4 kwietnia

4-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 4 kwietnia

4 kwietnia – horoskop ogólny

Najważniejszą sprawą w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w  dniu 4 kwietnia, jest fakt, iż odczuwa on nieustannie wielki pęd wewnętrzny, który nie pozwala mu usiedzieć w jednym miejscu, bo stale każe mu coś robić i dokądś biec.

Nie daje mu również czasu na zastanowienie się, dlatego człowiek ów działa bardzo pochopnie. Nigdy nie zastanawia się nad możliwymi konsekwencjami swoich posunięć, tylko od razu zabiera się do działania, nie zwlekając ani chwili dłużej niż jest to konieczne. Nigdy też nie zastanawia się, czy dane przedsięwzięcie jest dla niego wykonalne, czy starczy mu na niego zdolności czy umiejętności, ale trzeba przyznać, że zazwyczaj właśnie tak się dzieje, więc nie ma się czym martwić.

Zazwyczaj ludzie chętnie obsadzają go na odpowiedzialnych stanowiskach, bo wiedzą, że mało kto tak jak on dobrze wywiąże się z powierzonej mu roli, ponieważ jest sumienny i zawsze w pełni rzetelnie wykonuje swoją pracę. Czasami wprawdzie, jak każdemu, zdarzają mu się niepowodzenia, ale dzieje się to na tyle rzadko, że nikt nie ma o to do niego pretensji, tym bardziej, że zwykle nie jest to od niego zależne, ale od niesprzyjających mu okoliczności.

Poza tym jest na tyle zaradny, że potrafi zniwelować złe skutki swoich posunięć i zazwyczaj udaje mu się obronną ręką wychodzić ze wszystkich opałów. Jego aktywność fizyczna i umysłowa sprawiają, że ciągle dąży naprzód i chce się jak najpełniej rozwijać na wszystkich polach. Posiada bardzo nieskomplikowany charakter, jest naturalny w obejściu, ale też przejawia pewne tendencje dominacyjne i kiedy w jego przekonaniu jest to uzasadnione, może być nawet brutalny w swych działaniach.

Na szczęście jednak jest na tyle otwartą osobą, że zawsze wiadomo, czego można się po nim spodziewać, dlatego nawet wrodzy mu ludzie nie muszą się obawiać, że zaatakuje ich znienacka albo będzie żywił względem kogoś złe intencje ukryte pod płaszczykiem życzliwości. Zawsze również kieruje się w życiu rozsądkiem, dlatego jest stabilny i zawsze wiadomo mniej więcej, w którym kierunku będzie się objawiać jego działalność.

 

pozytywyZalety

Odwaga, a wręcz nieustraszoność w działaniu to cecha człowieka urodzonego w dniu 4 kwietnia, która oddaje mu największe zasługi na wszystkich polach jego życia. Sprawia, że nie załamuje się po największych przejściach i stale ożywia go pragnienie działania oraz zwyciężania.

Nigdy nie popada w kompleksy, gdyż jest pewny siebie i doskonale wie, na co go stać. Jest świadom wszystkich swych zalet i możliwości, a czasem nawet patrzy na nie zbyt optymistycznie, ale wychodzi mu to tylko na dobre, ponieważ nie zastanawia się, czy poradzi sobie z danym zadaniem tylko po prostu niezwłocznie się do niego zabiera.

Sumiennie i odpowiedzialnie wywiązuje się ze wszystkich swoich zadań, zarówno tych, które sam na siebie powziął, jak i tych, które zostały mu przez kogoś narzucone i nie do końca są w jego guście.

Jest też towarzyski, sympatyczny, naturalny w swoim zachowaniu i otwarty – nigdy nie udaje kogoś, kim nie jest ani nie stara się, by ludzie przypisywali mu cechy, których w rzeczywistości nie posiada. Nie ma przed nimi żadnych tajemnic ani ukrytych intencji i można na nim polegać w każdej sytuacji.

 

Wady

Wad człowiek urodzony 4 kwietnia ma sporo, a są one tym gorsze, że zazwyczaj nie potrafi z nimi walczyć i musi z nimi po prostu żyć. Przede wszystkim przejawia wielkie tendencje dominacyjne – chciałby rządzić każdym i w każdej sytuacji i o  ile na co dzień nie jest to może dla nikogo szczególnie uciążliwe, to czasami przejawia skłonność do tyraństwa, a nawet może być zwolennikiem rządów żelaznej ręki.

