26 lipca

26-lipca

Horoskop dla urodzonych 26 lipca

26 lipca – horoskop ogólny

Najbardziej charakterystyczną cechą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 26 lipca, jest to, że bardzo nie lubi on wszelkich ograniczeń i przez to czasem zachowuje się, jakby był nieokrzesany. Nie lubi się w niczym hamować, nawet gdy jak najbardziej byłoby to wskazane, dlatego czasem mówi rzeczy, które zdecydowane powinien zachować dla siebie, obrażając tym swoje otoczenie.

Jest ogromnie rezolutny i zawsze potrafi wziąć sobie to, co chce i co jest dla niego najlepsze. Jest samowystarczalny i nie potrzebuje innych ludzi do szczęścia, a przynajmniej bardzo stara się, by  tak to wyglądało.

Wyróżnia się swą wielką odwagą, która częściej nawet przybiera formę zuchwałości i absurdalnego wręcz ryzyka. Przed niczym się nie cofa, nawet jeśli rozum podpowiada mu, że tak byłoby zdecydowanie rozsądniej, jednak bardzo zależy mu, by w oczach otoczenia uchodzić za człowieka odważnego i nieustraszonego. Przez to wszystko zupełnie niepotrzebnie, z czystej próżności, naraża się na wielkie niebezpieczeństwa, nie bacząc na to, że kiedyś los może przestać mu sprzyjać i może drogo zapłacić za swoją niefrasobliwość.

Ważna jest dla niego władza i bardzo chciałby ją sprawować, głównie dlatego, że chce być człowiekiem wpływowym i widzieć, jak inni się z nim liczą. Można z tego wywnioskować, iż posiada wiele dumy i godności, choć nie zawsze ujawnia się przed swym otoczeniem z tymi tendencjami. Trzeba przyznać, że na ogół umie zdobywać swoje cele, ponieważ jest inteligentny, bystry, i – jak już było wspomniane – niemal nieustraszony.

Ma szerokie zainteresowania i wiele różnych zdolności. Posiada również nieprzeciętną wyobraźnię, która oddaje mu większe zasługi, niż można by było się tego spodziewać, między innymi pozwala mu obmyślać wyjścia najlepsze z najbardziej skomplikowanych tarapatów.

Posiada on również wielką łatwość dostosowywania się do zmieniających się ciągle warunków i okoliczności otoczenia, głównie dzięki swemu elastycznemu umysłowi, który pracuje bardzo szybko i niemal przez cały czas znajduje się na wysokich obrotach.

 

Zalety

Człowiek urodzony 26 lipca jest wielkim estetą i potrafi docenić piękno w każdej jego postaci, nawet gdy inni zupełnie go nie zauważają. Jest wyczulony na wszystko, co wzniosłe i uduchowione, dzięki czemu jego zachowanie jest na ogół bardzo subtelne, choć, jak było wspomniane, czasem także zachowuje się odrobinę nieokrzesanie.

Jest jednak pełen wdzięku i kiedy chce, potrafi być uroczy, więc ludzie są w stanie wybaczyć mu znacznie więcej niż jego gafy towarzyskie. Wynika to z tego, iż zawsze umie dopasować swoje zachowanie do wymogów sytuacji i właściwie z każdym potrafi się dzięki temu porozumieć.

Nie ma najmniejszych kontaktów z nawiązywaniem przyjaznych stosunków z ludźmi, wobec czego ma mnóstwo przyjaciół i wszędzie, gdzie się pojawia, jedna sobie ludzi nad wyraz sprawnie. Oczywiście oddaje mu to wielkie usługi w rozmaitych sytuacjach, jednak nie można mu zarzucić interesowności, gdyż przyjaźniąc się z kimś, nigdy nie ocenia go pod kątem użyteczności – jest na to zbyt prawy i uczciwy.

Jest także człowiekiem bardzo pogodnym, o wesołym usposobieniu i pełnym entuzjazmu, co również bardzo mocno wpływa na fakt, iż wszyscy darzą go swoją sympatią.

 

Wady

Pamiętliwość człowieka urodzonego 26 lipca powoduje, że kiedy ktoś raz zawiedzie jego zaufanie, w większości przypadków nie udaje mu się go tak do końca odbudować już nigdy, bez względu na to, ile włoży w to wysiłku.

Jest samowolny, nie chce czuć nad sobą żadnej władzy i nie uznaje żadnych ograniczeń, nawet tych najbardziej koniecznych. Jeśli już akceptuje jakieś zasady, to tylko wówczas, gdy jest szczególnie dobrze usposobiony, łatwo więc się domyślić, że nie ma to miejsca tak często, jak powinno.

