29 lutego

29-lutego

Horoskop dla urodzonych 29 lutego

29 lutego – horoskop ogólny

Ostrożność i małomówność to najważniejsze cechy człowieka urodzonego w dniu 29 lutego. Druga  z nich wynika z tej pierwszej, gdyż człowiek ów bardzo dba, by nie wypowiadać słów, których mógłby później żałować, wyznając zasadę, że „mowa jest srebrem, ale milczenie złotem”.

Jest osobą bardzo prawą i szlachetną, wyróżnia się swym humanitarnym usposobieniem i wielką życzliwością, która okazuje w stosunku do każdego, z kim się spotyka. Ma stałe zasady moralne, których nie łamie ani nie obchodzi bez względu na okoliczności, gdyż zdaje sobie sprawę z tego, iż takie postępowanie niechybnie sprawiłoby, że straciłby do siebie szacunek, czyli rzecz dla niego najważniejszą.

Ceni sobie samotność, choć też nie można go nazwać odludkiem. Ma ciekawe zainteresowania, które czynią go człowiekiem oryginalnym i wyróżniającym się na tle otoczenia, bo praktycznie nikt z jego środowiska ich nie podziela. Mianowicie, interesuje się wszystkim, co tajemnicze, ukryte przed wzrokiem przeciętnych ludzi, wręcz mistyczne.

Wydaje mu się, że posiada zdolności konieczne do odkrycia prawdy o świecie pozazmysłowym i marzy, by być pierwszym człowiekiem, który tego dokona. Większość swoich działań podporządkowuje temu właśnie celowi – poszukiwaniu prawdy. Trzeba przyznać, że ma wielkie predyspozycje do takich właśnie działań, bo umie obserwować otaczający go świat i wyciągać z tych obserwacji jak najbardziej trafne spostrzeżenia oraz mądre wnioski.

Ponadto posiada nieprzeciętną intuicję, dzięki której umie przenikać rzeczy ukryte przed większością ludzi. Jego intelekt także jest niepospolity – analityczny i zdolny do rozkładania wszystkich zjawisk na czynniki pierwsze, więc człowiek ten widzi przyczyny tam, gdzie inni widzą tylko skutki i potrafi odpowiedzieć na większość pytań, które do tej pory pozostawały bez odpowiedzi.

Jednak to ciągłe zagłębianie się w szczegóły i zgłębianie tajemnic nie zawsze wychodzi na dobre człowiekowi, który przyszedł na świat w dniu 29 lutego. Wynika to z tego, iż ma on słabą łączność ze światem zewnętrznym i kiedy musi opuścić ów wewnętrzny światek, w którym tak chętnie przebywa, często czuje się zagubiony w rzeczywistości i zaskakuje go ona wieloma rzeczami, które dla reszty ludzi są absolutnie normalne.

 

pozytywyZalety

Nieprzeciętny umysł, bogata wyobraźnia i ambicje to najważniejsze zalety człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 lutego.

Jest on pełen dobrej woli i pozytywnie usposobiony do ludzi i do świata. Mimo iż najchętniej spędza czas na swych dogłębnych analizach, badaniach i   przemyśleniach, nikt nie może czuć się w jego towarzystwie niepożądany, ponieważ zawsze odnosi się do każdego uprzejmie i z klasą.

Pomimo że większość czasu spędza sam, potrafi się odnaleźć w najznakomitszym towarzystwie i wszędzie czuje się swobodnie, jednocześnie zawsze zachowując się elegancko i według wszelkich prawideł.

W swej pracy jest bardzo sumienny i systematyczny, nawet gdy musi wykonywać jakieś czynności, które nie napawają go szczególną satysfakcją. W rzeczy szczególnie ważne gotów jest włożyć ogromny wysiłek, nawet ponad swoje siły i nigdy nie narzeka na swój ciężki los, mając świadomość, że inni miewają dużo gorzej.

Cechuje go też wielka empatia, która powoduje, że jest skłonny do poświęcania swego czasu i innych dóbr w ramach niesienia pomocy potrzebującym – nigdy nikomu nie odmawia swojego wsparcia, jeśli zostanie o nie poproszony.

 

Wady

Największą wadą człowieka, który przyszedł na świat w dniu 29 lutego, a raczej cechą, którą sam sobie szkodzi, jest jego skłonność do wpadania w przygnębienie. Zazwyczaj wpada w taki stan bez żadnego wyraźnego powodu, a przynajmniej nie chce go nikomu ujawnić, co z pewnością mogłoby mu wyjść na dobre.

