21 lutego

21-lutego

Horoskop dla urodzonych 21 lutego

21 lutego – horoskop ogólny

Beztroska i wielkie poczucie humoru człowieka urodzonego w dniu 21 lutego sprawiają, że nie przejmuje się on swoimi problemami, a ponadto potrafi skutecznie i na długo poprawiać nastrój osobom ze swojego otoczenia.

Jest gościnny i chętnie przyjmuje u siebie znajomych i przyjaciół. W ogóle najchętniej spędzałby czas właśnie w taki wesoły, beztroski sposób, zamiast marnować go na pracę i wysiłki, które przynoszą mało pozytywnych rezultatów.

Nie można raczej jednoznacznie sklasyfikować go jako człowieka o braku wyraźnie zarysowanego charakteru, jednak niektóre osoby z jego otoczenia często mogą  mu to zarzucać, a  to dlatego, że wydaje się niemal zupełnie obojętny na poważne sprawy, zarówno cudze, jak i swoje własne.

Wyróżnia się wielkim spokojem i mało jest rzeczy, które mogą go wyprowadzić z równowagi. Obok towarzyskich spotkań, jego ulubionym zajęciem jest oddawanie się wypoczynkowi i robi to bardzo często, nawet jeśli tak naprawdę nie ma po czym odpoczywać.

Najważniejsza jest dla niego jego wygoda i na pewno nie zrezygnuje z niej, by pomóc komuś rozwiązać jego problem, gdyż jest mało empatyczny i niewiele poza własnym życiem, zwłaszcza jego przyjemniejszą stroną, go interesuje.

Jest człowiekiem mało odważnym,a jeśli w jakiejś sytuacji czuje się niepewnie albo wręcz odczuwa strach, stara się pokryć swoje zmieszanie kpinami albo dowcipkowaniem, chociaż nie zawsze jest to na miejscu. Tak naprawdę jednak złe doświadczenia paradoksalnie wychodzą mu na dobre, bo nie pustoszą jego psychiki jak to ma miejsce u innych ludzi, ale wzbogacają go duchowo i pozwalają mu uodpornić się na kolejne ciosy od życia.

Mimo iż człowiek urodzony 21 lutego jest łagodny w obejściu i na co dzień wyróżnia się swoją subtelnością, bardzo nie lubi, gdy ktoś mu się przeciwstawia i może być wówczas bardzo nieprzyjemny. W gniewie jest gwałtowny i zaciekły, dlatego lepiej nie doprowadzać go do takiego stanu, tym bardziej, że sam wcale nie jest skłonny do wpadania w gniew i cen sobie życie z otoczeniem w zgodzie i w harmonii.

 

pozytywyZalety

Mimo iż człowiekowi urodzonemu 21 lutego otoczenie często zarzuca słabość charakteru i tchórzliwość, tak naprawdę jest on niejednokrotnie znacznie silniejszy psychicznie i odporny niż inni ludzie. Porażki nie załamują go, lecz wzbogacają w cenne życiowe doświadczenie i pozwalają mu rozwijać się wewnętrznie, więc właściwie swoje słabości umie przekuwać w podwaliny późniejszego sukcesu.

Jest towarzyski, gościny i dla każdego ma dobre słowo. Na sercu leży mu dobro innych ludzi oraz zwierząt i nierzadko aktywnie działa na rzecz poprawiania ich bytu. Przyjaźnie odnosi się do swojego otoczenia, nikogo z rozmysłem nie krzywdzi ani nawet nie ucieka się do plotkowania czy niewybrednych żartów na czyjś temat, które mogłyby zranić osobę zainteresowaną.

Jest uczuciowy i namiętny, osobie, którą kocha, może rzucić świat do stóp. W ogóle lubi on sprawiać ludziom przyjemności i wyświadczać dobre uczynki, więc robi to, kiedy tylko ma czas i kiedy nadarza się okazja. Trzeba przy tym przyznać, że jest to zawsze dla niego spore wyrzeczenie, kiedy robi coś dla innych zamiast leżeć na kanapie, bo jest dość leniwy i trudno jest mu zrezygnować z własnej wygody.

 

Wady

Kiedy człowiek urodzony 21 lutego jest zakochany, nie jest najprzyjemniejszy dla otoczenia i czasem trudno znieść jego chwiejne zachowanie.

Jego umysł jest zupełnie opanowany przez emocje, jakich doznaje i wzruszenia, które dodatkowo sam sobie celowo intensyfikuje, nie umie więc na niczym się skupić i ciężko jest mu cokolwiek zrobić. Nie potrafi być wytrwały ani też nie wykazuje niemal żadnej siły oporu, więc torowanie sobie drogi w życiu jest dla niego wyzwaniem przekraczającym jego możliwości.

