Horoskop dzienny

28 lutego

28-lutego

Horoskop dla urodzonych 28 lutego

28 lutego – horoskop ogólny

Zainteresowania człowieka, który przyszedł na świat w dniu 28 lutego, są bardzo niecodzienne i niebanalne. Pociąga go wszystko, co romantyczne, nieszablonowe i nieodkryte do końca.

Niezwykły również jest jego charakter, gdyż łączy w sobie wiele wykluczających się normalnie cech. Posiada nieprzeciętne zdolności, które rozchodzą się w rozmaitych kierunkach, ale najlepiej czuje się w naukach ścisłych albo typowo filozoficznych rozważaniach, ponieważ potrafi ponosić stałe, żmudne wysiłki.

Chętnie obserwuje przyrodę, bo chce najbardziej, jak to możliwe, zgłębić jej tajniki, nawet dla czystej satysfakcji, a nie dlatego, by osiągnąć na tym polu jakieś wymierne sukcesy. Człowiek ów posiada wiele takich cech i zainteresowań, które niemal zupełnie uniemożliwiają zrozumienie go przez niektóre z osoby z jego otoczenia. Z tego powodu osoby te   nie potrafią go należycie ocenić i zazwyczaj wydają na jego temat całkowicie zafałszowane, pochopne opinie.

Mówi się o nim na przykład, że jest dziwakiem, choć tak naprawdę jest znaczne rozsądniejszy niż inni ludzie i ma wszystko doskonale poukładane w głowie. Jest wytrwały we wszystkim, co robi i lojalny wobec tych, którzy odznaczają się wobec niego taką samą cechą. Czasami, jak u wszystkich ludzi, także u niego pojawiają się pewne wątpliwości co do tego, czy na pewno postępuje słusznie w jakiejś sprawie albo wysiłki, jakie podejmuje, mają sens. Jednak nigdy nie powodują one, by odstąpił od swych zasad, bo trwanie przy nich bez względu na okoliczności poczytuje sobie za kwestię honorową.

Jest wierny wobec wszystkich swoich przekonań, lecz kiedy ktoś rzeczowo uświadomi mu, że myli się w jakimś punkcie, nie jest na tyle zatwardziały, by nie móc zweryfikować swoich poglądów, choć – trzeba przyznać – zazwyczaj zdarza się to bardzo rzadko.

Rzadko też życie człowieka urodzonego 28 lutego przebiega spokojnym, ustalonym rytmem i nie zawsze jest to od niego zależne. Zwłaszcza egzystencja kobiet, które przyszły na świat tego dnia, jest bardzo barwna i burzliwa. Zwykle zawierają one po kilka poważniejszych związków i może nawet nie skończyć się na jednym małżeństwie.

 

pozytywyZalety

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 28 lutego, ceni sobie wszystko, co wzniosłe, szlachetne i jak najdalsze od prymitywizmu.

Ma wysokie ideały, których kurczowo się trzyma i które chciałby zaszczepić swojemu otoczeniu, jednak zazwyczaj mu się to nie udaje, bo ludzie nie potrafią go należycie zrozumieć. Dzieje się tak głównie dlatego, iż przewyższa ich swoją inteligencją i zdolnością postrzegania świata, doświadczając rzeczy, które dla większości przeciętnych osób są ukryte.

Jest godny zaufania i mimo iż ludzie często go nie doceniają, nie ma tego nikomu za złe i ma dla nich wiele zrozumienia. Można na nim polegać i – wbrew temu, co się o nim mówi – jest w pełni stabilny, zarówno pod względem emocjonalnym, jak i każdym innym.

Twardo stąpa po ziemi, choć lubi też marzyc, ale nigdy nie ma najmniejszych problemów z odróżnieniem wytworów swej fantazji od rzeczywistości. Dzięki temu doskonale wie, co się wokół niego dzieje i orientuje się w każdej sytuacji, nadążając za nią nawet jeśli zmienia się jak w kalejdoskopie.

Ma świadomość swoich słabych i mocnych stron i stara się zrobić jak najlepszy użytek z tej wiedzy, słabe strony ukrywając, a wykorzystując i eksponując zalety.

 

Wady

Mimo iż człowiek urodzony 28 lutego wie, czego chce i potrafi o to walczyć, to jednak nie zawsze wykorzystuje tę swoją cechę.

