29 lipca

29-lipca

Horoskop dla urodzonych 29 lipca

29 lipca – horoskop ogólny

Charakter człowieka urodzonego w dniu 29 lipca nie poddaje się żadnym regułom, więc bardzo trudno jest go jednoznacznie określić, jest bowiem towarzyski i otwarty na innych ludzi, ale jednocześnie dumny i nieraz daje im to odczuć.

Stara się wywierać na wszystkich wielki wpływ, niestety nie zawsze najlepszy, choć on sam zawsze uważa, że tak jak najbardziej jest. Sam jest ogromnie niepodległy i nie pozwala, by ktoś w jakikolwiek sposób naruszał jego autonomię choć w niewielkiej cząstce – jest na to bardzo wyczulony i łatwo można w ten właśnie sposób zrobić sobie z niego dozgonnego wroga.

Jest bardzo przedsiębiorczy, odważny i skłonny do walki o swoje. Często nawet przejawia tendencje wojownicze i angażuje się w konflikty bez żadnej wyraźnej przyczyny po to tylko, by pokazać, z jaką łatwością może pokonać każdego przeciwnika i – być może – odstraszyć ewentualnych agresorów.

Ceni sobie życie w luksusie, co jest głównie wyrazem jego wielkiej dumy i przekonania, że należy mu się wszystko, co najlepsze. Często jest wyniosły w stosunku do innych i na pewno nie z każdym będzie chętnie przestawał – ludzie, którzy są od niego w jego mniemaniu znacznie od niego gorsi pod jakimś względem raczej nie mogą liczyć na jego zbytnią poufałość.

Najbardziej ceni ludzi odważnych, głównie bohaterskich, gdyż jest wielkim romantykiem i ma wzniosłe idee. Dlatego też chce zawsze imponować wszystkim swą odwagą i nie ustępuje w żadnym sporze, nawet takim dotyczącym zupełnej błahostki. Gotów jest walczyć do ostatniego tchu o każdą rzecz nawet gdy nie jest ona dla niego szczególnie ważna, lecz najważniejszy jest dla niego duch walki i to, by pokazać, że go posiada.

Czasem nawet przejawia zbytnią agresję i ciężko jest mu nad nią zapanować, dlatego lepiej zejść mu z drogi niż angażować się z nim w bezpośrednie, otwarte starcie. Jest też bardzo zaciekłym oponentem w dyskusji, a trzeba przyznać, że ma wielką zdolność argumentowania i jasnego wyrażania swoich racji. Powoduje to, że niemal zawsze z takich starć wychodzi zwycięski i sztuka ta może mu oddać znaczne zasługi na wielu polach, tym bardziej, że umie ją, jak każdą swoją zdolność, doskonale wykorzystać.

 

Zalety

Niezależność i samowystarczalność człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 lipca, są godne najwyższej pochwały. Zasłużenie się nimi chełpi, ponieważ dzięki nim nigdy nie ogląda się na pomoc z zewnątrz, lecz bez względu na to, jak trudne jest zadanie, jakie ma przed sobą, zabiera się za nie bez żadnej zwłoki.

Kiedy czegoś dla siebie pożąda, nie oczekuje biernie, aż łaskawy los sam z siebie kiedyś mu to da, lecz podejmuje wiele wysiłków, by sobie na to uczciwie zapracować. Jest zdolny do wielkich czynów i wyrzeczeń, nie tylko na swoją rzecz, ale także w imię wyższych idei, jakie wyznaje czy też dla ludzi, których darzy uczuciem.

Jest wspaniałym przyjacielem, zaś w miłości nie stawia sobie żadnych granic i tylko z tego powodu gotów jest zrezygnować z części swej niezależności i oddać się we władanie osobie, którą kocha. Jest wielce nieustępliwy i nie można przekonać go do zmiany zdania jeśli sam nie uzna tego za stosowne. Jest to dla niego z wielką korzyścią, ponieważ nie jest podatny na wpływy, a jest to rozsądne zważywszy na to, iż sam zawsze najlepiej wie, co jest dla niego najlepsze.

 

Wady

Dużą wadę człowieka urodzonego w dniu 29 lipca stanowi jego nadmierna pewność siebie. Powoduje ona, że często nie zwraca uwagi na czające się wokół niego niebezpieczeństwa, a nawet jeśli widzi, że ktoś czyha na jego dobro, wydaje mu się, że ze wszystkim poradzi sobie bez zbytniego wysiłku.

