20 maja

20-maja

Horoskop dla urodzonych 20 maja

20 maja – horoskop ogólny

Najważniejsze w przypadku człowieka, który przyszedł na świat w dniu 20 maja, są jego zdolności wykonawcze, bowiem dzięki nim jest w stanie  w każdej sytuacji przeprowadzić swoją wolę i nie ma dla niego takiego planu, którego z jakiegoś powodu nie mógłby zrealizować.

Jest wytrwały  w swoich wysiłkach i nie zniechęca się nawet jeśli początkowo nie widzi ich pozytywnych rezultatów, dlatego często pozostaje przy swoim nawet gdy wszyscy inni już dawno by odpuścili i nie zdarza się, by cecha ta nie wyszła mu na dobre. Jest zdecydowany i zawsze wie, czego chce.

Każdą decyzję musi dokładnie przemyśleć, by przy jej podejmowaniu mieć stuprocentową pewność, że dokonał najlepszego możliwego wyboru i nie będzie tego później żałował czy – co gorsza – cofał się i naprawiał skutki swej błędnej decyzji. Wyróżnia się także swoim praktycyzmem, który również oddaje mu wielkie zasługi nawet w codziennym życiu, a także konserwatyzmem, który jednak nie przeszkadza mu w słuchaniu i tolerowaniu zdania innych, tym bardziej, że jest to człowiek bardzo wszechstronny i interesuje go wszystko, co nieznane.

Z wiekiem jego stałość przekonań i nieustępliwość przybierają dość nieprzyjemną formę, gdyż staje się ogromnie wymagający względem innych i ciężko się z nim żyje, ale jednak kocha szczerze swych bliskich, więc wszystko muszą mu wybaczyć. Na szczęście w młodym wieku jest gotów iść na wszelkie ustępstwa jeśli tylko uzna to za stosowne i perswadowanie mu czegokolwiek jest mądrym posunięciem, gdyż chętnie słucha cudzych racji.

Jest to człowiek sympatyczny, wyróżniający się swym przyjaznym nastawieniem do innych i szlachetnymi intencjami. Posiada wielkie poczucie swej godności i stosunkowo łatwo jest go dotknąć, jest jednak na tyle dobrze wychowany, że nawet jeśli ktoś zachowuje się wobec niego grubiańsko, nie odwdzięcza się tym samym, lecz zachowuje pełen godności dystans.

Jest też ostrożny i rozważny, nigdy nie działa pod wpływem chwilowego impulsu, więc w swym bliższym i dalszym otoczeniu uchodzi za osobę głęboko mądrą, której cenne rady są ze wszech miar warte zastosowania. Trzeba przyznać, że ludzie często zwracają się do niego z prośbą o pomoc, tym bardziej, że nigdy nie odmawia swej rady i każdemu gotów jest poświęcić swój czas. To zaskarbia mu powszechną sympatię oraz szacunek otoczenia, jednak mimo to człowiek ów nie wywyższa się na tle innych i nie uważa siebie za kogoś lepszego.

 

Zalety

Długo można wymieniać zalety człowieka, który przyszedł na świat w dniu 20 maja, gdyż jest ich ogromnie dużo. Przede wszystkim wart wyróżnienia jest jego stosunek do innych ludzi, gdyż trudno jest spotkać drugiego tak sympatycznego i otwartego na innych, nawet na obcych, człowieka.

Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, iż cieszy się on powszechną sympatią i nie ma w jego otoczeniu ludzi, którzy by go nie lubili, jeśli zaś znajdzie się taka osoba, można mieć pewność, że jej antypatia podyktowana jest jedynie zawiścią.

Jest to człowiek bardzo mądry mądrością wrodzoną, nie nabytą, choć nie można mu także odmówić umiejętności korzystania z własnego i cudzego życiowego doświadczenia. Jeśli popełnia jakiś błąd, umie z niego wyciągnąć konstruktywne wnioski na przyszłość i można mieć pewność, że nie popełni go po raz drugi.

Ma tylko szlachetne pobudki i chętnie działa na rzecz innych, poświęcając na to swój czas, a nierzadko również środki finansowe. Nikomu nie odmawia swego wsparcia, a także nie liczy na wzajemność, ani nawet na wdzięczność, gdyż jego działania są w stu procentach altruistyczne.

 

Wady

Trzeba z przykrością przyznać, iż największą wadę człowieka, który przyszedł na świat w dniu 20 maja, stanowi jego lenistwo.

Nie lubi on się przemęczać i gotów jest wykonywać tylko te czynności, które nie będą zanadto obciążające ani dla jego ciała, ani dla intelektu, mimo iż nic nie stoi na przeszkodzie, by trochę się zmęczył, a wręcz mogłoby mu to wyjść na dobre.