Ponadto, zamiast starać się jak najszybciej wyjść z tego marazmu, potęguje go jeszcze, dokonując samoudręczających analiz i wyciągając z pamięci swoje dawne złe postępki, błędy czy porażki. Może to nawet powodować jego kłopoty ze zdrowiem i przy całym swym rozsądku człowiek ów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że powinien zaprzestać tego szkodliwego dlań i uciążliwego dla jego otoczenia procederu, lecz – nie wiedzieć czemu – nie robi tego i nadal sam siebie i innych męczy.

Ponadto jest nadmiernie wrażliwy i wszystkim bardzo się przejmuje. Ma skłonność do przesady w pomaganiu innym, bo jest gotów oddać im wszystko, co ma i nie jest to wcale oznaką jego dobrego serca, ale raczej braku ambicji, na szczęście jednak nie zawsze przejawia takie tendencje, zwłaszcza jeśli zostaną one w porę dostrzeżone i zahamowane przez osoby, które mają na niego jakiś wpływ.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 29 lutego

Jeśli człowiek urodzony 29 lutego odnosi znaczący sukces, to można mieć niemal pewność, że stało się to całkowitym przypadkiem. Nie ma on ani takich ambicji, ani też zdolności, by robić oszałamiającą karierę, dlatego zwykle coś takiego nie ma miejsca w jego życiu.

Oczywiście jest on inteligentny, pracowity i posiada wiele cech, które w przypadku innych ludzi w pełni wystarczyłyby  do osiągnięcia sukcesu, jednak w jego przypadku nie są one wystarczające.

Przede wszystkim brakuje mu siły przebicia, by pokonywać swych rywali i móc aktywnie walczyć o to, co mu się należy, a poza tym jest zbyt chwiejny moralnie i emocjonalnie, by moc wytrzymać ciosy, jakie sypią się na tych, którzy zmierzają na szczyt.

Często przejawia ośli upór, zupełnie nieadekwatny do sytuacji i wychodzi mu to tylko na niekorzyść. W ogóle człowiek ów, mimo wielkiego rozsądku, jaki posiada, nader często zachowuje się zupełnie nieracjonalnie, zupełnie jakby nie zdawał sobie sprawy, że bardzo mu to szkodzi. Być może lepiej czuje się w cieniu, kiedy gra drugie skrzypce i to jest jego sposób zapewnienia sobie bezpiecznej pozycji, a kariera nie jest mu do niczego potrzebna.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 29 luty

 • kolory : kremowy, oliwkowy, bury; czerwony
 • kamień : topaz
 • charakter : ostrożny, małomówny, życzliwy, bystry, wrażliwy, słaby
 • roślina : jaśmin
 • zwierzę : żółw
 • zawody żeńskie : psycholog, archeolog, tancerka
 • zawody męskie : dietetyk, elektryk, rolnik

Imieniny 29 lutego

 • Antonia
 • August
 • Roman
 • Oswald

29 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Ryby

horoskop Ryby

3/5 - (2)

6 komentarzy

 1. Tomasz
 2. fred f.
 3. Bożena
 4. Dorota
 5. maja

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jaki sekret skrywa każdy ze znaków zodiaku? Zdziwisz się, gdy się dowiesz
Każdy z nas ma jakąś tajemnicę.  Nie zawsze musi to być coś wielkiego. Czasem to małe grzeszki, które jednak wolimy zatrzymać sobie dla siebie. Nie chcemy, żeby inni oceniali nas przez ich pryzmat. Życiowe doświadczenie podpowiada nam, że lepiej trzymać język za zębami i nie rozpowi


Kształt pępka może wiele powiedzieć o osobowości człowieka. Sprawdź, co szepnie o Tobie
Istnieje wiele naukowych teorii na temat tego, jak kształt naszego pępka odzwierciedla nasze zdrowie i charakter.  Jak dotąd nie ma zbyt wielu dowodów potwierdzających to, o czym gdybają badacze. Warto jednak przyjrzeć się ich teoriom i sprawdzić, jak mają się one do tego, co reprezentuj

5 wspaniałych wynalazków i idei, które zrodziły się w snach. Dzięki nim przestaniesz ignorować swą podświadomość
Marzenia senne przemawiają do nas językiem symboli i alegorii.  Rzadko kto potrafi je odszyfrować, a jeszcze mniej ludzi zrozumieć. Zwykle szybko o nich zapominamy. Nie zaprzątamy sobie głowy odkrywaniem drugiego dna i grzebaniem w tym, co niejasne i niejednoznaczne. Historia zna jednak przyp