3 lipca

3-lipca

Horoskop dla urodzonych 3 lipca

3 lipca – horoskop ogólny

Wielkie ambicje człowieka urodzonego w dniu 3 lipca to bez wątpienia to, co najbardziej wyróżnia go na tle jego otoczenia.

Często również przejawia jakieś zdolności artystyczne i wówczas ma szanse na osiągnięcie nieprzeciętnego sukcesu w dziedzinie, w jakiej zdecyduje się działać.

Posiada jednak bardzo chwiejne usposobienie, zatem nie zawsze jest w stanie określić, czego tak naprawdę oczekuje od życia i zdążać w jednym, wybranym kierunku. Na szczęście jednak nadrabia swoją przedsiębiorczością i aktywnością. Ta druga cecha objawia się u niego głównie pędem do zmian i niechęcią do pozostawania ciągle w jednym miejscu, wobec czego człowiek ów chętnie i często podróżuje, czerpiąc ze swych wyjazdów pełnymi garściami jeśli chodzi o życiowe doświadczenie i rozmaite umiejętności.

Kiedy ma coś do zrobienia, bardzo sumiennie się z tego wywiązuje i nie lubi zaniedbywać swoich obowiązków nawet w imię wyższej konieczności, można mieć więc pewność, że nawet jego zmienność nie będzie miała na to najmniejszego choćby wpływu. Często jednak działa pod wpływem chwili, gdyż jest bardzo impulsywny i nie w każdej sytuacji umie zachować zdrowy rozsądek. Zwykle nie prowadzi go to do niczego dobrego, jednak dzięki swej zaradności na ogół umie zniwelować złe skutki swojego postępowania i rzadko zdarza się, by przyszło mu za nie naprawdę drogo zapłacić.

Ponadto człowieka urodzonego 3 lipca cechuje wielka wiara we własne możliwości oraz nadzieja, jaką żywi w przypadku każdego nowego przedsięwzięcia, że w pełni mu się powiedzie. Tak naprawdę pewność ta nie znajduje odniesienia do rzeczywistości, gdyż człowiek ów wcale nie dysponuje takimi możliwościami, jak mu się wydaje, ale właśnie dzięki temu, że o tym nie wie, nie wątpi w swe siły i nie boi się podejmować najtrudniejszych zadań.

Tak samo sprawa ma się w przypadku jego wysokich aspiracji, które w większości przypadków są kompletnie niewspółmierne do jego kwalifikacji, wobec czego czasami ponosi porażki kiedy wydaje mu się, że jak najbardziej jest w stanie podołać danemu przedsięwzięciu, a tak naprawdę brakuje mu do tego jakichś zdolności czy choćby życiowego doświadczenia.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony w dniu 3 lipca jest ogromnie towarzyski, wesoły i skory do rozrywki. Nie lubi spędzać czasu sam w domu, lecz zawsze lgnie do innych ludzi, a oni chętnie widzą go pośród siebie, gdyż jest wesołym i bardzo przyjemnym kompanem.

Ma szerokie zainteresowania, dzięki czemu z każdym potrafi znaleźć wspólny język i w swym otoczeniu słynie jako osoba, z którą można prowadzić bardzo zajmujące rozmowy. Jest do wszystkich w pełni życzliwie nastawiony i ciężko znaleźć osobę, którą darzyłby swą antypatią, a nawet jeśli tak jest, to jest on zdecydowanie zbyt dobrze wychowany, by wobec kogokolwiek zachowywać się nieuprzejmie.

Jego życie jest bardzo urozmaicone i interesujące, jak jego osobowość, ponieważ nie lubi zbyt długo pozostawać w jednym miejscu. Wpływa tym też na egzystencję związanych z nim ludzi i są mu oni na ogół bardzo wdzięczni za to, że dba o ich rozrywki, a także edukację, którą zapewnia im zwykle podczas wyjazdów, jakie bardzo chętnie organizuje.

Człowiek  ten też jest bardzo wytrwały jeśli chodzi o dążenie do wyznaczonych celów, a jeśli szczególnie mu na jakimś z nich zależy, potrafi nawet wykazać się prawdziwą zaciętością i rzadko spotykanym uporem. Powoduje to, że nie ma sprawy, która nie mogłaby mu się powieść jeśli naprawdę jest zdecydowany, by doprowadzić ją do szczęśliwego końca i rzadko ponosi porażki, mimo iż często wydaje się to dziwne jego otoczeniu.

 

Wady

Zmienność charakteru i zachowania człowieka, który przyszedł na świat  w dniu 3 lipca, stanowi duży problem dla związanych z nim osób, ponieważ nie zawsze mogą oni na nim polegać i nieraz muszą domyślać się, o co tak naprawdę mu chodzi. Przez to obcowanie z nim czasem może być męczące, a niejednokrotnie również powoduje to szereg komplikacji i nieporozumień, nie można jednak liczyć na to, że się zmieni i z czasem nabierze więcej stateczności.

