27 lutego

27-lutego

Horoskop dla urodzonych27 lutego

27 lutego – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 27 lutego wyróżnia się swoją dobrodusznością i tym, że potrafi być bardzo wierny jako przyjaciel.

Inną jego bardzo charakterystyczną cechą jest bardzo mocno rozwinięta wyobraźnia. Niektórzy zarzucają mu nawet, że jest ona zbyt wybujała, ale nawet jeśli jest to prawda, to nic mu to nie szkodzi, a wręcz przeciwnie – ma dodatni wpływ na jego intelekt i bardzo pomaga mu w życiu zawodowym, które często jest związane ze sztuką.

Człowiek ten posiada wiele różnorakich talentów i zdolności i żadnego z tych darów nie marnuje, bo ze wszystkiego potrafi zrobić bardzo dobry użytek.

Jest towarzyski i chętnie nawiązuje nowe kontakty z  ludźmi. Jego otwartość często nawet ich zaskakuje, bo w stosunku do osób, które ledwie zna, zachowuje się, jakby byli najlepszymi przyjaciółmi, jednak w swym zachowaniu wobec innych bywa też bardzo zmienny.

Łatwo na przykład jest go do siebie zrazić albo dotknąć jakimś nieopatrznie wypowiedzianym słowem czy nieuważnym gestem. Wówczas zupełnie znika gdzieś jego otwartość i człowiek ten zamyka się w sobie. Niełatwo jest wtedy od nowa pozyskać jego zaufanie, a czasem okazuje się to już zupełnie niemożliwe.

Kiedy człowiek urodzony 27 lutego zapali się do jakiejś idei, gotów jest do największych wyrzeczeń, a nawet szkodzenia samemu sobie w jej imię. Nie da się go w takim przypadku odwieść od jego postanowienia i wszystkie wysiłki mające to na celu są bez wątpienia  z góry skazane na porażkę, dlatego już na początku lepiej dać sobie z tym spokój.

Bardzo zależy mu na zrobieniu kariery, ale nie tyle nawet jest to wyraz jego ambicji czy chęci imponowania otoczeniu, co świadomość, że kariera pociągnie za sobą znaczne zyski finansowe, a człowiekowi urodzonemu 27 lutego bardzo zależy na bogactwie. Zazwyczaj udaje mu się to osiągnąć , ponieważ jest dobry w układaniu szczegółowych planów swojego działania i potrafi się ich trzymać.

Ma także zdolność wpływania na ludzi czy też odpowiedniego manipulowania nimi, ale zawsze w granicach przyzwoitości. Dzięki temu potrafi sprawić, że ludzie mu chętnie pomagają i zwykle w dużej części zawdzięcza im swój sukces.

 

pozytywyZalety

Nieprzeciętne zdolności i rozmaite talenty to największe zalety człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 lutego. Na co dzień jest bardzo łagodny w obejściu i subtelny.

Jest skłonny do wybaczania uraz i nawet jeśli ktoś zrani go bardzo mocno, zazwyczaj ma szansę odzyskać jego zaufanie, gdyż nie lubi długo chować w sercu urazy i nie jest pamiętliwy.

Wyróżnia się swoją dobrodusznością i pozytywnym usposobieniem. Chętnie pomaga potrzebującym i spędza czas w wesołym gronie przyjaciół, których stale ma obok siebie bardzo wielu i umie poprawić im nastrój, gdy zajdzie taka potrzeba. Jest człowiekiem bardzo taktownym, w każdej sytuacji potrafi zachować klasę i nie zdarza się, by popełniał jakieś gafy.

Kolejną ważną zaletą jest jego dyskrecja, z której słynie w swoim środowisku. Powoduje ona, że ludzie, nie tylko przyjaciele, chętnie zwracają się do niego z prośbami o radę, a także skłonni są powierzać mu swoje sekrety. Nie muszą nawet zastrzegać, by nie wyjawiał powierzonej mu tajemnicy, ponieważ w jego przypadku jest to absolutnie zbędne.

 

Wady

Słabą stronę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 27 lutego, stanowi jego skłonność do angażowania się w przedsięwzięcia, które przekraczają jego możliwości.

Często układa rozmaite plany, które są bardzo szczegółowe i mądre, nie można im nic zarzucić oprócz tego, że zawarte w nich działania zupełnie nie pokrywają się z możliwościami i umiejętnościami owego człowieka. Nie można mu zarzucić lekkomyślności, więc nie wiadomo, z czego wynika takie postępowanie, ale stanowczo powinien z tym skończyć, ponieważ doznaje przez to tylko niepotrzebnych rozczarowań i przykrych doświadczeń.

