7 kwietnia

7-kwietnia

Horoskop dla urodzonych 7 kwietnia

7 kwietnia – horoskop ogólny

Trudno jest znaleźć tak bardzo lubianego w otoczeniu człowieka, jakim jest człowiek urodzony w dniu 7 kwietnia. Ludzie darzą go szczerą sympatią głównie dlatego, że jest wielkim optymistą – nigdy nie narzeka na swój los, choćby mu się wybitnie nie wiodło.

Jest zawsze pozytywnie nastawiony do ludzi i do świata, zawsze ma dobry nastrój i dobre słowo, którym gotów jest obdarzać każdego, kogo spotka na swej drodze. Jest również pełen nadziei na dobrą przyszłość i nawet jeśli ma wielkie problemy, wiara, że jutro będzie lepiej, go nie opuszcza, a często nawet udaje mu się zaszczepić ją innym, wobec czego ludzie chętnie z nim przestają.

Posiada tę dobrą cechę, że bardzo szybko przechodzi do porządku dziennego nad wszelkimi niepowodzeniami i porażkami, a potem szybko wyrzuca je z pamięci, skupiając się tylko na tym, co w jego życiu było dobre. Dzięki temu nigdy się nie załamuje przeżytymi złymi doświadczeniami, ale zachowuje pełną równowagę i niegasnący optymizm.

Posiada również dzięki temu niebywałą odporność, która powoduje, że nie ma takiej rzeczy, który by go trwale załamała czy zniechęciła do działania i jest w stanie unieść na swych barkach znacznie więcej niż inni ludzie. Praktycznie nie wie, co to czarne myśli i nigdy nie zakłada z góry możliwości porażki. Przeciwnie – za każdym razem, gdy planuje i wciela w życie jakieś nowe przedsięwzięcie, jest pewny siebie i całkowicie ufa swoim możliwościom.

Często podejmuje się zadań, które na pozór przekraczają jego możliwości i wówczas niektóre osoby są skłonne krytykować go i odwodzić od danego zamierzenia, jednak kiedy widzą, z jaką niezachwianą pewnością i przeświadczeniem, że mu się powiedzie, przystępuje do pracy, nawet oni tracą ochotę, by od czegokolwiek go odwodzić.

I bardzo dobrze, bo przeważnie człowiek urodzony 7 kwietnia odnosi pełne sukcesy, zaś jeśli tak się nie dzieje, można mieć pewność, że w porażce nie było jego winy i że okoliczności wyjątkowo mu nie sprzyjały. Tak jednak dzieje się stosunkowo rzadko, gdyż na ogół ma wiele szczęścia i fortuna mu sprzyja, czy też – jak niektórzy skłonni są znać – dobre myśli tworzą nad nim parasol ochronny, chroniący go od złych wydarzeń i dopuszczając tylko te dobre.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 7 kwietnia jest bardzo życzliwy i sympatyczny w stosunku do wszystkich ludzi, więc jest powszechnie lubiany. Rzadko się zdarza, by ktoś nie darzył go swą sympatią i zwykle jest to wynik jego zazdrości bądź błędnej oceny, bowiem pewność siebie człowieka urodzonego 7 kwietnia może czasem być odbierana błędnie jako zarozumiałość.

Jest człowiekiem bardzo spokojnym, pełnym godności i świadomym swych zalet i wad. Jego zachowanie jest wyważone i stateczne, więc uchodzi za człowieka łagodnego i godnego zaufania. Jest to prawda, ponieważ jest bardzo uporządkowany wewnętrznie i pełen harmonii, więc kiedy umie sobie poradzić sam ze sobą i opanować swoje emocje, to umie zapanować nad wszystkim.

Jest beztroski, ale nie lekkomyślny. Nigdy nie martwi się na zapas, ale przeciwnie – zawsze zakłada, że wszystko, co sobie zamierzył, w pełni mu się powiedzie i wiarą tą często zaraża ludzi ze swojego otoczenia, dając im tym motywację do działania. Sam w działaniu jest bardzo zdecydowany i konsekwentny. Nie cofa się, zanim nie osiągnie wyznaczonego sobie celu i gotów jest mocno się napracować, by go zdobyć.

 

Wady

Naprawdę ciężko jest znaleźć wady w człowieku, który przyszedł na świat w dnu 7 kwietnia. Można za nią uznać chyba jego skłonność do przeceniania swoich możliwości, co może kłuć w oczy niektórych ludzi z jego otoczenia, lecz nie jest to wcale wynik jego zarozumiałości, lecz celowo zamierzone działanie i rzadko zdarza się, by nie wychodziło mu to na dobre.