Nikt nie jest w stanie nad nim zapanować i może to stanowić wielki problem dla jego rodziny, zatem często powstają na tym tle konflikty,  a nawet mogą rozpadać się jego związki. Jest ogromnie zmysłowy i uczuciowy i nie potrafi zachować w tym umiaru, więc często popuszcza wodze swym popędom i daje upust swym emocjom.

W ten sposób często wpędza się w kłopoty, gdyż popełnia rozmaite ekscesy i nierzadko przekracza granicę dobrego smaku. Nigdy jednak na to nie zważa i nie pozwala, by ograniczały go jakieś konwenanse, zatem robi, co mu się żywnie podoba, gorsząc tym swoje otoczenie.

 

Predyspozycje osób z 26 lipca

Zazwyczaj człowiek urodzony w dniu 26 lipca wykazuje wiele różnych zdolności, które, jeśli zdecyduje się je odpowiednio rozwijać i będzie je umiał we właściwy sposób spożytkować, mogą zaprowadzić go na szczyt.

Przede wszystkim dąży on do sprawowania władzy nad jakąś grupą ludzi i chce dla siebie zaszczytów, zatem na ogół już od początku swej drogi zawodowej dąży do objęcia jakiegoś znacznego stanowiska. Przez swą dumę i wybujałe nieraz ambicje nie przyjmuje do wiadomości, że mogłoby mu się to nie udać i na pewno nie zadowoli się byle jaką pracą, co – trzeba przyznać – wychodzi mu na dobre.

Ma wrodzone zdolności do kierowania innymi, a także umiejętności organizatorskie. Ma również łatwość wyrażania swoich myśli i swymi przemówieniami potrafi porwać prawdziwe tłumy, więc mało kto może się oprzeć jego perswazji.

Kobieta urodzona tego dnia przejawia wielki talent pedagogiczny i zawód nauczycielki, a zwłaszcza wychowawczyni, na pewno da jej ogromną satysfakcję, gdyż będzie widziała jak najlepsze skutki swych zabiegów. Ma również wybitny talent kulinarny i z niego również nieraz potrafi zrobić doskonały użytek.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 26 lipiec

 • zawody męskie : zakonnik, inżynier, cieśla
 • charakter : odważny, rezolutny, zuchwały, dumny
 • zawody żeńskie : hafciarka, kierowca, egzaminator
 • zwierzę : kowalik
 • kolory : czarny, błękitny, karminowy, biały
 • roślina : konwalia
 • kamień : chryzoberyl

Imieniny 26 lipca

 • Mirosława
 • Walenty
 • Hiacynt
 • Teodor
 • Hanna
 • Jacek
 • Tytus
 • Anna
 • Joachim
 • Grażyna
 • Wilhelm

26 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew

5/5 - (2)

6 komentarzy

 1. Bea
 2. Lidia
 3. Kamil
 4. Anna
 5. Anna
 6. Anna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Który z symboli najbardziej przypadł Ci do gustu. Zdecyduj się na jeden i odczytaj duchową wiadomość od gwiazd
Jeśli chcemy odkryć ukryte prawdy o nas samych, zwykle patrzymy w gwiazdy. W zodiaku i horoskopach szukamy tego, co na pierwszy rzut niewidoczne. Informacji, które są przed nami ukryte lub dla nas niedostępne. Wszechświat co już to uchyla przed nami rąbka tajemnicy. Zdradza nam szczątkowe�


Wybierz jedną z tych mandali i poznaj cechy, które wyróżniają Cię z tłumu
Nic tak nie świadczy o człowieku, jak jego spontaniczne decyzje.  Kiedy robimy coś błyskawicznie i bez zastanowienia na wierzch wychodzi prawda o tym, kim jesteśmy i co w życiu cenimy najbardziej. Spontaniczne wybory są szczere i zgodne z tym, kim naprawdę jesteśmy. Niektórzy z nas pozwal

Kim jesteś w egipskim horoskopie? Sprawdź, które bóstwo Cię reprezentuje i jakimi cechami obdarza
W egipskim Zodiaku (tak samo, jak w naszym) jest 12 znaków zodiaku.  Podział na nie jest jednak nieco inny niż w Zodiaku, którym się posługujemy. Do poszczególnych symboli należą konkretne dni w roku, a każdy ze znaków reprezentuje inne bóstwo. Zadaniem bogów jest pomoc i ochrona ludz