30 kwietnia

30-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 30 kwietnia

30 kwietnia – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 30 kwietnia jest niezwykle pewny siebie, świadom swej wartości i cechuje się dużym poczuciem własnej godności.

Wie, że jest bardzo inteligentny i chętnie epatuje tym przy każdej nadarzającej się okazji, ale właściwie trudno mieć mu to za złe, ponieważ jego zdolności intelektualne są naprawdę imponujące, zwłaszcza w dziedzinach nauk ścisłych.

Posiada elastyczny i pojemny umysł, który jest w stanie zgromadzić wielkie pokłady wiedzy, która zazwyczaj rozchodzi się w rozmaitych kierunkach, gdyż człowiek ów ma bardzo wszechstronne zainteresowania.

Jest kreatywny, ma doskonałe i oryginalne pomysły i zawsze potrafi znaleźć najlepsze i zarazem najprostsze wyjście z najbardziej zagmatwanej sytuacji, w której inni tylko bezradnie rozkładają ręce. Jego pewność siebie oddaje mu wielkie zasługi we wszystkich dziedzinach życia, także na co dzień, bo dzięki niej jest bardzo zdecydowany i zawsze wie, co ma robić, a także jest pewien swych racji i słuszności podejmowanych przez siebie wysiłków.

Odważnie broni swoich poglądów i nieraz udaje mu się przekonać do swego zdania swych zdecydowanych oponentów, co poczytuje sobie za wielki sukces i dodatkowo podnosi to jego pewność siebie, czyniąc go nieraz zuchwałym, ale to również wychodzi mu tylko na dobre.

Bardzo ważna jest dla niego jego rodzina i najchętniej spędza czas u jej boku, w cieple domowego ogniska, które jest dla niego bezpieczną przystanią i oazą spokoju po męczących walkach dnia codziennego. Bardzo dba o podtrzymywanie więzi rodzinnych i trzyma się blisko nawet ze swą dalszą rodziną, a także chętnie pomaga swym bliższym i dalszym krewnym, zaskarbiając sobie ich miłość i szacunek.

Niektórzy mogą mu wprawdzie zarzucać, że postępuje tak, by budować wokół siebie siatkę wzajemnych zależności i by ludzie, którym pomaga i których trzyma blisko siebie, wiele mu zawdzięczali i by mógł od nich żądać rewanżu, lecz nie jest to prawda, bo człowiek urodzony 30 kwietnia jest jak najdalszy od interesowności, a jego pobudki i intencje są zawsze czyste i  w pełni zgodne z tym, co utrzymuje na zewnątrz.

 

pozytywyZalety

Duża część zalet człowieka, który przyszedł na świat w dniu 30 kwietnia, została już wymieniona, ponieważ to właśnie z nich w znacznej mierze składa się jego charakterystyka.

Poza rodziną, bardzo ważni są dla niego przyjaciele i ma ich zazwyczaj znacznie więcej niż inni ludzie. Z tymi, z którymi nie trzyma się blisko, również utrzymuje jak najbardziej poprawne kontakty, ponieważ jest towarzyski, chętny do pomocy i do wszystkich nastawiony bardzo pozytywnie.

Z każdym potrafi znaleźć wspólny język, a nawet jeśli do kogoś z jakiegoś powodu nie pała specjalną sympatią, jest na tyle uprzejmy i dobrze wychowany, że nigdy tego nie okazuje. Jest bardzo szczery i prostolinijny. Mimo iż otoczenie często zarzuca mu jakieś ukryte intencje i nieczyste pobudki, nie ma w tym ani ziarna prawdy, gdyż wszystko, co mówi i robi, jest tylko i wyłącznie prawdą.

Jest zbyt kryształową osobowością, by mógł ukrywać jakieś niecne zamiary i ma na to zbyt wrażliwe sumienie, więc siłą rzeczy musi postępować wyłącznie uczciwie, do czego po jakimś czasie przekonują się wszyscy, którzy mają z nim do czynienia.

 

Wady

Sporą wadę człowieka urodzonego w dniu 30 kwietnia stanowi jego pobłażanie swoim najniższym zachciankom. Często nie umie wyczuć, gdzie przebiega granica między zaspokajaniem swoich potrzeb, a gdzie już jest zbytnia samowola i zachowuje się w sposób naganny z puntu widzenia moralności, ale nie chce się do tego przyznać.

Jest bardzo zmysłowy i takie dążenia nierzadko mogą mu przesłaniać wszelkie inne wartości oraz ambicje, więc grozi mu, że jeśli w porę się nie opamięta albo ktoś nie zwróci mu na to w odpowiedni sposób uwagi, zaprzepaści swoje dotychczasowe osiągnięcia.

