11 maja

11-maja

Horoskop dla urodzonych 11 maja

11 maja – horoskop ogólny

Wiele można powiedzieć o człowieku, który przyszedł na świat w dniu 11 maja, ale na pewno nie to, że jest on przeciętny. Przeciwnie, w większości przypadków jest wielkim oryginałem, a nierzadko również objawia jakiś niezwykły talent, który czyni go jeszcze bardziej wyjątkowym niż jego osobowość.

Nie można jednak powiedzieć, by jego ekscentryzm był powodem oderwania od rzeczywistości, ponieważ jest to człowiek bardzo ostrożny i stale zachowujący czujność, nawet gdy nie ma do tego najmniejszych powodów.

Jest dość zamknięty w sobie i znacznie bardziej woli rozmyślać aniżeli rozmawiać, więc ludzie uważają go za skrytego, a nieraz także zarzuca mu się, że stroni od towarzystwa, co jednakże jest opinią nieco zafałszowaną. Wynika to głównie z tego, iż jest poważny, nieskory do żartów i na pewno nie da się z nim poswawolić, choć to ostatnie akurat w znacznej mierze zależne jest od jego nastroju.

Na ogół jednak człowiek urodzony 11 maja zachowuje się bardzo powściągliwie i trzeba zaznaczyć, że zazwyczaj wychodzi mu to na dobre we wszystkich dziedzinach życia.

Poza tym jest bardzo zaradny i posiada niezwykle silną wolę, która również oddaje mu wielkie zasługi na co dzień. Dzięki temu, że nie podejmuje nawet mało ważnych decyzji pochopnie lecz nad wszystkim bardzo dokładnie się zastanawia i aż do przesady wręcz drobiazgowo analizuje każdy problem, rzadko popełnia błędy i działa bardzo wydajnie.

Przeważnie jest w stanie osiągać wszystkie cele, jakie sobie założył, tym bardziej, że jest na tyle ostrożny i trzeźwo patrzy na świat, że nie stawia sobie poprzeczki tak wysoko, by nie mógł jej sięgnąć. W tych nielicznych przypadkach, gdy jego zamierzenia się nie powiodły, można mieć niemal stuprocentową pewność, że zrobił wszystko, co było w jego mocy, ale okoliczności okazały się wyjątkowo dlań niesprzyjające.

Poza tym człowiek urodzony 11 maja wyróżnia się swą niebywałą stałością, ale niestety nie przejawia jej tylko w przypadku swych dobrych cech, ale również tych złych, więc nie zawsze można go za to pochwalić.

 

pozytywyZalety

Dobrych stron człowiek urodzony 11 maja ma bardzo dużo i na pewno nie da się ich wszystkich wymienić, ponieważ często nawet jego najbliżsi nie znają wszystkich jego przymiotów, więc nie mogą właściwie go docenić.

Przede wszystkim jest bardzo inteligentny i inteligencja owa stale oddaje mu rozmaite zasługi, najczęściej zaś chroni go przed popełnianiem poważniejszych błędów oraz pozwala mu ustrzec się grożących mu niebezpieczeństw.

Jest to też człowiek ogromnie ostrożny i czujny. Nigdy nie pozwala sobie na pochopne działania, dlatego też musi trzymać na wodzy swe emocje i nie zdarza się, by ulegał chwilowemu impulsowi. To sprawia, że jego działania niemal zawsze są bezbłędne i nie musi tracić czasu na cofanie się i poprawianie swych pomyłek, jest więc w stanie wiele zrobić w krótkim czasie i często dzięki temu osiąga przewagę nad swą konkurencją.

Jest zaradny i nie ma dla niego sprawy, której nie umiałby załatwić. Pomaga mu też w tym fakt, iż nigdy nie traci zimnej krwi i potrafi reagować naprawdę błyskawicznie, zatem praktycznie nic nie jest w stanie go zaskoczyć i zbić z tropu.

 

Wady

Największą wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 11 maja, stanowi bez wątpienia fakt, iż zachowuje on wielki dystans pomiędzy sobą a innymi ludźmi.

Nie wiadomo zupełnie, jakie pobudki kierują nim w tej kwestii, ale jest to fakt niezaprzeczalny, gdyż ów dystans widać na pierwszy rzut oka i jest on dla każdego wyczuwalny, gdyż człowiek ów do wszystkich ludzi, z jakimi ma styczność, odnosi się z pewną rezerwą, a nawet chłodem.

