13 lipca

13-lipca

Horoskop dla urodzonych 13 lipca

13 lipca – horoskop ogólny

Początkowo życie człowieka, który przyszedł na świat w dniu 13 lipca, nie jest szczególnie udane i musi się liczyć z tym, że większość jego wysiłków pozostanie próżna.

Na szczęście wraz z upływem lat znacznie rozwija się pod wieloma względami i oddaje mu to wielkie zasługi, predysponując go do osiągania znacznych życiowych sukcesów i wzbogacania swojej osobowości. Staje się wówczas człowiekiem bardzo wrażliwym i przejmującym wiele od swojego otoczenia, dzięki czemu gromadzi cenne życiowe doświadczenie i umie się uczyć na cudzych błędach.

Jest życzliwie nastawiony do całego swego otoczenia i ludzie bardzo go lubią, doceniając jego uprzejmość i fakt, że dla każdego ma zawsze jakieś życzliwe słowo. Jest dobroduszny, chętnie działa na rzecz innych i oddaje im rozmaite przysługi jeśli tylko zostanie o to poproszony, a także gościnny – nie żałuje czasu ani pieniędzy na przyjmowanie u siebie znajomych i przyjaciół i każdy fantastycznie czuje się w jego domu.

Sam nie jest jednak domatorem, ponieważ odbywa liczne podróżne i jest to jedna z jego największych pasji. Lubi często zmieniać miejsce swego pobytu i świadczy to o jego zmienności, która objawia się również w innych dziedzinach jego życia, gdyż człowiek ów nie jest dość wytrwały jeśli chodzi o trzymanie się swych postanowień i zmienia je zależnie od nastroju.

Często porzuca rozpoczęte zadania na rzecz czegoś, co bardziej przyciągnęło jego uwagę, należy jednak liczyć się z tym, że i to zainteresowanie szybko mu minie, gdyż cechuje się słomianym zapałem i ciężko jest mu doprowadzić coś do końca. Przez to nie zawsze jest w stanie osiągać swoje cele i ciężko jest mu udoskonalać swoje umiejętności i w ogóle nad sobą pracować. Jest to powodem większości jego problemów oraz porażek we wszystkich sferach życia, mimo jednak iż o tym doskonale wie, nie umie się pozbyć tej cechy, a może nie ma do tego wystarczającego samozaparcia.

Bardzo ważna jest dla niego jego rodzina i dla swych najbliższych gotów jest do największych poświęceń. Kiedy rodzą się jego dzieci, odkrywa w sobie nieznane do tej pory pokłady opiekuńczości i troski o ich bezpieczeństwo. By im je zapewnić, gotów jest na wszystko, dlatego niebezpiecznie jest wchodzić mu w drogę i starać się w jakiś sposób zaszkodzić jego bliskim.

 

pozytywyZalety

Życzliwość i uprzejmość człowieka urodzonego w dniu 13 lipca oddaje mu wielkie zasługi. Nie jest to zamierzone, jednak dzięki temu, że ludzie go za to lubią i chętnie z nim przestają, może liczyć na ich pomoc jeśli tylko zajdzie taka potrzeba i nigdy nie może czuć się samotny.

Chętnie poświęca swój czas dla innych i mimo iż zwykle jest czymś bardzo zajęty, zawsze znajdzie chwilę na podtrzymanie kontaktów towarzyskich. Jest pożądanym towarzyszem wszelkich spotkań, gdyż jego poczucie humoru i pogoda ducha potrafią każdego wprawić w dobry nastrój.

Jest też zdolny jeśli chodzi o naukę i rozwijanie swej osobowości na wielu poziomach. Ma w sobie wielki potencjał i jeśli nie osiągnie oszałamiających rezultatów w rozmaitych dziedzinach, to tylko dlatego, że zabraknie mu do tego samozaparcia, na ogół jednak mimo słomianego zapału, udaje mu się rozwijać swoją osobowość i wzbogacać swoje wnętrze.

Jest człowiekiem ogromnie dobrodusznym i mającym wiele wyrozumiałości dla ludzkich słabości. Chętnie przebacza doznane urazy i jest gotów ciągle dawać nową szansę komuś, kto stale go zawodzi, gdyż nigdy nie spisuje nikogo na straty i jest szalenie tolerancyjny.

Dla siebie natomiast wcale nie ma wielkiej wyrozumiałości i ma świadomość swych wad, których zwykle bardzo się wstydzi. Ma w stosunku do siebie dużo samokrytycyzmu i nigdy nie bywa zaślepiony swymi sukcesami na tyle, by nie widzieć swoich słabych stron.

 

Wady

Nastrojowość i wrażliwość człowieka urodzonego 13 lipca powodują, że bardzo się on wszystkim przejmuje i nawet zupełne drobiazgi gotów jest przeżywać i rozpamiętywać jak prawdziwe tragedie. Jest to przyczyną jego wielkich problemów, ponieważ wpływa to bardzo ujemnie na jego samopoczucie, odbierając mu motywację do działania i wpędzając go niejednokrotnie w prawdziwą depresję.

