Horoskop dzienny

28 lipca

28-lipca

Horoskop dla urodzonych 28 lipca

28 lipca – horoskop ogólny

Wielka siła człowieka urodzonego w dniu 28 lipca polega na tym, że umie trzymać w ryzach swoją bujną osobowość i nigdy nie ma problemu z zapanowaniem nad sobą w jakiejkolwiek sytuacji. Dzięki temu zawsze zmierza dokładnie w wyznaczonym kierunku i nie zdarza mu się zbaczać z wyznaczonej drogi ani na chwilę, chyba że sam sobie udzieli na to pozwolenia w wyjątkowej sytuacji.

Nie jest człowiekiem specjalnie towarzyskim, gdyż gwarny tłum zaburza jego koncentrację. Toteż woli przebywać sam i nierzadko w oczach otoczenia uchodzi za odludka, ale nieraz nawet nie wie, jaką kto ma na jego temat opinię, ponieważ jest zbyt skupiony na sobie, by się tym interesować.

Ma zacięcie filozoficzne i stale prowadzi jakieś głębokie rozważania na poważne tematy, nic zatem dziwnego, że prymitywna rzeczywistość mało go obchodzi. Nie oznacza to jednak, by całkowicie się w niej nie orientował, gdyż przeciwnie, to, co ma z nim jakiś związek i może mieć dla niego jakieś znaczenie, jest przedmiotem jego wielkiej czujności i uwagi.

Jest to człowiek mądry, potrafiący wyznaczać sobie w życiu jasne cele i konsekwentnie do nich zmierzać. Nie lubi tracić czasu na próżne dywagacje czy niekonstruktywne działania, dlatego miałka rozmowa dla zabicia czasu na pewno go nie zachęci do osoby, która będzie się starała na siłę wyciągnąć go do ludzi.

Jest on też na tyle przebiegły, iż nie pozwoli nikomu zamydlić sobie oczu i wciągnąć się w jakiś podstęp, co czasami ludzie mogą wobec niego starać się uskuteczniać, gdyż nieraz uchodzi za człowieka flegmatycznego i nieszczególnie bystrego. Jednak każdy, kto będzie miał okazję to sprawdzić, srogo zawiedzie się na tym przekonaniu i na pewno nie będzie tego więcej próbował.

W ogóle człowiek ów wyróżnia się wieloma swymi cechami i zdolnościami na tle swego otoczenia, na co ludzie często patrzą niechętnym okiem, także dlatego, iż on wcale nie stara się ich do siebie zachęcić. Jak już było wspomniane, kompletnie mu na tym nie zależy, jednak oczywiste jest, że prędzej czy później będzie musiał nawiązać z kimś kontakt i wówczas może mieć z tym nie lada problem.

 

Zalety

Największą zaletę człowieka urodzonego w dniu 28 lipca bez wątpienia stanowi jego nieprzeciętny intelekt. Ma on szereg zdolności, które bardzo stara się rozwijać, jednak najbardziej rozwinięta jest jego inteligencja, do której nie można mieć żadnych zastrzeżeń.

Dzięki niej potrafi zachować czujność mimo tego, iż jest bardzo mocno skupiony na swym życiu wewnętrznym i swych rozmyślaniach. Potrafi także być przebiegły i jeśli tylko chce, sprawnie wywieść kogoś w pole, na ogół nie korzysta jednak z tej możliwości, a jedynie uniemożliwia innym oszukiwanie go.

Jest człowiekiem tolerancyjnym i wyrozumiałym pomimo tego, że sam nie zawsze jest tak traktowany, z przymrużeniem oka traktuje wszystko, co mówi się na jego temat w jego otoczeniu i nigdy nie zapieka się w gniewie, nawet jeśli miałby do tego powód. Nie zamierza też na nikim się mścić jeśli przyłapie kogoś na próbie oszukania go czy zaszkodzenia mu w inny sposób, a trzeba przyznać, że często zdarzają się wobec niego takie próby ponieważ ludzie uważają go za człowieka mało wyrobionego i niezaradnego.

 

Wady

Skłonność do wpadania w gniew z nieuzasadnionych powodów oraz do zazdrości to dwie największe cechy człowieka, który przyszedł na świat 28 lipca. Rzecz jasna nie zaskarbiają mu one sympatii otoczenia, mogą nawet być przyczyną poważnych animozji między nim a jego najbliższymi, trzeba bowiem przyznać, że nawet w stosunku do nich człowiek ów potrafi odczuwać źle skrywaną zawiść.