Zwykle zdarza się to w sytuacjach, gdy najbardziej by się przydała i zamiast aktywnie walczyć o swoje, on patrzy z rezygnacją, jak wysiłek jego wielu lat rozsypuje się w proch. Taką rezygnację przejawia zwykle wtedy, gdy narasta w nim przeświadczenie, że los nie jest dlań łaskawy i swój brak powodzenia spisuje na karb jego złośliwego działania, jeśli bowiem widzi, że próbuje mu zaszkodzić jakiś człowiek, nie waha się przed podjęciem akcji odwetowej.

Ponadto doznane porażki załamują go na tyle, że ciężko jest mu się po nich  otrząsnąć i na nowo zabrać się do działania. Marnuje prze to wiele czasu, który poświęca na użalanie się nad sobą i rozpamiętywanie swojej porażki, co oczywiście nie daje żadnych konstruktywnych efektów, a jedynie potęguje jego poczucie winy.

W dodatku człowiekiem urodzonym 28 lutego stale targa jakiś nieuzasadniony niepokój, który uniemożliwia mu cieszenie się nawet z największych osiągnięć i i ciągle każe mu obawiać się jakiegoś niezidentyfikowanego niebezpieczeństwa, które prawie nigdy nie nadchodzi, a jedynie psuje mu to nastrój.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 28 lutego

Życie człowieka urodzonego 28 lutego jest barwne, pełne przygód i niesztampowe. Dobrze to wykorzystuje, gromadząc cenne życiowe doświadczenie, ale też nigdy nie traci z oczu swych ideałów, które są dla niego drogowskazem.

Działa bardzo systematycznie, dlatego cokolwiek robi, ma duże szanse na osiągniecie sukcesu, w obojętnie jakiej dziedzinie. Jednak już od dziecka wykazuje pewne cechy, które mogą mu bardzo zaszkodzić w późniejszym życiu, a nawet całkowicie uniemożliwić zrobienie kariery.

Jest to przede wszystkim jego zmienność i wahania nastroju, które powodują, że od euforii i entuzjazmu łatwo przechodzi do całkowitego zniechęcenia i nie ma wówczas motywacji do działania.

Konieczne jest, by jego opiekunowie już od najmłodszych lat starali się rozwijać w nim takie cechy jak systematyczność, oszczędność oraz zdolność do logicznego rozumowania i doceniania materialnych wartości, by nie był nadmiernie skupiony jedynie na swym życiu wewnętrznym. Takie działania na pewno ogromnie zaprocentują w przyszłości, dlatego tak ważne jest, by człowiek ów odebrał odpowiednie wychowanie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 28 luty

 • kolory : niebieski, morski, siena palona; arbuzowy
 • roślina : lebiodka
 • zawody męskie : reżyser, cukiernik, socjolog
 • zawody żeńskie : wizażystka, aktorka, recepcjonistka
 • charakter : romantyczny, lojalny, moralny, prawy, sprawiedliwy, skromny
 • kamień : rubin
 • zwierzę : emu

Imieniny 28 lutego

 • Kaja
 • Józef
 • Falibog
 • Tymoteusz
 • Roman
 • Ludomir
 • Hilary
 • Oswald
 • Gajusz
 • Lech
 • Gaja
 • Makary

28 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby


One Response

 1. Czarek 11 lutego 2021

Napisz komentarz

tarot online chińska wróżba

Jaki jesteś w miłości? Ten test ukaże to, czego wstydzisz się najbardziej, wystarczy wskazać najszybciej dojrzany kształt
Osobowość jest połączeniem naszych opinii o świecie, reakcji na to, co dzieje się w naszym życiu i naszego samopoczucia. Nie zawsze reagujemy w sposób współmierny do tego, co dzieje się w naszym życiu. Czasami przyjmujemy postawę zbyt emocjonalną, innym razem niepotrzebnie pozostajemySpójrz na ten obrazek i rozszyfruj, co przedstawia. Twoja wyobraźnia podpowie, jak wygląda Twa obecna sytuacja
Nasze życie wcale tak bardzo nie różni się od złudzenia optycznego.  Wiele sytuacji nas zaskakuje. Nie jesteśmy gotowi na niektóre wydarzenia, dziwią nas spontaniczne i na wskroś ludzkie reakcje naszego otoczenia itd. Bardzo wiele jednak zależy od naszej interpretacji. Często wpadamy w p

Czy jesteś wybrany do tego, by uratować świat? Zobacz czy masz te 14 cech i przekonaj się sam
Czujesz, że bardzo różnisz się od swego otoczenia? Nie potrafisz się dopasować do okoliczności, a z biegiem lat zaczynasz myśleć, że jesteś wybrakowany i nigdy tak naprawdę nie odnajdziesz swego miejsca? To niekoniecznie z Tobą jest coś nie tak, ale ze światem, który nas otacza. C