10 lipca

10-lipca

Horoskop dla urodzonych 10 lipca

10 lipca – horoskop ogólny

Usposobienie człowieka, który przyszedł na świat w dniu 10 lipca, jest bardzo przyjemne i ludzie chętnie z nim przestają. Jest wspaniałym towarzyszem wszelkich zabaw i imprez towarzyskich, ponieważ ma pogodne usposobienie, wspaniałe poczucie humoru i jest ogromnie towarzyski.

Z każdym potrafi znaleźć wspólny język i wiele mu się wybacza, jednak tylko do momentu, gdy nie zawiedzie czyjegoś zaufania. Jego wielka wada polega bowiem na tym, że jest ogromnie lekkomyślny i bardzo nie lubi brać na siebie żadnych obowiązków, które mogłyby go w jakiś sposób krępować.

Jest samowolny i ceni sobie pełną niezależność, więc nie chce, by coś zabierało mu wolny czas i by był do czegoś zmuszony. Dlatego wszelkie związki, jakie zawiera z ludźmi, muszą być zbudowane na jego zasadach, nic zatem dziwnego, że ciężko jest mu poukładać sobie życie uczuciowe.

Mało kto jest w stanie w zupełności zaakceptować tę jego niechęć do przyjmowania na siebie jakiegoś jarzma i na ogół ludzi denerwuje jego przekonanie, że jest kimś wyjątkowym, więc nic nie musi. Jeśli zaś już jakiś obowiązek zostanie nań nałożony albo nawet sam w przypływie dobrego humoru go na siebie przyjmie, wcale nie jest to dla niego powód , by zrezygnować ze swego luźnego zachowania i to, czy się z owego obowiązku wywiąże, czy też nie, jest zależne wyłącznie od jego nastroju.

Żadne zakazy i nakazy nie są dla niego ważne, ponieważ obchodzi je, jak mu wygodnie i nic nie robi sobie z władzy, jaką się nad nim sprawuje. Uważa, że tylko on sam ma prawo o sobie decydować i nikomu nie pozwala na choćby nieznaczne ingerowanie  w swe życie, nawet osobom, które chcą dla niego jak najlepiej.

Najważniejszą wartość w życiu stanowi dla niego rozrywka, ponieważ wychodzi z założenia, że celem każdego człowieka powinno być jak najaktywniejsze korzystanie z tego, co oferuje mu los. On bardzo mocno bierze sobie do serca tę zasadę i często całe życie upływa mu na zabawie. Dziwne jednak w jego przypadku jest to, że mimo iż utrzymuje, że na niczym mu nie zależy i żadne konwenanse dla niego nie istnieją, to tak naprawdę ma jedno czułe miejsce, którym jest jego reputacja.

Bardzo dba, by ludzie z jego otoczenia mieli na jego temat jak najlepszą opinię i stara się tak postępować, by nią nie zachwiać, jeśli zaś robi coś nagannie moralnego, jest gotów ukrywać to za wszelką cenę.

 

pozytywyZalety

Największą zaletę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 10 lipca, bez wątpienia stanowi jego szczerość. Nigdy nie ukrywa on przed swymi bliskimi swoich wad i słabości i jeśli na przykład spotyka osobę, z którą chce ułożyć sobie życie, nie udaje przed nią osoby bardziej odpowiedzialnej i obowiązkowej niż jest w rzeczywistości.

Otwarcie przyznaje się do wszystkich swych wad, bo chce, by ludzie, przynajmniej ci, na których mu zależy, akceptowali go takim, jakim jest i nie wymagali od niego zmian, których nie będzie mógł u siebie zaprowadzić. Trzeba przyznać, że sam ma w sobie wiele wyrozumiałości i tolerancji dla słabości innych ludzi.

Nigdy nie bywa zakłamany, bo ma świadomość wszystkich swych niedostatków, nie widzi więc powodów, dla których miałby kogokolwiek za cokolwiek potępiać. Otoczenie bardzo go za to ceni i szanuje, a wszyscy, którzy są z nim blisko, chętnie zwierzają mu się ze swych problemów i złych postępków, wiedzą bowiem, że zawsze chętnie ich wysłucha i udzieli rozgrzeszenia.

Trzeba mu też oddać, że jak mało kto potrafi korzystać z życia i czerpać z niego pełnymi garściami to, co ma mu ono do zaoferowania. Potrafi urozmaicić swą egzystencje i przez to także życie związanych z nim osób, za co niejednokrotnie są mu głęboko wdzięczni.

 

Wady

Jeśli chodzi o wady człowieka, który przyszedł na świat w dniu 10 lipca, to najgorsze są na pewno jego niechęć do poddawania się ogólnie panującym zasadom oraz chęć przeżycia życia tylko na zabawie.