Jest trudny w obejściu i ma ciężki charakter, trzeba bardzo uważać, by go nie rozgniewać albo nie zniechęcić do siebie, w takim bowiem przypadku od razu traci chęć do utrzymywania kontaktów z ludźmi i trudno jest go do siebie na nowo przekonać. Rzadko daje drugą szansę wtedy, gdy ktoś szczególnie zajdzie mu za skórę, dlatego jego bliscy mają nie lada orzech do zgryzienia, jak go nie urazić, a jednocześnie zachować swoją indywidualność.

Zawsze chce dominować i rządzić innymi, nie poddaje się niczyjej władzy i gotów jest kruszyć o to kopie nawet w sytuacji, w której ze wszech miar najrozsądniej byłoby ustąpić. Potrafi także być bardzo przebiegły, a nawet fałszywy i jeśli tylko może mu się to przydać, nie waha się stosować podstępów także wobec ludzi, którzy mają jak najlepsze zdanie o jego uczciwości.

 

Predyspozycje osób z 28 lipca

Życie zawodowe człowieka urodzonego 28 lipca to niemal nieustająca walka. Stale chce on zajmować przodujące miejsce i wyróżniać się na tle innych, więc ciągle walczy ze swą konkrecją i nie zawsze robi to w sposób zgodny z zasadami moralnymi.

Jest jednak skuteczny i to mu się chwali, ponieważ rzadko zdarza się, by nie mógł dopiąć swego. Jest pracowity, a kiedy widzi przed sobą jasno wyznaczony cel, potrafi zdobyć się na niewyobrażalne wysiłki, więc mało rzeczy może umknąć jego pożądliwym rękom.

Umie również stosować podstępy i fortele i czasem nawet więcej im zawdzięcza niż swej pracy i poparciu życzliwych mu osób, zwłaszcza że ze znalezieniem tego ostatniego może mieć wielki problem zważywszy na swój trudny charakter.

Ma wielkie ambicje i na pewno nie zadowoli się byle czym, choć czasem zarzuca mu się, że owe aspiracje są nie do końca współmierne do posiadanych przez niego możliwości, on jednak na to nie zważa i zawsze chce dla siebie tego, co najlepsze. Na ogół wychodzi mu to na dobre, ponieważ jest w stanie osiągnąć niemal wszystko, o czym marzy.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 lipiec

 • roślina : macierzanka
 • zawody żeńskie : higienistka, kosmetolog, masażystka
 • charakter : opanowany, mądry, czujny, bystry, zazdrosny
 • kamień : szmaragd
 • zawody męskie : fryzjer, mechanik samochodowy, wulkanizator
 • zwierzę : nocek
 • kolory : żółty, beżowy, kanarkowy; błękit królewski

Imieniny 28 lipca

 • Antoni
 • Samson
 • Urban
 • Innocenty
 • Tymona
 • Tymon
 • Melchior
 • Wiktor

28 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew


Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba


Ten tajemniczy obrazek kryje w sobie, więcej niż myślisz. Przyjrzyj się mu, a zdradzi sekretny sposób, w który mówisz “kocham”
Słowa nie wyrażą ani połowy tego, co czujemy, czy myślimy.  Mamy w sobie znacznie więcej uczuć, przeczuć i emocji, niż jesteśmy w stanie wypowiedzieć. Kłębiące się w nas odczucia stanowią niezwykłą mieszankę, którą nawet nam samym trudno jest zdefiniować. Miłość też wyJak wychowywać dziecko i czego przede wszystkim go uczyć? Parę wskazówek odnajdziecie w gwiazdach
Pamiętasz urodziny swojego dziecka lepiej niż własne, więc prawdopodobnie znasz również jego znak zodiaku;) Nie możesz zapominać, że malec, którego kształtujesz, to człowiek, tylko mały. Jego charakter może bardzo różnić się od Twojego. Potrzeby oczywiście też. Choć podejście d

Wybierz jeden z afrykańskich symboli i sprawdź, co się pod nim kryje. Te znaki to coś więcej niż zwykłe kleksy i mają niebagatelne znaczenie
Symbole afrykańskie, zwane “adinkra” są powszechnie stosowane na całym “Czarnym Lądzie”. Najpopularniejsze są w Ghanie. Można je tam znaleźć wszędzie: na płótnie, na ścianach budynków, naczyniach ceramicznych i tym podobnych. Znakami tymi dekoruje się brzydkie i