Nie jest to oczywiście prawda i nie jest to człowiek wszechmogący, zatem często srodze przekonuje się o nieprawdziwości swego twierdzenia. Drugą jego złą cechę stanowi jego nieustępliwość, która często przybiera formę agresywności, wobec czego nie wszyscy ludzie chcą z nim obcować, zwyczajnie się go bojąc.

W gniewie jest zupełnie nieobliczalny i na próżno można starać się go uspokoić, dużo rozsądniej jest zejść mu po prostu z drogi i poczekać, aż się uspokoi, co jednak może trochę potrwać. Nie zważa przy tym zupełnie na to, iż może kogoś poważne zranić i nawet osoby, na których mu zależy, nie mają u niego żadnych specjalnych względów. Oczywiście ma to ujemny wpływ na jego życie osobiste i nieraz może stać się przyczyną, dla której straci miłość swojego życia.

 

Predyspozycje osób z 29 lipca

Człowieka urodzonego w dniu 29 lipca na pewno można nazwać materialistą, a jednak nigdy nie skupia się tylko i wyłącznie na zarabianiu pieniędzy, choć ma do tego wielką smykałkę. Jak nikt potrafi w sobie połączyć właśnie to dążenie z zacięciem filozoficznym, a także zdobytą dzięki temu mądrością, wobec czego potrafi doskonale, w odpowiedni dla siebie sposób oddziaływać na swoje otoczenie.

Umie właściwie urabiać opinię publiczną tak, jak mu się podoba, tym bardziej, że doskonale wychodzą mu wystąpienia publiczne, a także zwyczajnie bardzo lubi to robić. Umie kierować wielkimi grupami ludzi i manipulować nimi w taki sposób, by nie mieli do niego żadnych zastrzeżeń, a nawet byli o nim jak najlepszego zdania i czuli doń prawdziwą wdzięczność za to, co dla nich robi.

Przyciąga do siebie ludzi i we współpracy z nim może zajść naprawdę daleko, a nierzadko decyduje się ich wykorzystywać do swoich celów. Wychodzi mu to na tyle dobrze, że może zrobić na tym prawdziwą karierę bez większego wysiłku ze swej strony.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 lipiec

 • roślina : grusza
 • kolory : czerwony, beżowy, herbaciany; perłowy
 • zwierzę : myszołów
 • kamień : sodalit
 • charakter : otwarty, pewny siebie, odważny, wyniosły, dumny
 • zawody żeńskie : lekarka, zakonnica, asystentka
 • zawody męskie : egzaminator, szef kuchni, dealer

Imieniny 29 lipca

 • Maria
 • Olaf
 • Eugeniusz
 • Beatrycze
 • Flora
 • Rufin
 • Teodor
 • Marta
 • Prosper
 • Feliks
 • Faustyn

29 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew


Twoja ocena

5 komentarzy

 1. Anna 24 marca 2020
 2. Mateusz 20 czerwca 2021
 3. Mateusz 20 czerwca 2021
 4. daria 28 sierpnia 2021
 5. Lena 27 września 2021

Dodaj komentarz

tarot online chińska wróżba

Sposób, w jaki zaciskasz pięści zdradza, jakim jesteś człowiekiem. Mówi np. jak zmieniasz się, gdy się zakochujesz
Nie wszystkie ruchy i gesty człowieka są wyuczone.  Niektóre wykonujemy machinalnie i bez zastanowienia. Każdy robi to po swojemu, nie analizujemy sposobu, w jaki podajemy komuś rękę na przywitanie, albo zaciskamy pięści. Okazuje się jednak, że wszystko, co czynimy, zwłaszcza te natur


Która korona drzewa zachwyciła Cię najbardziej? Wybierz zgodnie z sercem i odkryj, co czyni Cię wyjątkową osobą
Każdy dokonany wybór stanowi wyraz osobowości i charakteru człowieka. O człowieku świadczą nie tylko jego słowa, ale również, a może przede wszystkim zachowania i decyzje. To one najdobitniej pokazują nasze podejście do życia, wskazują motywacje, są odbiciem hierarchii wyznawanych pr

Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia