19 maja

19-maja

Horoskop dla urodzonych 19 maja

19 maja – horoskop ogólny

Człowiek urodzony w dniu 19 maja uwielbia brylować w tłumie i znajdować się na świeczniku. Trzeba przyznać, że ma do tego wielkie predyspozycje, gdyż posiada rozliczne talenty, także artystyczne, które na pewno zapewnią mu powodzenie, a także jest ogromnie towarzyski i doskonale dogaduje się z ludźmi.

Dzięki swemu poczuciu humoru, którym potrafi rozładować najbardziej nawet napiętą atmosferę, jest bardzo pożądanym towarzyszem wszelkich spotkań towarzyskich i imprez – wręcz nie mogą się one bez niego odbyć, a on bardzo chętnie w nich uczestniczy, zabawiając zebranych najlepiej, jak umie.

Bardzo zależy mu na tym,by być lubianym i podejmuje w tym celu szereg wysiłków. Jego reputacja tak mocno leży mu na sercu, że nieraz nawet może postępować wbrew sobie byle tylko przypodobać się tłumowi i zaskarbić sobie jego niesłabnące zainteresowanie. Nieraz także ukrywa swe prawdziwe poglądy, w czym już posuwa się do oportunizmu, jednak dopóki nikt o tym nie wie (a gotów jest ukrywać to za wszelką cenę i tak najczęściej robi), nie może mu to w żaden sposób zaszkodzić.

Zależy mu, by wszędzie, gdzie się pojawia, grać pierwsze skrzypce, nie tylko jednak po to, by się podobać, powiększając tym swoje ego, ale również –  o czym mało kto na początku wie – chciałby panować nad innymi i zdobyć dzięki temu wielką potęgę. Obserwowanie, jaki inni ludzie są mu posłuszni, sprawia mu prawdziwą przyjemność i nawet nie musi mieć z tego wymiernych korzyści, wystarczy mu sama tego satysfakcja.

Nie zawsze jednak posiada predyspozycje do tego, by rzeczywiście przejmować władzę, a częściej nawet zdarza się tak, że jego ambicje są zupełnie niewspółmierne do jego kwalifikacji. Poza tym, mimo iż tak bardzo pragnie mieć władzę nad innymi, sam jest bardzo podatny na wpływy i szybko można owinąć go sobie wokół palca, rozkochując go w sobie, co nie powinno sprawić trudności osobie, która zdoła się do niego zbliżyć na tyle, że pozna jego słabe miejsce.

Uczucie jest nim zdecydowanie, gdyż dla miłości człowiek urodzony 19 maja jest gotów do największych wyrzeczeń i nie tylko może zrzec się władzy – choćby tylko wyimaginowanej – ale nawet sam oddać się w czyjeś władanie i na pewno nie będzie z tego powodu niezadowolony, a wręcz przeciwnie.

 

Zalety

Zalet człowiek urodzony w dniu 19 maja ma bardzo dużo i na pewno nie da się ich wszystkich wymienić, tym bardziej, że nie są one znane nawet jego najbliższym, gdyż ujawniają się w zależności od okoliczności. Przede wszystkim jest on jednak bardzo pozytywne nastawiony do wszystkich ludzi, z jakimi się spotyka i każdy, kto go poznaje, od razu pała do niego sympatią.

Nie da się wręcz go nie lubić przez jego wielką towarzyskość, pogodę ducha oraz wielkie poczucie humoru. Głównie ze względu na to ludzie niemal do niego lgną, szukając jego towarzystwa zwłaszcza wtedy, gdy mają jakieś problemy, nikt bowiem tak jak on nie potrafi podnieść ich na duchu samą swoją obecnością, ponieważ jest tak wesół bez względu na okoliczności, że każdy od razu myśli sobie, że wszystko musi się dobrze skończyć.

Jest pozytywnie nastawiony do całego świata, a nawet jeśli coś jest nie tak, stara się to ukrywać, co – trzeba przyznać – doskonale mu wychodzi, więc ludzie zazwyczaj nie znają jego wad, choć też nie można go posądzić o rozmyślne fałszowanie swego obrazu.

Jest człowiekiem bardzo ambitnym i stale chce wspinać się wyżej i wyżej, nigdy nie poprzestając na laurach i nie będąc z siebie dość zadowolonym. Ciągle nad sobą pracuje, nie okazując znudzenia ani zniechęcenia, można więc mieć pewność, że prędzej czy później osiągnie doskonałe efekty.

 

Wady

W przypadku człowieka urodzonego 19 maja istnieje dość duże niebezpieczeństwo, że jeśli zapali się on szczególnie dla jakiejś idei, przybierze to u niego formę niebezpiecznego fanatyzmu. Niestety dzieje się tak nierzadko kiedy zapali się on do pomysłu przejęcia władzy nad jakąś grupą ludzi i wówczas można go od tego odwodzić na wszelkie możliwe sposoby, a i tak na nic się to nie zda, gdyż będzie ogarnięty tylko jedną myślą i nie zniechęci go do tego żadna porażka.

