25 lutego

25-lutego

Horoskop dla urodzonych 25 lutego

25 lutego – horoskop ogólny

Niemal wszystkie dążenia człowieka, który przyszedł na świat w dniu 25 lutego, podporządkowane są tylko jednemu celowi – zdobyciu powszechnego uznania.

Jeśli ktoś podziwia go za jego opanowanie, spokój, uprzejmość czy pogodę ducha, powinien wiedzieć, że wszystko to jest obliczone na to, by podobać się otoczeniu, choć niewykluczone, że czasami może akurat odpowiadać jego obecnemu nastrojowi.

Bardzo zwraca uwagę na zewnętrzną stronę swojego życia i właściwie wszystko rozpatruje pod kątem tego, czy zapewni mu to popularność w otoczeniu, czy przeciwnie – może mu zepsuć reputację. By do tego nie dopuścić, stara się być bardzo konwencjonalny i przejawia wiele zachowań, które mają niewiele wspólnego z jego prawdziwym charakterem, jednak jego prawdziwą twarz można poznać dopiero wtedy, gdy się do niego znacznie zbliży.

Człowiek ów, pewnie przez to ciągłe udawanie i poczucie, że jest obserwowany, żyje w stałym napięciu i jest bardzo nerwowy. Ma nerwy napięte jak postronki, stale zachowuje czujność, jakby coś mogło mu grozić z niewiadomego kierunku i bardzo łatwo jest go wyprowadzić z równowagi.

Jego wielka wrażliwość przejawia się głównie w skłonności do pesymizmu – często wpada w złe nastroje, nierzadko nawet bez wyraźnego powodu i nigdy nie odczuwa niczym niezmąconej radości. Jego wielka siła polega jednak na tym, że posiada duże zdolności dostosowywania swego zachowania do zmieniających się okoliczności i warunków otoczenia, więc tak naprawdę rzadko miewa poważne problemy, a cecha ta przydaje mu się zwłaszcza na gruncie zawodowym.

Bardzo zależy mu na tym, by ludzie podziwiali go za jego zaradność i stara się okazać ją na wszystkie możliwe sposoby. Najdogodniejszym do tego sposobem jest dla niego oczywiście zdobycie znacznego majątku i jest to jeden z jego priorytetów. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie potrafi żyć bez bogactwa i nie chce tego, jednak pokusa szybkiego wzbogacenia się może ściągnąć na jego głowę poważne kłopoty, dlatego powinien starać się zmierzać do tego uczciwą drogą pracy i wyrzeczeń, a nie kombinowaniem i podstępami.

 

pozytywyZalety

Człowiek urodzony 25 lutego jest wytrwały w swoich wysiłkach, konsekwentny i cierpliwy. Widać to zwłaszcza po jego pragnieniu zapewnienia sobie powszechnego uznania – temu jednemu celowi nieraz podporządkowuje całe swoje życie i determinuje to je tak bardzo, że nic innego się nie liczy. To powoduje, że tylko w rzadkich przypadkach nie jest w stanie osiągnąć jakiegoś swojego celu i zazwyczaj nie jest to od niego zależne.

Ludziom imponuje swoją statecznością i stabilnością, lecz mimo iż cechy te są często eksponowane celowo, to jednak nie można mu ich odmówić, choćby dlatego, że udając takiego właśnie człowieka przez większą część swego dnia, w końcu, chcąc nie chcąc, takim właśnie się staje.

Jest dobrym przyjacielem, choć niełatwo zdobyć jego przyjaźń, ale właśnie tym jest ona cenniejsza. Nigdy nie zawodzi swych przyjaciół w potrzebie, zwłaszcza gdy wie, że jest dla nich ostatnią deską ratunku i w takich przypadkach jest gotów do największych poświęceń, mimo iż na ogół zazdrośnie szczerze swego interesu i nie jest skłonny do obdzielania ludzi swoim cennym czasem.

 

Wady

Nadmierne skupienie na wartościach materialnych to bez wątpienia najgorsza cecha charakteru człowieka, który przyszedł na świat w dniu 25 lutego. Kiedy skupia się on na zdobywaniu majątku, nic innego się dlań nie liczy i może mu to przesłonić wszelkie inne wartości.

Ponadto wcale nie pociąga go wizja zapracowywania na swój majątek i zdobywania go metodyczną pracą. Woli raczej kombinować i uciekać się do rozmaitych podstępów, bo ma nadzieję, że dzięki temu uda mu się osiągnąć ów cel znacznie szybciej i zaoszczędzić sobie niepotrzebnych – w jego mniemaniu – wysiłków.

