7 lutego

7-lutego

Horoskop dla urodzonych 7 lutego

7 lutego – horoskop ogólny

Najważniejszą cechę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 lutego, stanowi jego lojalność. Powoduje ona, że można na nim polegać w każdej sytuacji i jest niezawodny jako przyjaciel. Z cechy tej słynie w swoim środowisku i jest z jej powodu bardzo poważany i szanowany.

Poza tym wyróżnia się swoją szczerością, jednak kiedy musiałby powiedzieć coś, czym naruszyłby czyjąś tajemnicę, woli milczeć, ponieważ nigdy nie zdradza cudzych sekretów, nawet jeśli nikt nie prosił go o dyskrecję.

Ceni się go również za jego bezpretensjonalny sposób bycia, pogodę ducha i fakt, iż wobec każdego człowieka, z jakim ma do czynienia, zachowuje się bardzo uprzejmie i sympatycznie.

Nie lubi jednak okazywać swoich uczuć i nie można go nazwać szczególnie czułym, co może nieco przeszkadzać jego najbliższym, jednak dąsanie się nie ma sensu, gdyż człowiek urodzony 7 lutego po prostu taki jest i nie zamierza się zmieniać, przynajmniej nie w tym punkcie. Ma wielkie ambicje, na zaspokojeniu których bardzo mu zależy i dążeniom tym poświęca znaczną część swojego czasu.

Trzeba jednak bardzo wyraźnie zaznaczyć, że w swych działaniach nigdy nie bywa bezwzględny i nie dąży do celu po przysłowiowych trupach, gdyż jest na to zbyt uczciwy i szlachetny. Ma także wrażliwe sumienie i wielką empatię, a to nie pozwala mu na krzywdzenie kogokolwiek z rozmysłem, nawet zaciekłych wrogów.

Na co dzień człowiek urodzony 7 lutego jest bardzo opanowany, stateczny i spokojny. Niektórzy zarzucają mu nawet flegmatyczność, jednak nie jest to prawda, choć nie można jednocześnie nie zgodzić się, że jego małomówność może być czasami denerwująca.

Bardzo ważna jest dla niego niezależność i nawet jeśli z jakichś powodów będzie musiał czy chciał komuś się podporządkować, na pewno nigdy nie zrobi tego do końca, lecz pozostawi sobie takie miejsce  swoim życiu, do którego nikt poza nim nie będzie miał wstępu i nikt nie będzie mógł nań wpływać. To mądry kompromis między całkowitą niezależnością, przybierającą nieraz postać samowoli, a całkowitym uzależnieniem się od innej osoby, będąca dowodem na wielką inteligencję i ugodowość owej osoby.

 

pozytywyZalety

Duża część zalet człowieka urodzonego 7 lutego została już wymieniona powyżej, ponieważ ma on znacznie więcej zalet niż wad i są one u niego znacznie bardziej widoczne niż wszelkie słabostki i przywary.

Poza jednak szczerością, wiernością, lojalnością, mądrością i zdolnością do głębokiej przyjaźni, jest on także człowiekiem głęboko wrażliwym na cudzą krzywdę i pełnym empatii. Nie tylko sam nigdy nie posunie się do wyrządzenia komuś krzywdy, ale też nie pozwoli, by ktoś zachowywał się tak w jego obecności, a wykorzystywanie słabszych jest tym, co tępi bezlitośnie i bezwzględnie.

Ma wiele różnorakich talentów, które stara się rozwijać, by nie marnować darów, jakimi został obdarowany, ale jednocześnie zachowuje się bardzo skromnie – nigdy nie bywa zarozumiały ani nie wywyższa się w stosunku do mniej od siebie mądrych czy zdolnych osób, nawet gdyby miał po temu wszelkie powody, co najczęściej ma miejsce.

Posiada także nieprzeciętne poczucie humoru, ale ma też w nim wielkie wyczucie – nie poczuwa się do kpin czy niewybrednych żartów na temat kogoś, kto mógłby poczuć się tym urażony.

 

Wady

Największą wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 7 lutego, bezsprzecznie stanowi jego wielkie niezdecydowanie. Powoduje ono, że trudno jest mu podjąć jakąkolwiek, nawet zupełnie mało ważną decyzję.

Bardzo długo się waha i ogląda dane zagadnienie pod każdym możliwym kątem, co zajmuje mu ogromnie dużo czasu, jednak taka zwłoka bardzo mu odpowiada, bo daje mu złudzenie, że dzięki temu będzie pewien dokonanego wyboru, ale nie jest to prawda i ostatecznie nigdy nie jest do końca przekonany o słuszności podejmowanych przez siebie działań czy decyzji.

