30 lipca

30-lipca

Horoskop dla urodzonych 30 lipca

30 lipca – horoskop ogólny

Ogromne wręcz zasługi człowiekowi urodzonemu w dniu 30 lipca oddaje jego umiejętność zachowania we wszystkim umiaru. Dzięki temu unika on wpadania w skrajności i nie zdarza mu się to nawet w takiej sytuacji, która w pełni mogłaby to uzasadnić.

Zawsze potrafi zachować równowagę i zdrowy rozsądek, co daje mu wielką przewagę nad ludźmi, którzy nie posiadają takich zdolności i często jest to powód jego zwycięstwa. Wyróżnia się swą siłą woli, twardym charakterem  i odwagą. Nieprzeciętna jest również jego mądrość życiowa, którą zaczyna gromadzić już w bardzo młodym wieku, zbierając życiowe doświadczenie i skrupulatnie ucząc się na własnych oraz cudzych błędach.

Życzliwie odnosi się do innych ludzi, niektórzy nawet uważają go za prawdziwie uroczego człowieka o ujmującej powierzchowności i takim samym wnętrzu. Wynika to z tego, iż nikogo nie udaje i nie stara się na siłę zrobić na ludziach wrażenia, ale czaruje ich swym wrodzonym wdziękiem bez żadnego wysiłku ze swojej  strony.

Często skupia na sobie całkowitą uwagę otoczenia, a także ma szansę zaistnieć w znacznie wyższych sferach, a po krótkim czasie zacząć wieść tam prym – może to jedynie wymagać od niego pewnej wytrwałości w działaniu, ale raczej nie powinien mieć z tym problemu, gdyż cechę tę również posiada w nieprzeciętnym stopniu. Jest ogromne prostolinijny.

Nienawidzi kłamstwa i zarówno sam nigdy się do niego nie posuwa, jak też nie akceptuje takiego zachowania u innych ludzi, nawet tak zwanego kłamstwa w dobrej wierze, które dla niego po prostu nie istnieje. Ma bardzo dużo odwagi cywilnej i  kiedy musi przyznać się do błędu, niezwłocznie to robi, nie uciekając się do żadnych wykrętów, ponieważ znajduje się to poniżej poziomu, który on reprezentuje.

Dla człowieka urodzonego 30 lipca ważna jest też władza. Dąży on do zdobycia znacznej potęgi, bowiem wie, że jeśli uda mu się ją zdobyć, będzie też miał szansę zdobyć hegemonię, choćby w swym najbliższym otoczeniu. Jest to jego wielka ambicja, jedna z najważniejszych i można mieć pewność, że nie spocznie, póki jej nie zaspokoi, dlatego tylko kwestią czasu jest to, by zajął jakieś ważne, naczelne względem innych stanowisko.

 

Zalety

Chyba nie będzie żadnej przesady w stwierdzeniu, iż najważniejszą zaletę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 30 lipca, stanowi jego umiejętność wykorzystywania wszystkich swoich zdolności i umiejętności.

Z każdego talentu, którego zalążek u siebie odkryje, potrafi zrobić wielki użytek i przekuć go w oszałamiający sukces. Swą wielką energię i wytrwałość mógłby spożytkować na niskie cele, takie jak choćby oddawanie się rozrywkom, on jednak już od młodego wieku przejawia wielką mądrość i roztropność i umie sobie wyznaczać dobre cele. Toteż koncentruje się na zdobyciu odpowiedniego wykształcenia, potem chce dla siebie wziąć jak najwięcej z życia, wybierając to, co najlepsze.

Umie korzystać z nadarzających się okazji i można mieć pewność, że nie zmarnuje żadnej szansy, jaką postawi przed nim los. Wie też, z kim warto trzymać i często obraca się w towarzystwie ludzi możnych i wpływowych, choć nie jest to wyrachowanie, a jedynie jego wrodzona intuicja.

Z niej również potrafi zrobić dobry użytek, jednak – co warte podkreślenia – we wszystkim potrafi zachować zdrowy umiar i także w tym przypadku nie zdaje się ślepo na jej głos, lecz wtedy, kiedy trzeba, słucha podpowiedzi swego zdrowego rozsądku.

