31 lipca

31-lipca

Horoskop dla urodzonych 31 lipca

31 lipca – horoskop ogólny

Ambicje człowieka urodzonego 31 lipca są na ogół bardzo szlachetne, ale nie każdy z jego otoczenia o tym wie, zatem nie wszyscy mogą go należycie docenić. Chce on dokonać w życiu czegoś znacznego i nierzadko łączy się to z pragnieniem ulżenia niedoli cierpiącym czy innego rodzaju wspomożeniem społeczności, w której człowiek ów żyje.

Posiada on nieprzeciętną intuicję, której bardzo mocno wierzy i nie zważa na to, że inni pukają się w głowę kiedy postępuje nie tak, jak nakazuje zdrowy rozsądek, lecz jak podpowiada mu ów głos wewnętrzny. Jemu to nie przeszkadza, bo sam wie, którą drogę wybrać i co jest dla niego lepsze.

Reputacja, jaką ma w swym otoczeniu, w ogóle nie jest przedmiotem jego zabiegów ani – tym bardziej – rozterek i nie zważa nigdy na to, jak na jego działania zapatrują się ludzie, z którymi ma do czynienia. Jest to dla niego nieważne tym bardziej, że postępuje zawsze w zgodzie ze swoim sumieniem, bo też nie ma powodu, by miał je mieć nieczyste skoro zachowuje się według wszelkich obwiązujących zasad – moralnych i prawnych, a  także obyczajowych.

Czasami jednak ma z tym pewne problemy, ponieważ ma silne instynkty i nie zawsze umie opanować swe gwałtowne emocje, zawsze za to potrafi naprawić złe skutki swoich nieostrożnych posunięć. Dlatego też nikt nie ma mu za złe na dłuższą metę jego niedobrych postępków, które są wynikiem jego słabości, a nie celowym krzywdzeniem innych, tym bardziej, że prawie nigdy nie rani nikogo, a jedynie czasem siebie.

Jego drugą ważną słabością, która może czasem ujemnie wpływać na jego stosunki z otoczeniem, jest jego pogoń za sensacją. Nie jest szczególnie dyskretny i kiedy dowie się czegoś pikantnego, drąży temat w sposób zupełnie nietaktowny, zatracając gdzieś swój umiar, który poza tym przejawia w bardzo wysokim stopniu.

Poza tym jednak jest to człowiek bardzo przyjemny w obcowaniu, szlachetny, prawy i godny zaufania. Nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu i śmiało można mu zaufać w najważniejszych kwestiach, jeśli bowiem da komuś słowo, z całą pewnością go dotrzyma, bez względu na okoliczności.

 

pozytywyZalety

Prawość człowieka urodzonego w dniu 31 lipca nie pozwala mu na nieuczciwe zagrania nawet gdyby mogło mu to oddać bardzo wielkie zasługi.

Jest ogromnie tolerancyjny i ma wiele zrozumienia dla cudzych błędów, dla swoich zaś nieszczególnie i to tylko w przypadkach, gdy potrafi naprawić swoje błędy, jeśli zaś nie, bardzo się nimi gryzie i może nawet nigdy o tym nie zapomnieć. Ma silnie zarysowane poczucie sprawiedliwości i nie tylko sam działa w jej ramach, ale też nieraz staje się jej obrońcą i wskazuje innym drogę, jaką powinni postępować.

Ma szlachetne, wysokie ideały, których trzyma się przez całe życie, a ponadto stale dąży do jak najpełniejszego rozwijania się pod względem duchowym. Może w tym osiągnąć naprawdę znakomite rezultaty i stać się osobą prawdziwie uduchowioną, niezważającą na uciechy ziemskiego życia i niewiedzącą, co to materializm. Także w sferze intelektualnej tkwi w nim wielki potencjał i jeśli zdecyduje się go rozwijać, może stać się naprawdę wybitną osobowością, zadziwiającą swą mądrością nie tylko najbliższe otoczenie.

 

Wady

Skrytość człowieka urodzonego 31 lipca często uniemożliwia mu nawiązywanie normalnych kontaktów z otoczeniem. Nierzadko bywa przyczyną jego samotności, bo nawet jeśliby chciał, nie zawsze potrafi wyjść do ludzi i się z nimi zwyczajnie zaprzyjaźnić. Nie to jednak jest jego największym problemem, a nawiązywanie normalnych relacji w sferze uczuciowej, ponieważ ma ogromny kłopot z zbliżeniem się do płci przeciwnej.

