22 lutego

22-lutego

Horoskop dla urodzonych 22 lutego

22 lutego – horoskop ogólny

Wrażliwość człowieka urodzonego 22 lutego predysponuje go do typowo filozoficznych rozważań i rozmyślań. Jest on wobec tego dość bierny życiowo, gdyż jest mocno skupiony na swoim wnętrzu i nie zawsze potrafi sobie poradzić z przeciwnościami losu. Wynika to z tego, iż nie zawsze orientuje się w bieżącej sytuacji, a często nawet jest w niej zupełnie zagubiony i nie do końca jest w stanie powiedzieć, co się z nim dzieje.

Jeśli jednak ma przed sobą jakieś ważne zadanie i zależy mu na wykonaniu go, umie wziąć się w garść, zakasać rękawy i zabrać się do wytrwałej pracy. W dodatku wykazuje się wielką zręcznością i zawsze wie, jaką metodę działania zastosować, by była ona najskuteczniejsza i zagwarantowała mu niemal w zupełności powodzenie jego misji.

Ponadto człowiek urodzony 22 lutego, mimo swej wrażliwości, posiada niebywały hart ducha i niepospolite zdolności umysłowe. Ma szerokie zainteresowania, ale najbardziej zależy mu na zgłębianiu tajemnic metafizycznych i ludzkiej natury. Pociąga go wszystko, co niezwykłe, niebanalne i do końca nie odkryte, ma nadzieję być pierwszym człowiekiem, który tego dokona i dzięki temu czynowi przejdzie do historii.

Wobec innych ludzi człowiek urodzony 22 lutego jest bardzo sympatyczny, dobrotliwy, a nawet serdeczny. Cechy te okazuje w kontaktach z każdym i dlatego łatwo nawiązuje przyjazne stosunki, które następnie przeradzają się w przyjaźnie, nierzadko wieloletnie czy nawet do przysłowiowej grobowej deski. Jest godny zaufania, ponieważ wyróżnia się swoją dyskrecją. Nie trzeba nawet przypominać mu, że dany sekret ma zachować tylko dla siebie, ponieważ w jego przypadku rozumie się to samo przez się.

W interesach bardzo ważne są jego intuicja i przenikliwość i dzięki tym cechom jest bardzo dobrym współpracownikiem, jednak we znaki może się dawać jego flegmatyzm i skłonność do popadania w zamyślenie w najmniej odpowiednim momencie, dlatego ktoś stale musi nadzorować wykonywaną przez niego pracę, by był w niej wydajny. Mimo to jednak ludzie chętnie z nim współpracują, bo wiedzą, że mogą na nim polegać, a także chętnie przejmuje na jakiś czas cudze obowiązki jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 22 lutego jest przede wszystkim bardzo pożyteczny i cecha ta jest bardzo widoczna we wszystkich dziedzinach życia. Chętnie pomaga innym, gdyż jest pracowity, a ponieważ we wszelkim działaniu wyróżnia się wielką ostrożnością i skłonnością do namysłu, przeważnie wszystko, czego się tyka, wychodzi mu na dobre.

Jest skromny i nawet jeśli odniesie oszałamiający sukces, z pewnością nie zmieni się na gorsze, przynajmniej w tym aspekcie. Potrafi doceniać ludzi i dla każdego umie znaleźć dobre słowo, motywując go tym do pracy i wprawiając go w dobre samopoczucie.

Jest też tolerancyjny i nawet jeśli ktoś gniewa się na niego za jego flegmatyczność czy popadanie w nieustanne zamyślenie, nie ma o to pretensji, bo ma na tyle samokrytycyzmu, że widzi swoje słabe strony i nierzadko również stara się z nimi walczyć.

Zazwyczaj jednak jest to próżny wysiłek i człowiek urodzony 22 lutego doskonale o tym wie, więc po prostu stara się swoje złe cechy równoważyć dobrymi i na rozmaite sposoby przeciwdziałać problemom wynikającym z jego nie zawsze dobrego charakteru.

 

Wady

Największą wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 22 lutego, stanowi jego skłonność do pobłażania swoim słabostkom i zaspokajania swoich zachcianek. Oczywiście gdyby to zdarzało się od czasu do czasu, można by przymknąć na to oko, jednak te jego tendencje są na tyle częste, że mogą być dla niego poważnym zagrożeniem, wiążącym się na przykład z nałogami.