Ponadto ma skłonność do zwlekania zawsze wówczas, ilekroć musi podjąć jakąś ważną decyzję i musi to zrobić szybko. Zwykle wtedy nie może się na to zdobyć, a kiedy już bierze się w garść, jest już za późno, by mogło mu to wyjść na dobre. W ten sposób często traci ważne życiowe okazje i wielkie szanse przechodzą mu koło nosa, a on może na to tylko bezradnie patrzeć.

Ostatnią dużą wadą człowieka urodzonego 27 lutego jest fakt, iż bardzo mocno przeżywa on każdą swoją porażkę, bo winę za każde niepowodzenie obarcza wyłącznie siebie samego, nie przyjmując do wiadomości, że nic nie mógł zrobić w danej sytuacji, bo okoliczności wyjątkowo mu nie sprzyjały.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 27 lutego

Człowiek urodzony 27 lutego ma stale głowę pełną rozmaitych planów i pomysłów na zrobienie kariery i zbicie wielkiego majątku. Czasami mu to wychodzi, a czasami sam sobie szkodzi lub też nawet może doprowadzić do tego, że w jednej chwili straci niemal wszystko, na co pracował przez długi czas.

Jest dość chwiejny na polu zawodowym, bo mimo iż wydaje się, że jest zupełnie zdecydowany i doskonale wie, czego dla siebie pożąda, tak naprawdę, kiedy zbliża się decydujący moment, cała pewność siebie i rezon opuszczają go.

W sytuacjach, gdy wymagana jest od niego całkowita koncentracja i zdecydowanie, nie umie wykazać się tymi cechami i traci zdrowy rozsądek. Obawa, że podejmie niewłaściwą decyzję, paraliżuje go niemal zupełnie, wobec czego zazwyczaj popełnia błąd lub też całkowicie marnuje swoją wielką szansę.

Takie sytuacje są dla niego niedobre także z tego względu, że świadomość porażki, do której sam doprowadził, wpływa bardzo niekorzystnie na jego samopoczucie i motywację. Prawie całkowicie traci wówczas ochotę do podejmowania dalszych działań i dużo czasu musi upłynąć, zanim znów znajdzie w sobie siły i wolę walki.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 27 luty

 • zawody męskie : magazynier, politolog, sanitariusz
 • zwierzę : wielbłąd
 • kolory : pomarańczowy, zielony, lila róż; orzechowy
 • roślina : mięta
 • charakter : zdolny, otwarty, stały, taktowny, rozsądny, wrażliwy
 • zawody żeńskie : biolog, lekarka, przedszkolanka
 • kamień : tygrysie oko

Imieniny 27 lutego

 • Aleksander
 • Gabriel
 • Julian
 • Orfeusz
 • Wiktor
 • Anna
 • Bazyli
 • Prokop

27 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

4.2/5 - (8)

1 komentarz

 1. Ava

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Ten tajemniczy obrazek kryje w sobie, więcej niż myślisz. Przyjrzyj się mu, a zdradzi sekretny sposób, w który mówisz „kocham”
Słowa nie wyrażą ani połowy tego, co czujemy, czy myślimy.  Mamy w sobie znacznie więcej uczuć, przeczuć i emocji, niż jesteśmy w stanie wypowiedzieć. Kłębiące się w nas odczucia stanowią niezwykłą mieszankę, którą nawet nam samym trudno jest zdefiniować. Miłość też wy


Wybierz hologram i sprawdź co ukrywał przed Tobą wszechświat
Człowiek ma naturę odkrywcy.  Każdy z nas chciałby znać przyszłość (no przynajmniej większość). W tym celu sięgamy po horoskopy i przepowiednie. Rozwiązujemy psychologiczne testy. Staramy się dowiedzieć jak najwięcej o sobie i życiowej ścieżce, którą obraliśmy, bo wiedza to po

Które drzwi poprowadzą Cię do szczęścia? Tylko spontaniczny wybór odkryje przed Tobą receptę na udane życie
Wyobraźcie sobie, że siedzicie w maleńkim, klaustrofobicznym wnętrzu.  Wasz pokoik jest ciasny i ciemny. Nie ma w nim nic, otacza Was przytłaczająca pustka, a cisza i mrok biorą Was w kleszcze. Nagle jednak z ciemności wyłaniają się drzwi. Na każdej z pustych ścian kwadratowego pokoju