6 lipca

6-lipca

Horoskop dla urodzonych 6 lipca

6 lipca – horoskop ogólny

Wielka kreatywność człowieka, który przyszedł na świat w dniu 6 lipca, powoduje, że nigdy nie brakuje mu pomysłów na zrobienie pieniędzy czy też wybrnięcie z jakiejś niefortunnej sytuacji, w której znalazł się na skutek niesprzyjających mu okoliczności.

Co więcej, pomysły te są na tyle dobre, że zazwyczaj udaje mu się je w pełni realizować, a nawet nie ma z tym żadnego problemu, bo też nie ma powodu, dla którego miałby ich nie zrealizować, skoro są w pełni dopracowane. Jest człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym i potrafiącym korzystać ze wszystkiego, czym obdarzył go los.

Wszystko wiedzie mu się jak najlepiej i tylko jeśli los wyjątkowo mu nie sprzyja, jego zamierzenia mogą się nie powieść, nic więc dziwnego, że ma to miejsce bardzo rzadko. Otoczenie nigdy mu tego nie zazdrości, ponieważ wszyscy, którzy go znają, wiedzą, że jest to człowiek, który dzięki swej dobroci zasługuje na wszystko, co mu się przytrafia dobrego. Jest bowiem prawy, szlachetny i sprawiedliwy.

Ma wysokie i czyste ideały oraz zasady, których twardo się trzyma i nie odstępuje od nich bez względu na okoliczności. Jest też wielkim estetą, ma wielkie wyczucie artyzmu i przyrody – doskonale rozumie się z ludźmi o równie wzniosłych upodobaniach, przez co jest jeszcze bardziej subtelny i godny pochwały.

Potrafi docenić wszystko, co dobre, piękne i szlachetne, nic zatem dziwnego, że sam taki jest skoro takie właśnie wartości wyznaje. Jest wielce wrażliwy i wyczulony na innych ludzi, więc bardzo łatwo nawiązuje z nimi kontakty i szybko zawiera przyjaźnie. Jak nikt rozumie ludzką naturę i ma dla niej wiele wyrozumiałości, mimo iż nad sobą samym stara się bardzo aktywne pracować i nie zamierza pobłażać swoim słabościom – stara się je jak najprędzej z  siebie wykorzenić i trzeba przyznać, że na ogół odnosi w tych działaniach bardzo dobre skutki.

Co więcej, człowiek urodzony 6 lipca bardzo lubi współdziałać z innymi i przedkłada to nad pracę czy życie w pojedynkę. Śmiało można powiedzieć, że bez innych ludzi nie umiałby funkcjonować i są mu oni koniecznie potrzebni w większości sytuacji.

 

pozytywyZalety

Największe zalety człowieka, który przyszedł na świat w dniu 6 lipca, bez wątpienia łączą się z jego stosunkiem do innych ludzi. Jest przede wszystkim do wszystkich w pełni życzliwie nastawiony i nigdy nie angażuje się w konflikty jeśli tylko uda mu się ich uniknąć.

Nie można powiedzieć, by był człowiekiem biernym albo tchórzliwym, ale jednak niechętnie walczy z kimkolwiek o swój interes, gdyż nade wszystko ceni sobie utrzymywanie dobrych kontaktów ze wszystkimi ludźmi, z jakimi ma styczność.

Mimo iż ma wrodzone wielkie poczucie godności, potrafi schować dumę do kieszeni i pierwszy wyciągnąć rękę na zgodę bądź ustąpić ze swoją stratą. We wszystkim jednak potrafi zachować zdrowy umiar i to jego kolejna wielka zaleta, bowiem na pewno nie pozwoli sobie wejść na głowę ani nikt nie będzie mógł go wykorzystywać, ponieważ doskonale widzi, kiedy ktoś próbuje manipulować jego dobrymi intencjami.

Jest bardzo przenikliwy, więc nikt nie może go oszukać i dzięki tej zalecie może uniknąć poważniejszych problemów, głównie na gruncie uczuciowym i w życiu zawodowym.

 

Wady

Bardzo ciężko jest znaleźć słabe strony bądź wady człowieka, który przyszedł na świat w dniu 6 lipca, być może dlatego, że potrafi je umiejętnie skrywać, choć pewniejsze jest wytłumaczenie, że wytrwale pracuje nad tym, by się ich jak najprędzej pozbyć.

