30 kwietnia

30-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 30 kwietnia

30 kwietnia – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 30 kwietnia jest niezwykle pewny siebie, świadom swej wartości i cechuje się dużym poczuciem własnej godności.

Wie, że jest bardzo inteligentny i chętnie epatuje tym przy każdej nadarzającej się okazji, ale właściwie trudno mieć mu to za złe, ponieważ jego zdolności intelektualne są naprawdę imponujące, zwłaszcza w dziedzinach nauk ścisłych.

Posiada elastyczny i pojemny umysł, który jest w stanie zgromadzić wielkie pokłady wiedzy, która zazwyczaj rozchodzi się w rozmaitych kierunkach, gdyż człowiek ów ma bardzo wszechstronne zainteresowania.

Jest kreatywny, ma doskonałe i oryginalne pomysły i zawsze potrafi znaleźć najlepsze i zarazem najprostsze wyjście z najbardziej zagmatwanej sytuacji, w której inni tylko bezradnie rozkładają ręce. Jego pewność siebie oddaje mu wielkie zasługi we wszystkich dziedzinach życia, także na co dzień, bo dzięki niej jest bardzo zdecydowany i zawsze wie, co ma robić, a także jest pewien swych racji i słuszności podejmowanych przez siebie wysiłków.

Odważnie broni swoich poglądów i nieraz udaje mu się przekonać do swego zdania swych zdecydowanych oponentów, co poczytuje sobie za wielki sukces i dodatkowo podnosi to jego pewność siebie, czyniąc go nieraz zuchwałym, ale to również wychodzi mu tylko na dobre.

Bardzo ważna jest dla niego jego rodzina i najchętniej spędza czas u jej boku, w cieple domowego ogniska, które jest dla niego bezpieczną przystanią i oazą spokoju po męczących walkach dnia codziennego. Bardzo dba o podtrzymywanie więzi rodzinnych i trzyma się blisko nawet ze swą dalszą rodziną, a także chętnie pomaga swym bliższym i dalszym krewnym, zaskarbiając sobie ich miłość i szacunek.

Niektórzy mogą mu wprawdzie zarzucać, że postępuje tak, by budować wokół siebie siatkę wzajemnych zależności i by ludzie, którym pomaga i których trzyma blisko siebie, wiele mu zawdzięczali i by mógł od nich żądać rewanżu, lecz nie jest to prawda, bo człowiek urodzony 30 kwietnia jest jak najdalszy od interesowności, a jego pobudki i intencje są zawsze czyste i  w pełni zgodne z tym, co utrzymuje na zewnątrz.

 

pozytywyZalety

Duża część zalet człowieka, który przyszedł na świat w dniu 30 kwietnia, została już wymieniona, ponieważ to właśnie z nich w znacznej mierze składa się jego charakterystyka.

Poza rodziną, bardzo ważni są dla niego przyjaciele i ma ich zazwyczaj znacznie więcej niż inni ludzie. Z tymi, z którymi nie trzyma się blisko, również utrzymuje jak najbardziej poprawne kontakty, ponieważ jest towarzyski, chętny do pomocy i do wszystkich nastawiony bardzo pozytywnie.

Z każdym potrafi znaleźć wspólny język, a nawet jeśli do kogoś z jakiegoś powodu nie pała specjalną sympatią, jest na tyle uprzejmy i dobrze wychowany, że nigdy tego nie okazuje. Jest bardzo szczery i prostolinijny. Mimo iż otoczenie często zarzuca mu jakieś ukryte intencje i nieczyste pobudki, nie ma w tym ani ziarna prawdy, gdyż wszystko, co mówi i robi, jest tylko i wyłącznie prawdą.

Jest zbyt kryształową osobowością, by mógł ukrywać jakieś niecne zamiary i ma na to zbyt wrażliwe sumienie, więc siłą rzeczy musi postępować wyłącznie uczciwie, do czego po jakimś czasie przekonują się wszyscy, którzy mają z nim do czynienia.

 

Wady

Sporą wadę człowieka urodzonego w dniu 30 kwietnia stanowi jego pobłażanie swoim najniższym zachciankom. Często nie umie wyczuć, gdzie przebiega granica między zaspokajaniem swoich potrzeb, a gdzie już jest zbytnia samowola i zachowuje się w sposób naganny z puntu widzenia moralności, ale nie chce się do tego przyznać.

Jest bardzo zmysłowy i takie dążenia nierzadko mogą mu przesłaniać wszelkie inne wartości oraz ambicje, więc grozi mu, że jeśli w porę się nie opamięta albo ktoś nie zwróci mu na to w odpowiedni sposób uwagi, zaprzepaści swoje dotychczasowe osiągnięcia.