 

Wady

Człowiek urodzony 30 lipca jest przeznaczony do wyższych rzeczy, jeśli zaś na skutek jego nieodpowiednich posunięć albo niekorzystnego dlań splotu okoliczności nie będzie mógł w pełni rozwinąć swego potencjału i zostanie skazany na odgrywanie roli drugoplanowej, na pewno nie będzie umiał pogodzić się z taką sytuacją.

Dlatego też jeśli nie uda mu się zająć naczelnego stanowiska, bardzo źle wywiązuje się ze swych obowiązków pod rządami kogoś i odnosi się do tej osoby z wyraźnym lekceważeniem. Powoduje to szereg jego kłopotów, lecz jest zbyt dumny, by się przed kimkolwiek ugiąć. Także w życiu uczuciowym nie jest skory do zrezygnowania ze swej niezależności, sam zaś wymaga od drugiej osoby całkowitego oddania, a nieraz nawet zrezygnowania ze swego życia osobistego i poświęcenia mu się w całości.

Jest przy tym ogromnie absorbujący – stale trzeba go chwalić, zwracać nań uwagę i zaspokajać jego liczne zachcianki albo przynajmniej pokazywać mu niemal ostentacyjnie, że się próbuje. Jest ciężki we współżyciu i bardzo władczy, wydaje mu się, że wszystko z przyrodzenia mu się należy i każdy powinien mu oddawać hołdy jako osobie zupełnie wyjątkowej.

 

Predyspozycje osób z 30 lipca

Jak już było wspomniane, dla człowieka urodzonego 30 lipca bardzo ważną, a nawet kluczową sprawą jest to, by nie mieć nad sobą żadnej władzy, a najlepiej sprawować ją nad innymi. Toteż raczej nie zrobi kariery ani nawet nie będzie dobrze wywiązywał się ze swoich obowiązków w sytuacji, gdy będzie musiał odgrywać rolę czyjegoś podwładnego i lepiej dla obu stron będzie, gdy to on będzie stroną dominującą.

Na największe sukcesy może liczyć w medycynie, wojsku, a także wszędzie tam, gdzie będzie pełnił funkcję kierowniczą albo na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za organizowanie jakichś wielkich przedsięwzięć. Doskonale czuje się, kiedy wie, że leży na nim wielka odpowiedzialność, wówczas bowiem rozpościera wielki wachlarz swoich możliwości i nic nie może go powstrzymać przed działaniem.

Chce wszystkim udowodnić, jak dobry jest w tym, co robi i nie można się nie zgodzić z jego przekonaniem. Często również inni mają korzyść z jego działań zawodowych, choć zwykle nie to jest jego celem i jest to jedyne skutek uboczny jego wysiłków.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 30 lipiec

 • zawody męskie : kucharz, stróż, ankieter
 • zawody żeńskie : położna, kelnerka, projektantka mody
 • kolory : fioletowy, morski, żółty; lazurowy
 • roślina : stulisz
 • zwierzę : mewa
 • charakter : silny, mądry, prawdomówny, energiczny, wytrwały
 • kamień : nefryt

Imieniny 30 lipca

 • Rościsław
 • Leopold
 • Piotr
 • Julita

30 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew

4.8/5 - (6)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Z którym mitologicznym stworzeniem łączą Cię gwiazdy i czemu?
Mity greckie były odpowiedzią na odwieczne ludzkie poszukiwania celu i sensu życia.  Istoty ze wszystkich mitologii świata powstały w podobnym celu. Miały reprezentować wszystkie nasze cechy, zarówno te dobre, jak i złe od dumy poprzez strach, nieodpowiedzialność, czy złośliwość. Wsz


Czy Twój związek przetrwa próbę czasu? Wybierz jedną z par nowożeńców i sprawdź, co na to gwiazdy
Wszystkim ludziom w związkach wydaje się, że będą one trwały wiecznie.  Każdy chce żyć długo i szczęśliwie. Ale czy istnieje metoda określenia, ile czasu spędzicie w związku? Czy będzie on krótki i namiętny, a może długi, oparty na przyjaźni i zaufaniu? Znaleźliśmy test, któ

7 typów miłości według starożytnych Greków. Doświadczyłeś wszystkich?
Miłość jedyną rzeczą, dzięki której ludzie żyją i przez którą umierają równie często. Uczucie to czyni nas prawdziwie ludzkimi. Sprawia, że porzucamy swoje przekonania, poglądy polityczne, czy religię. Dla najbliższej osoby jesteśmy w stanie poświęcić wszystko. Właśnie tym je