29 lipca

29-lipca

Horoskop dla urodzonych 29 lipca

29 lipca – horoskop ogólny

Charakter człowieka urodzonego w dniu 29 lipca nie poddaje się żadnym regułom, więc bardzo trudno jest go jednoznacznie określić, jest bowiem towarzyski i otwarty na innych ludzi, ale jednocześnie dumny i nieraz daje im to odczuć.

Stara się wywierać na wszystkich wielki wpływ, niestety nie zawsze najlepszy, choć on sam zawsze uważa, że tak jak najbardziej jest. Sam jest ogromnie niepodległy i nie pozwala, by ktoś w jakikolwiek sposób naruszał jego autonomię choć w niewielkiej cząstce – jest na to bardzo wyczulony i łatwo można w ten właśnie sposób zrobić sobie z niego dozgonnego wroga.

Jest bardzo przedsiębiorczy, odważny i skłonny do walki o swoje. Często nawet przejawia tendencje wojownicze i angażuje się w konflikty bez żadnej wyraźnej przyczyny po to tylko, by pokazać, z jaką łatwością może pokonać każdego przeciwnika i – być może – odstraszyć ewentualnych agresorów.

Ceni sobie życie w luksusie, co jest głównie wyrazem jego wielkiej dumy i przekonania, że należy mu się wszystko, co najlepsze. Często jest wyniosły w stosunku do innych i na pewno nie z każdym będzie chętnie przestawał – ludzie, którzy są od niego w jego mniemaniu znacznie od niego gorsi pod jakimś względem raczej nie mogą liczyć na jego zbytnią poufałość.

Najbardziej ceni ludzi odważnych, głównie bohaterskich, gdyż jest wielkim romantykiem i ma wzniosłe idee. Dlatego też chce zawsze imponować wszystkim swą odwagą i nie ustępuje w żadnym sporze, nawet takim dotyczącym zupełnej błahostki. Gotów jest walczyć do ostatniego tchu o każdą rzecz nawet gdy nie jest ona dla niego szczególnie ważna, lecz najważniejszy jest dla niego duch walki i to, by pokazać, że go posiada.

Czasem nawet przejawia zbytnią agresję i ciężko jest mu nad nią zapanować, dlatego lepiej zejść mu z drogi niż angażować się z nim w bezpośrednie, otwarte starcie. Jest też bardzo zaciekłym oponentem w dyskusji, a trzeba przyznać, że ma wielką zdolność argumentowania i jasnego wyrażania swoich racji. Powoduje to, że niemal zawsze z takich starć wychodzi zwycięski i sztuka ta może mu oddać znaczne zasługi na wielu polach, tym bardziej, że umie ją, jak każdą swoją zdolność, doskonale wykorzystać.

 

Zalety

Niezależność i samowystarczalność człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 lipca, są godne najwyższej pochwały. Zasłużenie się nimi chełpi, ponieważ dzięki nim nigdy nie ogląda się na pomoc z zewnątrz, lecz bez względu na to, jak trudne jest zadanie, jakie ma przed sobą, zabiera się za nie bez żadnej zwłoki.

Kiedy czegoś dla siebie pożąda, nie oczekuje biernie, aż łaskawy los sam z siebie kiedyś mu to da, lecz podejmuje wiele wysiłków, by sobie na to uczciwie zapracować. Jest zdolny do wielkich czynów i wyrzeczeń, nie tylko na swoją rzecz, ale także w imię wyższych idei, jakie wyznaje czy też dla ludzi, których darzy uczuciem.

Jest wspaniałym przyjacielem, zaś w miłości nie stawia sobie żadnych granic i tylko z tego powodu gotów jest zrezygnować z części swej niezależności i oddać się we władanie osobie, którą kocha. Jest wielce nieustępliwy i nie można przekonać go do zmiany zdania jeśli sam nie uzna tego za stosowne. Jest to dla niego z wielką korzyścią, ponieważ nie jest podatny na wpływy, a jest to rozsądne zważywszy na to, iż sam zawsze najlepiej wie, co jest dla niego najlepsze.

 

Wady

Dużą wadę człowieka urodzonego w dniu 29 lipca stanowi jego nadmierna pewność siebie. Powoduje ona, że często nie zwraca uwagi na czające się wokół niego niebezpieczeństwa, a nawet jeśli widzi, że ktoś czyha na jego dobro, wydaje mu się, że ze wszystkim poradzi sobie bez zbytniego wysiłku.