Niektórzy zarzucają mu, że, uważając się za kogoś lepszego, nie chce się spoufalać, ale chyba nie jest to prawda skoro zachowuje się tak nawet w stosunku do osób, które teoretycznie powinny mu być najbliższe.

Jest też dość powolny w działaniu jeśli chodzi o niektóre czynności, a to denerwuje jego otoczenie, zwłaszcza, że poza tym potrafi wszystko robić bardzo sprawnie, a nierzadko nawet znacznie szybciej niż inni ludzie.

Posiada również dość duże skłonności materialistyczne i jeśli trafi na sprzyjające do tego okoliczności, pogoń za pieniądzem może stać się sensem jego życia, wypierając z jego percepcji wszystkie inne wartości.

 

predyspozyjePredyspozycje osób z 11 maja

Bardzo często zdarza się, że człowiek, który przyszedł na świat w dniu 11 maja, przejawia jakieś niezwykłe skłonności bądź talenty. Często wyróżnia go to z tłumu i powoduje, że jest zupełnie unikatowy w swoim otoczeniu, nic więc dziwnego, że mocno wyróżnia się na tle innych i tylko kwestią czasu jest, kiedy zostanie dzięki temu wyniesiony na szczyt.

Jednakże bardzo ważne w jego przypadku jest to, jak zostanie wychowany, ponieważ na początku swego dorosłego życia jest bardzo podatny na wszelkie zewnętrzne wpływy i tylko silny kręgosłup moralny oraz zasady mocno zakorzenione w nim od dzieciństwa mogą mu zagwarantować, że właściwie pokieruje swoim losem.

Ponieważ ma on skłonność do drobiazgowego analizowania każdego zachodzącego wokół niego zjawiska i doskonale czuje się, pochylając się nad najmniejszymi szczegółami, z takimi właśnie czynnościami powinien związać swe życie zawodowe, może być zwłaszcza doskonałym naukowcem.

Zazwyczaj jednak jego życie zawodowe nie jest usłane różami, ponieważ jest wokół niego wielu ludzi, którzy mu zazdroszczą i źle życzą, musi więc stale mieć się na baczności.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 11 maj

 • kamień : topaz
 • kolory : fioletowy, brązowy, srebrny; kremowy
 • roślina : jabłoń
 • zwierzę : jaskółka
 • charakter : spokojny, rozważny, rozsądny, kreatywny
 • zawody żeńskie : muzyk, kosmetyczka, dekoratorka wnętrz
 • zawody męskie : plastyk, brukarz, rzeźbiarz

Imieniny 11 maja

 • Berta
 • Tadeusz
 • Zuzanna
 • Franciszek
 • Benedykt
 • Alojzy
 • Albert
 • Miranda
 • Jakub
 • Maksym
 • Mamert
 • Filip
 • Ignacy
 • GIga

11 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

5/5 - (1)

7 komentarzy

 1. Agnieszka
 2. TOMUŚ
 3. Agnieszka
 4. Aneta
 5. Ewa
 6. Małgorzata
 7. Ula

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, od tych znaków zodiaku lepiej trzymaj się z dala
Ryby są bardzo ekscentryczne.  Większość informacji na swój temat ukrywają. Trudno jest je zrozumieć, a jeszcze trudniej do nich dotrzeć. Trzeba cierpliwości, by je dobrze poznać, a nie wszystkie znaki zodiaku mają jej na tyle. Nie każdym będzie pasować niezdecydowanie R


Idealny tatuaż dla każdego znaku zodiaku. Skonsultuj się z gwiazdami i wybierz swój wzór
Podobno przed zrobieniem tatuażu warto wydrukować sobie symbol, który chcemy mieć na ciele i powiesić go nad łóżkiem.  Kiedy po miesiącu wzór nam się nie znudzi, jesteśmy gotowi, by sobie go zrobić. W przeciwnym razie nie warto. Problematyczny jest jednak nie tylko sam symbol i pojawia

Naucz się, jak wygrać kłótnię z każdym ze znaków zodiaku. Wystarczy poznać słabe strony przeciwnika
Najlepszym sposobem na pokonanie kogoś jest wejście w jego buty. Musisz spojrzeć na Wasz konflikt jego oczami, zobaczyć, jakie ma argumenty i po kolei je wypunktować. Musisz odkryć czyjeś słabości i spróbować je wykorzystać. Astrologowie podpowiadają, jak to zrobić i nie wyjść na t