11 lutego

11-lutego

Horoskop dla urodzonych 11 lutego

11 lutego – horoskop ogólny

Dla człowieka, który przyszedł na świat w dniu 11 lutego, bardzo ważne są zaszczyty i pożąda ich dla siebie niejednokrotnie mocniej niż czegokolwiek innego. Ponieważ jest oryginalny i dzięki temu wyróżnia się na tle otoczenia, a ponadto mało kto tak jak on umie skupić się a tym, co ma w danym momencie do zrobienia, przeważnie udaje mu się osiągać cele i zdobywać szczyty.

Ponadto bardzo łatwo nawiązuje kontakty i już po kilku minutach rozmowy z kimś potrafi powiedzieć, czy dana osoba mu się do czegoś przyda i ich kontakty będą udane, czy też szkoda marnować na tego kogoś czas. Zaoszczędza to jednak nie tylko jego czas, ale też pozwala mu uniknąć wielu rozczarowań, a także problemów, które mogłyby wyniknąć ze złego ulokowania zaufania.

Trzeba przy tym przyznać, ze jeśli dojdzie do wniosku, że nowo poznana osoba nie może mu się do niczego przydać i na znajomości z nią nie uda mu się osiągnąć żadnych korzyści, nie zaprząta sobie nią więcej głowy i nie poświęca jej więcej uwagi, gdyż jest dość interesowny i osobiste korzyści, zwłaszcza materialne, są dla niego niezwykle istotne.

By osiągnąć swoje cele i wybić się w swym środowisku, nie cofa się przed różnego rodzaju intrygami i uciekaniem się do podstępów, a trzeba przyznać, że ma dużą łatwość intrygowania i manipulowania ludźmi, a niektórzy wręcz tańczą, jak im zagra. Jest bardzo uparty i twardo obstaje przy swoim zdaniu.

Nawet jeśli widzi, że jego zamierzenie nie ma szansy powodzenia, nie ustępuje, lecz jeszcze bardziej przykłada się do wykonania swego zadania, nawet jeśli wie, że ewentualne zwycięstwo będzie okupione wielkimi stratami.

Człowiek urodzony 11 lutego ma też bardzo silny temperament. Stale targają nim wielkie namiętności, których nie umie pohamować , głównie dlatego, że wybuchają w nim znienacka i z ogromną siłą, czasem jego samego zaskakującą. Nie walczy z nimi jednak szczególnie, lecz przeciwnie – ulega im i jego zachowanie jest w znacznej mierze uzależnione od tego, co odczuwa w danym momencie, nie trudno więc się domyślić, że bywa niestabilny i często zaprzecza sam sobie.

 

pozytywyZalety

Cechą, jaka w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 11 lutego niemal od razu rzuca się w oczy, jest jego niespotykana uprzejmość. Okazuje ją zawsze i wszędzie, wobec każdej osoby, z jaką ma do czynienia, nawet gdyby ona nie odwdzięczała mu się tym samym.

Wynika to z tego, iż jest bardzo kulturalny i dobrze wychowany i nawet jeśli nie darzy kogoś szczególną sympatią albo na przykład ma komuś coś za złe, ma zbyt wiele klasy, by mu to okazywać. Zawsze stara się wyjść z twarzą z najtrudniejszych sytuacji i nie schodzi poniżej pewnego poziomu, co nieraz wymaga od niego ogromnego samozaparcia, dlatego tym bardziej godna pochwały jest ta jego cecha.

Jest lojalny i jeśli ktoś mu pomaga, stara się odwdzięczyć tym samym, bez względu na to, czy jest to pożądane, czy jest to tylko jego własna inicjatywa.

Nigdy jednak nie narzuca się ze swoim wsparciem, ponieważ jest delikatny i bardzo dba, by nikogo nie urazić swoim postępowaniem i nie sprawić, by osoba, której chce pomóc, poczuła się skrępowana faktem, że korzysta z czyjegoś wsparcia. Świadczy to o jego wielkiej subtelności i wyczuciu taktu.

 

Wady

Wrodzona uprzejmość człowieka urodzonego 11 lutego jest na pewno cechą godną podziwu i najwyższego uznania, jednak można również uznać ją za wadę w tym aspekcie, że uniemożliwia wyczucie, kiedy jest on szczery, a kiedy jego życzliwość jest wymuszona i pokrywa niedobre uczucia, jakie względem kogoś żywi.