Bardzo zależy mu na zdobyciu uznania w swoim otoczeniu, a najlepiej sławy i by to osiągnąć, gotów jest wiele zrobić, nie zawsze zgodnie z obowiązującymi powszechnie zasadami czy normami moralnymi i nie zawsze w zgodzie z samym sobą. Jest człowiekiem bardzo samowolnym, chciałby w każdej sytuacji zachować pełną niezależność i nie znosi jakiejkolwiek kontroli nad sobą.

Bywa bardzo drażliwy kiedy ktoś wtrąca się w jego życie, choćby robił to w najlepszej wierze i nawet jego najbliżsi, którzy pragną tylko jego dobra, nie mają innego wyjścia, jak tylko to uszanować jeśli nie chcą mu się narażać i zamierzają pozostać z nim w dobrych stosunkach.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 3 lipca

Jeżeli człowiek, który przyszedł na świat w dniu 3 lipca, przejawia jakieś talenty artystyczne, dobrze byłoby, gdyby skupił wszystkie swe wysiłki na rozwijaniu ich. Jeśli bowiem będzie potrafił wykorzystać tkwiący w nim potencjał, może to zaprowadzić go na szczyt jego możliwości i sprawić, że osiągnie sławę, o jakiej marzy niemal przez całe życie.

Ma on również wrodzony talent do robienia interesów, bez względu na dziedzinę. Umie zwłaszcza spekulować i może na tym dorobić się prawdziwego majątku, tym bardziej, że na ogół los mu sprzyja i jest w stanie odnieść sukces znacznie szybciej i mniejszym nakładem pracy niż inni.

Potrafi bardzo zaciekle bronić swych interesów przed przeciwnościami losu czy zakusami konkurencji, dlatego przeważnie kiedy coś uda mu się zdobyć, nie wypuszcza już tego z rąk i nikt ani nic nie może mu zaszkodzić.

Najważniejszą wartością jest dla niego rodzina i to, by zapewnić jej odpowiedni status, nic zatem dziwnego, że bardzo zależy mu na pieniądzach i właściwie nigdy nie ma ich dość, ponieważ jednak potrafi je zarabiać, nie powinien mieć problemu z zaspokojeniem potrzeb swoich i swych najbliższych.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 3 lipiec

 • zawody żeńskie : dziennikarka, masażystka, kosmetyczka
 • charakter : przedsiębiorczy, zmienny, aktywny, towarzyski, wesoły
 • zawody męskie : barman, rzeźbiarz, sekretarz
 • kolory : biały, złoty, feldgrau; czekoladowy
 • roślina : magnolia
 • zwierzę : meduza
 • kamień : malachit

Imieniny 3 lipca

 • Miłosław
 • Longin
 • Józef
 • Mirosław
 • Jacek
 • Anatol
 • Radomir
 • Tomasz
 • Longina
 • Leon

3 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

5/5 - (2)

6 komentarzy

 1. Ola
 2. Kasia
 3. Ewa
 4. Myszak
 5. raczeQ
 6. roma

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Pijaństwo każdego ze znaków zodiaku ma inną dramaturgię. A Ty, co głupiego robisz, kiedy się upijesz?
Nie zachęcamy do picia alkoholu.  Ufamy jednak, że każdy z Was ma swój rozum i wie zarówno o pozytywnych stronach picia, jak i o tych negatywnych. Zrozumiałym jest, że od czasu do czasu potrzebujemy się „wychillować” w gronie przyjaciół. W umiarkowanych ilościach alkohol bar


W tej jednej kwestii astrologowie i psycholodzy są jednomyślni: pora roku, w której się urodziliśmy, ma niebagatelny wpływ na nasz charakter
Niezależnie od tego, co myślisz na temat astrologii, pora roku i tak miała wpływ na Twój charakter.  Musieli to przyznać nawet naukowcy i w tej jednej kwestii zgadzają się z astrologami. Przyznają, że doświadczenia matki w okresie ciąży można bezpośrednio powiązać z dzieckiem. Tak

Spójrz na ten obrazek i rozszyfruj, co przedstawia. Twoja wyobraźnia podpowie, jak wygląda Twa obecna sytuacja
Nasze życie wcale tak bardzo nie różni się od złudzenia optycznego.  Wiele sytuacji nas zaskakuje. Nie jesteśmy gotowi na niektóre wydarzenia, dziwią nas spontaniczne i na wskroś ludzkie reakcje naszego otoczenia itd. Bardzo wiele jednak zależy od naszej interpretacji. Często wpadamy w p