Jest także dość próżny i czasami, kiedy szczególnie mu się powodzi, staje się nadmiernie zarozumiały. Wówczas może nawet wywyższać się spośród innych osób i w takiej sytuacji obcowanie z nim staje się nieprzyjemne, wobec czego ludzie od niego stronią i nie chcą z nim zbyt często przebywać.

Jest też bardzo zmienny i może to doskwierać zwłaszcza osobie, która zechce się z nim związać i będzie liczyła, że namówi go do prowadzenia bardziej osiadłego trybu życia, ponieważ raczej nie można mieć na to nadziei. Targa nim ciągle jakiś niepokój, który powoduje, że stale musi zmieniać miejsce swojego pobytu i nigdzie nie może osiąść na dłużej, co wcale nie wpływa dobrze na jego samopoczucie. Nieraz, mimo iż uda mu się coś osiągnąć w danym miejscu, porzuca je, nie wiedzieć czemu, i gdzieś indziej zaczyna coś od nowa.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 13 lipca

Jeśli chodzi o życie zawodowe człowieka urodzonego w dniu 13 lipca, to najbardziej zależy mu na zdobyciu pieniędzy, znacznie bardziej niż na spełnieniu zawodowym czy osiągnięciu społecznego poważania.

Niestety jednak trzeba przyznać, że bardzo rzadko udaje mu się osiągnąć ten cel, bo nie ma do tego najlepszych zdolności i zwykle źle lokuje swoje zaufanie. Wprawdzie podejmuje w tym celu wiele wysiłków i bardzo szczegółowo planuje swoje działanie, jednak nie wie, że projekty te są z góry skazane na porażkę, więc właściwie mógłby to sobie odpuścić.

W osiąganiu sukcesów nie pomaga mu także jego chęć zmieniania swego miejsca pobytu, choć jednak czasami może mu to wyjść na dobre, ale jednocześnie powiększa to też zamieszanie panujące w jego życiu. Nierzadko również sam nie wie, czego chce od życia i miota się  po świecie w poszukiwaniu bliżej nieokreślonego szczęścia, którego nie może znaleźć dopóki nie będzie wiedział, co ono dokładnie dla niego oznacza.

Czasami człowiek urodzony 13 lipca odkrywa w sobie talent literacki i bardzo się tym cieszy, upatrując w tym szansy na zdobycie sławy i bogactwa, ale niestety raczej nie ma co na to liczyć i ma na tej drodze więcej problemów niż powodzenia.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 13 lipiec

 • zawody męskie : optyk, egzaminator, szklarz
 • kolory : beżowy, kremowy, trawiasty; écru
 • charakter : wrażliwy, dobroduszny, niekonsekwentny
 • zwierzę : emu
 • roślina : szalej jadowity
 • kamień : kwarc różowy
 • zawody żeńskie : nauczycielka, weterynarz, kosmetolog

Imieniny 13 lipca

 • Justyna
 • Henryk
 • Benedykt
 • Ernest
 • Małgorzata
 • Sara
 • Andrzej

13 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

1/5 - (2)

9 komentarzy

 1. Edyta
 2. Abner
 3. Marta
 4. Helena
 5. Małgorzata
 6. Lukasz
 7. Julia
  • RYSZARDA

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Ptaki to posłańcy losu. Wybierz jednego z nich i sprawdź, jaki dar przyniesie Ci w nadchodzących miesiącach
Ptaki są zawieszone między dwoma światami: niebiańskim i ziemskim.  Szybują w przestworzach, dlatego w wielu wierzeniach egzystują jako symboliczni (i nie tylko) posłańcy między ludźmi a bóstwami, duchami, przodkami, czy też fortuną. Mało tego, tych skrzydlatych posłańców dzielona


5 najbardziej rozpuszczonych znaków zodiaku, które najczęściej płaczą i „strzelają focha”. Obyś nie był spod któregoś z nich
Wszyscy znamy przynajmniej jedną osobę, która nigdy nie dorosła. Na ogół zachowuje się ona dojrzale i odpowiedzialnie. Jest świadoma swoich oczekiwań od życia, ma jasne cele, do których dąży, rodzinę, o którą dba i przyjacielskie relacje, które z oddaniem buduje. Wszystko jednak prz

Jaki związek tworzysz z partnerem i w czym tkwi Wasza wyjątkowość – podpowiada sposób, w jaki trzymacie się za ręce
Ręce pozwalają nam komunikować się z otoczeniem bez słów.  Służ nam nie tylko do posługiwania się przeróżnymi przedmiotami i urządzeniami, ale również do przekazywania uczuć i emocji. Jak dowodzą naukowcy, kiedy para, która darzy się wzajemnym uczuciem, chwyta się za ręce, w ic