Ma również skłonność do przelotnych flirtów i jest bardzo nieodporny na wdzięki płci przeciwnej. Może to powodować jego problemy z dochowaniem wierności, jednak na szczęście takie skłonności na ogół przejawia tylko wówczas, gdy jest stanu wolnego, potem zaś zazwyczaj, gdy spotka swoją drugą połówkę, mija mu to niemal w zupełności.

Dopóki jednak tak się nie dzieje, miłostki i jednorazowe podboje mogą sprowadzać na jego głowę poważne problemy, dlatego zdecydowanie powinien postępować bardziej rozważnie i ostrożnie, ale na próżno można go do tego przekonywać.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 30 kwietnia

Jeżeli człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 30 kwietnia, nie udało się odpowiednio rozwinąć pod względem moralnym i intelektualnym, nie jest w stanie dojść do niczego w życiu, bowiem nie dba o swoje wykształcenie i rozwój duchowy, goniąc jedynie za chwilowymi przyjemnościami i zaspokajaniem swoich najniższych potrzeb.

Jeśli jednak znajduje się na odpowiednio wysokim poziomie rozwoju, ma wszelkie szanse na zrobienie znacznej kariery i prawdopodobnie nie będzie to od niego wymagało większego wysiłku.

Wystarczy, że nadal będzie się wykazywał swoją pracowitością oraz będzie tak samo pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi, z jakimi ma styczność, a z pewnością w niedługim czasie zaprocentuje to społecznym uznaniem oraz wywindowaniem go o kilka szczebli wyżej na drabinie zawodowej kariery.

Największe zasługi, obok pracowitości i zdolności jednania sobie sprzymierzeńców, oddaje mu też jego wielka cierpliwość, która powoduje, że wytrwale ponosi swoje wysiłki i czeka na ich owoce dokładnie tyle, ile trzeba, nie starając się sztucznie wymuszać skutków swoich działań, co jest bardzo mądrym postępowaniem.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 kwiecień

 • charakter : inteligentny, pojętny, mądry, pomysłowy, pobłażliwy, nieopanowany, emocjonalny
 • kolory : kremowy, srebrny, karmazynowy, grafitowy
 • zawody żeńskie : inspektor pracy, telefonistka, ekonomistka
 • zwierzę : pingwin
 • kamień : lapis-lazuli
 • roślina : śnieguliczka
 • zawody męskie : dietetyk, szef kuchni, matematyk

Imieniny 30 kwietnia

 • Maksym
 • Kwiryn
 • Afrodyzjusz
 • Benedykt
 • Chwalisława
 • Jakub
 • Katarzyna
 • Pomponiusz
 • Andrea
 • Piotr
 • Lilla
 • Ludwik
 • Bartłomiej
 • Józef
 • Maria
 • Wawrzyniec
 • Marian
 • Eutropiusz
 • Afrodyzy
 • Pius
 • Afrodyzja
 • Donat

30 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

3.7/5 - (3)

5 komentarzy

 1. Tomek
 2. Tomek
  • Marta Magdalena
 3. Anulka
 4. halina

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Każdego z nas na manowce zwodzą inne wady i słabości. Narażają nas one na choroby psychiczne. Jakie to zaburzenia? Sprawdzisz w Zodiaku
Twój horoskop zdradza różne cechy Twojej osobowości.  Ludzie patrzą w gwiazdy, by dowiedzieć się więcej o sobie. Sugerują się tym, co o ich mocnych i słabych stronach mówi Zodiak. Istotnie z daty urodzenia można bardzo dużo wyczytać. Znaki zodiaku podpowiadają, co jest naszą mocną


Jeden szczegół sprawi, że staniesz się dużo szczęśliwszy w związku. Zerknij w gwiazdy i sprawdź, co to za detal
Każdy z nas chce kochać i być kochanym.  Mamy przy tym odmienne charaktery. Jedni uwielbiają spędzać noce na długich rozmowach o wszystkim i niczym, inni przytuleni celebrować ciszę. Nie każdy lubi chodzić na randki. Niektórzy wolą wybrać się na koncert, czy do pubu. Czasami wystarcz

Pragniesz czułego mężczyzny, który wysłucha Cię i obdarzy szczerym uczuciem. Szukaj wśród tych 4 znaków zodiaku
Czuły mężczyzna to marzenie każdej kobiety. Wszystkie pragniemy partnera, który byłby otwarty na nasze sprawy, który wysłucha nas i zrozumie. Oczywiście nasz wymarzony „jedyny” nie powinien być przy tym pozbawiony uroku osobistego i charyzmy. Wydawałoby się, że takie idealne