Często przeżywa męki nieodwzajemnionej miłości tylko  dlatego, że jest zbyt tchórzliwy i przewrażliwiony na swym punkcie – boi się śmieszności, więc woli trzymać się z dala i wzdychać do ukochanej osoby, patrząc, jak odchodzi ona z kimś innym. Brakuje mu też zdecydowania nawet gdy ma koło siebie kogoś, kogo darzy uczuciem i nie zawsze potrafi okazać swą miłość.

Powoduje to, że zwykle życie uczuciowe jest dla niego pasmem udręki płynącej z nieporozumień, a wszystko to wyłącznie na własne życzenie. Toteż najczęściej nie czerpie  z życia osobistego takiej satysfakcji, jak mógłby, gdyby tylko odrobinę zmienił swoje zachowanie.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 31 lipca

Człowiekowi urodzonemu 31 lipca wielkie zasługi, także na niwie zawodowej, oddaje jego bardzo silnie rozwinięta intuicja. Poza tym posiada on też wszechstronne zdolności, które predysponują go do osiągnięcia sukcesu w bardzo wielu dziedzinach, zaś wrodzona pojętność sprawia, że może sobie poradzić w każdej.

Na ogół poza karierą ważne jest też dla niego jak najpełniejsze rozwijanie się wewnętrzne – pod względem duchowym oraz intelektualnym i może z tego powodu stać się człowiekiem prawdziwie wybitnym, a nawet uzyskać sławę i przejść do historii jako niezwykła osobowość. Jest pracowity, sumiennie wywiązuje się ze swoich obowiązków, więc pracodawcy chętnie go wynagradzają i doceniają.

Ludzie zaś szanują go za jego prostolinijność i wielkie poczucie sprawiedliwości, bowiem nigdy nie zachowuje się nieuczciwie ani nie wywyższa się spośród innych. Przy wyborze zawodu musi jednak dbać o to, by nie wymagał on od niego wystąpień publicznych, ponieważ zdecydowanie nie jest to jego mocna strona i może to być dla niego ogromnie stresujące.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 31 lipiec

 • zawody męskie : biolog, ratownik medyczny, marynarz
 • charakter : ambitny, szlachetny, sprawiedliwy, uzdolniony artystycznie
 • zawody żeńskie : fizjoterapeutka, muzyk, krawcowa
 • kamień : rubin
 • zwierzę : pająk
 • kolory : błękitny, oliwkowy, lazurowy; bananowy
 • roślina : niezapominajka

Imieniny 31 lipca

 • Jan
 • Emilian
 • Lubomir
 • Ignacy
 • Helena
 • Adam
 • Iga
 • German

31 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Lew

horoskop Lew

4.5/5 - (2)

1 komentarz

 1. Danuta

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Myślisz, że nic Ci nie jest? Zdradzają Cię oczy! Wybierz jeden z obrazków i odkryj prawdę o Twym obecnym stanie ducha
 To, w jaki sposób postrzegamy świat, mówi o nas więcej, niż moglibyśmy przypuszczać. Obrazy, które widzimy, zawsze odzwierciedlają nasz stan bycia, elementy naszej osobowości i charakteru. Wszystko podlega naszej interpretacji, jest inaczej szeregowane i z czym innym kojarzone. Skojarzen


W której epoce czułbyś się najlepiej? Skonsultuj się z gwiazdami, by to sprawdzić
Niektórym z nas trudno jest znaleźć swoje miejsce w życiu.  To nie to, że zupełnie się w nim nie odnajdują. Wybierają karierę, miejsce zamieszkania, zakładają rodziny, ale mimo wszystko czują, że mocno odstają od świata, w którym żyją. Jakoś do niego nie pasują. Może być w ty

6 znaków, że właśnie odnalazłeś drugą połówkę swej duszy
Bliźniacze dusze lub płomienie to termin używany do opisania dwóch osób o tym samym sposobie postrzegania świata, energii i mocy, które wzajemnie się przyciągają do momentu ostatecznego spotkania.  Tak naprawdę bliźniacze dusze stanowią dwie połówki tego samego ducha, które są prze