Jest człowiekiem skłonnym do wydawania pochopnych opinii na temat innych ludzi, często takich, których w ogóle nie zna, nic zatem dziwnego, że sądy te są zazwyczaj zupełnie fałszywe, ale mimo to nie powstrzymuje go to przed dalszym uprawianiem takiego procederu, co świadczy o jego nieumiejętności wyciągania wniosków z popełnianych przez siebie błędów.

Mimo iż jest inteligentny i bystry, dość często myli się co do ludzi i obdarza zaufaniem tych, którzy zupełnie na to nie zasługują i wykorzystują je w niecny sposób, mocno mu szkodząc albo – w najlepszym przypadku – rozczarowują go, psując mu samopoczucie i powodują, że przestaje wierzyć w swoje możliwości poznawcze, a nawet inteligencję.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 4 kwietnia

Człowiek urodzony 4 kwietnia przejawia wrodzone zdolności do pracy umysłowej i właśnie z takich swoich obowiązków wywiązuje się najlepiej, ponieważ zawsze w życiu chce kierować się rozsądkiem i umiejętnością logicznego myślenia.

Pochlebia sobie, że posiada te zdolności w zadowalającym stopniu i jest to zupełnie zgodne z prawdą. Niestety jednak nie zawsze wiedzie mu się wówczas, gdy zdecyduje się na prowadzenie własnego interesu, ponieważ często jego spekulacje i przewidywania okazują się błędne, lepiej zatem, żeby poszukał sobie innej dziedziny działalności, w której lepiej sobie poradzi.

Jego duży problem na gruncie zawodowym polega na tym, że nie zawsze obdarza swym zaufaniem właściwych ludzi i czasem składa swój los w ręce kogoś, kto chce zrobić karierę jego kosztem.

Lepiej zatem, by zawsze polegał tylko na sobie i dążył do zachowania jak największej autonomiczności, bo na pewno wyjdzie na tym lepiej niż na spółkach i współpracowaniu z ludźmi, co do których uczciwości nie może mieć pewności, a trzeba przyznać, że nieszczególnie orientuje się w ludzkich charakterach.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 4 kwiecień

 • roślina : powój
 • zawody męskie : biotechnolog, kaskader, polityk
 • zawody żeńskie : projektantka mody, pielęgniarka, prokurator
 • kolory : beżowy, niebieski, cytrynowy, burgund
 • zwierzę : krokodyl
 • kamień : spinel szlachetny
 • charakter : odważny, pracowity, ruchliwy, naturalny, sympatyczny, uczciwy, ufny, pewny siebie, pyszałkowaty

Imieniny 4 kwietnia

 • Adelajda
 • Benedykt
 • Józef
 • Ambroży
 • Platon
 • Izydor

4 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

4/5 - (4)

9 komentarzy

 1. Agnieszka
 2. Lukasz
 3. moni
 4. PRZEMYSŁAW
 5. Denis
 6. Krzysztof
 7. 4kwietnia
 8. Ania
 9. Anna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz jeden z symboli i odbierz swą wiadomość od gwiazd. Niech to będzie dla Ciebie cenna wskazówka w codziennych dylematach
Zazwyczaj mniej więcej wiemy, co nas czeka w życiu. Potrafimy przewidzieć najbliższą przyszłość. Kolejne dni nie są więc dla nas wielką niespodzianką. Mamy swoje cele, wyzwania i marzenia, które nosimy w sercu. Niektóre aspekty naszego życia są jednak przed nami ukryte. Przypominają


Jak pozbyć się stresu w zgodzie ze swoim znakiem zodiaku? Oto co w Twoim przypadku sprawdzi się najlepiej
Każdy znak zodiaku jest inny. Co innego denerwuje nas, irytuje i wyprowadza z równowagi. W odmienny sposób wracamy również do siebie. Co innego pozwala nam się zrelaksować i odzyskać spokój. Niektórzy z nas już znaleźli idealną technikę relaksacyjną i metodę pozbycia się negatywnych

Znajdź zapach, który najlepiej pasuje do Twej osobowości. Pomogą Ci w tym wskazówki zodiaku
Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego jedne zapachy do Ciebie przemawiają, a inne w ogóle? Choć zasadniczo zgadzasz się ze swoim przyjacielem/przyjaciółką, twierdzisz, że wybiera okropne perfumy. Możliwe, że ma to coś wspólnego z astrologią. Zodiak może wpływać nie tylko