Ponadto człowiek ów często bywa nieuważny, wobec czego może popełniać błędy i kompletnie nie zdawać sobie z tego sprawy, a więc tym samym nie może ich naprawić. Ma często problemy z utrzymaniem porządku wobec siebie, co nie tylko doprowadza do nieporozumień z osobami, które muszą to znosić, ale też bałagan, jaki powoduje, dodatkowo zwiększa jego rozchwianie wewnętrzne.

Potrafi przejawiać niczym nieuzasadniony upór, który jest tyleż samo bezsensowny, co dokuczliwy dla otoczenia, a także samowolę, mimo iż na co dzień lubi radzić się innych nawet w sprawach, w których spokojnie mógłby sobie poradzić bez żadnych konsultacji i nawet może to być uciążliwe.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 22 lutego

Jeśli znajdzie się ktoś kompetentny, kto będzie umiał odpowiednio pokierować człowiekiem, który przyszedł na świat w dnu 22 lutego, może doprowadzić go na szczyt. Opieka ta jednak jest tym bardziej ważna, że nie może być przesadna – nie można stale prowadzić go za rękę, ale trzeba ostrożnie popychać go na przód, wskazując mu właściwą drogę działania oraz budzić go z letargu, w który popada co jakiś czas.

Człowiek ów posiada wiele cech, które umożliwiają mu zrobienie kariery, przede wszystkim zdolność do pracy, intuicję i ponadprzeciętną błyskotliwość. Ważna także jest jego umiejętność współpracowania i właściwie we współdziałaniu może osiągnąć najlepsze efekty, znacznie lepsze niż wtedy, gdy działa w pojedynkę.

Jednak wszystkie te dobre cechy mogą zostać łatwo zaprzepaszczone, ponieważ człowiek urodzony 22 lutego jest bardzo podatny na wpływy otoczenia. Jeśli dostanie się w nieodpowiednie towarzystwo, które będzie wywierało na niego zły wpływ, może naprawdę źle skończyć, dlatego przez całe życie musi być przez kogoś kontrolowany, co może być uciążliwe, ale w jego przypadku jest konieczne.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 22 luty

 • zawody męskie : psychiatra, rolnik, garncarz
 • charakter : dobry, uczynny, serdeczny, przyjazny, uparty
 • kamień : kwarc różowy
 • kolory : pomarańczowy, różowy, chabrowy; łososiowy
 • zwierzę : baribal
 • zawody żeńskie : stewardesa, biotechnolog, dietetyk
 • roślina : sosna

Imieniny 22 lutego

 • Nikifor
 • Jakub
 • Małgorzata
 • Wiktor

22 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

3.8/5 - (5)

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Natura wilka jest dzika i nieposkromiona. Oto 8 inspiracji, które powinniśmy z niej zaczerpnąć
Bycie wilkiem oznacza bycie cichym wojownikiem, silnym, ale niepozornym. Prawdziwy wilk potrafi walczyć o siebie oraz o to, co dla niego ważne i gotowy jest pożreć każdego, kto spróbuje skrzywdzić jego bliskich. Prawdziwy wilk ma mocny charakter, jest dumny, silny na tyle, by odejść od tych


Jedno spojrzenie na ten obrazek odkryje Twą największą wadę. Twoje oczy zdradzą to, do czego nie chcesz się przyznać
Poznawanie siebie jest długim i żmudnym procesem. Trwa on całe życie. Z roku na rok zmieniamy się i ewoluujemy. Wpływ mają na nas ludzie, których poznajemy i sytuacje, w których musimy się odnaleźć. Kształtuje nas milion rzeczy i czasem sami nie zdajemy sobie sprawy, co poruszy w nas cz

Która z tych kobiet jest „skazana na sukces”? Odpowiedz spontanicznie i dowiedz się czegoś nowego o sobie
Ludzie często więcej wiedzą o innych niż o samych sobie.  Właśnie po to, by mogli poznać lepiej siebie, oswoić z emocjami, które dotąd chowali głęboko w swym wnętrzu, poznać swoje reakcje i zrozumieć tok myślenia, powstają testy psychologiczne. Wiedza o sobie i swym charakterze nie