3 lipca

3-lipca

Horoskop dla urodzonych 3 lipca

3 lipca – horoskop ogólny

Wielkie ambicje człowieka urodzonego w dniu 3 lipca to bez wątpienia to, co najbardziej wyróżnia go na tle jego otoczenia.

Często również przejawia jakieś zdolności artystyczne i wówczas ma szanse na osiągnięcie nieprzeciętnego sukcesu w dziedzinie, w jakiej zdecyduje się działać.

Posiada jednak bardzo chwiejne usposobienie, zatem nie zawsze jest w stanie określić, czego tak naprawdę oczekuje od życia i zdążać w jednym, wybranym kierunku. Na szczęście jednak nadrabia swoją przedsiębiorczością i aktywnością. Ta druga cecha objawia się u niego głównie pędem do zmian i niechęcią do pozostawania ciągle w jednym miejscu, wobec czego człowiek ów chętnie i często podróżuje, czerpiąc ze swych wyjazdów pełnymi garściami jeśli chodzi o życiowe doświadczenie i rozmaite umiejętności.

Kiedy ma coś do zrobienia, bardzo sumiennie się z tego wywiązuje i nie lubi zaniedbywać swoich obowiązków nawet w imię wyższej konieczności, można mieć więc pewność, że nawet jego zmienność nie będzie miała na to najmniejszego choćby wpływu. Często jednak działa pod wpływem chwili, gdyż jest bardzo impulsywny i nie w każdej sytuacji umie zachować zdrowy rozsądek. Zwykle nie prowadzi go to do niczego dobrego, jednak dzięki swej zaradności na ogół umie zniwelować złe skutki swojego postępowania i rzadko zdarza się, by przyszło mu za nie naprawdę drogo zapłacić.

Ponadto człowieka urodzonego 3 lipca cechuje wielka wiara we własne możliwości oraz nadzieja, jaką żywi w przypadku każdego nowego przedsięwzięcia, że w pełni mu się powiedzie. Tak naprawdę pewność ta nie znajduje odniesienia do rzeczywistości, gdyż człowiek ów wcale nie dysponuje takimi możliwościami, jak mu się wydaje, ale właśnie dzięki temu, że o tym nie wie, nie wątpi w swe siły i nie boi się podejmować najtrudniejszych zadań.

Tak samo sprawa ma się w przypadku jego wysokich aspiracji, które w większości przypadków są kompletnie niewspółmierne do jego kwalifikacji, wobec czego czasami ponosi porażki kiedy wydaje mu się, że jak najbardziej jest w stanie podołać danemu przedsięwzięciu, a tak naprawdę brakuje mu do tego jakichś zdolności czy choćby życiowego doświadczenia.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 3 lipca jest ogromnie towarzyski, wesoły i skory do rozrywki. Nie lubi spędzać czasu sam w domu, lecz zawsze lgnie do innych ludzi, a oni chętnie widzą go pośród siebie, gdyż jest wesołym i bardzo przyjemnym kompanem.

Ma szerokie zainteresowania, dzięki czemu z każdym potrafi znaleźć wspólny język i w swym otoczeniu słynie jako osoba, z którą można prowadzić bardzo zajmujące rozmowy. Jest do wszystkich w pełni życzliwie nastawiony i ciężko znaleźć osobę, którą darzyłby swą antypatią, a nawet jeśli tak jest, to jest on zdecydowanie zbyt dobrze wychowany, by wobec kogokolwiek zachowywać się nieuprzejmie.

Jego życie jest bardzo urozmaicone i interesujące, jak jego osobowość, ponieważ nie lubi zbyt długo pozostawać w jednym miejscu. Wpływa tym też na egzystencję związanych z nim ludzi i są mu oni na ogół bardzo wdzięczni za to, że dba o ich rozrywki, a także edukację, którą zapewnia im zwykle podczas wyjazdów, jakie bardzo chętnie organizuje.

Człowiek  ten też jest bardzo wytrwały jeśli chodzi o dążenie do wyznaczonych celów, a jeśli szczególnie mu na jakimś z nich zależy, potrafi nawet wykazać się prawdziwą zaciętością i rzadko spotykanym uporem. Powoduje to, że nie ma sprawy, która nie mogłaby mu się powieść jeśli naprawdę jest zdecydowany, by doprowadzić ją do szczęśliwego końca i rzadko ponosi porażki, mimo iż często wydaje się to dziwne jego otoczeniu.