Najgorsze jednak w tym wszystkim jest to, że nie zawraca sobie przy tym głowy kwestiami moralnymi i nie zamierza z czegoś rezygnować tylko dlatego, że jest to nieodpowiednie pod tym względem.

Ma poza tym skłonność do zagłębiania się w zupełnie abstrakcyjne rzeczy i przez to nieraz traci z oczu sens ważnych spraw, co może być powodem jego problemów, zwłaszcza nieporozumień w życiu uczuciowym. Nie widzi jednak swoich słabych stron, więc nie może z nimi walczyć, a kiedy ktoś próbuje mu je życzliwie uświadomić, staje okoniem i żadna rozmowa na ten temat nie ma sensu.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 25 lutego

Najważniejszą cechą człowieka urodzonego 25 lutego, predysponującą go do osiągania sukcesów na polu zawodowym, jest wspomniana już jego zdolność dostosowywania się do zmieniających się wciąż warunków otoczenia. Oddaje mu ona wprost nieocenione zasługi, bowiem dzięki niej umie odnaleźć się w absolutnie każdej sytuacji i mało jest rzeczy, które mogą go zaskoczyć, a przez to – zbić z tropu.

Posiada również zdolności posiadania wiedzy teoretycznej, ale nie mniej sprawnie radzi sobie wówczas, gdy musi ją wykorzystać w praktyce. Doskonale sprawdzi się na każdym stanowisku kierowniczym i może zarządzać nawet wielkimi zasobami ludzkimi, ponieważ umiejętnie współpracuje z ludźmi i umie sobie zapewnić ich posłuszeństwo.

Może również być sumiennym i uczciwym urzędnikiem państwowym, jednak na największe sukcesy i sławę, na której często mu zależy, może liczyć wówczas, gdy zwiąże swoje życie zawodowe z jakąś dziedziną nauki.

Jeśli jednak człowiek urodzony 25 lutego wykazuje jakieś talenty artystyczne, z całą pewnością powinien je rozwijać, bowiem skoro los daje mu taki dar, z pewnością może z niego zrobić doskonały użytek.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 25 luty

 • kamień : kamień księżycowy
 • zwierzę : koliber
 • roślina : azalia
 • zawody męskie : konwojent, detektyw, archeolog
 • zawody żeńskie : egzaminator, kosmetolog, muzyk
 • kolory : szary, oliwkowy, szmaragdowy; bury
 • charakter : wrażliwy, nerwowy, wybuchowy, pesymistyczny

Imieniny 25 lutego

 • Donat
 • Adam
 • Nicefor
 • Antonina
 • Modest
 • Cezary
 • Wiktor

25 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

Oceń horoskop

6 komentarzy

 1. Barwa
 2. Pola
  • Piotr
 3. Magdalena
 4. 25lutego
 5. 25utego

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


10 niesamowitości, które wydarzą się w Twym życiu, gdy Twoja dusza znajdzie swe miejsce na ziemi
Miejsce duszy to miejsce, w którym duch czuje się jak w domu.  Poznasz je po uczuciu, które będzie Ci towarzyszyło, gdy w końcu się tam znajdziesz. Będzie to poczucie, że jesteś tam, gdzie powinieneś. Poczujesz się młody i pełen energii, niezależnie od metryki. Według rdzennych Ame


Wybierz hologram i sprawdź co ukrywał przed Tobą wszechświat
Człowiek ma naturę odkrywcy.  Każdy z nas chciałby znać przyszłość (no przynajmniej większość). W tym celu sięgamy po horoskopy i przepowiednie. Rozwiązujemy psychologiczne testy. Staramy się dowiedzieć jak najwięcej o sobie i życiowej ścieżce, którą obraliśmy, bo wiedza to po

Wydaje Ci się, że masz masę fobii i jesteś dziwny. Sprawdź, co na to gwiazdy. Może wcale nie jest z Tobą tak źle?
Wydaje Ci się, że jesteś bardzo dziwny? Masz przeczucie, że drzemie w Tobie masa fobii? Kilkanaście razy sprawdzasz, czy zamknąłeś drzwi? Często czujesz się niepewnie, nieswojo w pozornie normalnych sytuacjach? Może to świadczyć o paranoi. Każdy z nas ma w sobie jakiś procent z parano