Próżno można namawiać go, by zaczął okazywać ludziom swą antypatię i przez to niektórzy mogą posądzać go o nieszczerość. Ponadto jest interesowny i z niektórymi osobami może przyjaźnić się wyłącznie dlatego, by coś mieć z tej znajomości, dlatego  również nigdy nie można być do końca pewnym czy przyjaźni się z kimś dla jego zalet, czy korzyści, jakie osoba ta wnosi do jego życia.

Jest nadmiernie przywiązany do pieniędzy i pogoń za nimi często przysłania mu inne wartości, nie widzi w tym jednak niczego złego i nie zamierza się zmieniać.

Ponadto jest nadmiernie pobłażliwy dla swoich zachcianek i nie widzi powodu, by pohamowywać swoje żądze. Przeciwnie, czyni im zadość na wszelkie możliwe sposoby, nie zważając na to, że często bywa to przyczyną jego różnorakich problemów.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 lutego

Mimo iż człowiek, który przyszedł na świat w dniu 11 lutego, wyróżnia się wielką siłą, dzięki której potrafi sobie skutecznie torować drogę w życiu i nie poddaje się żadnym przeciwnościom losu, to często siły tej nie wystarcza mu na zapanowanie nad własnymi emocjami i namiętnościami.

Jest to główny powód jego najważniejszych problemów, a w najgorszym razie może nawet uniemożliwić mu osiągnięcie szczytu możliwości. Wynika to głównie z tego, iż kiedy znajduje się w stanie najwyższego pobudzenia, w który wpada stosunkowo często, jest zdolny do popełnienia rzeczy, jakich normalnie nigdy by nie zrobił.

Jeśli jednak uda mu się w jakiś sposób nad sobą zapanować i przynajmniej zminimalizować swe wybuchy jeśli już nie umie wyeliminować ich zupełnie, może zwyciężyć wszystkich swoich wrogów, zarówno zewnętrznych – rywali, jak i wewnętrznych – swoje własne złe cechy i skłonności.

Jest to możliwe tym bardziej, że  ma w życiu sporo szczęścia i na ogół los mu sprzyja, niewielki więc musi ponieść wysiłek, by nieco mu pomóc.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 luty

 • charakter : uparty, impulsywny, oszczędny, zadufany
 • roślina : lilia
 • kolory : biały, fioletowy, rudy; mleczny
 • zawody żeńskie : reżyser, bibliotekarka, adwokat
 • kamień : granat
 • zawody męskie : rolnik, dyrektor, informatyk
 • zwierzę : daniel

Imieniny 11 lutego

 • Adolf
 • Adolfa
 • Wiktoria
 • Olgierd
 • Jonasz
 • Lucjusz
 • Maria
 • Seweryn
 • Bernadeta
 • Teodora
 • Łazarz
 • Benedykt
 • Grzegorz

11 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

5/5 - (2)

2 komentarze

 1. Erwin
  • Człowiek Bomba

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Udekoruj dom zgodnie z wolą gwiazd. Sprawdź jakie dodatki i bibeloty pasują do Twojego znaku zodiaku
W horoskopie znajdziesz wskazówki, dotyczące praktycznie każdej sfery życia.  Jeśli regularnie sprawdzasz, co szykują dla Ciebie gwiazdy, wiesz już pewnie, jak się ubierać, z kim spotykać, a nawet jak się umalować, zgodnie z wolą gwiazd. Nawet jeśli nie wierzysz w gwiezdne przepowiedn


Sposób noszenia torby lub plecaka wiele mówi o Twej naturze i osobowości. Wybierz jedną z postaci i przekonaj się o tym na własnej skórze
Nasza osobowość i żywiołowość przejawia się w różnych rzeczach.  Dla uważnego obserwatora nie ma aspektu życia, czy ludzkiego zachowania, z którego nie wyciągnąłby wniosków. Wszystko może być lustrem odzwierciedlającym naszą naturę, wystarczy tylko dobrze się przyjrzeć. W p

Jeden szczegół sprawi, że staniesz się dużo szczęśliwszy w związku. Zerknij w gwiazdy i sprawdź, co to za detal
Każdy z nas chce kochać i być kochanym.  Mamy przy tym odmienne charaktery. Jedni uwielbiają spędzać noce na długich rozmowach o wszystkim i niczym, inni przytuleni celebrować ciszę. Nie każdy lubi chodzić na randki. Niektórzy wolą wybrać się na koncert, czy do pubu. Czasami wystarcz