 

Wady

Zmienność charakteru i zachowania człowieka, który przyszedł na świat  w dniu 3 lipca, stanowi duży problem dla związanych z nim osób, ponieważ nie zawsze mogą oni na nim polegać i nieraz muszą domyślać się, o co tak naprawdę mu chodzi. Przez to obcowanie z nim czasem może być męczące, a niejednokrotnie również powoduje to szereg komplikacji i nieporozumień, nie można jednak liczyć na to, że się zmieni i z czasem nabierze więcej stateczności.

Bardzo zależy mu na zdobyciu uznania w swoim otoczeniu, a najlepiej sławy i by to osiągnąć, gotów jest wiele zrobić, nie zawsze zgodnie z obowiązującymi powszechnie zasadami czy normami moralnymi i nie zawsze w zgodzie z samym sobą. Jest człowiekiem bardzo samowolnym, chciałby w każdej sytuacji zachować pełną niezależność i nie znosi jakiejkolwiek kontroli nad sobą.

Bywa bardzo drażliwy kiedy ktoś wtrąca się w jego życie, choćby robił to w najlepszej wierze i nawet jego najbliżsi, którzy pragną tylko jego dobra, nie mają innego wyjścia, jak tylko to uszanować jeśli nie chcą mu się narażać i zamierzają pozostać z nim w dobrych stosunkach.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 3 lipca

Jeżeli człowiek, który przyszedł na świat w dniu 3 lipca, przejawia jakieś talenty artystyczne, dobrze byłoby, gdyby skupił wszystkie swe wysiłki na rozwijaniu ich. Jeśli bowiem będzie potrafił wykorzystać tkwiący w nim potencjał, może to zaprowadzić go na szczyt jego możliwości i sprawić, że osiągnie sławę, o jakiej marzy niemal przez całe życie.

Ma on również wrodzony talent do robienia interesów, bez względu na dziedzinę. Umie zwłaszcza spekulować i może na tym dorobić się prawdziwego majątku, tym bardziej, że na ogół los mu sprzyja i jest w stanie odnieść sukces znacznie szybciej i mniejszym nakładem pracy niż inni.

Potrafi bardzo zaciekle bronić swych interesów przed przeciwnościami losu czy zakusami konkurencji, dlatego przeważnie kiedy coś uda mu się zdobyć, nie wypuszcza już tego z rąk i nikt ani nic nie może mu zaszkodzić.

Najważniejszą wartością jest dla niego rodzina i to, by zapewnić jej odpowiedni status, nic zatem dziwnego, że bardzo zależy mu na pieniądzach i właściwie nigdy nie ma ich dość, ponieważ jednak potrafi je zarabiać, nie powinien mieć problemu z zaspokojeniem potrzeb swoich i swych najbliższych.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 lipiec

 • zawody żeńskie : dziennikarka, masażystka, kosmetyczka
 • charakter : przedsiębiorczy, zmienny, aktywny, towarzyski, wesoły
 • zawody męskie : barman, rzeźbiarz, sekretarz
 • kolory : biały, złoty, feldgrau; czekoladowy
 • roślina : magnolia
 • zwierzę : meduza
 • kamień : malachit

Imieniny 3 lipca

 • Miłosław
 • Longin
 • Józef
 • Mirosław
 • Jacek
 • Anatol
 • Radomir
 • Tomasz
 • Longina
 • Leon

3 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

5/5 - (2)

6 komentarzy

 1. Ola
 2. Kasia
 3. Ewa
 4. Myszak
 5. raczeQ
 6. roma

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Przyjrzyj się swoim dłoniom i policz ile masz na nich „bransoletek”. Ta prosta „matematyka” dostarczy Ci ważnych informacji m.in. na temat Twego zdrowia
Chiromancja lub czytanie z dłoni to starożytna sztuka, której korzenie sięgają kilku tysięcy lat.  Wywodzi się z hinduskiej astrologii, a pierwsza wzmianka o niej pochodzi z chińskiej książki „I Ching”. Interesował się nią nawet Arystoteles, który przekazał tę wiedzę Al


Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia

10 subtelnych sygnałów, świadczących, o tym, że partner nie jest naszą bratnią duszą. Mogłeś to przegapić
Istnieje multum artykułów na temat powinowactwa i pokrewieństwa dusz. Większość z nich jest ciekawych i można z nich wyciągnąć jakąś naukę. Tak bywa zwłaszcza w przypadku tych opartych na wiedzy profesjonalistów, którzy latami badają relacje, leczą te chore i pozwalają związkom w