13 lutego

13-lutego

Horoskop dla urodzonych 13 lutego

13 lutego – horoskop ogólny

Najmocniejszą stroną człowieka, który przyszedł na świat w dniu 13 lutego, jest jego umiejętność działania w większej grupie. Nie tylko potrafi to robić bardzo sprawnie, ale też osiąga w tym znacznie lepsze sukcesy aniżeli wówczas, gdy działa w pojedynkę.

Ponadto jest ogromnie rozważny i niczego nie robi pochopnie. Każdy swój krok najpierw musi dokładnie przemyśleć pod każdym możliwym kątem i długo zastanawia się, jakie może ponieść konsekwencje. Takie zachowanie przejawia w każdej sytuacji, nawet w sprawach mało ważnych i mimo iż zajmuje mu to oczywiście sporo czasu, to jednak wychodzi mu na dobre, bo pozwala mu unikać poważniejszych  problemów.

Wyróżnia się wielką ambicją, która objawia się nie tylko w chęci osiągnięcia jak najwięcej, ale też w pragnieniu posiadania jak najlepszej opinii w swoim otoczeniu.

By być lubianym, często rezygnuje ze swojego zdania, zwłaszcza na rzecz kogoś, na kim bardzo mu zależy, co jednak otoczenie nie zawsze, wbrew jego oczekiwaniom, poczytuje mu za dobrą cechę i niejednokrotnie zarzuca mu brak indywidualności.

We wszystkich swych zabiegach odznacza się wielką wytrwałością, dlatego zazwyczaj udaje mu się osiągać zamierzone cele, choć zwykle następuje to dość późno przez to, że wszystko robi ostrożnie i dużo czasu poświęca na przemyślenia.

Ciekawe w przypadku człowieka urodzonego 13 lutego jest to, że mimo iż osiąga on doskonałe efekty we współdziałaniu, to ogólnie życie w samotności jest dla niego dobre i właściwie nie ubolewa mocno, gdy los przeznaczy mu samotność. Umie dodatnio wpływać na swoje otoczenie, ale doskonale czuje się we własnym towarzystwie i wcale nie tęskni za bujnym życiem towarzyskim.

Życie uczuciowe zaś często wiąże się dla niego z niemałymi komplikacjami, gdyż ciężko jest mu uświadomić sobie, że uczucie, które żywi do danej osoby, to właśnie miłość i nierzadko także nie chce do siebie dopuścić tej myśli, wybierając samotne życie, jednak taka sytuacja nie wychodzi mu na dobre, co często okazuje się dopiero po jakimś czasie.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 13 lutego posiada wrodzony dar wywierania dodatniego wpływu na swoje otoczenie we wszystkich dziedzinach życia.

Jest bardzo łagodny w obejściu i subtelny, za wszelką cenę dąży do osiągnięcia spokoju i pełnej harmonii, gdyż sytuacje konfliktowe wpływają bardzo ujemnie na jego samopoczucie i odbierają mu chęci do działania. Z tego powodu stara się nie angażować w żadne kłótnie i swary nawet gdy ma do tego powody i częściej woli ustąpić i na tym stracić, niż walczyć o swoje.

Często również występuje jako mediator między zwaśnionymi stronami i trzeba  mu oddać, że ma do tego spore predyspozycje, ponieważ posiada nieprzeciętne zdolności dyplomatyczne, a także umie łagodzić czyjeś emocje i gasić w zarodku najostrzejsze konflikty.

Jest osobą przyjemną, sympatyczną i uprzejmie nastawioną do wszystkich, z którymi ma do czynienia. Chętnie niesie pomoc potrzebującym i nie waha się poświęcać na to dużej części swojego czasu czy nawet pieniędzy, mimo iż zwykle nie ma ich za dużo.

 

Wady

Największą wadą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 13 lutego, jest jego materializm, który wprawdzie przejawia tylko w niektórych przypadkach, ale mimo to z jego powodu może zaprzepaścić swoją szansę na szczęście.

Wynika to głównie z tego, iż z powodów finansowych potrafi wyrzec się prawdziwej miłości, a jeśli tak się stanie, na pewno nie uda mu się już znaleźć szczęścia w życiu, ponieważ będzie miał poczcie, że zmarnował ważną szansę, zaś pogoń za pieniędzmi nie może mu dać poczucia spełnienia, nawet jeśli zgodnie ze swoimi oczekiwaniami dorobi się pokaźnego majątku.