Nie może jednak pozbyć się pewnej buty, którą okazuje mimo tego, iż wie, że nie jest to dobra cecha i czasem może ona rzutować na jego kontakty z osobami, które są szczególnie wyczulone na takie zachowania. Doskonale zdaje on sobie sprawę ze wszystkich swych zalet i jest świadom przewagi, jaką ma nad osobami, które nie zostały tak hojnie obdarzone przez los.

Na ogół stara się z tego powodu nie wywyższać, jednak w niektórych sytuacjach nie umie tego pohamować i pewna wyższość przebija spod jego wielkiej uprzejmości na tyle, że nie da się jej nie zauważyć.

Ponadto jest on bardzo nieodporny na krytykę i jeśli ktoś zwraca mu uwagę na jakieś jego ze zachowanie, nie tylko nie przyznaje się do tego choćby była to najszczersza prawda, ale także bardzo się złości i można w ten sposób zrobić sobie z niego zaciekłego wroga. Jest to tym bardziej dziwne, że poza tym człowiek ów jest pokojowo nastawiony i niczym nie można go tak do siebie zrazić, jak właśnie wytykaniem mu jego błędów.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 6 lipca

Sukces człowieka urodzonego w dniu 6 lipca jest tylko kwestią czasu, bez względu na to, w jakiej dziedzinie zdecyduje się działać, gdyż jest na niego poniekąd skazany.

Jeśli pochodzi z rodziny o umiarkowanym bądź niskim statusie społecznym, zazwyczaj udaje mu się wynieść znacznie wyżej ponad stan, z którego się wywodzi, niewykluczone, że osiągnie to dzięki korzystnemu małżeństwu, choć raczej nie można mu zarzucać, by było to wyrachowane działanie.

Jeśli zaś pochodzi z wpływowej rodziny, już w bardzo młodym wieku może osiągnąć sukces, ale wcale nie dlatego, że korzysta z dobrej reputacji i dorobku przodków, ale dzięki własnym wysiłkom i umiejętnościom. Co więcej, udane życie zawodowe zazwyczaj idzie u niego w parze z bardzo udanym pożyciem rodzinnym, głównie dlatego, iż człowiek ten we wszystkim umie znaleźć umiar i nigdy nie poświęca się tylko jednej dziedzinie swojego życia, ale dba, by rozwijało się ono harmonijnie na wielu poziomach.

Jest rozsądny, inteligentny i z głową potrafi korzystać ze wszystkiego, czym obdarzyła go natura, nie marnując żadnego ze swoich talentów, lecz wszystkie je pożytkując w jak najlepszym celu.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 6 lipiec

 • zwierzę : dziobak
 • roślina : storczyk
 • zawody żeńskie : projektantka mody, wizażystka, biofizyk
 • kamień : schryzokola
 • kolory : zielony, złoty, rudy; kasztanowy
 • charakter : szlachetny, prawy, subtelny, wrażliwy, pomocny
 • zawody męskie : sufler, opiekun, elektromechanik

Imieniny 6 lipca

 • Łucja
 • Gotard
 • Teresa
 • Zuzanna
 • Maria
 • Dominika

6 lipca – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Rak

horoskop Rak

4.1/5 - (10)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Przyjrzyj się twarzom i odpowiedz na pytanie, która z nich jest weselsza. Ten prosty test wskaże, która półkula mózgu Tobą rządzi
Istnieje teoria, że u każdego z nas dominuje jedna z półkul mózgowych.  Dotychczas to cechy, jakie posiadamy, naprowadzały naukowców na trop, jaka część rządzi konkretnym człowiekiem. Uważało się, że Ci, którzy mają mocniej rozwiniętą stronę lewą, mają zadatki na naukowców.


Jak widzą Cię inni? Jak postrzegasz się sam? Czy te obrazy są choć trochę podobne? Wybierz gejszę i sprawdź
Gdybyś mógł popatrzeć w lustro i zobaczyć to, co widzą inni, czy byłbyś przerażony?  Teraz może wydawać Ci się, że nie. Wmawiasz sobie, że osoby z Twego otoczenia znają Cię, jak własną kieszeń, a w ich oczach nie jesteś ani gburem, ani szaleńcem. Tutaj przychodzi pora na zaprze

Zodiakalni przyjaciele – sprawdź, z którym znakiem zodiaku jest ci po drodze
Nie zawsze pierwsze wrażenie, jakie robimy na innych, jest właściwe i mówi o nas prawdę.  Wiemy to doskonale, rzadko jednak pamiętamy o tym, że ta prawda tyczy się również innych osób. Choćbyśmy byli bardzo inteligentni, błyskotliwi i obdarzeni ogromną intuicją, nie zawsze jesteśmy