Nie jest obowiązkowy i odpowiedzialny, często oczekuje, że inni będą wyręczać go w tym, co sam powinien zrobić i otwarcie się do tego przyznaje, w ogóle się tego nie wstydząc. Przeciwnie, często nawet uważa, że te jego wady dodają mu uroku, zwłaszcza w oczach osób płci przeciwnej, ale nawet jeśli jest to prawda, to tylko do pewnego momentu, jego nonszalancja może być bowiem pociągająca, jednak nikt nie ma ochoty niańczyć go przez całe życie.

Ceni sobie luksus, ale nie chce mu się pracować, by mieć nań środki, więc zwykle żyje ponad stan, obnosząc się z bogactwem, którego tak naprawdę nie ma. Zwykle miewa kłopoty finansowe i zadłuża się u rodziny i znajomych lub też stara się dojść do wielkiego majątku półlegalnymi albo zupełnie nielegalnymi środkami i trzeba przyznać, że do tego celu gotów jest zmierzać po przysłowiowych trupach.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 10 lipca

Wielka siła człowieka urodzonego w dniu 10 lipca polega paradoksalnie na tym, że nie obowiązują go żadne powszechnie uznawane zasady. Daje mu to wielkie możliwości, ponieważ nic nie roi sobie z obowiązujących zakazów i dociera wszędzie tam, gdzie chce dotrzeć, dokładnie takimi sposobami, jak mu się podoba.

Odważnie i przebojowo toruje sobie drogę i za nic ma wszelkie przeciwności czy działania konkurencji. Jego pewność siebie sprawia, że nikt nie jest w stanie mu trwale zagrozić, a  zwykle ludzie obawiają się go, wiedząc, że nie ma żadnych skrupułów i niczego do stracenia, więc jest gotów na wszystko.

Bardzo ważne są dla niego pieniądze, zwykle najważniejsze w życiu zawodowym, ponieważ od kariery i poczucia spełnienia ważniejsze jest dla niego to, by jego życie było lekkie i przyjemne. By zaspokajać swe liczne zachcianki, potrzebuje wielkich funduszy i nie cofa się przed niczym, by je zdobyć. Dla tego celu gotów jest działać jak najaktywniej, w każdej innej zaś kwestii nieszczególnie chce mu się wysilać i trudno jest wzbudzić w nim zapał do jakichś zdecydowanych działań.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 10 lipiec

 • charakter : wesoły, pogodny, empatyczny, samodzielny
 • kolory : niebieski, zielony, złocisty; lila róż
 • zawody męskie : piekarz, cieśla, pedagog
 • zwierzę : aligator
 • roślina : magnolia
 • zawody żeńskie : kosmetolog, bibliotekarka, masażystka
 • kamień : tygrysie oko

Imieniny 10 lipca

 • Witalis
 • Aniela
 • Maurycy
 • Samson
 • Emanuel
 • Antoni
 • Daniel
 • Aleksander
 • Filip
 • January

10 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

5/5 - (1)

10 komentarzy

 1. Niewiadomek
 2. Sowa
 3. Elza
 4. Ania
 5. Adam
 6. Anna
 7. Alicja
  • Dorota
 8. pawel

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W ilu procentach jesteś dobrym człowiekiem? Posłuchaj, co na to Twoja podświadomość
W podświadomości rodzi się szereg pytań na temat tego, jakie jest nasze życie. Najważniejsze jednak dotyczą tego, jacy jesteśmy, czy mamy dobry charakter? Jak zachowalibyśmy się w danej sytuacji? Czy życie zweryfikowałoby nasze myślenie o sobie. Czy pokazałoby, że nasze wartości są


Jeden szczegół sprawi, że staniesz się dużo szczęśliwszy w związku. Zerknij w gwiazdy i sprawdź, co to za detal
Każdy z nas chce kochać i być kochanym.  Mamy przy tym odmienne charaktery. Jedni uwielbiają spędzać noce na długich rozmowach o wszystkim i niczym, inni przytuleni celebrować ciszę. Nie każdy lubi chodzić na randki. Niektórzy wolą wybrać się na koncert, czy do pubu. Czasami wystarcz

Cecha osobowości, która zawładnęła Twym znakiem zodiaku. Sprawdź, co pcha Cię do przodu i jak to wykorzystać
Każdego z nas co innego motywuje i skłania do podejmowania konkretnych życiowych decyzji.  Jedni kierują się mocjami. Drudzy trzymają je na wodzy, pozwalając działać logice. Część z naszych wyborów leży w naszej naturze i charakterze. Inne pochodzą jednak od gwiazd. Nastawienie do ż