Ponadto ta zwłoka powoduje, że często przechodzą mu koło nosa ważne życiowe okazje i marnuje wielkie szanse niemal we wszystkich dziedzinach swojego życia, co napawa go rozgoryczeniem i każe mu myśleć, że ma pecha w życiu, podczas gdy sam jest przyczyną swoich problemów i niedostatków osiągnięć.

Ma on też wielkie skłonności do zazdrości, zwłaszcza na gruncie uczuciowym, ale nigdy nie chce na ten temat rozmawiać i za nic nie przyzna się do tego, co czuje, lecz zacina się w swoim gniewie i nieraz przez to wpędza się w depresję. Może to mieć też bardzo zły wpływ na jego związek, a nawet być przyczyną jego rozpadu.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 7 lutego

Przeznaczeniem człowieka urodzonego w dniu 7 lutego bardzo często staje się funkcja obrońcy uciśnionych i pokrzywdzonych.

Posiada do tego wrodzone predyspozycje, ponieważ posiada niebywałą wrażliwość, empatię i lubi pomagać pokrzywdzonym, bo daje mu to poczucie, że robi coś ważnego i jest komuś potrzebny. Dlatego też często wiąże swoje życie zawodowe z działalnością humanitarną i jest tak pochłonięty tymi zajęciami, że wykraczają one poza jego pracę i nieraz może zaniedbywać swoje życie rodzinne.

U kobiety urodzonej 7 lutego tendencje te objawiają się głównie  w jej instynkcie macierzyńskim i tym, że wszystkie swoje działania poświęca trosce o najbliższych.

Doskonale wywiązuje się z roli matki, żony i gospodyni domowej, a ponadto znajduje w tym większą satysfakcję niż mogłaby jej dać kariera zawodowa, dlatego zazwyczaj w ogóle o niej nie myśli, spełniając się jedynie w domu, co pozwala jej zaoszczędzić wielu trudów i stresu, gdyż zajęcia, jakim się oddaje, mogą jej dać jedynie radość z poczucia, że jest potrzebna swym najbliższym i może liczyć na ich wdzięczność i oddanie.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 7 lutego

 • zawody męskie : krawiec, fizyk, zegarmistrz
 • zawody żeńskie : piosenkarka, stewardesa, manikiurzystka
 • kolory : złoty, morski, groszkowy; arbuzowy
 • zwierzę : pancernik
 • kamień : karneol
 • charakter : prawdomówny, dyskretny, prostolinijny, miły, sympatyczny, skryty, szlachetny, utalentowany
 • roślina : kalia

Imieniny 7 lutego

 • Alfons
 • Jan
 • Romuald
 • Idzi
 • Sulisław
 • Rozalia
 • Teodor
 • Antoni
 • Eugenia
 • Sulimir
 • Mojżesz
 • Ryszard
 • Wilhelm
 • Jakub

7 lutego – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Wodnik

horoskop Wodnik

5/5 - (1)

4 komentarze

 1. Łukasz
 2. Ania
 3. Krzysztof
 4. DP

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Wybierz hologram i sprawdź co ukrywał przed Tobą wszechświat
Człowiek ma naturę odkrywcy.  Każdy z nas chciałby znać przyszłość (no przynajmniej większość). W tym celu sięgamy po horoskopy i przepowiednie. Rozwiązujemy psychologiczne testy. Staramy się dowiedzieć jak najwięcej o sobie i życiowej ścieżce, którą obraliśmy, bo wiedza to po


Zodiak podpowiada, jaki cytat powinien zostać Twym mottem. Weź sobie do serca te mądre słowa i zacznij żyć zgodnie z nimi
Gwiazdy znają nas lepiej niż niejeden kolega.  Żyjemy w czasach, w których przyjaźnie są kruche, a znajomości łatwiej jest nawiązać niż pielęgnować. Relacje międzyludzkie stały się bardzo delikatne, choć mamy setki znajomych, na palcach jednej ręki możemy policzyć tych, których

Przyciągnij do siebie miłość życia za pomocą… Feng Shui. Oto kilka niecodziennych wskazówek
Feng Shui kojarzy się nam przede wszystkim z ustawianiem mebli w pokojach.  Starożytni Chińczycy wykorzystywali tę sztukę przy budowie miast i planowaniu przestrzeni użytkowej. Wierzyli, że tylko urządzone zgodnie z zasadami Feng Shui wnętrza będą wolne od duchów i zgodne z naturalnym