Pewną jego słabość stanowi natomiast chęć do wdawania się w zwady i potyczki, nie tylko słowne. Oczywiście przy całej swej pewności siebie zawsze zakłada, że mu się powiedzie także i w takim starciu i nigdy nie dopuszcza do siebie myśli, że może ponieść porażkę.

Taka pewność siebie granicząca nieomal z zuchwałością może go jednak kiedyś zgubić, gdyż nigdy nie patrzy na to, czy jego przeciwnik jest w stanie go pokonać, bowiem zawsze z góry zakłada, że to on będzie zwycięzcą, wobec czego pewnego razu może się pomylić i wdać się w zwadę z kimś znacznie od niego silniejszym, którego nie będzie mógł pokonać, bez względu na to, jak bardzo będzie się starał i ile wysiłku w to włoży.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 7 kwietnia

Człowiek urodzony 7 kwietnia często okazuje typowo naukowe zainteresowania, przy czym interesują go zwłaszcza te dziedziny, które nie są jeszcze dokładne poznane. Lubi wszelkiego rodzaju eksperymenty i naukowe dociekania, gdyż chciałby być człowiekiem, który odkryje coś ważnego i dzięki temu – być może – przejdzie do historii.

Ma do tego wszelkie predyspozycje, gdyż poza tym, że jest bystry, inteligentny i zdolny do wytężonej pracy, to jest też bardzo lubiany i z pewnością na jego zawodowej ścieżce znajdzie się wiele osób, które skłonne będą mu pomagać i wspierać go na wszystkie możliwe sposoby.

Jego pewność siebie oddaje mu wielkie zasługi na wszystkich polach, także na gruncie zawodowym, głównie dlatego, że nigdy nie traci czasu na zastanawianie się, czy jest w stanie zrobić daną rzecz, lecz od razu zabiera się do pracy, zatem zyskuje wielką przewagę, choćby czasową, nad swymi rywalami czy konkurentami.

Ponadto łatwo zapomina o swoich porażkach i odważnie prze naprzód, więc ani życiowe okoliczności, ani działalność nieżyczliwych mu ludzi nie mogą spowodować, że się załamie i całkowicie zniechęci do podejmowania swoich wysiłków.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 7 kwiecień

 • roślina : tulipan
 • kamień : rubin
 • zawody męskie : sanitariusz, pedagog, lekarz
 • kolory : fioletowy, biały, karminowy, siny
 • zwierzę : wąż
 • zawody żeńskie : archeolog, biofizyk, ekspedientka
 • charakter : optymista, pogodnie usposobiony, pewny siebie, ufny, życzliwy, uprzejmy

Imieniny 7 kwietnia

 • Jan Chrzciciel
 • Donat
 • Józef
 • Maria
 • Herman
 • Przecław
 • Krystian

7 kwietnia – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Baran

horoskop Baran

3/5 - (2)

10 komentarzy

 1. black_stork
 2. Joanna
 3. Gaja
 4. ZeUS
 5. ZeUS
 6. David
 7. Mario
 8. Jolanta
 9. Aga
 10. Janusz

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Gdybyś był bohaterem horroru, jak myślisz, jak długo pozostałabyś przy życiu? Odpowiedź może tkwić w zodiaku…
W każdym horrorze znajdziemy specyficzne archetypy postaci.  Do typowego horroru potrzeba głupka, osiłka, niezdary, geniusza itd. Ale co by było, gdybyś to Ty znalazł się w horrorze? Jak myślisz, jak długo utrzymałbyś się przy życiu? Jak się okazuje, to nie zależy od Ciebie, ale od g


Wybierz pióro i sprawdź, który z pięciu typów osobowości posiadasz. Ten test sprawdza się w 87 proc.
Przez lata powstały liczne klasyfikacje i podziały na różne typy osobowości.  Są ich setki, a wszystkie one biorą pod uwagę inne parametry i cechy osobowości. Psychologowie również postanowili podzielić jakoś ludzi i ich typy charakterów. W tym celu na podstawie teorii kształtów i k

Gwiazdy prognozują, w jakich okolicznościach umrzesz. Zobacz, jeśli się nie boisz
Jest jedna rzecz, która łączy wszystkich ludzi: wcześniej, czy później każdy z nas spotka się ze swym stwórcą.  Bez względu na to, gdzie jesteś i jak udanie udaje Ci się oszukać przeznaczenie, tak czy tak śmierć w końcu Cię dosięgnie. Jakie będą okoliczności tego spotkania? Tr