Ma również skłonność do przelotnych flirtów i jest bardzo nieodporny na wdzięki płci przeciwnej. Może to powodować jego problemy z dochowaniem wierności, jednak na szczęście takie skłonności na ogół przejawia tylko wówczas, gdy jest stanu wolnego, potem zaś zazwyczaj, gdy spotka swoją drugą połówkę, mija mu to niemal w zupełności.

Dopóki jednak tak się nie dzieje, miłostki i jednorazowe podboje mogą sprowadzać na jego głowę poważne problemy, dlatego zdecydowanie powinien postępować bardziej rozważnie i ostrożnie, ale na próżno można go do tego przekonywać.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 30 kwietnia

Jeżeli człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 30 kwietnia, nie udało się odpowiednio rozwinąć pod względem moralnym i intelektualnym, nie jest w stanie dojść do niczego w życiu, bowiem nie dba o swoje wykształcenie i rozwój duchowy, goniąc jedynie za chwilowymi przyjemnościami i zaspokajaniem swoich najniższych potrzeb.

Jeśli jednak znajduje się na odpowiednio wysokim poziomie rozwoju, ma wszelkie szanse na zrobienie znacznej kariery i prawdopodobnie nie będzie to od niego wymagało większego wysiłku.

Wystarczy, że nadal będzie się wykazywał swoją pracowitością oraz będzie tak samo pozytywnie nastawiony do wszystkich ludzi, z jakimi ma styczność, a z pewnością w niedługim czasie zaprocentuje to społecznym uznaniem oraz wywindowaniem go o kilka szczebli wyżej na drabinie zawodowej kariery.

Największe zasługi, obok pracowitości i zdolności jednania sobie sprzymierzeńców, oddaje mu też jego wielka cierpliwość, która powoduje, że wytrwale ponosi swoje wysiłki i czeka na ich owoce dokładnie tyle, ile trzeba, nie starając się sztucznie wymuszać skutków swoich działań, co jest bardzo mądrym postępowaniem.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 kwiecień

 • charakter : inteligentny, pojętny, mądry, pomysłowy, pobłażliwy, nieopanowany, emocjonalny
 • kolory : kremowy, srebrny, karmazynowy, grafitowy
 • zawody żeńskie : inspektor pracy, telefonistka, ekonomistka
 • zwierzę : pingwin
 • kamień : lapis-lazuli
 • roślina : śnieguliczka
 • zawody męskie : dietetyk, szef kuchni, matematyk

Imieniny 30 kwietnia

 • Maksym
 • Kwiryn
 • Afrodyzjusz
 • Benedykt
 • Chwalisława
 • Jakub
 • Katarzyna
 • Pomponiusz
 • Andrea
 • Piotr
 • Lilla
 • Ludwik
 • Bartłomiej
 • Józef
 • Maria
 • Wawrzyniec
 • Marian
 • Eutropiusz
 • Afrodyzy
 • Pius
 • Afrodyzja
 • Donat

30 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

4.2/5 - (5)

8 komentarzy

 1. Czeslawa
 2. Ola
 3. Ola
 4. Tomek
 5. Tomek
  • Marta Magdalena
 6. Anulka
 7. halina

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Dlaczego poszczególne znaki stają się „łamaczami serc”? Dowiedz się, zanim Twój związek zakończy się podobnie, jak wszystkie poprzednie
Zakochani pokazujemy się tej drugiej osobie od naszej najlepszej strony.  Z biegiem czasu poznajemy się jednak lepiej i do głosu zaczynają dochodzić wszystkie nasze wady, przywary, słowem: ciemniejsza strona naszej natury. Nie chcąc stracić bliskiej osoby, musimy być świadomi, że jesteś


Jak widzą Cię inni? Jak postrzegasz się sam? Czy te obrazy są choć trochę podobne? Wybierz gejszę i sprawdź
Gdybyś mógł popatrzeć w lustro i zobaczyć to, co widzą inni, czy byłbyś przerażony?  Teraz może wydawać Ci się, że nie. Wmawiasz sobie, że osoby z Twego otoczenia znają Cię, jak własną kieszeń, a w ich oczach nie jesteś ani gburem, ani szaleńcem. Tutaj przychodzi pora na zaprze

Każdy ze znaków zodiaku ma wspaniałą zdolność, której pozbawione są inne. Poznaj swoją ukrytą supermoc
Każdemu z nas towarzyszy przekonanie, że ma nieodkrytą moc, czy talent.  W końcu rodzimy się po coś, mamy określone przeznaczenie i ścieżkę do przejścia, której poszukiwania bywają nieraz bardzo czasochłonne. Nie zamierzamy podpowiadać Wam, jak macie szukać właściwej drogi, cho