałuje.

Ma również duże popędy i namiętności, którym nadmiernie pobłaża, robiąc, co mu się podoba i nie zważając na potencjalne konsekwencje podejmowanych przez siebie naprędce decyzji albo zupełnie bezmyślnego działania.

Często też bywa łatwowierny i ludzie, którzy zmamią go fałszywi komplementami albo obietnicami, których wcale nie zamierzają spełnić, łatwo mogą go oszukać, wykorzystując go do własnych celów i szkodząc jego interesom. Może nawet przez to popaść w zupełne uzależnienie od jakichś osób, które będą kierować jego życiem w dogodny jedynie dla siebie sposób, za nic mając jego potrzeby i ambicje.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 3 kwietnia

Największe zasługi człowiekowi urodzonemu w dniu 3 kwietnia oddaje bez wątpienia jego zdolność wywierania na ludzi wpływu.

Jest ona tak duża, że może nieraz kierować nimi podług swojej woli, zachęcając ich podświadomie, by wypełniali jego polecenia i byli otwarci na wszystko, co powie. Dzięki temu zjednuje sobie wpływowe osoby, które następnie pomagają mu w zrobieniu kariery.

To w połączeniu z jego wielkimi ambicjami i pragnieniem sprawowania władzy (czy też niechęcią podlegania jej) powoduje, że zwykle człowiek ów prędzej czy później zajmuje wysokie, nadrzędne względem innych stanowisko.

Często jednak w parze z sukcesem zawodowym czy społecznym nie idzie powodzenie na gruncie osobistym, gdyż sam sobie szkodzi swoją lekkomyślnością i niefrasobliwością w pobłażaniu swoim zachciankom, zwykle tym najniższego rzędu. Powoduje to niejednokrotnie, że staje się niemal niewolnikiem swoich zmysłów, a w takiej sytuacji trudno jest mu znaleźć w sobie wolę do jakiegokolwiek działania, zatem może się to dla niego naprawdę źle skończyć, ze złamaniem kariery włącznie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 kwiecień

 • roślina : luberna
 • kolory : pomarańczowy, morski, rubinowy; mahoniowy
 • zawody męskie : biolog, historyk, sprzedawca
 • charakter : uczuciowy, uduchowiony, władczy, wpływowy, żywotny, filozoficznie usposobiony
 • zwierzę : borsuk
 • zawody żeńskie : dekoratorka wnętrz, fotograf, bibliotekarka
 • kamień : sodalit

Imieniny 3 kwietnia

 • Jan
 • Jakub
 • Benedykt
 • Winicjusz
 • Ryszard
 • Józef
 • Antoni
 • Sykstus
 • Pankracy

3 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

3.2/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jaki związek tworzysz z partnerem i w czym tkwi Wasza wyjątkowość – podpowiada sposób, w jaki trzymacie się za ręce
Ręce pozwalają nam komunikować się z otoczeniem bez słów.  Służ nam nie tylko do posługiwania się przeróżnymi przedmiotami i urządzeniami, ale również do przekazywania uczuć i emocji. Jak dowodzą naukowcy, kiedy para, która darzy się wzajemnym uczuciem, chwyta się za ręce, w ic


Znudziło Ci się miejsce zamieszkania? Gwiazdy widzą Cię w jednym z tych 12 miast
Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem horoskopów, czy też nie, musisz przyznać, że jest coś kuszącego w przepowiadaniu przyszłości.  To, co przed nami jest tajemnicą, a ciekawość świata ludzi i życia to jedna z podstawowych cech człowieka, która wykształca się u niego w pi

6 najbardziej ekscentrycznych znaków zodiaku. Twój jest wśród nich? Koniecznie sprawdź, co Cię wyróżnia
Wszyscy jesteśmy różni, a każdy z nas jest wyjątkowy.  Niektóre nasze dziwności musimy wyeliminować ze swego życia. Inne jednak pozostają smaczkami, które wyróżniają nas z tłumu i dzięki którym jesteś nietuzinkowi i rozpoznawalni. Dzisiejszy świat lubi ekscentryków, osoby wielow