Poza tym człowiek urodzony 21 lutego jest dość zarozumiały i nieraz ma problemy z dochowaniem dyskrecji. Ta ostatnia cecha bardzo często jest przyczyną jego problemów z otoczeniem i przez nią nawet mogą dobiegać kresu jego przyjaźnie, jednak mimo iż doskonale widzi, jak wielkie problemy sobie czyni poprzez swój niepohamowany język, nie umie albo nie chce tego zmienić.

Czasami również jest zbyt wrażliwy psychicznie i bardzo podatny na wpływy. Zła atmosfera otoczenia może wpłynąć na jego samopoczucie tak bardzo, że zupełnie odechce mu się działania i wpadnie w stan, z którego bardzo trudno będzie go wydobyć jego najbliższym.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 21 lutego

Trzeba z przykrością przyznać, że zazwyczaj ciężko jest osiągnąć znaczny życiowy sukces człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 21 lutego.

Wpływ na to ma wiele czynników, przede wszystkim fakt, że natura nie obdarzyła go zbyt hojnie zdolnościami i talentami, ale nawet gdyby się tak stało, prawdopodobnie nie umiałby ich odpowiednio spożytkować i tylko by je zmarnował. Wynika to z tego, iż nie jest szczególnie ambitny i nie ma wielkich wymagań ani względem swojego życia, ani siebie.

Mógłby nawet spędzić życie leżąc na kanapie i do szczęścia wystarczyłoby mu jedynie zaspokajanie najbardziej podstawowych potrzeb, najważniejszy jest dla niego bowiem święty spokój. By go osiągnąć, gotów jest niejednokrotnie zupełnie wyrzec się przyjemności, ale i negatywnych stron tego świata i całkowicie się od niego odciąć, żyjąc w swym własnym światku.

Trudno takie życie nazwać pełnym i zazwyczaj jest to jedynie wegetacja, ponieważ jednak jemu zdaje się odpowiadać, nikt nie powinien w to ingerować, zresztą i tak nic nie można zrobić wbrew jego woli, bo na pewno nikomu nie pozwoli zakłócić swojego wymarzonego spokoju.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 21 luty

 • zawody żeńskie : sekretarka, farmaceutka, tancerka
 • roślina : hortensja
 • zawody męskie : dealer, wulkanizator, trener
 • kolory : szary, pomarańczowy, zieleń zgniła; zieleń butelkowa
 • zwierzę : płetwal błękitny
 • kamień : euklaz
 • charakter : spokojny, beztroski, gościnny, przyjazny, pamiętliwy, romantyczny

Imieniny 21 lutego

 • Piotr
 • Eleonora
 • Robert
 • Kiejstut
 • Henryka
 • Feliks
 • Natalis

21 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

5/5 - (1)

4 komentarze

 1. Gie Ef
 2. Malgo
 3. Rush
 4. Adam sułkowski

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Która z postaci na obrazku jest najmłodsza? Zastanów się i wskaż odpowiednią sylwetkę. Test pokaże, jak oceniasz ludzi
Każda nasza decyzja niesie ze sobą określone skutki i ma spore znaczenie. Wszystkich naszych życiowych wyborów dokonujemy z określonego powodu i „po coś”. Nie zawsze wybieramy to, co najlepsze i najsłuszniejsze, czasami kierujemy się tym, co nam się bardziej podoba, co bardziej


Co mówi o nas ciało? Okazuje się, że wiele. Wyciągnij kciuk, tak jakbyś „dawał lajka” i sprawdź, jaka cecha wyróżnia Cię z tłumu
Wierzymy, że wiele informacji na nasz temat ukrytych jest w podświadomości.  Ufamy horoskopom i zaglądamy w gwiazdy. Chętnie korzystamy z wszelkiej maści testów psychologicznych, byle tylko odkryć w sobie coś nowego, uchylić rąbka tajemnicy swej wielowymiarowej natury. Dzieje się tak, p

Rzuć okiem na obrazek i wybierz kształt, który dostrzegłeś najszybciej. Poznaj cytat, który pasuje do Ciebie najbardziej
Każdy z nas jest inny.  Inaczej postrzegamy świat oraz ludzi i oceniamy ich według innych kryteriów. Definiuje nas wiele rzeczy, od cech charakteru, poprzez życiowe postawy i podejmowane w społeczeństwie role. Mamy różne osobowości i temperamenty. Któż z nas nie miał problemu, kiedy zo