20 lutego

20-lutego

Horoskop dla urodzonych 20 lutego

20 lutego – horoskop ogólny

Ogromna towarzyskość człowieka urodzonego 20 lutego powoduje, że jest on bardzo lubiany w swoim środowisku i praktycznie nie wie, co to samotność.

Gdziekolwiek się pojawia, towarzyszy mu grono znajomych i przyjaciół, jeśli zaś pojawia się w zupełnie nowym miejscu, gdzie nikogo nie zna, też zbyt długo nie zostaje sam, ponieważ bardzo łatwo nawiązuje kontakty i ludzie obdarzają go swoją sympatią już od pierwszego zetknięcia.

Jest bardzo dobroduszny i pogodny, zawsze ma dobry nastrój, a przynajmniej taką swą twarz pokazuje ludziom, nie widząc powodu, dla którego miałby im psuć dobry humor swoją kwaśną miną. Ponadto można z nim rozmawiać na wszystkie możliwe tematy i z każdym potrafi znaleźć wspólny język, co zaskarbia mu powszechną sympatię oraz opinię człowieka elokwentnego i mądrego.

Nic zatem dziwnego, że człowiek urodzony 20 lutego żyje w pełnej harmonii ze swoim otoczeniem i nie zdarzają mu się żadne kłótnie  z przyjaciółmi czy z rodziną. Daje mu to poczucie szczęścia i właściwie już niczego poza tym mógłby nie mieć, zazwyczaj jednak los jest dla niego łaskawy i człowiek ów dostaje jeszcze więcej.

Dość mocno zależy mu na tym, by osiągnąć dobry status materialny, nie czeka jednak na uśmiech kapryśnej fortuny, lecz przeciwnie – pracuje bardzo starannie i często zajmuje się prowadzeniem własnego biznesu, co zazwyczaj bardzo dobrze mu wychodzi. Doskonale wywiązuje się ze wszystkich swoich zobowiązań i uchodzi za człowieka bardzo skrupulatnego oraz godnego zaufania. Jego kontrahenci chętnie do niego wracają i polecają go innym, więc może na tym polu osiągnąć naprawdę duże sukcesy.

W ogóle człowiek ów jest bardzo uczciwy i ma silnie zarysowane poczucie sprawiedliwości, co przejawia się we wszystkich jego działaniach. Można mieć pewność, że nigdy nikogo świadomie nie oszuka ani nie zachowa się nie fair, bo nie pozwala mu na to wrodzone poczucie godności oraz sumienie.

Człowiekowi urodzonemu 20 lutego obok majątku, zależy też na tym, by wywierać niemały wpływ na swoje otoczenie i stara się to robić, przekonując innych do swojego zdania. Chce rządzić ludźmi, ale na szczęście nie są to rządy żelaznej ręki, ponieważ nie ma skłonności tyrana, bardziej zależy mu na tym, by inni pomagali mu w realizacji jego szlachetnych idei i zamierzeń. Sam bardzo dobrze dostosowuje się do zmieniających się warunków i okoliczności, dlatego ma wielkie szanse na wcielenie w życie swoich planów i zazwyczaj też udaje mu się przekonać do tego innych.

W ogóle wszystko, cokolwiek robi, wykonuje bardzo sprawnie i z imponującą zręcznością, bowiem nikt tak jak on nie potrafi godzić ze sobą przeciwieństw i wykorzystywać swych atutów, ukrywając słabe strony tak skutecznie, że nikt nawet nie podejrzewa ich istnienia, nawet osoby, które gotowe są przysiąc, że znają go na wylot.

 

pozytywyZalety

Niezwykłe w przypadku człowieka urodzonego 20 lutego jest to, że umie on tworzyć sobie zupełnie nowe możliwości, swoje słabe strony przekuwać w to, co ostatecznie buduje jego przewagę nad innymi ludźmi i nad wszelkimi przeciwnościami losu.

Ma niebywałą zdolność łączenia w spójną, idealnie działającą całość rzeczy na pozór do siebie niepasujących, które też nie mogą działać w pojedynkę albo niedobrze wywiązują się ze swoich ról.

Jest bardzo towarzyski i lubiany, chętnie pomaga innym i liczy też na ich wdzięczność, dzięki czemu tworzy ze swymi znajomymi siatkę wzajemnych zależności i powiązań. To powoduje, że nigdy nie zostanie pozostawiony sam sobie i zawsze będzie miał na kogo liczyć, gdy znajdzie się w jakiejś ciężkiej sytuacji, choć ze względu na jego zaradność i praktycyzm, którym wyróżnia się w swoim otoczeniu, być może sytuacja taka nigdy nie będzie miała miejsca.

Inną jego zaletą jest jego wygląd, o który dba bardzo starannie, bo uważa, że jest to jego wizytówka oraz oznaka szacunku dla ludzi, z którymi się spotyka. Posiada wrodzone wyczucie elegancji, a ponadto umie dopasować swój strój do okazji, wobec czego zawsze wygląda świetnie i przyciąga oczy tłumu.