Jest to też człowiek ogromnie zazdrosny, zwłaszcza o powodzenie innych i gotów do działania na szkodę tych, którym wiedzie się lepiej od niego, szczególnie jeśli uważa, że osoby te zupełnie na to nie zasługują. Jednak także w uczuciach jest skłonny do okazywania zazdrości zupełnie bez powodu i na pewno będzie to bardzo męczące dla osoby, której będzie to dotyczyć – niewykluczone nawet, że z tego powodu zakończy się jego związek, na którym bardzo mu zależało.

Jest też wielkim despotą i oddanie się w jego władzę nie jest niczym przyjemnym, pomijając nawet aspekt honorowy, gdyż chce, by wszyscy podlegający mu ludzie byli mu bezwarunkowo posłuszni, choć przeważnie nie ma racji i myli się w swoich decyzjach.

 

Predyspozycje osób z 19 maja

Człowiek, który przyszedł na świat w dniu 19 maja, posiada wielkie zdolności organizacyjne – nie ma dla niego rzeczy, której nie potrafiłby przeprowadzić ani planu, którego nie umiałby wcielić w życie.

Ma również bardzo silną wolę, zatem jeśli coś sobie postanowi, można mieć pewność, że tego dopnie, przynajmniej jeżeli nie zmieni po drodze zdania. Rzadko mu się to jednak zdarza, dlatego ma wielkie szanse na osiągnięcie wszystkich swoich celów i wybicie się na tle innych, na czym zwykle zależy mu najbardziej, bardziej niż na realizowaniu osobistych ambicji czy choćby dorobieniu się majątku.

Na największe sukcesy może liczyć w związku z prowadzeniem własnego biznesu, ponieważ ma do tego wrodzone predyspozycje oraz doskonale rozporządza finansami. Znacznie lepiej wyjdzie na tym niż na pracy na cudzy rachunek, gdyż jest na tyle ambitny i niezależny, że nigdy nie będzie do końca uczciwie przykładał się do swoich obowiązków jeśli sam nie będzie swoim szefem, lecz będzie ktoś nad nim czuwał.

Przez te wybujałe aspiracje może niejednokrotnie zniszczyć swoją karierę, jednak częściej zdarza się, że dobrze na tym wychodzi i osiąga nawet więcej, niż mógł się spodziewać.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 19 maj

 • zawody żeńskie : piosenkarka, ekspedientka, barmanka
 • roślina : grusza
 • kamień : rubin
 • charakter : uzdolniony artystycznie, pracowity, zazdrosny, despotyczny
 • kolory : brązowy, niebieski, rdzawy; siny
 • zwierzę : pawian
 • zawody męskie : kurier, pilot, sprzedawca

Imieniny 19 maja

 • Iwona
 • Piotr
 • Iwo
 • Celestyn
 • Mikołaj
 • Jan
 • Augustyn
 • Kryspin
 • Bernarda
 • Urban
 • Teofil

19 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

3.2/5 - (5)

6 komentarzy

 1. Evan
 2. Klara
 3. Ilona
 4. Weronika
 5. Anna
 6. Mirosław

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


Fakty i mity o każdym znaku zodiaku. Niektóre jeszcze do niedawna uznawaliśmy za pewnik
Horoskopy wiele nam mówią o naturze każdego ze znaków zodiaku.  Dzięki nim dowiadujemy się sporo o własnych pobudkach, słabych i mocnych stronach. Niektóre z tych informacji traktujemy jako ciekawostki. Inne jednak bierzemy za pewnik. Pozwalają nam one dokonać prostej klasyfikacji. Dookr


4 największych manipulatorów zodiaku. Lepiej nie wchodzić z nimi w głębsze relacje
Każdy z nas choć razem w życiu zetknął się z osobą, która w niejasny sposób wtłoczyła mu swój sposób myślenia i zdanie. Po tym właśnie można poznać manipulatora. Wykorzystuje on przeróżne techniki sprawiania, by ludzie jedni mu z ręki. Nie wiadomo nawet do końca skąd je wszyst

Dziwne i nietuzinkowe nawyki każdego znaku zodiaku. Kto by pomyślał, że zawdzięczamy to gwiazdom!
Dziwne i nietuzinkowe nawyki każdego znaku zodiaku. Kto by pomyślał, że zawdzięczamy to gwiazdom! Każdy znak zodiaku jest inny, co innego go charakteryzuje. Wiedza o cechach charakteru zgromadzona została w horoskopach. Zwykle są one jednak dosyć ogólne i niewiele mają do powiedzenia na t