Inna cecha, jaką zarzuca mu bardzo często otoczenie, to pewne zachowania, które trudno uznać za poprawne pod względem moralnym, a które mają za zadanie zapewnić mu święty spokój, na którym tak bardzo mu zależy. Często nie przejmuje się tym, czy żyje zgodnie z różnego rodzaju zasadami i ważne jest dla niego tylko to, by nie mieć poważniejszych trosk i problemów.

Nie zawraca sobie również wówczas głowy opinią, jaką na jego temat ma otoczenie, mimo iż poza tym bardzo mu zależy na własnej reputacji.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 13 lutego

Jak już było wspomniane, człowiek urodzony 13 lutego może osiągnąć największe sukcesy, gdy będzie współpracował z podobnymi do siebie ludźmi. Nie powinien działać w pojedynkę, przynajmniej na gruncie zawodowym, bo mimo iż jest pracowity i zdolny do wielkich wysiłków, to ma skłonność do nadmiernego dywagowania i zajmuje mu to znacznie więcej czasu niż innym ludziom,więc nie jest specjalnie wydajny.

Cecha ta daje mu się we znaki zwłaszcza w sytuacjach, które wymagają od niego błyskawicznych i zdecydowanych reakcji, ale on nawet w takich wyjątkowych momentach nie umie wziąć się w garść, tylko po swojemu rozważa każde za i przeciw wszystkich swoich kolejnych posunięć.

Jest nieodporny psychicznie i każda porażka łatwo go załamuje, dlatego kiedy znajduje się w jakichś szczególnie trudnych opałach, myśli tylko o tym, by jak najprędzej się z tego wykaraskać. Cechę te szczególnie silnie przejawiają kobiety urodzone 13 lutego, ponieważ nie potrafią radzić sobie w trudnych okolicznościach i łatwo tracą zdrowy rozsądek.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 13 luty

 • kamień : euklaz
 • charakter : ambitny, staranny, wytrwały, komunikatywny
 • kolory : biały, złoty, liliowy, stalowy
 • zwierzę : hiena
 • zawody męskie : krawiec, meteorolog, kurier
 • zawody żeńskie : hostessa, recepcjonistka, matematyk
 • roślina : krokus

Imieniny 13 lutego

 • Katarzyna
 • Gilbert
 • Julian
 • Beatrycze
 • Grzegorz
 • Jordan
 • Jakub
 • Kastor
 • Jan
 • Paweł
 • Jordana
 • Krystyna

13 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

3/5 - (2)

4 komentarze

 1. Asia
 2. Anna
 3. Melo
  • Paweł

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz obrazek ZEN, który podoba Ci się najbardziej i otrzymaj duchową wskazówkę, która pomoże Ci w życiu
Tarot Osho Zen to jeden z najpopularniejszych tarotów na świecie.  W jego skład wchodzą nie tylko zwykłe karty (arkana wielkie oraz małe), ale również karta Mistrza oznaczająca wyjście poza wszelkie ograniczenia (zarówno ducha, jak i ciała). Karty Zen to nie tylko zwykły tarot, łącz


Jaki jest Twój znak zodiaku w horoskopie indiańskim? Zobacz, jaki duch nad Tobą czuwa i gdzie Cię kieruje
Natywni mieszkańcy obu Ameryk mieli bardzo ciekawą kulturę i wierzenia.  Wierzyli np. że każda osoba od momentu urodzin przynależy do pewnego zwierzęcia, które obdarza ją swoimi cechami i pewną charakterystyką. Wielki niedźwiedź daje niestrudzone siły i wiarę we własne możliwości,

Czy jest jedna wada, do której za nic w świecie się nie przyznasz? Sprawdź, co na to gwiazdy
Wszyscy mamy zalety i wady.  O ile te pierwsze pielęgnujemy, o tyle drugie staramy się wyplenić. Niekiedy się to udaje, częściej jednak pozostają one z nami na życie, kształtując obraz tego, jacy jesteśmy naprawdę. Niektóre z naszych nawyków są naprawdę irytujące, często to rzeczy