Lubi się relaksować i najchętniej spędza czas na beztroskiej bezczynności lub na wesołej zabawie w gronie znajomych. Jeśli bardzo mu się to spodoba, istnieje niebezpieczeństwo, że powstanie w nim wstręt do podejmowania jakichkolwiek wysiłków, nawet tych najpotrzebniejszych i będzie chciał spędzić życie jedynie na zabawie i wypoczynku, a wówczas trudno będzie komukolwiek przekonać go do zmiany zdania i zabrania się do pracy.

Pragnie, by jego życie było łatwe, proste i przyjemne i trzeba też przyznać, że nierzadko rezygnuje ze swych ambicji gdy wie, że ich realizacja wiązałaby się z koniecznością poniesienia dużego wysiłku, gdyż woli iść po najmniejszej linii oporu. Wie, że to nie da mu wielkiej satysfakcji, ale jednak łatwe życie często okazuje się dla niego bardziej nęcące i raczej nie można się spodziewać, by zmienił zdanie pod wpływem jakichś perswazji.

 

Predyspozycje osób z 20 maja

To, czy człowiekowi urodzonemu w dniu 20 maja uda się wiele w życiu osiągnąć i dokonać jakichś doniosłych czynów, jest zależne przede wszystkim od niego samego. Na pewno posiada odpowiednie do tego predyspozycje, gdyż jest wytrwały w swych działaniach, sumienny i inteligentny.

Wszystko to może jednak rozbić się o jego niechęć do podejmowania działań jeśli lenistwo okaże się w nim silniejsze od jakichkolwiek aspiracji, a istnieje tego dość duże tego prawdopodobieństwo, znacznie większe niż w przypadku innych osób.

Duże znaczenie ma to, w jakim otoczeniu człowiek ów przebywa, jeśli bowiem trafi na osoby sumienne i ambitne, na pewno zechce wziąć z nich przykład i wówczas nic nie będzie można zarzucić jego zachowaniu, jeśli jednak znajdzie się w otoczeniu imprezowiczów i osób, które żyją z dnia na dzień, ich styl życia może się dla niego okazać na tyle pociągający, że też będzie chciał wieść taką beztroską egzystencję.

Nie trzeba chyba dodawać, jak wówczas będzie wyglądało jego życie, bo na pewno nie zrobi w takiej sytuacji kariery, a może nawet mieć problem z utrzymaniem się, bo pieniądze nie będą się go trzymać.

Cechy szczególne

cechy szczegolne 20 maj

 • kolory : czerwony, złoty, malachitowy; ultramaryna
 • zawody żeńskie : biotechnolog, zakonnica, ekolog
 • zwierzę : ryś
 • zawody męskie : kontroler, elektromechanik, notariusz
 • roślina : miłorząb
 • kamień : rodonit
 • charakter : zdecydowany, cierpliwy, zuchwały, stały, poważny

Imieniny 20 maja

 • Aleksander
 • Karol
 • Dawid
 • Teodor
 • Anastazy
 • Józefa
 • Wiktoria

20 maja – znak zodiaku

Osoby urodzone w tym dniu to znak zodiaku : Byk

horoskop Byk

5/5 - (1)

5 komentarzy

 1. Kacper
 2. Tom.
 3. Jan
 4. Ola

Dodaj komentarz


tarot online chinska wrózba


W tej jednej kwestii astrologowie i psycholodzy są jednomyślni: pora roku, w której się urodziliśmy, ma niebagatelny wpływ na nasz charakter
Niezależnie od tego, co myślisz na temat astrologii, pora roku i tak miała wpływ na Twój charakter.  Musieli to przyznać nawet naukowcy i w tej jednej kwestii zgadzają się z astrologami. Przyznają, że doświadczenia matki w okresie ciąży można bezpośrednio powiązać z dzieckiem. Tak


Znudziło Ci się miejsce zamieszkania? Gwiazdy widzą Cię w jednym z tych 12 miast
Niezależnie od tego, czy jesteś wielbicielem horoskopów, czy też nie, musisz przyznać, że jest coś kuszącego w przepowiadaniu przyszłości.  To, co przed nami jest tajemnicą, a ciekawość świata ludzi i życia to jedna z podstawowych cech człowieka, która wykształca się u niego w pi

Jakie jest Twoje największe uzależnienie? Gwiazdy zdradzają bez czego nie możemy się obejść
Każdy z nas ma swoje wady i przywary.  Niektórzy posiadają ich więcej, inni trochę mniej. Drobne mankamenty budują nasze „ja”. Niektóre są nawet urocze. Innych powinniśmy się pozbyć, ale niekoniecznie nam to wychodzi. Najtrudniej walczyć z nawykami i przyzwyczajeniami, któr