 

Wady

Nieprzyjemną cecha człowieka, który przyszedł na  świat w dniu 20 lutego, jest jego niefrasobliwość jeśli chodzi o wypowiadane słowa.

By zapewnić sobie popularność albo określone reakcje u ludzi, obiecuje wszystkim, co tylko chcą i wypowiada pod ich adresem dokładnie takie słowa, jakie chcą od niego usłyszeć, ale nie dba, by się wywiązywać z tego, co powiedział. Wobec tego trzeba brać poprawkę na wszystko, co mówi i nie można dawać wiary jego zapewnieniom, wszystko to są bowiem jedynie populistyczne hasła, niemające nic wspólnego z rzeczywistością.

Najgorsze jednak jest to, że człowiek ów w ogóle nie przejmuje się, że ktoś przywiązuje wagę do jego słów i kompletnie nie rozumie, o co ludzie, którym naobiecywał niestworzonych rzeczy, mają do niego pretensje.

Lekceważy swe własne słowa, dlatego nie można być go do końca pewnym i trzeba sobie zostawiać w kontaktach z nim pewien margines zaufania, bo można się na nim srodze zawieść. Ponadto ma słabą pamięć, a raczej celowo udaje, że nie pamięta, że był z kimś na coś umówiony czy zobowiązał się coś zrobić, licząc, że w ten sposób osoby, które coś od niego wymagają, dadzą mu święty spokój.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 20 lutego

Wielkim problemem w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 20 lutego, jest jego chwiejność wewnętrzna i niestabilność życiowa.

W pokonaniu jej znacznie może mu pomóc małżeństwo i dopiero kiedy zawrze udany związek, jest w stanie wziąć się w garść i zacząć w końcu robić coś konstruktywnego ze swoim życiem, wcześniej bowiem tylko miota się bez sensu i przemieszcza z miejsca na miejsce, a jego nieregularne działania nie przynoszą żadnych pozytywnych skutków.

Jednak szanse na odniesienie sukcesu ma jedyne wtedy, gdy jego małżeństwo będzie szczęśliwe i harmonijne, bo wtedy owa harmonia przeniesie się na pozostałe dziedziny jego życia. Jeśli jednak zaangażuje się w związek, który nie będzie mu mógł dać szczęścia i spełnienia, jest to dla niego jeszcze gorsza sytuacja aniżeli samotność, bowiem wtedy już można mieć pewność, że stanie się człowiekiem bardzo nieokrzesanym i sam nie będzie wiedział, czego chce.

Nie będzie też potrafił określić, czego jeszcze oczekuje od życia i najprawdopodobniej skupi się jedynie na roztrząsaniu swoich problemów rodzinnych, a nie na jakichś konstruktywnych działaniach mających na celu poprawę jego życiowej sytuacji.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 20 luty

 • kolory : złoty, biały, wiśniowy, winny
 • charakter : przyjazny, towarzyski, spokojny, uczciwy, sumienny, sprawiedliwy
 • kamień : malachit
 • roślina : pelargonia
 • zwierzę : pingwin
 • zawody żeńskie : biofizyk, astronom, kosmetolog
 • zawody męskie : komornik, adwokat, wulkanizator

Imieniny 20 lutego

 • Leona
 • Ludomiła
 • Franciszek
 • Zenobiusz
 • Walery
 • Hiacynta
 • Elżbieta
 • Nila
 • Julia
 • Jan
 • Ludomir
 • Ulryk
 • Lubomir
 • Ludomił
 • Eustachy
 • Leon

20 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

5/5 - (2)

4 komentarze

 1. Mariusz
 2. Rafal
 3. M
 4. Wiktoria

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Dlaczego wciąż jesteś singlem? Gwiazdy mają na ten temat kilka teorii…
Każdy z nas ma za sobą bagaż doświadczeń, które w pewnym stopniu kształtują jego życie. Przebyte związki i miłosne zawody pozostawiają po sobie ślad, który ciężko jest wymazać. Odbija się to zwykle na naszym charakterze, zasadach i upodobaniach. Niektórzy, Ci bardziej dotknięci,


Który z symboli najbardziej przypadł Ci do gustu. Zdecyduj się na jeden i odczytaj duchową wiadomość od gwiazd
Jeśli chcemy odkryć ukryte prawdy o nas samych, zwykle patrzymy w gwiazdy. W zodiaku i horoskopach szukamy tego, co na pierwszy rzut niewidoczne. Informacji, które są przed nami ukryte lub dla nas niedostępne. Wszechświat co już to uchyla przed nami rąbka tajemnicy. Zdradza nam szczątkowe�

3 znaki zodiaku, której najszybciej doprowadzą Cię do szaleństwa
Każdy z nas ma zalety i wady.  Naszych plusów i minusów nie da się ująć w słowa i przedstawić w formie zestawienia. Niektóre cechy są dobre lub złe (zależnie od okoliczności). Niektórzy z nas stanowią jednak mieszanki wybuchowe o tak skomplikowanej i „zakręconej” naturze