Nie jest to oczywiście prawda i nie jest to człowiek wszechmogący, zatem często srodze przekonuje się o nieprawdziwości swego twierdzenia. Drugą jego złą cechę stanowi jego nieustępliwość, która często przybiera formę agresywności, wobec czego nie wszyscy ludzie chcą z nim obcować, zwyczajnie się go bojąc.

W gniewie jest zupełnie nieobliczalny i na próżno można starać się go uspokoić, dużo rozsądniej jest zejść mu po prostu z drogi i poczekać, aż się uspokoi, co jednak może trochę potrwać. Nie zważa przy tym zupełnie na to, iż może kogoś poważne zranić i nawet osoby, na których mu zależy, nie mają u niego żadnych specjalnych względów. Oczywiście ma to ujemny wpływ na jego życie osobiste i nieraz może stać się przyczyną, dla której straci miłość swojego życia.

 

Predyspozycje osób z 29 lipca

Człowieka urodzonego w dniu 29 lipca na pewno można nazwać materialistą, a jednak nigdy nie skupia się tylko i wyłącznie na zarabianiu pieniędzy, choć ma do tego wielką smykałkę. Jak nikt potrafi w sobie połączyć właśnie to dążenie z zacięciem filozoficznym, a także zdobytą dzięki temu mądrością, wobec czego potrafi doskonale, w odpowiedni dla siebie sposób oddziaływać na swoje otoczenie.

Umie właściwie urabiać opinię publiczną tak, jak mu się podoba, tym bardziej, że doskonale wychodzą mu wystąpienia publiczne, a także zwyczajnie bardzo lubi to robić. Umie kierować wielkimi grupami ludzi i manipulować nimi w taki sposób, by nie mieli do niego żadnych zastrzeżeń, a nawet byli o nim jak najlepszego zdania i czuli doń prawdziwą wdzięczność za to, co dla nich robi.

Przyciąga do siebie ludzi i we współpracy z nim może zajść naprawdę daleko, a nierzadko decyduje się ich wykorzystywać do swoich celów. Wychodzi mu to na tyle dobrze, że może zrobić na tym prawdziwą karierę bez większego wysiłku ze swej strony.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 lipiec

 • roślina : grusza
 • kolory : czerwony, beżowy, herbaciany; perłowy
 • zwierzę : myszołów
 • kamień : sodalit
 • charakter : otwarty, pewny siebie, odważny, wyniosły, dumny
 • zawody żeńskie : lekarka, zakonnica, asystentka
 • zawody męskie : egzaminator, szef kuchni, dealer

Imieniny 29 lipca

 • Maria
 • Olaf
 • Eugeniusz
 • Beatrycze
 • Flora
 • Rufin
 • Teodor
 • Marta
 • Prosper
 • Feliks
 • Faustyn

29 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew

5/5 - (2)

10 komentarzy

 1. 247
 2. Matii
 3. Kasia
  • baltazar
 4. Lena
  • Mateusz
 5. daria
 6. Mateusz
 7. Mateusz
 8. Anna

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


8 tybetańskich symboli szczęścia – który z nich podoba Ci się najbardziej?
Symbole szczęścia istniały w mitologii hinduskiej od czasów starożytnych.  Od zarania dziejów było ich 8, symbolizowały nauki Buddy, a ich zadaniem było przyciąganie dobrych wibracji do naszego życia. Wierzono w ich zbawienny wpływ, dlatego umieszczano je właściwie wszędzie: zdobiły


Wybierz pióro i sprawdź, który z pięciu typów osobowości posiadasz. Ten test sprawdza się w 87 proc.
Przez lata powstały liczne klasyfikacje i podziały na różne typy osobowości.  Są ich setki, a wszystkie one biorą pod uwagę inne parametry i cechy osobowości. Psychologowie również postanowili podzielić jakoś ludzi i ich typy charakterów. W tym celu na podstawie teorii kształtów i k

5 cech, które posiadają wszyscy spod znaku Bliźniąt. Z tym krótkim instruktażem zrozumiesz je lepiej
Osoby spod znaku Bliźniąt mają dwie różne osobowości.  Są dowcipne, dociekliwe i kreatywne, a przy tym złożone i czasami odizolowane. Ich charakter jest tak trudny, że niekiedy przydałaby się instrukcja obsługi, do ich zrozumienia. Te 5 rzeczy musisz koniecznie wiedzieć, jeśli prac